Inzerce https://www.lekarna.cz/vyprodej-opalovani/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=vyprodej-opalovani

Ztráta erekce je nemoc, která dokáže zničit i pevný vztah

Selhání při sexu je jeden z největších mužských strašáků. Postihuje stále nižší věkové kategorie. Příčiny jsou nasnadě - špatná životospráva, stres, málo pohybu, běžné civilizační choroby, jako je daibetes, vysoký tlak, ischemické záležitosti. Podle docenta MUDr. Jaroslava Zvěřiny CSc. ze Sexuologického ústavu 1LF UK a VFN Praha, je erektivní dysfunkce v mužské populaci už bohužel zcela běžný problém. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
pavel

Já jsem s tímto problémem k doktorovi zašel. Bez ptaní, bez jakékoliv rady mi podal předpis na viagru a jak jsem dopadl. Zaplatil jsem pěkné peníze za to, že mě pak 3 dny bolela hlava a místo sexu jsem seděl v koupelně... Na doplňky stravy nedám dopustit, pomáhají mi a nemají žádné vedlejší účinky.

Milan

Já osobně jsem vyzkoušel Clavin a jsem maximálně spokojen!!

Jan

Souhlasím. S Clavinem mám vždy pevnou erekci a dlouho vydržím.

Stanislava

Můj muž měl podobnou zkušenost. Mám pocit, že si někdy chtějí lékaři ušetřit práci.

Luboš

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

Radim

co když je ale chyba v opačném pohlaví co dělat když prášky pro ženy nejak nefungují?A byla zmenena i nekolikrat antikoncepce ???

Miloš

Na problémy s erekcí mám vyzkoušený arginmax pro muže a jsem s ním velice spokojený. Účinkuje skvěle a moje erekce je pevná jako nikdy předtím. Sex si zase užívám..

Pavel

mě zase vyhovuje Clerex,Nebolí mě hlava ani nebuší srdce.Erekce je pevná i po udělání mohu za chvilku zase řádit jako ve 20.

Aleš

Chlapi vím že je to choulostivé téma ale i mě se stalo že mi prostě nefungoval jak by měl ani u nové baby.K doktorovi se mi nechtělo a brát chemii také nechci.Možná jsem byl jen více vyčerpaný z práce těžko říct.Jinak v lékárně mi byl doporučen Clerex 475mg .Si říkám sakra nějaká neznámá věc snad mi to pomůže.Erekce se opravdu zlepšila a jsem i víc nadrženější.

Maky

Nejhorsi je, ze za ztracenou erekci si panove mohou prevazne sami... Pote se sice da koupit doplnek, ale ten vas z niceho nevyleci, pouze chvilkove zamaskuje mekky penis tim, ze do nej vhani krev... Ale mrknete treba na tohle, ceske tablety -- https://www.proerecta.cz/

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Lék na inkontinenci: sakrální neuromodulace

Inkontinence neboli samovolný únik moči, trápí až desetinu obyvatel ČR. Přesto je pro většinu z nich velkým společenským tabu, které často nechtějí odkrýt ani před svým lékařem. Přitom se v mnoha případech dá řešit. Vedle posilování pánevního dna i svěrače a jiných možností léčby, nabízí trvalé řešení moderní a miniinvazivní zákrok sakrální neuromodulace. Pacientovi se do těla zavede malý implantát, který pomocí elektrických impulzů stimuluje nervy nad kostrčí. Zákrok může pacienta zbavit potíží, nebo je alespoň velmi sníží. Plně jej hradí zdravotní pojišťovny a je možné ho podstoupit v šesti specializovaných centrech v Česku.

Jak připravit pokožku na dovolenou?

Dobrý den. Prosím, jaké vitamíny je vhodné užívat před odjezdem na dovolenou k moři? Mám dost citlivou pokožku, která se hned spálí. Také prosím o doporučení krému na opalování a po opalovaní? Děkuji.

Užívání probiotik před cestou do Egypta

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jaká probiotika by jste mi doporučili na cestu do Egypta a jak dlouho před odjezdem užívat? Děkuji za odpověď.

Jak zvládnout letní vedro při hypertenzi

Letošní urychlené jaro bylo pro mnohé z nás náročné. Neustálé kolísání počasí způsobovalo pocity únavy, zatímco teplejší dny působily jako náhlá zátěž pro kardiovaskulární systém, především u osob se zvýšeným krevním tlakem. Extrémní teploty ale teprve začínají, horké letní dny klepou na dveře a je třeba se na ně dobře připravit.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce