Inzerce

tralgit

Jsem závislý na tralgitu. Chci se toho zbavit. Má stím někdo zkušenost?

Inzerce
Odpovědi
Moustard3 poděkování

Mam ten samý problém, jsem na invalidním vozíku, tralgit jim uz pres 3 roky, posledni dobou pocituju silne abstinencni priznaky. V tomto pripade kazda rada draha. Sam nevim jak si pomoci. Bolest potrebuju utlumit, ale nechci si ho brat podle toho kdy mi naskoci abstak.

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. prosince 2008, 16:15:28

anonim2 poděkování

Ja ho bral pro ti bolesti a mel sem na nej zavislost a tejden as dva trva kdy to vyprcha a mate pokoj :) ale musite furt neco delat a poslouchat hudbu aby na to clovek nemislel

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. května 2015, 18:09:21

ivan 3 poděkování

ja beriem od bolesti uz asi 4 roki tralgit vo vetsom mnostve ato asi 30 strekov s velkej flasticki tralgitu 4 krat denne som na tom zavisli na bolest to uz nezabera akurat ze si ich musim dat poradte mi ako sa stoho dostat

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. července 2015, 09:05:20

Martin22 poděkování

Byl jsem taky závislý na Tralgitu.netušil jsem,že když to budu brát každý den,že vznikne návik,a už vůbec né tak islný a obtížně se zbavující.Samozřejmě záleží jak kdo ho bere dlouho.Ale já ho bral asi dva měsíce každý den,se zvyšujícísemi dávkami,prvně 10 kapek,a nakonec jsme skončil u 35.jednoho dne jsme si řekl,končím s tím,nemůžu to "žrát" pořád(a taky jsem potřeboval vědět jestli budu cítit bolest i po léčbě),tak jsem jednoho dne to přestal jíst,ovšem to jsmenetušil,co mě čeká!2 dny absolutně bez spánku se svalovými křečemi,bolení,motání hlavy,pocit kdy chvilku je vám šílená zima a za 5 sekund zase šílené horko,a tak se to pořád střídá.Pořádně jsem se nevyspal asi 2 týdny.A celkový pocit je že se cítíte absolutně bezmocně,protože s tím prostě nejde nic dělat,jedině si vzít opět Tralgit.Což jsme ovšem zavrhl a řekl jsem že prostě ne!!!!!Nejlepší je,něco dělat,ať na to člověk nemyslí,ale to jde dost těžko.Takže jsem si to pěkně vytrpěl se vším všudy.na jednu stranu je to od bolesti skvělý lék,výborně zabírá a pocity po vzítí jsou moc příjemné,jako by jste vzali drogu,po které je vám moc fajn,jste úplně v pohodě,nic vám nevadí,příjemný pocit na hrudi,skvěle se po tom spí a usíná,ovšem za ty následky to opravdu nestojí.Takže všechny varuju,když brát Tralgit,tak rozhodně ne brát pravidelně každý den,ale maximálně 2 za týden a to jen akutně,jinak opravdu jen výjmečně,jinak vás čeká peklo!!!Rada co s tím,když už v tom člověk lítá asi moc není.Mě napadlo,vzít si dobré prášky na spaní a zaspat to,ale nevím jestli je to doré řešení.nezkoušel jsem.Omlouvám se za dlouhý příspěvek,ale chci všechny varovat co je čeká.

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. ledna 2009, 23:48:35

Markéta6 poděkování

Ahoj Martine, já tralgit beru asi 5 let a to zhruba 3-4 tablety 200 mg a to každý den. Rozhodla jsem se s tím skoncovat. Vim, ze to nebude lehké, x-bezesnych snu, zimnice.... A pod. Tech věci je mnoho. A pravé proto jsem se rozhodla cely zasraný tralgit poslat do kytek. Je to maras. Ale mám protějšek, který mi svtim pomůže. Vim, ze to nebude za týden, za dva... Člověk s tím bude bojovat mnohem mnohem déle. A dokonce si troufam říct, ze to bude cely zivot. Pokaždé co tento lék uvidis ta si na to vzpomene s. Rozhodla jsem se s tím bojovat a to bez jakýkoliv dalších tabletek sracek. Takže doufam, ze se mi to podaří. Člověk musí chtít a hlavně musí MIT důvod. Preju štěstí nejen tobě a domě, ale všem, kteří do teto sracky spadli

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. února 2014, 12:30:22

jarin7 poděkování

Bral jsem Tramal 7 let několikrát denně,nejdřív kvůli bolestem po těžké autonehodě a později už proto že jsem musel,je to těžké přestat,ale jde to a opravdu přijde klasický absťák,třes,pocení bolesti v zádech,ale netrvá to tak dlouho jako u klasických drog.Mě dobrá duše poradila sehnat na přechodnou dobu,Rivotril,nebo a ten je lepší Lexaurin,pozor též návykové,ale pokud se užívá jen ten měsíc na překonání a hned vysadit,jde to a je vše mnohem lehčí,no tolik moje zkušenost...držím palce.Jarda

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. března 2014, 19:06:17

Zuzana2 poděkování

Já se dostala do závislosti na Tralgitu díky svému lékaři,který mi ho předepisoval při každé čtrnáctidenní návštěvě.Rozhodla jsem se s tím taky zkoncovat,ale mám strach z abstinenčních příznaků.Už mi ale stejně nepomáhá,spíš škodí.JKsem po něm ospalá a malátná.Co mám dělat???Hodit ho do koše a další nevyzvedávat?Nebo "to"nějak vydržet?

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. dubna 2017, 16:48:07

Šárka 1 poděkování

Ahoj, jak jsi na tom prosím dnes a jak jsi to dokázala?

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. května 2018, 19:17:49

Šárka

Ahoj, prosím dokázal jsi se z toho dostat? Ahoj koukám že píšeš tenhle rok. Ty máš taky problém s tramalem? Já také, teď řeším jak z toho ven. Nechceš si navzájem pomoc?

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. července 2018, 13:43:53

Tomáš

taky s tím mám problém, jak jsi na tom?

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. listopadu 2018, 00:03:51

checht8 poděkování

podle mnoha lekakřu tralgit neni navykový ani při delším užívání :) , je to samozřejmně blbost , je navykový a to silně ! ja už ho beru 5 let po operaci která nedopadla dobře (a to sem napsal slušně :) ) zatím sem na davce 2x200Mg tralgit retard na den + kapky tralgit podle potřeby ! už se stím skoušel přestat ale problém apsták jak višitý z literatury :) , z psichickou zavislostí by problém nebyl ale z fizickou zavislotí je veliký problem , pokud tralgit visadím nebo zapomenu vzit :) tak se apsták dostaví do pár hodín od pravidelného užívání :) poceni , horko zima , křeče v oblasti břicha , nervozita , velmi silná podrážděnost !!! , a tdka to hlavni co je velmi nebezpečné u fizické zavislosti ! , když sem skoušel vysadit tralgit tak sem si pi abstaku mněřit tlak a tep , talak se pohyboval od rozmezi 45/60 co je malo ! hrozí asi šok atd až někdy byl tak vysoký až hruza 170 /200 což zase u hrozí uifarkt miokardu ( srdce ) tep lital jak chtěl od 60 za min do 150 za min , tím sem chtěl řici že fizický abstak muže zabijet !!! , takže vžádném případě nevysazujte tragit a podobné leky na raz !! pomalu snižujte dávku leku až k nule , nebo vyhladat pomoc psichiatra atd !!! jinak vas to muže aji stát život ! to je snad všecko , jedině sand to že narkomana zavisleho ze mně udělaly v nemocnici po Operaci do mně valyli konské davky tralgitu ! a po 5ti týdnech až sem z nemocnice vylezl tak sem byl krásně zavyslí na tralgitu :(

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. března 2009, 10:41:56

Junior5 poděkování

No účinná látka tramadol je poměrně silný opiát, na kterých závislost prostě vzniká. Pokud je ale brán proti bolesti a není naděje, že by bolest ustoupila, nemusí být zrovna špatnou volbou. Je totiž opiátem velice bezpečným... A co se týče odvykání, smrtelné určitě není... podobá se spíš takové chřipce a jde zvládnout postupně snižřující se dávkou.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. října 2009, 12:24:19

Kaacullka7 poděkování

a co když ten tralgit prostě už nemám a nemám ho už ani kde sehnat? Mam druhý den abstáku a jsem opravdu na mrtvici je to fakt jako silná chřipka akurát nevím za jak dlouho to přejde brala jsem ho 3 roky a vím že když se mi dostane ted pod ruku tak si ho stejně vezmu co s tím mam dělat? Jak se z toho mam co nejdříve dostat?

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. ledna 2010, 16:54:22

2111 poděkování

Ahoj Je mi 21 let a taky beru tralgit.Mám velmi silné bolesti břicha přibližně rok.protože neví co mi je dali mi od bolesti aspoň tralgit.Začala jsem ho brat jednu pilulku denně nyní beru dva naráz a po hodině si dávám ještě jeden.Pravdou je že požitek s tralgitu je velmi příjemný jenže později nemohu jíst a ani se skoro vyčůrat.Zvyšuje se mi tlukot srdce a potí se mi celé tělo.Zatím mě nenapadlo jestli při vynechání dávky mám abstinenční příznaky,protože trpím nespavostí a taky bývám dost nervní od malička.Ale jediné čím si jsem stoprocentně jista je,že když mi tralgit dochází mám strach že mi ho už třeba nenapíšou.Nikdy mě nenapadlo že na tento lék můžou být abstinenční příznaky třeba jako u pervitinu,dalo by se říci že i účinky jsou podobné po dávce pervitinu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. října 2009, 16:41:29

neuroleptix4 poděkování

Mezi ucinky tralgitu a pervitinu je obrovsky rozdil. Tralgit je opiat, tedy tlumive analgetikum. Pervitin je droga stimulacni. Pervitin take po vysazeni nezpusobuje abstinencni priznaky. Zavislost na pervitinu je psychickeho razu. Tralgit abstinencni priznaky zpusobuje. Spis bych ho prirovnal k jine droze a to k heroinu, i kdyz je ma slabsi ucinek.

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. dubna 2010, 12:16:21

milos1 poděkování

lepsi je sexovat:D

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. března 2013, 11:30:31

samy2 poděkování

Vzala jsem si 1 stovkovou tabletu tralgitu na bolest břicha při menzes, což nezabíralo, tak jsem si vzala ještě 2. Lidi, nepřejte si zažít to, co já! Cítila jsem, že do dvou minut umřu-zimnice, třesavka, bolest hlavy, žaludku, halucinace, vidiny - to trvalo 10 hodin, než mi v nemocnici nasadili tři kapáky, které to svinstvo rozředily. Už to nikdy nevezmu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. března 2012, 15:13:41

Nana2 poděkování

Na pervitinu nejsou abstáky..pouze bažení po droze a člověk je "k ničemu",ale nic ho nebolí.nemá abs jako u opioidů.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. června 2014, 11:37:04

Petra janků4 poděkování

chtěla bych se sezptat na závislost na léku tralgit, užívám jej každodenně na bolesti různého původu, je mi 45 a dva roky jej beru v podobě tablet každý den jeden, na bolesti hlavy, zad, dá se říci všeho. mám strach ho vynechat, nezvládala bych to v práci ani doma. nevím co dělat, mám strach do budoucna. nemůžu ho přece brát stále. Až ho nedostanu , nevím , co mi bude, jaké budu mít abstinenční příznaky. pomáhá mi při všem, je jako droga. Poradte, jestli to vše sdělit lékaři, nevím, začínám být bezradná. nedovedu si představit, že bych ho neměla u sebe a jít do práce. Poradte,moc děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. února 2010, 19:25:50

milanos5 poděkování

bral jsem tramal na bolest,a vždy sem ho musel přestet brát.jak mile, jsem věděl, že by mi ho z ničeho nic nedali začal jsem snižovat pěčlivě rozpočítat a snižovat delší dobu až na mini dávky a půlit dávku minima a půlit půlku na 1/4 ....asi mi rozumíte a po ukončení 2 a 3 slabá abstinence.ALE OKUD JE BOLEST TAK ZLÁ A LEKAŘ VÁM LÉK DÁVÁ NA TIŠENÍ BOLESTI A VY MŮŽETE DÍKY LÉKŮM ZVLÁDAT CO POTŘEBUJETE. NENÍ DŮVOD VYSAZOVAT A TRPĚT! NEBO TO BERETE NA FETOVÁNÍ ? neeeee

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. prosince 2012, 01:38:49

bojovnice1 poděkování

...ohledně Tralgitu a podobným lékům s jiným názvem - pokud je silná bolest, nemá smysl vysazovat, případně střídat s jiným přípravkem proti bolesti. Asi záleží na člověku, zda má dispozici k závislosti. Já naštěstí při větší dávce pocítím bolest hlavy. Jsou silnější léky než Tramadol apod. Pokud lékaři nedovedou účinně vyléčit nebo potlačit bolest. nemá smysl se trápit - co je to potom za život??? Nic nezvládat a jen trpět?? Jedna tableta denně určitě není znakem závislosti. Např. u kortikoidů, jako Medrol či Prednizon, které berou lidi celý život - to je teprv závislost, která může skončit smrtí - nehledě na vysoce devastující účinky těchto léků.

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. března 2013, 12:53:32

Libuše1 poděkování

Dostala jsem kapky Tralgit n bolesti v ramenou a svalech. Nezabírají a když čtu příspěvky, tak je asi nebudu dál brát.Mám bolesti denně již 2. měsíc, nezabírá Ibalgin 600 a další prášky. nevím co mám dělat.

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. února 2015, 12:01:18

Květa2 poděkování

Tralgit jsem brala dlouho,pak jsem podstoupila operaci a přestala nějaký čas brát Tralgit SR 100,vůbec mi to nedělalo žádné problémy se ho vzdát.Po čase jsem se k němu vrátila a měla vždy zácpu,byla ospalá.Hodná paní odborná doktorka mi předepsala slabší lék Targin,ze začátku jsem měla abstinenční příznaky,ale po čase se s tím tělo vyrovnalo a dodnes ho beru,Targin není návykový a lze jej dostat jen na předpis odborného lékaře.Držím palce,aby Vám bylo jen a jen líp.

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. dubna 2015, 14:23:47

IIVA1 poděkování

DOBRÝ DEN ,TARGIN JE TÉŽ NAVYKOVÝ.PANÍ KVĚTO PŘEČTĚTE SI LETÁČEK ,JA BRALA TARGIN 1 MĚSÍC ,UŽ HO NECHCI ANI VYDĚT.DEN BYL KRÁSNY,KDYŽ JSEM SI HO VZALA NIC NEBOLELO BYLA JSEM JAK VE SNÁCH ,ALE PAK TO BYLO PEKLO.UŽ HO ROK NEBERU A JSEM OK.PŘEJI VŠEM,ZVLADNĚTE TO.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. března 2016, 06:53:33

danda1 poděkování

Tady půjde asi o něco jiného nez o závislost. Já jsem u lékaře dostala tralgit na recept od bolesti na kyčel ( později operace ). Dostala jsem kapky - vzala jsem si 10 kapek a pak jsem si přečetla dávkování - na 10 kg váhy 1 kapka ( v mém případě 6 kapek ). Během 2 hodin jsem nevěděla co se se mnou děje - motala se mi hlava, zvracela jsem, byla mi hrozná zima a pak zase horko a z práce mě museli odvézt domů. Celý den jsem ležela a nebyla jsem schopná vylézt z postele. Později jsem zjistila,že jsem se předávkovala a to jsem ho vzala poprvé. Od té doby už jsem si ho nevzala. Byl to prostě hnus.

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. dubna 2010, 11:19:06

MBednar1 poděkování

Dobrý den, sháním tento lék už dlouho,,, V případě, že byste měl jedno balení navíc, tak se mi prosím ozvěte na bednar@centrum.cz. Děkuji. S pozdravem Bednář

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. července 2011, 03:04:49

icvco

Ja zhánam tramalove kvapky aby som sa zbavil zavislosti na pervitine ak by mi niekdo pomohol budem rad .. icvcok23456@azet,sk Neviem ci je to psychicke alebo fyzickeho charakteru ale ked neberem pervitin som absolutne neschopny zivota akejkolvek cinnosti, spat sa mi uz neda a jest uz nevladzem a okrem toho nedokazem suvisle sa venovat hocicomu neustale napetie panika ktora sa dnami zhorsuje az som schopny tie prachy proste aj ukradnut pretoze po tom je vsetko naopak zivot ma bavi a vsetko ma zmysel mam nadhlad lepsiu kreativitu sebavedomie a podobne .. no ale je to financne neunosne .. dakujem Ivan. BTW existuju IMAO antidepresiva ktore maju podobny princip ucinku ako efedrin a pervitin a dost mi to pomaha lebo som trpel psychickymi problemami ktore po uziti vzdy zmiznu problem je ze tento liek sa uz nepredava koli vedlajsim ucinkom takze som takpovediac bezsance

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. listopadu 2016, 15:05:19

Jana Dvořáková

To nemám,můžu se ale něco zeptat? Nevíte,co se stane,když si člověk vezme asi 3 roky prošlý lék?Může uškodit?

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. prosince 2016, 19:45:37

Lina1 poděkování

Dobrý den, já dostala Tralgit SR 100 na velice silnou bolest po operaci. Po užití první tabletky, to bylo skvělé, bolest jakoby zmizela. Ale po 3 hodinách se mi začala strašně motat hlava, byla sem dezorientovana, zvracela jsem,třásla se zimou a upadala do spánku takovou rychlostí, že to bylo strašné. Další tabletku jsem si už nevzala. Bolest sice strašná ale tento pocit po požití už nikdy.

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. června 2015, 19:41:50

Václav Zeman3 poděkování

Dobrý den, Hned úvodem - MLUVÍM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI. NEBERTE TRAMAL, POKUD HO OPRAVDU NEPOTŘEBUJETE NA BOLEST !!! Od roku 2002(to mi bylo 17) mi byl předepisován TRAMAL s Algifenovými kapkami na bolest rozpínající se ledviny.(hydronefróza v pravo,poté operace).Dávkování TRAMALU bylo 4x20-25 kapek po 6-ti hodinách :) ... To jsem netušil co mě čeká !!!Nicméně účinek TRAMALU se mi líbyl-bolest byla pryč,teda aspoň většina:)Postupem doby sem TRAMAL musel brát VÍC a častěji.Bylo to pořád zvládnutelný - (teda z mého zcela neobjektivního pohledu na věc).Proběhla operace a po ní začaly bolet zuby,záda - znáte to,když něco bolí jsme ochotni udělat cokoli, jen ať už to nebolí! "TRAMAL A OPIÁTY OBECNĚ JSOU VELICE DOBRÝMI SLUHY, ALE TAKÉ NEMYLOSRDNÝMI PÁNY !!!" Jednou jsem zapoměl kapky doma a šel do práce. No nevydržel sem tam,vrátil se domů a ZAKAPAL TRAMAL! Došel jsem až na dávku 6 x denně 40 kap.(při mejch 63 kilech dle lékařů hustý) Prošel jsem si peklem při odvykání, nestojí to za to !!!!Jak to bolest jen trochu dovolí,tak je čas udělat TRAMALU PÁ PÁ

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. října 2010, 21:25:50

Lenka9 poděkování

pripravek tralgit jsem si poprve vzala myslim tak pred tremi lety,v te dobe sem mela velice silne bolesti zubu,prasky jako ibalgin,nurofen a podobne nepomahali a tak sem poprosila svou babicku o neco co by me pomohlo a jelikoz babicka byla jedna velka lekarnicka mela u sebe prave i tralgit na jjei silne bolesti kloubu.Dala mi jeden a ja si sla domu lehnout,behem pul hodinky jsem citila jak bolest ustoupila a ja mela pocit ze se vznasim na ruzovem oblacku,nemusela sem se ani hybat jen jsem koukala do stropu a bylo mi krasne.To byl muj prvni ontakt s tralgitem praskem ktery za me vyresil nejen mou fyzickou bolest ale zbavil me i mych psychickych problemu ktere mam od detsvi.Od te doby jsem tyto prasky uzivala ne ovsem ze bych j brala uz tri roky vkuse napr.jsem je brala tyden pak dva mesice nic pak 14 dni a rok nic.Dnesnim jsou to ovsem 3 tydny ktere jsem doslova protralgitovala "sjizdela"jsem se denne a uzivala si toho uzasneho stavu.Dal uz ale nemuzu,dnes jsem poprve bez prasku citim dost silny neklid v tele jsem nervozni nemuzu spat i kdyz bych tak moc chtela.Doufam ze uz toho jednou pro vzdy necham,studuju prvni rokem filozofickou fakultu a chci ji uspesne dokoncit,ne skoncit jako troska zavisla na tralgitu

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. listopadu 2010, 15:19:49

KURO CHYMENEZ1 poděkování

MAM 33 A TRALGYT BERIEM UZ ASI 4 ROKY A SOM SPOKOJNY A VOBEC NIESOM ZAVISLY HOCIKEDY HO MOZEM NECHAT DOMA A VOOBEC NEPOCITUJEM ZE NI CHYBA TO CO TU POSETE JE BLUD ............ RADIM VAM KLUDNE HO BERTE KED VAS DACO BOLY VOBEC TO NIE JE NAVYKOVA LATKA

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. února 2011, 19:18:46

Jan3 poděkování

tak jich žer 70 stovkových tralgitú nebo tramalů denně a uvidíš ten rachot při vysazeníííí-jsi chuj

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. října 2015, 13:32:43

milhous3 poděkování

to neni pravda ja jsem zacal brat tramal od bolesti protoze me boleli zuby a vte dobe jsem navic chtel skoncit s pernikem ktery jsem si pichal ve velkych davkach 10let tramal my pomohl se dostat z perniku.ze zacatku to bylo fajn ale po roce uzivani tramalu jsem chtel prestat ale dostavil se fizicky abstak kltery jsem nikdy nezazil a byl jsem opet zavisli tentokrat na tramalu uzivam ho dene 8let za tu dobu jsem byl 2mesice cisty vzdy kdyz chcu prestat tak prijde peklo zimnice studeny pot silne krece v nohou i v rukou nejde to zaspat nejde byt vzhuru jedine co trochu zabere je trava ale te zas musim vyhulit kvanta tak ze ve finale zas vstanu a du zhanet dalsi tramal.je to zacarovany kruh z ktereho nemuzu vyskocit ale verte ze bych moc chtel ale proste to nejak nejde.jsem jako loutka kterou ovlada dabel jmenem tramal.tak ze jestli nekdo uziva tramal vic nez rok tak at my neviklada ze neni zavisli.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. ledna 2016, 12:26:15

Karpíšek2 poděkování

Dobrý den, mám problém-chci přestat brát tralgit, beru ho už půl roku, ale jakmile ho vysadím tak mám pocit, že mám hodně silnou chřipku a příšerně mě škrábe v krku. Nemáte někdo nějakou radu, jak se toho škrábání zbavit???

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. ledna 2012, 13:33:26

Dadyk4 poděkování

Ahoj taky jsem byla závislá na Tralgitu a přestala jsem,moc mi pomohla moje rodina,které jsem se svěřila,ale pozor ta závislost je na vždy,vezmete jeden a jedete v tom znova,mám to vyzkoušené,nejhorší při odvykání jsou první tři dny,pak už se to dá-život bez Tralgitu- rovná se svoboda,stačí chtít,přeji hodně štěstí a pevné vůle.

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. února 2012, 06:26:17

Milda

Ležím třetí den v posteli bez tramalu a cítím se už trošku líp. Dala jsi mi naději, že i já to můžu zvládnout. Ležím, protože je mi jako bych měla chřipku. Děkuju a drž mi palce.

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. února 2019, 13:02:15

bobi1 poděkování

Neberte tieto lieky ak nemusíte.Sú to opiaty-je to svinstvo.nečaká vás štastný a dlhý život.Ničí to ludský organizmus-a to velmi rychlo.Brala som ho tiež ale mi ho nasadili v nemocnici.Nechcite vediet aky som mala abstak.Nevedela som čo beriem.Už nikdy sú aj ine lieky ale najlepšie bez nich a uživat si života .Ved druhy už nepride.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. března 2012, 13:55:44

ss2 poděkování

Predpokladam, ze nie ste akademicky vzdelana. Viete nejak relevantne podlozit to co prezentujete ako fakt: "Ničí to ludský organizmus-a to velmi rychlo".. ? Pokial si nie ste niecim ista, prosim nedezinformujte verejnost. Dakuem

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. května 2013, 12:58:35

great1 poděkování

Ja som akademicky vzdelaná, ale na to netreba vzdelanie, aby človek videl, čo to robí s ľuďmi. Je to svinstvo, ktoré by som nikdy nedala do seba. Kto to berie dobrovoľne, stane sa z neho po čase troska a nemá dlhý život pred sebou. Vidím to kazdy deň, stretavam závislých ľudí na ulici. Mnoho z nich už nežijú.

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. srpna 2013, 10:29:12

michal 1 poděkování

Chcel by som svojou troškou prispieť do debaty bral som najprv tramadol asi2 mesiace náhrada akože za alkohol potom som prešiel ná tralgit tiež asi 2 -3 mesiace a poviem vám že nie moc tak 50 kvapiek za deň začalo mi postupne vznikať arytmia srdca po vysadeni a hlavne búšenie , potenie bolesť svalov nespavost teraz vyše roka nepijem ale brať tento liek by som už nechcel ale dobre mi robí pri chodeni a je tu dilema ......

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. dubna 2012, 12:34:11

carlos

Poradí mi někdo,kde sehnat kapky tralgit?Né že bych je nutně potřeboval,ale pomáhají na zuby.

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. června 2012, 20:09:37

Soňa

Ty si nečítal články vyššie? Na zuby si kúp Flector v prášku.

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. července 2012, 12:03:13

Květa2 poděkování

Dojdi si k zubaři, tak jednoduché!

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. srpna 2013, 17:42:35

peta..7 poděkování

Ahojte,tiež som bola zavisla na tramale vyše troch rokov,od 2. triedy na strednej po koniec prvého na vysokej ...začala sa to tým že sme to s kamarátmi chceli len vyskúšať...prvý mesiac som si to davala len každý treti den aj to len tridsať streknuti (celá polievkova lyzica),až sa mi zapacil ten stav byť stramalena... Po mesiaci som si zacala dávať už každý deň po skole za lyžicu, 45 strekov...samozrejme keď neboli kvapky tak tabletky..časom mi to prestalo stačiť raz denne,tak už nie len po škole ale začala som si davat aj ráno za lyzicu. Keď som mala iba tabletky tak som musela zjest šesť 100 mg tabletiek aby som zase bola vo svojom "s tramalenom svete" ...Ten pocit keď mi zacal ucinkovat tramal bol na neopisanie...mne to ziadny lekar nepredpisoval,tak som si Ho musela zhanat sama, niekedy to trvalo aj hodiny ale musela som ..tam kde ja bývam Ho mali na predaj iba cigáni, 30 strekov ma stalo 1 euro, tabletka 100 mg stala 1 euro.neskôr som si začala kupovat celu fľašku 96 ml Tramalu za 20 euro...celé dni som strávila behanim po ciganoch,,strašne nervozna lebo mi chybala davka.. so zábavy kvôli ktorej som Ho začala užiivat sa stala zavislost,bez neho som a už nevladala ráno postavit z postele,,ak som si do obeda nedala tak zacali prejavovat prvé abstaky...keď som nemala peniaze som brala z domu maso,kompoty..posledne mesiace som jedla 50 - 60 strekov ov rano,45 strekov naobed v skole,po škole dalsich 30 str. a keď som mala chuť tak aj vecer pri telke som si dala 20 stretkov, a keď som mala iba tabletky tak DESAŤ 100. Mg denne. Bez tramalu som si nevedela predstavit uz ani hodinu..tramal pomaly zdrazoval z 20 eúr postupne na 50 eur za 96 ml tralgitu.najhoršie na tom bolo že mi jedna fľaša stacila iba na tyzden...schudla som pri výške 178 cm z 54 kg na 49 kg,mala sproblemy sa vicikat, stolicu som mala dva krát za tyzden. Kamaráti sa mi vyhybali,ľudia ma začali brať ako dáku spodinu, "nic" len tramalistku ktora nevnima realitu,proste telo bez duše...samozrejme že aj rodicia to už vedeli že niesom čistá...začala som si uvedomovať že s tym musím prestat,telo mi po skoro tri a pol ročnom dennodennom užívaní zacalo slabnut,,tri mesiace som nemala menstruaciu,a ked mi mamina povedala že v noci ma trasie a chrcim,zo sna,a ona vystrašená ma budí a ja nic..15. JULA 2012 SOM POVEDALA DOST A NEDALA SI UZ ANI KVAPKU!!!.prvé dva týždne som nespala,nedalo sa mi lezat na bruchu,na chrbte ani na boku,nedalo sa mi sediet,nevládala som stáť , desať minút som sa strašne potila a potom zase ma triaslo od zimy,nevládala som nic,bolo mi zle, dostávala som neuveriteľné niekolko minutove boľavé kŕče po celých nohách,žalúdok ma bolel. .stale som myslela na to ako by sa mi uľavilo kebyze si dam tramal...nikto s kamaratou mi neveril že som prestala,ani sama som si neverila že to dokazem ale túžila som byť zas normalna....po troch týždňoch mi zacalo byť lepšie, už som sa konečne zas cítila ako človek.ostali mi sice vazne zdravotné aj psychické nasledky ale som konecne šťastná že je to už za mnou, už som OSEM mesiacov čista, a konečne som začala žiť ako normálne dievča,:-) ľutujem deň keď som skúsila tramal,...zavše si na tramal spomeniem, na ten stav, ale až teraz si uvedomujem že som bola hlúpa, čo som kvôli nemu stratila a. prezila ....

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. března 2013, 00:27:09

bojovnice2 poděkování

..je rozdíl brát Tramal kvůli bolestem, když je člověk opravdu nevyléčitelně a chronicky nemocný nebo se jen tzv. sjíždět kvůli pěkným pocitům. Pokud nic nepomůže, musí člověk nějak bolest zahnat. Z vlastní zkušenosti radím - raději nebrat Tramal v kapkách. Snadno se zvyšuje dávka. Já jej beru už 6 let, 1x 100 tabletu a žádnou závislost nepociťuji, akorát střídám druhy léků - teď místo Tramalu DHC. Pokud se bojíte závislosti a musíte nějak tišit bolest, jděte se poradit do ambulance léčby bolesti. Tam poradí, většinou dobře.

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. března 2013, 13:03:20

Josef1 poděkování

Mas muj OBROVSKY OBDIV,ja jedu na tralgitu bud tablety,popripade tramabene kapky,proste beru co je po ruce. Pokud jsi to dokazala jen sama bez pomoci psychiatra jsi DOBRA. Ja jsem jel 7 let v perniku,prubezne prokladany tramalem,perniku jsem se sam zbavil,ale jen tim ,ze jsem tvrde najel na tramal. Ted nevim co dal.SAM SE TOHO ZBAVIT NEDOKAZU A uz me zacinaji napadat i myslenky ze si to hodim a podobne. Vsichni kdo si na tramalu frci a mysli ze vse je OK.jsou setsakramentsky VEDLE. Ja jsem ted prihlasenej na odvykacku do HB na pavilon C. Vsem co se snazi prestat DRZIM PALCE a GL Chose

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. července 2013, 18:59:46

milhous

drzim ti palce

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. ledna 2016, 08:18:54

zufala matka

velmi ta obdivujem,moja dcera je na tom asi podobne ba asi horsie davky brala teraz je na tom asi tak ako ty si opisovala ze si brala 45 vstrekov atd...........obdivujem ta a prosim ta nikdy viac sa ho nedotkni

Reagovatpoděkovatnahlásit

7. listopadu 2014, 22:41:47

Laci

Tralgit,tramadol,tramabene...Všetko svinstvo!!!Ja som to bral v kuse 2 roky a to som uz musel davat 60 strekov!Podarilo sa mi najhoršie dni bez drog,som čisty aai tak dva roky,potom prišli suche recidivy a teraz uz mam aj abstaky.Su hrozne,vzdy ma bolia klby,pred rokmi vytrhnute zuby,svrbenie,chvilu horko,potom zimnica...

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. března 2019, 20:37:10

123
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Znáte hladinu cukru ve vaší krvi?
Zatím hlasovalo 21 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vašek (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 13. listopadu 2019, 12:02:57

    Jano, jaké máš příznaky a co jsi vše dělal, aby se to zlepšilo Diskutovat

  • Vlaďka (operace krční páteře) 13. listopadu 2019, 13:37:20

    Leni, tak držím palce, ať to pomůže.  Diskutovat

  • Dada (Obsedantní neuróza) 14. listopadu 2019, 07:35:58

    Reaguji na Vas prispevek, protoze syn ma stejne ritualy OCD. Nyni, po 15 letech, kdy mu bylo toto… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.