Inzerce

protíže s dýcháním

dobrý dne chtěla sem se také poděliz se svímy problémi a chtěla bych i odbornou pomoc.už od letních prázdnin od srpna se mi špatnbě dýchá.byla sem už 4 krtá u obvodníhjo lékaře všecky výsledky mám v pořádku jak krev tak i alergologii i tlak srdce prostě vše dostala sme vitamíny magne B6 a že to prý mám z nervu a ze stresu prostě psychykou..řeklo im to mnoho lidí že to také mám tím že kdyby to něco bylo taky už by mi to dávno bylo nebo by se to proejvovalo nák i 3 lidi ze zdrávky mi řekli že je to věkem a psychykou prostě a že se moc stresuju je mi teprv 17.já vím že to asi nic nebude ale bojím se toho nejhoršího lékařu nemocnic bojím se toho nejhoršího že přestanu dýchat skolabuju vím že je to blbost..naposled mi obvodačka řekla že se musím uklidnit vše dělat s rozvahou a dala mi homeopatická sedativa bojim se léky užívat pač nevím jaký má učinky nebo tak prý je oit přírodní.prosím poradte mi co mám dělat setkal už se stim někdo??já vím nejsem jediná komu se to děje.děkuji za radu prosí ozvěte se na mail..

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 44 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • NoNick (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 20. června 2017, 02:09:35

Je to absolutní blbost. I kdyby byl z Marsu. Cokoliv v čem je nikotin je průšvih. A nejde jen o… Diskutovat

• Veronika (Operace hemoroidů) 25. června 2017, 15:46:06

Moc prosím o radu včera jsem postoupila na chirurgii akutní vyrezani heme chci se zeptat kdy by… Diskutovat

• monika (Panická ataka) 24. června 2017, 00:43:52

Presne tyto priznaky jsem měla u neuroboreliozy. Litala jsem id ceeta k ďáblu - vysetreni v… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.