Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Příprava na operaci

V současné době je plastika kýly často prováděna tak, že se po provedení operace můžete vrátit domů už druhý den. Zda lze takový zákrok provést i ve vašem případě, závisí na závažnosti vaší kýly a na možnostech léčby . více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
iris
1x

BYLA JSEM NA OPERACI KÝLY A SEŠÍVALI MI BŘIŠNÍ SVALY.LAŽELA JSEM TŘI TÝDNY NA POSTELI ANI SEDNOUT JSEM SI NEMOHLA ANI NA ZÁCHOD JSEM NECHODILA PROSTĚ NIKAM.MÁM JIZVU ZACÍNAJÍCÍ MEZI PRSAMA AŽ K PUPÍKU.NA OPERACI JSEM BYLA V ČERVNU A JEŠTĚ POŘÁD MUSÍM BRÁT WARFARIN NA ŘEDĚNÍ KRVE JAKO PREVENCI PROTI TROMBOZE.NOSÍM POŘÁD KÝLNÍ PAS.PO OPERACI JSEM MĚLA OSM DRENŮ Z BŘICHA.JÁ JEN ŽE TO ZASE NENÍ AŽ TAKOVÁ LEHKÁ OPERACE JAK SE ZDÁ.TO BYL PRIMÁŘ RÁD ŽE VŠE PROBĚHLO BEZ KOMPLIKACÍ.

ibuše

Dobrý den,mám prosbu jestli mi poskytnete informace ohledně mé pupeční kýly. Obvodní lékař mou kýlu nijak neřešil a já jsem se bála tak to došlo tak daleko,že mi lékař řekl, že mám kýlu velikosti hlavy,možná,že už ivětší.Mám chronickou bronchytidu,beru léky na tlak,cukrovku, psychyku,mám velkou nadváhu.Nyní chodím pro problémy s dýcháním na plicní a jak tam tak i internista mi říkají, že mám dýchací potíže i kvůli kýle.Mám s tím i jiné problémy.Prosím o odpověd-radu -Váš názor na operaci této kýly, jestli je nutné narkoza nebo jestli jde odoperovat při jiném umrtvení......? Jestli se kýla pak nevrací? jaké je to riziko? je mi 51let,mám strach,ale takto žít s kýlou je také problém. Předem děkuji za odpověd.S pozdravem Eretová

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Trápí vás zápach z úst bez zjevné příčiny?

50%
50%
Zatím hlasovalo 52 lidí

Mohlo by vás zajímat

Co dělat, kdy se na dovolené rozbijí brýle

Na dovolené se mi rozbily se mi náhradní brýle, měl jsem je v batohu a syn na ně omylem sednul. Má cenu si pořizovat nové, když už jedny mám a tyto náhradní jsem v podstatě nenosil?

Pravda o (ne)obyčejné vodě

Sdělovací prostředky stejně jako sociální platformy nabízí v současné době tolik informací, že je často obtížné vyznat se v nich a vybrat z nich ty korektní. Vedle fundovaných, pro laika srozumitelných článků a doporučení odborníků vzniká přehršel rad nebo návodů, které se mohou výrazně lišit od doporučených postupů založených na vědeckém poznání. Tak vznikají i mýty, kvůli kterým lidé nevědí, čemu věřit. To se týká také pitného režimu a tekutin vhodných k pití – mezi spotřebiteli koluje spousta mýtů o minerálkách a balených vodách.

Desatero správné lékárničky

Shánění léků v cizině je noční můrou nejednoho cestovatele. Základem každé cesty ať už do zahraničí nebo za krásami české krajiny je proto dobře nachystaná lékárnička. Podle MUDr. Jiřího Bartoše ze Sdružení praktických lékařů byste měli lékárničku kontrolovat před každou větší cestou, minimálně však jednou do roka. Připravte si léky včas, a předejděte tak zbytečným komplikacím.

Migrénu lidé tají, v práci ji neberou vážně

„A jéje, další s migrénou,“ „Je to jen bolest hlavy, tak snad bys s tím nechtěla být doma?“ Tyto a další reakce zaměstnavatelů a nadřízených jsou denním chlebem statisíců lidí, kteří trpí migrénou.

 

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.