Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

SUSTANON 250

Dobrý den. Léčím se a po aplikaci první injekce Sustanonu jsem měl v místě vpichu asi týden silné bolest. Horší však je, že sexuální chuť a hlavně erekce u mne skoro až úplně vymizely. Už 14 dní se doma stýdím za sebe. Před aplikací to aspoň trochu "stálol". Napište mi, prosím, zda je to normální a bude se to postupně lepšit a nebo rychle opět k lékaři. Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
izbench
6x

Ja jsem byl pri uzivani sustanonu spokojen,jak silove tak i erekce byla az silena - cele noci,ja myslim ze to pride,zvyste davky na 2 ampule tydne

jaker
2x

bral jsem sustanon3tydne 3 apmule a k tomu winstrol 2krat tydne to je šrumec

XXX
2x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

ahoj
5x

No jste magoři tohle se dává nemocným s nedostatkem testosteronu jednou měsíčně a vy zdravý si to perete 3x týdně. To není normální.

o
2x

lidi mužu doporučit oxym50 a nebo nebo anapolon dobry vec...

kubasx
2x

takze rikas 2x tydne ?treba nedele jedna a v patek druha ampule jooo ??

marek
1x

ahoj.koupil jsem si sustanon a dianabol v tabletach a potrebuji poradit co jeste brat k tomu?neco co sezenu v tabletach.kuru tak na 2mesice.jak to brat?

Maximus

Můžete mi tady někdo říct, kde sehnat sustanon...mozna i další věci... Díky.

Já jsem při léčbě Sustanonu měl bolestivé ztopoření penisu a snížený objem ejakulátu. Při potížích mi doktor řekl, že jsem přecitlivělí na některou složku přípravku. Přešel jsem na jemnější léčbu a to přípravkem InGel Boss. Léčba trvala déle, ale problémy ustoupily.

dodo
3x

chci se zeptat jakou ma mit olejový roztok přichut ciste bolejovou nebo hořkou mnel jsem pakistan sustanon a byl nahořkly a ted mam holandy a chutnaj jako olej nejde o padelek

Ninjas
1x

to snad nemyslíš vážně stím sustanonem

dodo

chci se zeptat jakou ma mit olejový roztok přichut ciste bolejovou nebo hořkou mnel jsem pakistan sustanon a byl nahořkly a ted mam holandy a chutnaj jako olej nejde o padelek

igi

To by me teda nenapadlo zkouset jakou ma sustanon chut , to se prece nepodava oralne ale injekcne , oralnim podanim to nema zadny ucinek , to musi jit do svalove tkane...

Maik
1x

Dobry den chci se zeptat jestli je možné při dávce 1 ampule za 3 tydny nabrat nějakou svalovou hmotu?Děkuji za odpověď.

igi
1x

To teda v zadnem pripade, ja davam jednu ampuli kazdych 6 dnu a to uz je ficak , ale 1 za 3 tydny? pokud cvicis tak trosku mozna i jo ale to spadne po vysazeni stejne...

karel
1x

já tam dávám tři týdně a to je hukot :-)))

RObbo
2x

Já beru Tři sustanony najednou po pěti už dostaneš horečku

Pablos
1x

Kamo ty jsi top!!

Luk

vy lidičky už ste zkusily aspon anadrol 50 nebo winstrol???

Luk
3x

sustanon 250 je nejlepší co sem mněl sem s nim zpokojen .. ale při visazení se to musí udržovat jídlem čili hoídně jíst

t-dog
7x

vyrostl mi kar o 10 cm

KORO
1x

A CO TVOJE GULE, TAKY TI VYROSTLI?

Fífa
3x

cuž..dozvěděl sem se o jednom prášku,který se začně podávat pár dní po vysazení sustanonu.je to prášek,co v těle nahrazuje testosteron,který sustanon produkuje..tak že se to bere po kůře a přírustky nezmizí.něco málo sice asi ano,ale nemělo by to být tak extrémní.samozřejmě se musí dodržovat 2-2,5g bílkovin/kg hmotnosti.

martin dd

ano to je clomid

Zajda

přesně tak,dobrá je kombinace s tamoxifenem

hans
1x

Skousel sem vice druku sustaku.Mel sem sustanon 250 z egipta a Po deseti ampulich 7kg navrch. jednou sem zkousel toisku jinej sustak. v ampuli co mela nahore nejaky ty krouzky a samolepkou dole.( ty byli 3) a k tomu na stridacku knedy ampule taky s krouskama a ze samolepkou.(2) dohromady 5 ampuli a kazdou sem si daval jednou za tejden a vysledem bylo opet 7kg nahore!! skoda ze uz nemam moznost je sehnat-byl sem moc spokojenej ale byla to sila celkove!! i na palici.

hans

sem se zminoval o tich dvou ampuli tak byli hnedy.

.......

Na žádost uživatele byl tento diskusní příspěvek smazán

........

čau prosim ozvi se mi na mu jamil [email protected] co nejdřív dík moc chci se na něco zeptat.

Marek

Jakou měl barvu Sustanon Pakistan, protože se mi dostaly do ruky ampule, kde je obsah bílý nebo nažloutlý, který je špatný? díky

hon
1x

Chtel bych se zeptat,jestli ma sustanon nejaky nezadouci ucinky,muze se na nej pit...jde si na nem vytvorit zavyslost?jak snim prestat?

pop
1x

1,mozne!! nezadouci ucinky, padani vlasu, mastna plet, zvysena erekce, agreivita 2, pit by jsi nemel ja nepiju vubec pri lecbe radeji 3, ne zavislost fakt ne maximalne ze by si chtel byt porad vetsi a vetsi ale fizicka urcite ne 4, neni treba viz 3

Lajko Balaz
1x

Dobrej chtel bych se zeptat mam testonon a nundralon na lecbu na 2 mesice ale nevim jestly se to uziva dohromady a nebo samotne sem zacatecnik a potreboval bych poradit

gogo

Dobrý den, je možnost menší produktivity vlastního testosteronu a hormonů nadledvinek po vysazení?

bobo
1x

dobrej, chtel bych se zeptat uvažuji o sustanonu asi Egypt co k tomu mam přidat dávkování atd???..prostě další informace jako je cena atd..díky moc OZVĚTE SE na [email protected]

Láďa
4x

No, já potom zřetelně pocítil nárůst síly, nejvíc, co jsem kdy zažil, v posilce vydržím dvě i více hodin, dávkoval jsem 3 ampule do prdky, ale tý energie je z toho moc, přešel jsem tedy na dvě týdně. Mám normální váhu, ale po tomhle trochu otečete, zadržuje to vodu. Pindík mi trčí neustále, až je to směšný, ale přítelkyně je ve svým živlu. Teď chvíli vysadím, ale k tomuhle přípravku se asi budu vracet pořád. Jo a ještě mi naskočilo akné, docela dost a skoro po celým těle, je to chvilkový, ale dost nepříjemný, jsem jako puberťák, troch víc se potím, ale za ten pocit nárustu energie to stojí, je to fakt mazec, doporučuju. Ty účinky nečekat okamžitě, do dvou týdnů pochopíte, o čem to je.

bord
1x

chtěl jsem se zeptat.za jak dlouho po aplikaci susťáku pocítím ůčinky? před čtyřmi dny jsem si dal od genesis a zatím nic. hlavně mě to zajíma ohledně sex driveu. ještě teď cítím místo aplikace, je to normální? dík

cafeer
2x

Jake ucinky ma sustanon na muzske semeno..Dik

Pavel
1x

Tak to ochutnej..:))

gremlin

rad bych se zeptal jak nejlepe kombinovat sustanon s naposimem,pro max.narust svalove hmoty

demon
4x

kazdy lek ma nake nezadouci ucinky,ale pokud beres jednu kuru a pak vysadis na 4mesice,tak ti i pomuze s ruznejma bolestma,ja mel uplne odelany ramena s cviceni,doktori byli na hovno a po kure sustanonu jsem nevedel co je bolest 3roky,skveli narust svalu a to nemluvim o sexualnim zivote,perfektni soustani,clovek je jak stroj,proste to maka na celkove libido cloveka,ale nesmis to do sebe prat jak hovado,jen kuru a na cas vysadit.

demon
4x

nejlepsi kombinace je sustanon na 5tydnu celkem 15ampuli a anabol 300kusu,to je maxi raketa.

Adam
2x

Nejlepší kombinace kterou mohu já osobně doporučit je 8-týdenní kůra Dianabol-sustanon.Deca durabolin- nowaldex...

jméno a příjmení
1x

chtel sem se zeptat po vpichu se mi v miste utvorila boule mam ji nak masirovat? nebo neco? dik

Jenda

Ahoj kluci,muze mi nekdo poradit,jak spravne aplikovat sustanon. Mam trochu obavy z inj. aplikace.Dekuju za odpoved.

Sustanonys
1x

CHci se zeptat začal sem s první kůrou (10 sustanonu,150 anabolu), udělay se mi prsa do špičky.Anabol už jsem dojed a zbývají mi 2 sustanony. Spraví se ty prsa sami,nebo jsou na to nějaké přímo cviky.Děkuji za odpověd

Stoony20
3x

tzv zduření prsních žláz, nadprodukce androgenu vlivem steroidnich latek vedlejsi ucinek uzivani

Dan
1x

chlapi neznate nejaky figl jak poznam pokud je sustanon pravy uzival jsem ho pred tremi roky byla to pecka diky Dan

Kerry

Ahoj, pokud jsi ho sehnal, pošli mi link na [email protected] Dík

LeoGun
2x

Zdravim, mam dotaz, mam zdroj na Sustak z Pakistanu(Organon), jeste s timto nemam zkusenosti, pujdu teprve do prvni kury a mam z toho trochu obavy abych si neco nepichnul a pak po tom nemel nejake drasticke problemy, myslite si ze dodavatele by si nedovolili napriklad timto cloveka zmrzacit, ci dokonce zabit, nebo je to proste bud a nebo? diky za odpoved

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce