Inzerce https://www.lekarna.cz/drogerie-a-uklid/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=drogerie-a-uklid

Ztráta erekce je nemoc, která dokáže zničit i pevný vztah

Selhání při sexu je jeden z největších mužských strašáků. Postihuje stále nižší věkové kategorie. Příčiny jsou nasnadě - špatná životospráva, stres, málo pohybu, běžné civilizační choroby, jako je daibetes, vysoký tlak, ischemické záležitosti. Podle docenta MUDr. Jaroslava Zvěřiny CSc. ze Sexuologického ústavu 1LF UK a VFN Praha, je erektivní dysfunkce v mužské populaci už bohužel zcela běžný problém. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
pavel

Já jsem s tímto problémem k doktorovi zašel. Bez ptaní, bez jakékoliv rady mi podal předpis na viagru a jak jsem dopadl. Zaplatil jsem pěkné peníze za to, že mě pak 3 dny bolela hlava a místo sexu jsem seděl v koupelně... Na doplňky stravy nedám dopustit, pomáhají mi a nemají žádné vedlejší účinky.

Milan

Já osobně jsem vyzkoušel Clavin a jsem maximálně spokojen!!

Jan

Souhlasím. S Clavinem mám vždy pevnou erekci a dlouho vydržím.

Stanislava

Můj muž měl podobnou zkušenost. Mám pocit, že si někdy chtějí lékaři ušetřit práci.

Luboš

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

Radim

co když je ale chyba v opačném pohlaví co dělat když prášky pro ženy nejak nefungují?A byla zmenena i nekolikrat antikoncepce ???

Miloš

Na problémy s erekcí mám vyzkoušený arginmax pro muže a jsem s ním velice spokojený. Účinkuje skvěle a moje erekce je pevná jako nikdy předtím. Sex si zase užívám..

Pavel

mě zase vyhovuje Clerex,Nebolí mě hlava ani nebuší srdce.Erekce je pevná i po udělání mohu za chvilku zase řádit jako ve 20.

Aleš

Chlapi vím že je to choulostivé téma ale i mě se stalo že mi prostě nefungoval jak by měl ani u nové baby.K doktorovi se mi nechtělo a brát chemii také nechci.Možná jsem byl jen více vyčerpaný z práce těžko říct.Jinak v lékárně mi byl doporučen Clerex 475mg .Si říkám sakra nějaká neznámá věc snad mi to pomůže.Erekce se opravdu zlepšila a jsem i víc nadrženější.

Maky

Nejhorsi je, ze za ztracenou erekci si panove mohou prevazne sami... Pote se sice da koupit doplnek, ale ten vas z niceho nevyleci, pouze chvilkove zamaskuje mekky penis tim, ze do nej vhani krev... Ale mrknete treba na tohle, ceske tablety -- https://www.proerecta.cz/

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/drogerie-a-uklid/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=drogerie-a-uklid

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 93 lidí

Mohlo by vás zajímat

Šilhání u dětí je třeba začít léčit co nejdřív

Šilhání neboli strabismus je oční vada, kdy oči nesledují pozorovaný předmět rovnoběžně, ale jedno nebo střídavě obě oči se stáčí jiným směrem. I když je šilhání kosmetickým problémem a je zpravidla na první pohled vidět, mnohem závažnější je, že následkem této vady může dojít k trvalé ztrátě zrakové ostrosti a dalším očním potížím. Šilhání je proto nutné co nejdříve odstranit.

Vrácení přeplatku na doplatcích za léky

Kupujete léky na předpis, na které musíte doplácet? Pokud utratíte více, než určuje zákonný limit, zdravotní pojišťovny vám peníze pošlou zpátky. Přeplatky za léky vrací zdravotní pojišťovny čtyřikrát do roka. Výplatu si klienti hlídat nemusí, pojišťovny to dělají automaticky. Přesto by si lidé měli zkontrolovat, jestli má pojišťovna k dispozici aktuální údaje, včetně adresy a bankovního účtu.

Lékový záznam: seznam všech léků, které vám lékaři předepisují

Přehledem všech vystavených eReceptů a vydaných léčivých přípravků konkrétnímu pacientovi je tzv. lékový záznam pacienta. Lékový záznam funguje na principu opt – out, tzn. automatického sdílení s lékaři a lékárníky, s cílem chránit zdraví pacienta před poškozením špatnou kombinací léků.

Užívání vitamínu B12

Jak dlouho lze nepřetržitě užívat vitamín B12? Mohu se jím případně předávkovat?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce