Inzerce

wellbutrin

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s preparátem WELLBUTRIN? Když, tak jaké? Nějaké nežádoucí účinky? Neobjevily se náhodou u někoho křečové stavy?

Inzerce
Odpovědi
Ila

Nevím, jak Welbutrin působí na deprese, já ho beru jako alternativu za "Šampix", tedy jako prostředek k odvykání závislosti na nikotinu. A to funguje. Jako afrodisiakum mi to moc nepřijde :-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. října 2017, 12:44:03

Blanche

Zdravím ve spolek depresivních pacientů. Taky jsem začínala U Xeroxatu,neurolu a jiné.Před osmi lety,kfmdyž mi tyto stavy nastaly po 50 roku.Apatická;nic mě nebavilo,nezájem o nic. Když jsem prosila pokaždé v ordinaci pani doktorku,prič se mi to ďeje ,tak mi jen řekla že jsem nemocná.Pravda,měla krásnou útulnou ordinaci. Vonné svíčky,kahn s dakší vůní. A já proďelávala silné záchvaty paniky.Strach,pálení na hrudi vnitřní třes. Prostě k zešílení.Však to znáte.Záchranka dvakrát do roka. Poorvémě poslala na psychinu do Brna Bohunic. po nějaké době to stejně. Po telefonických rozhovorech v mém nevětším záchvatu,ležela jsem a nic mě v tu chvíli nezajímalo,tak mě chtěla poslat do Černovic též v Brně. Tak to byl konec.Odešla jsem od ní.Dostala jsem se do Vojenské nemocnice též Brno. Na ambulanci skvělý pan doktor.Vyslyšel mě a nasadil mě večer Fevarin a ráno Welbutrin.A když nejhůř,tak rivotril.Welbutrin mám dodnes.Jsem s ním také moc spokojená.Sravy tajé pořád kolísaly.Takže zase Vojenská.Byla jsem tam asi třikrát.Zrovna před desti dny jsem se vrátila. Ale abych to dokončila.Pan doktor přešel na lůžkové.A nová pani doktorka není ta pravá.A stejně už odešel z nemicnice. A bude asi na soukromo.Chci poradit.Při hoispitalizaci mě nasadily Lyriku a na noc qestax.Welbutrin mi zůstal.Po tim qestaxu dobře spím,to je pravda ale ráno jsem jak po fetu.Máte s tím někdo zkušenost? Dík

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. listopadu 2017, 12:41:41

2345
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 24 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nella (Online konzultace s gynekologem: hormony, infekce, problémy při sexu i s otěhotněním) 19. listopadu 2017, 14:36:53

Dobrý den chci se zeptat jsem Ve 28 TT a často mi tvrdne břicho a často se mě něco… Diskutovat

• Monica (Jak dodat kostem dostatek vápníku) 18. listopadu 2017, 12:55:27

Dobrý den, co by vás zajímalo? Maxi kalz teď beru, mám po zlomenině... Diskutovat

• Sabina (zánět šlach na ruce) 17. listopadu 2017, 16:04:39

Také trpím na občasné bolesti šlach,tak si beru přírodní tabletky Forcapil. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.