Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Lexaurin-pomooooc

Ahojky,máte někdo zkušenosti s LEXAURINEM? Jsem na něm zaseklá a chci se z toho vyléčit,ale nevím jak.Už mi nestačí normální dávky,co mi píše doktor(3mg denně).Abych mohla ráno vyjít mezi lidi,musím do sebe nasypat 6-9mg,za den to pak dělá celkem 12-15mg.Můj doktor s tím nic nedělá a dál mi ho píše, už 4 roky,i když jsem mu řekla,že mi předepsaná dávka nestačí.K tomu mi teď ještě píše SERLIFT-antidepresivum.Jako diagnózu mi řekl,že mám neurózu-poruchu osobnosti.Chci se toho všeho zbavit, bojím se,nechci být do smrti feťák,co horkotěžko shání léky,protože předepsané dávky mi samozřejmě nestačí.Jestli o něčem víte,poraďte mi please.díky

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
j j
4x

Ahojky,máte někdo zkušenosti s LEXAURINEM? Jsem na něm zaseklá a chci se z toho vyléčit,ale nevím jak.Už mi nestačí normální dávky,co mi píše doktor(3mg denně).Abych mohla ráno vyjít mezi lidi,musím do sebe nasypat 6-9mg,za den to pak dělá celkem 12-15mg.Můj doktor s tím nic nedělá a dál mi ho píše, už 4 roky,i když jsem mu řekla,že mi předepsaná dávka nestačí.K tomu mi teď ještě píše SERLIFT-antidepresivum.Jako diagnózu mi řekl,že mám neurózu-poruchu osobnosti.Chci se toho všeho zbavit, bojím se,nechci být do smrti feťák,co horkotěžko shání léky,protože předepsané dávky mi samozřejmě nestačí.Jestli o něčem víte,poraďte mi please.díky

srdcee
9x

Ahoj,jo je to moc těžké,chceš radu.Ja bych to zkusila asi změnit prášky,ale opravdu pokud ti ten Lexaurin sedí,takbych zase na druhou stranu byla rada,že mi něco zabíra.Ale ty4roky to je zvláštní,už by se mělo projevit zlepšení a ne naopak.Ja mam zase zkušenost2letou,ale za tu dobu jsem vystřídala spoustu psychofarmak od neurolu.....Momentalně beru delší dobu Rivotril,asi 1rok Miabene,a ted nově mi vyměnili citalec za Efektin,a k tomu,aby mi z toho nebylo blujno tak Protazin+Magnezko.Mam generaliz.Mam pan.poruchu a bůch ví co ještě.Ja by uvítala kdyby mi něco konečně zabralo,a ty určitě taky.Ty 4 roky jsou dlouho,a když to má čím dál menší učinek,tak je to třeba vyměěnit.

jj
8x

Jo,asi by to chtělo vyměnit za jiný léky,protože Lex mi zabírá už jen v koňských dávkách a to fakt nejde,nedělám nic jinýho,než že shánim po známejch kde se dá a pořád žiju ve strachu,že mi dojde a budu v háji. Zkusím se mýho dr. zeptat,ale moc to nevidim,přijde mi,že je mu to fuk.Přestat naráz každopádně nejde, o tom jsem se bavila s jedním dotorem,prej bych se z toho zcvokla.. Je to hnus,vím,že jsem na tom zaseklá a nemůžu s tím sama nic dělat,myslela jsem,že jo,ale vážně to nejde

Milan
11x

Ahojky, s Lexaurinem mám jen velmi krátkou zkušenost, když mi ho praktická doktorka napsala ovšem nikoli na základě poruchy osobnosti, ale na uklidnění po prožitých událostech. Je fakt, že zabral, ale jisté vedlejší účinky jsem pozoroval (večer před usnutím záchvaty pláče a sbelítosti). Ale hned, co jsem si v návodu přečetl, že by na něm mohla vzniknout závislost, tak jsem ho vysadil - bral jsem jen půlku ráno a v poledne a jeden celý večer, takže v pohodě. Ve tvém případě bych asi nejdřív zkusil říct doktorovi rovnou, že už ho brát nechceš a když to nepomůže tak změnit lékaře (předpokládám že je to psychiatr). V každém případě ti držím palce !!! Milan.

Tvoje přítelkyně je závislá na laxaurin. Odnaučit je velmi jednoduche 1 x dnně rivotril tak asi 2 týdny a kombinovat v případě potíží se zopidem. Potom zajit na víno a vše bude o.k. Jarda

Dr.Choholousek
6x

jasne, delej to takhle a skoncis za chvili v lecebne s kombinovanou zavislosti a to uz je opravdu silne kafe. Pokud nekdo bere takove davky, musi velmi pomalu vysazovat a nebude to nic prijemneho, idealni je sverit se do rukou odborneho lekare, kteremu oznami svou zavislost a ten pak zvazi bud ambulantni postup nebo ustavni lecbu, to je jedine rozumne reseni

radius
3x

peknej a nejlepsi komen,doporucuju vsem

Edulla
17x

Ahojky, já Lexaurin brala a beru, ale jen v těch nejnutnější případech: ve stavech, kdy mám pocit že se zblázním. Brala jsem taky Seroxat ale v začátcích těhotenství mi doktorka napsala Dogmatil. Z těhotenství nakonec sešlo, ale zůstávám na Dogm. stále. S Lexaurinem mám taky špatnou zkušenost. Je rychle návykový a odvykání trvá dost dlouho. Co je podstatné? V klidu snižovat dávky, a to asi po týdnu. Sice to trvá a nese to trošku zvýšenou zátěž na psychiku, ale opravdu se to dá zvládnout. Jak říkám, beru ho pořád (3mg), ale snažím se to omezovat. Hodně mi pomohla jak psychiatrička, tak i psycholožka. Naučila jsem se dýchání )vede ke zklidnění) a autogennímu tréninku. Aut, trénink opravdu pomáhá, je třeba jej ale dělat poctivě a chvíli trvá, než to začne pomáhat. Držím pěsti všem, kteří se snaží bojovat z úskostí, panikou a dalšími nepříjemnými stavy. Hodně štěstí!!! Vaše Edulla

Kačka 21 let
10x

Tvůj příspěvek mi vehnal slzy do očí. Je super když s tím někdo dokáže bojovat svými vlastními silami. Já trpím úzkostnými stavy kam až mi paměť sahá a ničí mi to průběžně celý můj život.V poslední době se navíc objevilo to, že nic nervově nevydržím a někdy už se fakt bojím že příjdu o rozum. když je toho na mě moc.Nikdo o tom neví, takže ani nevím jak to správně lékařsky definovat. Bojím se že kdybych se někomu svěřila, moc bych se pak začala spoléhat že mi pomůže a sama bych už nedokázala udělat nic. A co kdyby nepomohl.Vždyď jak tu čtu, jediná pomoc které se všem dostává jsou prášky.

paju
5x

S lexaurinem sice nemám až tak velké zkušenosti, ale taky jsem už pár krabiček měla. Mám pocit, že působí výrazně slaběji než třeba Rivotril nebo neurol, alespoň na mne. O koňských dávkách vím své. Jeden čas jsem brala i 15mg neurolu denně. Nejhorší bylo ovšem to shánění, když vezmu v úvahu že bereš denně okolo 5ti tablet, divím se, že ti to vystačí, nebo sháníš i jinde než u psychouše? Každopádně pokud jsi mu řekla o svých problémem a on ti to furt píše je to nezodpovědný pitomec. Samozřejmě, že s tím nemůžeš přestat ze dne na den, to se nesmí, ale měl by ti pomoc a poradit jak benzodiazepiny postupně vysadit a nahradit jiným nenávykovým lékem. To je ovšem problém, protože anxylotika, stejně působící jako benzodiazepiny, která by nebyla návyková v naší medicíně nejsou. Protazin sklidňuje ale je po něm člověk jak praštěnej a Buspiron, který by měl být lékem pro tebe a nás ostatní pravou volbou málokterý lékař předepíše, možná jeho bezpečnost ještě není zcela ověřena. Ale zkus se na to toho svýho cvokaře zeptat. Kdybys chtěla mám velmi mnoho informací především z vlastních zkušeností s úzkostnou poruchou a závislostí na prášcích, tak se mně můžeš na cokoliv zeptat, snad bych ti mohla nějak být užitečná.

Kristi
3x

Dostala jsem Rivotril jako antiepileptikum na miigrény s tím, že ho musím brát 2 x denně. Na úzkosti mně pomáhá jen Xanax, Lexaurin vůbec ne. Pomůže Rivotril proti úzkosti i v případě, že ho nebudu brát pravidelně, ale jen při záchvatech úzkosti ? Teď ho neberu vůbec, ale ještě mně 2 krabičky zbývají.

Martina

Na to se chci zrovna zítra zeptat svého psychiatra, mé potíže - okolnosti, které se na mě valí, jsou už obludných rozměrů, a s lexaurinem je nezvládám. Přemýšlela jsem o rivotrilu

daja
2x

Poradíte jak fungovat normálně když i přes léky si prostě někdy nemůžete pomoct a přinutit se...úzkosti,deprese,panická poucha....ničí mě to...

Andrea
3x

Kdyz se necitis dobre,rikej si: mam ciste vedeni,mam ciste mysleni,prostoupene Boží láskou...pros Ježíše o pomoc a vyleceni,omlouvej se za sve skutky z tohoto a minulych zivotu a pros Boha o odpusteni. Tez se omlouvej Bohu a Panně Marii,za to kdy jsi je urazila a pros je o odpusteni. Toto je vzkaz i pro ostatni.Preji vam vse dobre.

Eva Doubková
1x

Už to takhle dělám 2 roky.

jiri
1x

jak si sla dolu z 15mg dekuji

Světlana
1x

Jste tu

Martin
4x

Ahoj! Zkusil bych pomalu zvyšovat nějaké SSRI nebo SNRI antidepresivum (záleží které ti sedí, je jich spousty) . Ony ty SSRI (SNRI) jednotlivé receptory ,které vyžadují ten lexaurin, otupí tím, že udrží správnou hladinu serotoninu. Jakmile zaberou ty SSRI ad, začal bych pomalu ubírat lexaurinu a přešel na jiné léky na podobné bázi(neurol, rivotril), s tím že úzkostné stavy bych řešil nějakým doplňujícím lékem anxiron, bushpiron nebo jiné ... Mimochodem bych zkusil změnit lékaře ... ://

Martina
2x

Ahoj,můžeš mi říct své pocity po výměně na Efektin? Dnes mi to změnili též Citalec za Efektin, tak by mě zajímaly zkušenosti jiných. Díky Martina

pritel
2x

Bezte k odbornikovi. neni mozne, abychom si zatezovali telo. Premyslejme nad tim, proc bereme leky? zrejme protoze jsme nemocni, a proto, potrebujeme pomoc. Psychiatr neni nepritel.

Jirka
8x

Ahoj.Trochu bych to obrátil.Byl jsem poměrně silný kuřák.Zkusil jsem vynechat dopolední kouření.Šlo to.Pak jsem po nějaké době si řekl,že to zkusím až večer,kdy chodívám na pivečko.Říkal jsem si,že cigareta k pivu patří a že kouřit nepřestanu.Pak jednou mi nějak bylo po cigaretě divně,tak jsem si řekl,že s tím praštím a taky-ano.Cigarety skončily v popelnici a mám pokoj už minimálně 14 let.Lexaurin znám, ostatní-Rohypnol,Diazepam,atd .atd.Pokus se oddalovat svou dávku na pozdější doby,chce to jen trochu vůle.Dnes si vezmu Lexaurin jen když nemohu usnout,anebo cítím nervositu.Možná Jsi na tom hůř,ale pro mne byl hlavně Diazepam podpůrný prostředek,abych mohl vykonávat své nervní povolání.Je mi 67-mě se to podařilo tak,že Lexaurin si dnes vezmu jen ,když už opravdu musím.Nevím,kolik Ti je let,ale pokus se o to.Možná se po čase závislosti zbavíš,nebo alespoň omezíš přísun.Myslím,že na tom nejsi ještě tak zle,když dovedeš o svých problémech bez problémově hovořit před veřejností.Anebo se pokus s krabičkou praštit hned a máš pokoj.Chvilku budeš mít absťák,ale snad bys to vydržela.Co Ty nato???????Přeji dobrý začátek a ještě lepší konec!!!Jirka

Veve
1x

Lexaurin jsem brala,ale jen krátce.Když jsem si přečetla o možné závislosti,řekla jsem si,že se musím mít přece ráda a ne se ničit. Proto když přijde problém sáhnu po Meduňce.1vrchovatou kávovou lžičku na šálek 5-10min.louhuju a potom co nejvíc horký vypiju.Používám jej většinou když se nedaří usnout.Zjistila jsem,že pokud se řádně vyspím(aspoň 6 hod.)v kuse.Ráno je pak opravdu moudřejší večera a všechno se nějak vyjasní.

Michala
5x

Ahoj, ja beru lexaurin asi tri roky, ale jen pri potizich-pri uzkostech,staci mi pulka. Proc ti doktor nepredepise antidepresiva, ja brala Apoparox a lexaurin jsem pri nem brala jen ze zacatku, protoze prvni tyden byva po apoparoxu spatne, da se rict, ze stavy uzkosti vyvolava, ale po tydnu je o sto procent lip. Apoparox jsem asi po roce ale zacla pomalu vysazovat a ted uz si mozna tak trikrat do roka vemu pulku lexaurinu.

Martina
3x

Ahojky, i já mám zkušenosti s Lexaurinem. Loni na podzim jsem začala trpět záchvaty úzkosti. Lexaurin jsem brala jen přechodně, než mi zabraly antidepresiva (Citalec). Bylo to fakt hrozné, trvalo asi měsíc než zabraly. Kdyby neexistoval lexaurin, tak bych už asi nebyla. Vždy se mi po něm ulevilo, ale sama na sobě jsem cítila, že je velmi snadné vypěstovat si závislost. Naštěstí se tak nestalo. Myslím, že i ty sis vypěstovala slušnou závislost. Tvůj doktor má dost laxní přístup, když ti předepisuje zároveň lexaurin a antidepresiva. V návodě je jasně uvedeno, že se to nesmí kombinovat. Kdyby se tvoje psychické problémy nedej bůh ještě zhoršily, co silnějšího by ti pak zabralo? Každopádně, změň svého lékaře! I pro tebe určitě existují vhodná antidepresiva, která ti pomohou a zároveň u tebe nevypěstují závislost. Asi jsem ti moc nepomohla. Ahojky Martina

Evzen Zeman
1x

Lexaurin ma tu vlastnost, ze na uzkosti a deprese pusobi velmi rychle. Doktori jej v mem pripade aplikovali pouze po dobu, nez zabralo antidepresivum t.j. cca mesic.

beruska
1x

ja taky beru lexaurin rada bych se toho zbavila ale nevim jak kdyz to vysadim zacnu se klepat

Alena
1x

já beru taky lexaurin takže nevím

MartinaIna
3x

Já si ho jednou zapomněla koupit a nikomu bych ty abstinenční příznaky nepřála!

Ivana
6x

ahoj, beru lexaurin20 let, z počátku 3x denně jednu tabletu, postupně jsme snižovali a nyní beru 1x denně jednu tabletu a to ráno půlku a večer před spaním půku. Ale vysadit vůbec nemůžu, nejde to. Ani ne proto, že bych měla nějaké psychické potíže, ale z důvodu závislosti! Mám klasické abstinenční příznaky. A ty se jen tak překonat nedají, protože se postupně zhoršují. Když si půlku tablety ráno nevezmu, začínají se projevovat v odpoledních hodinách, pocit napětí v obličeji, stahování kůže pod očima, špatně vidím, jsem roztěkaná, klepou se mi ruce, špatně se soustředím a jakmile příznaky ucítím, musím si lexaurin zkrátka vzít. Kdybych to neudělala, nevím jaký další průběh by následoval...asi mi nezbývá nic jiného, než v užívání pokračovat až do smrti :-(

Emilim
2x

Ja tiez beriem lexaurin 13-sty rok, 1,5mg na noc. Ked mi aj cez den zostane nejako zle/ zacnem zle dychat t.j. ze sa nemozem nadychnut, oslabnu mi nohy, rozbusi sa mi srdce/ tak si dam aspon 1/4 tabletky a prejde to. Na zaciatku liecby som brala 1,5 mg 3 krat denne. Bez lexaurinu by som vecer nezaspala. Pritom beriem aj 1 amitriptylin na noc a rano 1 noveril.

Ivana
1x

.... nemáme to jednoduché :-(

Emilim
2x

Nervy su velmi tazke ochorenie a len malokto sa vylieci celkom. Teraz uzivam 4 tyzden trittico a je mi po nom velmi zle.

Imi
1x

Ahoj, ja som na zaciatku bral lexaurin, potom mi nasadili xanax - a to uz 25V rokov hádzem do seba .... rad by som sa z toho zbavil .... nemate dobreho doktora ... /Rivotril so skusal podobne / .... ktorý oiek je nenávykový ? Imi

Lucie Nová
5x

Nahodou jsem narazila na tuhle debatu a musim rict ze jsem rada, ze jsem ho prestala brat. Nebrala jsem ho sice tak dlouho, jen asi dva mesice 3x denne. Musim ale rict ze jednoho dne jsem si uvedomila ze mi nijak nepomaha, ale spis "oblbuje" a spis muj smutek, sebelitost prohlubuje. Bez Lexaurinu jsem mela sice spatne chvile, kdy jsem se rozbrecela sotva na me nekdo rekl dobry den, ale byly i chvile kdy jsem byla docela v pohode (sice malo, ale byla. Kdyz jsem brala Lexaurin mela jsem jen spatne chvile a brecela jsem skoro porad... Mela jsem toho uz plne zuby.. rekla jsem si a dost! Vysadila jsem, sice jsem mela strasne migreny ale i diky hlavne magnesiu, obcas i analgetikum se to dalo zvladnout. Nesnasim leky, pokud to jde snazim se jim vyhnout a resit to jinou cestou, caje na uklidneni, mangesium, kakao ze sojoveho mleka atd. Vim ze kdyz je clovek na dne sahne po cemkoliv od ceho se da ocekavat ze ho trosku uklidni, pomuze mu prestat myslet na jeho bolest, ale snad tahle debata pomuze ukazat na rizika ktera s touhle "jednoduchou cestou" souvisi. Snad ukaze ze Lexaurin neni reseni, ale jen oddaleni problemu se kterym se musime tak jako tak poprat.. Preji vsem tem uz s Lexaurinem zacali, aby nasli silu s nim skoncit .. a tem kteri jeste nezacali, aby nasli silu oddolat. Hezky vecer vsem

Zdeněk
1x

Lexaurin mi tehdy doktorka předepsala take,jinak před ním jsem bral Defobin,nevím jestli to bylo po něm,ale byl jsem dost otupělej,bez nálady,špatné a zkreslené vidění bez pocitu fantazie,jako by byla vymazána,zkrátka uplnně mimo,vysadil jsem ho po 2 dnech jsem měl najednou uplnně bezesnou noc,pak se to mírně zlepšilo,ale bylo mi pořád nevolno,horkost a vyšší teploty bez nálady,nic mě nebavilo,nedávno mi doktorka předepsala Asentru,stejný výrobce jako Lexaurin,akorád že není návykový,beru ho už 14 dní a můžu říct,že se můj stav hodně zlepšil,nevolnosti ustoupily,lepší nálada,dokonce i svěží mysl mám,vůbec neoblbuje,zatím jsem s ním spokojen.

lenka
1x

Já beru Lexaurin s Asentrou a citím se pořád stejně,tak vůbec nevím.

Loena
1x

Ahoj, důležité je přece zkusit se dostat, z těch Tvých úzkostných stavů, chodíš na nějakou psychoterapii? Prášky typu LEX na začátku pomáhají, ale pak spíše škodí, důležité je řešit podstatu problému a ne jen jeho následky. Já jsem měla panickou poruchu, chce to změnu životního stylu nebo spíš změnu celého života. Někdy při vysazování takovýchto lék, pomůže i hospitalizace v psychiatrické léčebně. Chodíš vůbec k psychiatrovi, nepíše Ti je náhodou praktik? 4 roky Lexaurin, to je celkem brutus nebo zkus změnit doktora. Ať se Ti daří.

Viktorie
3x

jedu v Lexaurinu uz taky dost slusne, muj doktor mi predepise, co chci a vubec to neresi, tak mam strach, ze se z toho nedostanu. Jak jste na tom vy ostatni, kdy mate zajem se o tom pobavitk napiste mi prosim na mail, budu moc rada. Viki

Golias
1x

Lexaurin patri mezi benzodiazepiny, coz jsou latky silne navykove. Leky teto skupiny jsou vhodne spise na reseni kratkodobych akutnich krizi nez na dlouhodobe pravidelne uzivani. Vysazeni takoveho leku po delsi dobe uzivani neni jednoduche a musi byt provedeno pomalym postupnym snizovanim davek behem delsiho obdobi, nikdy skokove. Pokud chodite k doktorovi, ktery Vas odbyva pouhym nasazenim techto leku bez jine lecby, doporucuji nechat zhodnotit svuj stav i jinym doktorem, ktery muze navrhnout ucinnejsi lecbu. To pak zejmena pokud se lecby ujal obvodni lekar (i to se stava) - clovek s temito problemy by se mel lecit u fundovaneho psychiatra. Na deprese a uzkosti je nejvhodnejsi lecba modernimi antidepresivy, ktera jsou mnohem mene navykova, v kombinaci s kvalitni psychoterapii. Plus dalsi pomocne metody jako autogenni trenink apod.

lidunka
3x

Taky beru Lexaurin už 10 let, rozhodla jsem se též zbavit závislosti na něm, ale vysazovala jsem ho 2 roky, každých 14 dní jsem ubrala kousek , ne polovinu ani čtvrtinu, ještě méně a tak si tělo postupně zvykalo, ještě jej beru, ale už jen podle potřeby. Zato teď mi dali v nemocnici CITALEC, že je OK, ale to byla hrůza, myslela jsem, že jsou to moje poslední dny. Pak jsem zjistila, že tento lék nesmí užívat ti, co mají problémy s játry. Proto pozor na něj, pokud vás játra trápí, hlaste to lékaři!!! Radím, bylo mi strašně, fakt.

Emilim
2x

Mne je teraz takto velmi zle po tritticu.

g63
5x

Ahoj moc Ti drzim palce abys ses z toho dostala.Ja lexaurin uzivam spolecne s cipralexem.Taky v konskych davkach a kaslu na to protoze mi to pomaha a sam citim ze to za chvili stejne nebudu potrebovat.Krom toho se musim priznat ze sem koketoval s drogama a diky tomu sem dostal do takovych sracek ze mi nezbylo nic jineho nez vyhledat odbornou pomoc kvuli takovym stavum ,kterete trapi tebe.A tak sem nasel neco noveho posilovnu a box poradne se vybit ,adrenalin apod. vzdycky sem byl sportovni typ a tohle je moje nova drga ,ktera me naplnuje a pomaha.V tvem pripade bych ti poradil posilovnu,behani apod. abys nemela cas se zaobirat tema vecma,ktere te trapi.Zkusto a doufam ze ti to pomuze

Zdravím Vás. Neurozou trpí dnes kde kdo, trefit se do prášku je těké ,otázka zkoušení. Já užívám lexaurin léta, ale jen dvě l,5 na noc. Ty růžové trojky mi nedělaly dobře, asi to barvivo, ale dvě bílé jsou dobré. Přes den, podle počasí, které má hodně vliv, beru obyčejný Acifein, dělá mi dobře,klidní nervy.Zkuste to. Přeju Vám lid a dobrou pohodu.

petra

PODLE PORADY S VETERINAREM DAVAM LEXAURIN UZ 3 DNY NA NOC MEMU DOBRMANOVI 1,5mg STEKA 20 HODIN DENNE A TAK ASPON PRES NOC SPI UZ TRI DNY...MUZE MI NEKDO PORADIT....MAM STRACH ZE SE MU VYTVORI ZAVOSLOST....BERE I ANTIDEPRESIVA ZE SLOVINSKA AMYZOL 25mg. 1,5 tablety CO 12 HODIN DOKUD PRY SE PES NEUKLIDNI I PRES DEN MEL BY LEXAURIN BRAT NA NOC! jDE O DOBRMANA 35 KG A 15 MESICU JE PSYCHYCKY LABILNI OD STENETE.......

Pavlína
2x

Ahojík chci Ti napsat protože jsem měla stejný problémy.Já beru xanax a asentru.Asetra se bere ráno a xanax vecer ten lék co bereš mi taky moc nepomáhal.A jsem ok.Ahojík a držím palečky

sidonie
2x

Co blázníte! Nejlepší lék je práce, pohyb a nějaké zájmy. Běžte si zacvičit, přečtěte si pěknou knížku. Tolik mladých lidí ! Každý má problémy. Každý!

betty
12x

z vašeho úříspěvku je jasné, že vůbec nemáte tušení, čím procházíme. Moc bych vás chtěla vidět, jak panické atace čelíte pěknou knížkou.

MartinaIna
1x

Abstinenční příznaky jsem poznala, vím, o čem je řeč - čím si "procházíte" - vím to!!!

Apple
2x

Ahoj, já na Lexaurinu 3mg ujížděla 10 let, jednu dobu jsem byla na denní dávce až 15mg ... to už jsem si uvědomovala, že svět je sice krásnej růžovej, ale já mám problém ... začala jsem snižovat na 9mg pod dohledem lékaře a loni v červenci jsem ho ze dne na den bez problémů vyměnila za 3 1/4 neurolu 0.25mg. Je mi po Neurolu lépe, ale záleží na důvodu, proč Lexaurin bereš ....

Severanka
2x

Lexaurin, je antipsychotikum. Mám s ním skúsenosti po istých pržežitých udalostiach a v dobe, keď som nemohla spávať a potrebovala som sa ukľudniť, som ho užívala. Lexaurin, by sa nemal užívať dlhodobo, liečba sa nemá ukončiť náhle, ale znižovaním dávok. Každému odporúčam, aby ho naozaj neužíval, ak to nie je nutné, aby sa potom z človeka nestal narkoman, takže pozor a kým si ho vložíte do úst, zvážte ešte, či to určite nejde aj bez neho.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce