Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

SUSTANON 250

Dobrý den. Léčím se a po aplikaci první injekce Sustanonu jsem měl v místě vpichu asi týden silné bolest. Horší však je, že sexuální chuť a hlavně erekce u mne skoro až úplně vymizely. Už 14 dní se doma stýdím za sebe. Před aplikací to aspoň trochu "stálol". Napište mi, prosím, zda je to normální a bude se to postupně lepšit a nebo rychle opět k lékaři. Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
pavel

Zdravím kde by jsem sehnal tento produkt sustanon 250 pakistan ? [email protected]

clovek

víte otom že je to lék? Vím že je to i na svali ale má to i nežádoucí účinky,a nejsou ojedinělé, ono se to neprojeví hned ale časem to může být poničení jícnu(i z injekční aplikace) až po neplodnost, srdeční choroby ale i mozkové vady.

fb : Dominik Wolcker

Když už tak bych dfal kombinaci GEP multi testo 350 ( je silnější než sustanon) + stanolic a metadronic.. můžu říct že jsem to měl 3 týdny a měl jsem nárůst 10kg :) všechno používám od GEPU Dávkování 2ml multitesto 1x za týden. 5 tablet metíku za jeden den Rano 2 odpol 1 večer 2 1 tableta ráno staníku pro sílu. Nikdy jsem neměl problém s erekcí ba naopak

Sabina Malkova

Ahojky, manžel používá na erekci Erectan a po pravidelném užívání nemá problém.

Kristin29

Ahoj,můj manžel je o 10 let starší a má problém.Prostě už to nějak nejde.Nevíme co s tím a na cestování po ordinacích nemáme čas.Poradíte nějaký vhodný přípravek? Jo a navíc má léky na DNU.

Stan

Sildenafil

George

Čau chlapi,chci se zeptat.Posiluju už dost let a dosáhl jsem asi maxima natural.tak nevím ,mám zkusit sustanon i když mám trochu vyšší tlak a beru na něj prášky?Dost mě to láká ale potřeboval bych jesli má s tím už někdo zkušenosti.Poraďte díky .

Bobule
2x

Zdravím všechny příznivce bobulového sportu 😃.po 2 injekci testozon mixu do stehna kdy doba mezi opakováním asi týden jsem dostal pekel nohu bolest do stehna.misty jsem témeř nemohl chodit,po asi 5dnech chodím ale pořád to bolí jako čert.dávám si teď brufenovou mast a chladim to,zkoušel jsem i tvaroh a léky na alergii ale nějak to moc nezabírá 😃 Po v pichu jsem zkoušel natáhnout zpět a krev jsem ve stríkačce neměl už se to někomu stalo ? Vypadá to na nějakou alergickou reakci na propionát.

Merlin

Brci davam si sustan 2x tydne do zadku, mam za sebou prvni tyden a mam co chvili zvysennou teplotu a prdel jako bych dostal mega koňara, celkem blbe se s tou bolesti cvici, nejhuře dřepy, spravi se to ? Vydrzim hodne Ale celkem silne kafe no, zkusim si ten zadek. Necim mazat, celkem mi natekl...

burt

Prosim..po čem "zdrave" a dobře zhubnu..??

Stanislav Zajíček
1x

Ahoj po první ampuli se mi stalo ze nemůžu moc chodit bolest jak prase u zadku jak se to da vyřešit ? Díky za vše :)

Dan

Ahoj kluci, prosím Vás potřeboval bych někde sehnat sustanon na měsíc a pul to je 18 anpulí kdyby jste nekdo věděl kde dejte prosím vědět diky

Dan

Cus prosím kde bych sehnal Sustanol diky za odpověď [email protected]

Daniel P
1x

Zdravim ... Chtel bych se zeptat ... Po aplikaci sustanonu 250 mi na zadku v kruhu o prumeru cca 5cm ztvrdla kuze a zcervenalo to tam ... Mate s tim nekdo vzkusenost co se s tim da delat? Nebo spis jak se toho zbavim a pokud mozno sam ... Dekuji Pokud by nejaky odbornik byl, tak hodny a napdal mi odpoved na email [email protected]

Hulk

Dobrý den. Beru sustanon 250 + Nandro D +stanozolo ....ten v tabletách 4tabletky každý den vše od magnusu.Sustaku mám 1.2ml a nandrolonu 0.6ml každý 4den je to dobrá kombinace? Mám od té doby problémy s erekcí ale rostu famózně dá se ta erekce nějak vyřešit ? ...děkuji...

Tomáš Jelinek

Zdravím,koupil jsem od pana xy jednu ampulku v které je mix látek testak,trenbolone a nandrolonu v 1ml je 375mg účinné látky v tomto pomeru 200mg testaku,100mg nandrolonu a 75trenbolone a dnes se dovim od jiného pana xy,že je to nesmysl,aby byl v jedné lahvičce 3latky že to je nějaká sranda,děkuji za odpověď

Jirka

Ahoj, začal sem užívat sustanon 250 od magnusu ale každý 4 dny 1ml jsem po 2 vpichu a totalně trpím místo vpichu mě bolí třeba 8 dní bojím se že to může být zánět ale teploty ani nic podobného nemam nemáte nějaké rady ?

Roman
1x

Tak vazeny fesaci, v prvom rade by ste mali navstivit sexologa ci urologa, nech vam odovere krv a zisti hladinu testosteronu. Pokial mate nejake bolesti v mieste v pich moze byt nasledovne: prilis hruba ihla, ja si picham testosteron s oranzovou ihlou, po par dni mi boli ale je to len slaba bolest, dalej, vzdy si pichajte do sedacieho svalu do hornej tretiny v 90’ kolmo na zadok. Je dost mozne ze zasiahnete nerv, ktory potom boli.. na bobule a bolesti je dobra octanova mast raz denne pretret a dobra masaz 😊 a co sa erektilnej disfunkcie tyka ak mate dostatok vlastneho testosteronu, nepomoze vam sustanon ani nicine, preto chodte k urologovy ci sexologovy, ten urci dovod disfunkcie 😊 a ked mozem poprosit napiste mi nikto, kto si objednavate cez net odkial berete a ci je to spolahlivy dodavatel. Moj mail je: [email protected] diky mic 😉

Jarda

Já beru Sustanon i Anabol 10 a vše ok. Picham do zadku ale opravdu do vrchu a cerna jehla a co 3.dny 1ml a ano prvni den po.vpichu ok pak 3dny bolest tupa ale to.je normalni a zmizí to. Ocas mi stojí dobře tak tu nic neřeším po skonce.i.kury se.nasadi ocista a je hotovo. Jednou jsem..abral za 2.měsíce 8Kg teď uvidím jak to bude více jím a cvičím.

Endy

Zdravim potreboval bych poradit z koupi sustanolu?

EricFire

Ahoj, chci se zeptat kde se da sustanon koupit? Kupujete ho i pres internet? Díky z a odpověď

Marek

Ahoj zohnal si ten sustanon? A kde?

Daniel
1x

Jasny ze ne,jedna za 3 tydny je total zbytecny

Martin

Koupím bobule. Poradíte mi někdo adresu?. Dik

Martin
1x

Můj kontakt - [email protected]

q

no to síla tady ... řada diskutujících tady užívá něco, o čem nic neví ... v podstatě pokus omyl různých kombinací a množství .... na rady "zkušených" ..... jenže ti "zkušení" zrovna o tom také nic nevědí. Plné posilovny takových kluků, kteří zkouší a ani neví co ... a k tomu "zaručené" nefalzifikáty. Podle úrovně psaného písma lze odvodit, proč k takovým pokusům dochází.

Marek

Napíšte mi prosím vás niekto kde môžem zohnať kúpiť originál sustanon 250 [email protected]

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce