Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

tralgit

Jsem závislý na tralgitu. Chci se toho zbavit. Má stím někdo zkušenost?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Anonim
1x

Ahoj taky jsem bral tramal. Mam vyhrezle plotenky a byl jedinej co mi pomhl. Davky jsem si zacal pozdeji zvedat tramal 100 na 20 tablet denne. Zvysovani davek jde rychle ale ubrat a prestat jde potom hur. Co tady pisou pri vysazovani je pravda. Krece v nohou a rukou poceni zimnice zmeny nalad velka unava. Jestli mohu poradit z vlastni zkusenosti kdyz ho vysadite na jednou tak nebyt sam mit nekoho u sebe nejakou oporu. Nebo snizovat davky a prodluzovat casovy interval mezi nima . Jakmile se zacnete potit mit ty abstinencni priznaky vzit si slabsi davku a prodlouzit dalsi davku o dalsi treba 2 hodiny. Potom to vysazeni na jednou nebude tak tezke. Na noc proti krecim si vzit Diazepan ale jen na noc a usnete ale treba jen 3 noci vic uz ne ta 4 noc uz tude lepsi. Ja jsem uz cisty a Tramal uz v zivote nechci ani videt radeji budu trpet bolesti nez tohle prozit znovu .Kdo to zazil vi o cem mluvim a pro ty kteri se snazi vysadit Tramal preji hodne stesti a pevnou vuli

Radoslav
1x

Ahoj Ja tiež čítam milionte fórum ohľadom tramalu Ja keď ho neberiem jednoducho cítim takú bolesť v kolenách že jednoducho ho musím zobrať nejde to nebrať ho NO PRE VŠETKÝCH ĽUDÍ JE TU MOŽNOSŤ!!!!!!!! JA POZNÁM TRI DORETA ZARACET TRAMYLPA!!!!!!!! JE TO 0,35MG TRAMALU A 350 MG PARECATAMOLU (PARALENU) TAKZE TO JE JEDINE RIEŠENIE KTORÉ BY SOM PORADIL KLUDNE AJ LEKÁROM PRETOZE VYSADIŤ LIEKY NÁRAZ JE HORŠIE AKO KED NIEKTO LIEKY NEBERIE A ZRAZU ZOBERIE HRSŤ!!!!!!!!!! TAKZE JE TO URCITE TA NAJLEPŠIA CESTA AKO SA DOSTAŤ S TOHO SVINSTVA!!!! S POZDRAVOM RADOSLAV

Peter
1x

Ľudia ja som ho bral 5 rokov, chcel som s nim prestať tak som musel vymyslieť ako to zvládnuť co s najmenšími absťakmi a bolesťami nôh a tela. Tak som teda vysadil tramal a bolesť sa dostavila hneď ďalší deň. Zohnal som si hlavne tabletky na spanie)(sanval)- nepôsobia agresívne ako iné opiaty a budite sa svieži.... Čiže v spánku mi nebude vykrucať končatiny. Kúpil som si fľašu slivovice (veľkú) a zobral som si dovolenku. Celý prvý týždeň vždy pri náznaku absťaku som si nalial 2 poháriky a vypil,.. Nikdy som nebol opitý z toho, akurát to pekne uvoľní telo a myseľ. Veľa som jedol sladké a sem tam si dal aj Xanax keď tie bolesti a celkovo vnútorné napätie už bolo veľké. Na noc po celý týždeň som si dával ten sanval na spanie (v piaty deň až siedmi už len polovičku tabletky) Dostal som sa z toho až podozrivo bez následkov tak som sa chcel o to podeliť. Netreba sa trápiť pri absťaku lebo väčšina zliha, nasledujte moje kroky 😉

Jar.
2x

Já se až divím, jak moc lidí tento lék trápí... Jasně, patřím taky mezi vás a já své první léky s tramadolem dostal před 20ti lety od své babičky s tím, že Brufen je na nic. Od té doby si s tramadolem hraju, ale byly i roky, kdy jsem ho nechal být. Jsem relativně zvídavý člověk, tak jsem se zajímal o chemickou interakci s mozkem a díky tomu objevil, že tam máme nějaké opiátové receptoty. Slovo opiátové bylo zlomové... Začal jsem hledat, čím vším se dají stimulovat a objevil české surové opium z makovic, pak na dva roky heroin, morfium, kodein. Naštěstí jsem se vyhrabal vlastní silou bez cizí pomoci díky logice postupného snižování dávek a následného týdnu blití, horeček, zimnic, průjmů a nespavosti... Přešel jsem ze silných opiátů na slabé opiody v tabletách (DHC, Tramal, Tramadol) a na nich jsem přes půl roku. Opět snižuju dávku tak, abych zamezil absťáku, nic víc nechci. Pohybuji se už pár týdnů na jeho hraně. I dnes je mi zima i horko zároveň a celkově na nic. Přemýšlím, na co slabšího se dá z tramadolu přejít a pak vysadit vše. Mám málo času. Vyčerpal jsem finanční zdroje a do dvou týdnů musím začít pracovat, nebo moje krásná rodina začne trpět nedostatkem zdrojů a to nemohu připustit. Malinko cítím, že den D se blíží. Já to musím zvládnout. Když jsem vlastní silou došel od heroinu k tramalu, musí to být k cíli už kousek... Musí!

Verena.S

Chjo,tak tomu taky rozumím😉taky jsem brala nejen tramal i to “slavné”DHC🙃

Maxik

Tak pod tento příspěvek se mohu podepsat! Tramal je vyborný pomocník ale velice zlý pán! Měl jsem velké pooperační bolesti břicha a tenhle lék mi hodně pomohl překonat nejhorší období to je pravda ale člověk po nějaké době prostě přestane řešit zda ta bolest ještě vubec přetrvává nebo už je čas z Tramalem pozvolna skončit a prostě ten uvolněný ač trochu ospalý stav chce za každou cenu mít už pořád! Těžko.. velmi těžko se s ním budete loučit tak Pozor na TRAMAL.. Kdo si prošel tímto malým peklem tak ví 😉

novecek

sice pozdě ale napišu vám tohle ! většína lidi se po delší doby nezbaví zavyslostí na tramalu nebo na tramaloidech ! zavislost je horší jako na heraku a nebo na morfinu ! hodně zaleží jak dlouho ho berete a jaké davky pokud ho berete par let nebo 10 15 20 let a davky 1500 2000 a více deně , tak vás absták na 70 procent zabije ! což vám samořejmně nikdo neřekne :) taky vám neřeknou že absták je horší než u hera nebo morfinu , a lidi a dokturci co tvrdí že na tramaloidech neni zavyslost jsou lhaří ! idealně jim hned vrazit facku ja sem skoušel přestat několikrát a dicky to sokončílo na aru ! beru ho už 21 let a davky takové že by člověka zabyly 2x :( když mi ho předepsaly a davaly po těžké operaci tak najk zapomněly říci že je extrémně navykový ! klidně mi ho cpaly v kapačkách a tabletách když po roce odcházel z nemocnice tak jsem byl totálně zavyslý ! ano mněl jsme šilené bolesti a mám je do dneska i když ne takové jako po operaci , ale v době operace jsem mněl fakt jiné starosti než se zabývat co mi davaji nebo jestli to není navykové ! kdybych mohl vratit čas tak těm doktorum co davaly tramal a podobně bych nafackoval ! asi bych hned snižoval davky , čím dříve tramal člověk přestane brát tím lip nebo snižovat davky, osobně bych tramal nedal ani nepřítely ! takže tak

Pavla
2x

Dobrý den, diskuzi jsem přečetla celou,ale bohužel jen opakující se chaotické příspěvky vesměs od narkomanů.. Mám ale dotaz,na který jsem nikde nenašla konkrétní odpověď. Můj otec se léčí ze závislosti na tramalu a lexaurinu. Jeho dávka byla 7vstřiků max.10x denně. Bere ho 10let a je na začátku léčby na odd.na psychiatrii. Indikován mu byl na silné bolesti po několika operacích páteře,kyčlí a má Bechtěreva. Léčil se doposud na ambulanci bolesti. Se závislostí se rozhodl dobrovolně přestat,domácí pokusy byly neúspěšné. Samozřejmě, že každý pacient je individuální,je mi tady ale někdo prosím schopen říci, v jakém stavu se ti pacienti třeba po 6ti týdnech vrací domů? Jsou z nich pak psychiatričtí pacienti,kterým jsou indikována antidepresiva? Zůstávají deprese třeba napořád nebo je to léčba na měsíce a při silné vůli a velké podpoře rodiny se pacienti stávají normální jako předtím? Budu všem,kteří prošli detoxem velmi vděčná za konkrétní zkušenosti.Děkuji a přeji všem v boji se závislostí mnoho úspěchů.

Vik
2x

Ahoj, taky jsem si přečetl úplně vše tady a jak jsi napsala, 99% narkomanů. Já jsem zneužíval tramal ve sportu a divím se ze to tady nikdo nepsal, skoro 20let. Ale proč to píšu. Byl jsem úplně přesně na dávkování jako tvuj otec. Jen někdy při dvoufazovych treninkach jsem si dával víc a pred zápasem. Byl jsem pořad pod lékařským dohledem a s každou operaci navíc ať kolene, lokte nebo ramena mě byl předepisovan tramal a já neprestaval. Přestal jsem s tím za pomoci sportovního dr a psychologa a po 2mesicich jsem byl ok. Úplně stejný jako pred prvním užíváním. Je to vše jen p hlavě a myslím si ze jste nemuseli tatu hospitalizovat na psych. A mužu se zeptat jak je na tom dnes? Přeju hezky den a pamatuj ze vše řídí mozek.

ondra

Tralgit jsem bral 3 roky pravidelně co 8 hod a závislost žádná teť beru příležitostně když mi páteř blokne. Na druhou stranu když jsem bral tramal snižoval mi tlak a bylo mi blbě. Asi je to u každého jinak?

Katy

Neberte tramal. Nikdy!

Katy

Brala jsem tramal 20 let a hodně. Když došel, bylo to strašné. Tak ,že jsem jednou téměř skočila pod vlak. Když jsem vzala moc, dostala jsem epilept. záchvat. Bolesti páteře byly hrozne ,ale jet na tramalu bylo nesrovnatelně horší! Zkazila jsem si tím život. Doslova a do písmene! Dostat se z toho bylo pretezke,ale zvládla jsem to, lidi😁. A teprve teď konečně normálně žiju. Taky to dokážete,držím palce. Katy

Katrin
1x

Ahojky. Měla jsem šíleně bolesti páteře, lékaři si mě předávali jako horký brambor. Nakonec mi zjistili genetickou vadu-rozstep bederní páteře. Nemohla jsem norm.fungovat. Nespala jsem,nejedla,zhubla, bolesti jsem šílela. Nic nepomáhalo. Až mi jeden lékař předepsal tramal. A bylo to nádherné,po půl roce byla bolest pryč a já mohla konečně žít a ne jen přežívat. Nevěděla jsem co je to za lék a bylo mi to fuk, hlavně když bylo po bolesti. Bylo mi krásně,byla jsem aktivní,vše jsem dělala s chutí,byla jsem v euforii. ALE!!! Po měsíci užívání 3×denne 1 kapsli tramalu 50mg,jsem zjistila,že je mi bez tramalu zle. Nespala jsem,krecovaly mi koncetiny, křeče do břicha,stres! Primarni bolesti zad sice odezněly,ale tramal jsem brala dál,aby mi nebylo zle. Už v té době jsem si přiznala,že mám velký problém a že bych toho měla nechat,ale nešlo to! Měla jsem 2 malé děti a musela jsem fungovat. Abstin.priznaky byly tak strašné,že jsem si chtěla vzít i život a skočila pod auto,ale vyhnulo se mi. Měnila jsem lékaře,neboť ti stávající mi ho po čase nechtěli předepisovat. A tak se nakonec můj život točil jen kolem schaneni a brání tramadolu. Trvalo to přez 20 let!!! Život jsem tím zkazila nejen sobě,ale hlavně svým blízkým. Nebyla jsem k ničemu a tramal jsem dokonce prokládala i Lexaurinem! Strašlivá kombinace! Stokrát jsem toho zkoušela nechat,ale vůle byla malá a abst.priznaky strašlivé. Ale nakonec jsem to zvládla. Nejdříve jsem vysadila Lexaurin. Za měsíc už mi nechyběl i když to bylo těžké.Vysadit tramal bylo horší. O MOC! Ale protože jsem si kvůli němu vypěstovala srdeční aritmii a těžké epileptické záchvaty,vydržela jsem tu hrůzu. Křeče byly strašlivé,průjem,zvracení,třes,horečky,upadala jsem do bezvědomí,Nespala jsem snad 3 týdny,nejedla,zvracela,ale po 3 týdnech jsem konečně na pár hodin usnula a byla jsem za to hrozně ráda. Začala jsem i jíst a fungovat. Musela jsem a vyšlo to,lidi! Už jsem 5 let bez tramalu a nevzala bych ho už nikdy,tim jsem si jistá. Konečně zase ZIJU a ne jen přežívám. Taky to zvládnete. Zatněte zuby. Možná je lepší snižovat dávky,ale já s tím Sekla ze dne na den a dala jsem to!😁Pokud to zkoušíte a nejde to napište sem,ráda Vám dám pár rad. Nebuďte v tom sami..

Alena

Tramal

Alena

Pro Katrin, nějaká rada při odvykání? Děkuji A.

Verena.S

Jsi uzasna

Patrik

Beru tramal na chronickou bolest zad Bechtěreva ,od bolesti mi pomohl jedině tramal tak ho budu brát dál jen trochu snížím dávky, hodně cvičím a absťáky sou hrozný ale žít z bolestí je ochromující ..

Honza

Kdyby jste měla zájem ozvěte se na mail . [email protected]

Milan

Je mi 60 a Tramal mi poprvé napsala obvodní doktorka asi v roce 1998,tedy před 22 lety na boleti hlavy při migréně. Protože jako alergik jsem se po všech těch brufenech či ibalginech,č-co to všechno bylo-a pod. dusil,byl jsem rád,že se "konečně něco děje".Současně jsem užíval na migrénu Rosemig,později po zpoplatnění tohoto Sumatriptan. Ze začátku jsem samozřejmě Tramal používal 20 kapek jednou týdně.Brával jsem i Tramal kapsli,ale ten mi zabíral až tak po 5ti hodinách.Kapky zabírají samozřejmě rychle.Čas běžel a nároky na Tramal vzrůstaly. Také mi lékaři asi diagnostikovali púvod všecho - krční obratel.Taky si ho už léta plně užívám. Bolest za krkem a následné migréna nastupují kdykoliv jakkoliv do pár (to jsou 2) hodin. A to vás efektně vyřadí z normálního života.Takže co: okamžitě Tramal,po pár hodinách další. Když je zle,vezmu za den 3 x 7 stisků. A když je ještě hůř,přímo k tomu půlku,vyjímečně celý Sumatriptan. Proti tomu,co tu čtu,to není zase tak moc.Po těch letech...Jenže když mě nic nebolí,beru denně 4 x 4-5 stisků.A to je ten problém. Závislost. Tělo se samo přihlásí o dávku nervozitou,pocením. Přidal se vysoký tlak.Zkouším nebrat celý den,ale stále musím něco dělat,A taky mi při nebraní klesne tlak na normál. Jenže v noci se to nedá. Pocení,bolesti břicha,nespavost. Vezmu si 4 stisky a spím.A přitom obvodní lékařka i na neuro mi píší pokojně Tramal a Sumatriptan.Lékař léčí,příroda uzdravuje. A co teď? Rád bych přestal,ale než se k tomu vážně dostanu,přijde migréna (3-4x za měsíc) Takže zvolit menší zlo.A teď raďte....

Slavomír

Dobrý den.prosim vás jsem po operaci nádoru v hrudní páteře.a po 6 týdnech beru tramal 100mg 2× denně může se stát že budu na něm zavislej.?? když si ho nevemu tak trpím bolestma.

Robert Lebocz

Určitě,já jsem také zavistli. Je to hrůza

Jana Veselá

Už jsem na něm dost ale fakt závislá.Potrebuju ho ke svému životu.Nebo mně ty záda a tím pádem i psychika zničí.Vim o čem mluvím.

ivo

PATRIKU JAKÝ ABSTÁKY KDYŽ TO BEREŠ KAŽDÝ DEN NA BOLEST? JÁ SI MYSLÍM ŽE NEMÁŠ CO DĚLAT A PÍŠEŠ SEM PROTOŽE SE CÍTÍŠ BÝT ČLENEM TÉHLE TRAMALKOMUNITY.NO A TAKY SI MŮŽEŠ POSTĚŽOVAT JAKO OSTATNÍ.TO JE TA DEMOKRACIE.A VLASTNĚ NA SVĚTĚ JE TOLIK JINÝCH LÉKŮ O KTERÝCH MI NEMÁME ANI PONĚTÍ.ČAU A NEBREČ.

Ema
1x

Dobry den. Necele tri roky beru TRAMAL nebo DORETU.. a LIRIKU. Zacala jsem brat pred operaci patere a beru neustale. Snazila jsem se mnohokrat prestat..zase vzala. Bohuzel uz ne pro bolest, ale ty stavy u uzoufani mne dozenou. Jsem slaboch. Nevim co dal..nevim...

Robert Lebocz

Mám to stejně a nevím jak to ukončit. Hrůza.

Vaša
2x

Ahoj,, tu psal, bral jsem ho já nevím dva až tři roky, pak jsem říkal a dost.. No bylo to peklo ale nejhorší jsou prví tři dny.. Zimnice, klouby, hlava, zvracení, a k tomu chod rodiny😂doma jsem to samozřejmě tajil, řekl jsem že jsem něco špatného snědl, ale dá se to, vitamíny a magnezium, medunku na spaní atd, už rok nic a nikdy s k tomu nevrátím,.. Měl jsem velké úraz mororovou pilou a tak to vše začalo, bolesti jsem měl brutální a jediné Tramal pomáhal.. Jinak přeji hodně síly a výdrž..

Simona
1x

Proboha co tady čtu o závislosti na Tramal , dnes jsem ho začala brát , doufám , že mi pomůže ,mám velké bolesti zad .A nic , závislost ? To je všechno v hlavě .

Mirka

To si myslí každý že je to v hlavě. Tramal neskutečně zacvičí s vaším tělem a psychikou. Pokud ho i tak chcete brát... Pouze nárazově, nikdy ne víc než je nutné a pouze jen v nejkritičtějších stavech kdy OPRAVDU NEMŮŽETE FUNGOVAT. Pokud si tramal pustíte do života uvidíte co to je skutečné trápení a bolesti a ještě to budete muset před okolím skrývat. Hodně štěstí

Jarmila

Beriem tralgit už asi 15 rokov na mesiac mám nárok na dva 96ml fľaštičky potrebujem na týždeň jednu takže na mesiac 4 mám veľkú prosbu neostalo niekomu čo už nepotrebuje žeby mi ho predal, keď nemám pri svojich bercových vredoch prestávam chodiť dopredu ďakujem za odpovede. Som už veľmi zúfalá.

Blonďák!
2x

Je tady hodně názorů a hlavně zkušenosti jak se zbavit závislosti, ale každý druhý píše že je to těžké a můžu říct,že je to doopravdy moc těžké, já už to zkoušel tak možná desetkrát, ale abstinence a příznaky jsou silnější. Největší pravdou asi ale je brát to postupně po malých dávkách, ale jestli to není jen naše nějaké mylné přesvědčení, budu to teď zkoušet a určitě se podělím o to jestli se to povedlo. Nikdo nikdy vám nepomůže, jen a jen pouze vy sami musíte. Přeji každému ať se daří bez jakýchkoliv závislosti.

Liťák
5x

Dobrý den , Můj absťák po dvou létem brání tramalu ať to byly tablety nebo rovnou láhev je takový : 1 den pocení , motání hlavy "šoky" v hlavě . Unavená ,ale v noci ani náznak toho ,že bych mohla usnout -tedy beze spánku . A to je teprve začátek 🤯. 2.den totálně vyčerpané tělo ,zimnice střídavě s šíleným pocením , " šoky" .. Člověk má pocit ,že umírá . Nohy bolí ,bolí tak ,že je dávám v noci (kdy opět nespím i ,když tělo je vyčerpané na maximum )dávám ty nohy do vzduchu ,na gauč na zem na gaučové opěradlo furt všechno dokola a to vše se točí během jedné jediné minuty !! Lehám si na pravý ,na levý ,na pravý a zase na levý bok ...furt dokola až vidím ,že svítá ..peklo celý je to peklo ,zimnice a objevuje se šílená rýma ! Teče mi z nosu ,že ho mám podrážděný až tak ,že se mi každou chvíli spouští krev .. Během těchto pekelných dní mi v hlavě jede jedna jediná věc ,,kdy tohle doprdele skončí "?????!!! 3.den vše dokola ,pořád stejný den jako den 2. Možná jsem měla ještě napsat ,že jsem zkoušela prášky na spaní ,Neurol .- nic nezabralo ani ve větším množství . 4.den trošku jsem se vyspala po večerním doušku meruňkového čaje. Po třech bezesných nocí nevím jestli mi pomohl ten čaj ,ale věřím tomu 🤣🤣. Čeká mě teď 5 noc ,už jsem lepší ... Všechno to bylo jako jeden velký zlý sen. DOUFÁM ,že už to bude jen lepší . Psychika se pomalu srovnává do normálu ...Věřím ,že to nehorší z toho tramalovýho absťáku je za mnou ,teď se jen srovnat . Pro shrnutí : pocit bezmoci ,který se zdá jako věčný není věčný ,ale musíte to vydržet . Věřte mi ,že se z toho dostanete . Závislost jsem nyní zažila podruhé . První v roce 2013 po pádu z 8 m . Zlámaná páteř ,bolesti ,tramal jediný přítel . Dostala jsem se z toho po roce a půl . Tím samým způsobem . Asi je dobré si naplánovat týdenní dovolenou a prostě to vyležet ať to tělo nedostává tolik zabrat . Přeju si ,jestli to čtěte a přemýšlíte jak s tím skončit ať máte pevnou vůli . Nikam to nevede a nakonec zjistíte ,že svět je mnohem hezčí ,když se ráno probudíte bez toho ,že si nejdřív musíte dát svou dávku ,aby jste fungovali . Fandím každýmu kdo to vydrží ! Ještě jedna věc ,když abstinujete NESMÍTE SI VZÍT ANI JEDNU KAPKU ANI JEDEN PRÁŠEK -PRODLOUZITE SI TRÁPENÍ ! VĚŘTE A VYDRŽTE !!! Všechno je jen v hlavě ...

Ivana

Dobrý večer obdivuji vás a opravdu posílám palec nahoru👍,že jste vydržela tak bojovat s absťákem. Vždycky jsem to vydržela maximálně jeden den a psychická závislost byla ještě mnohem horší. Dostali mě z toho až na detoxu v psychiatrické léčebně. A to až na po čtvrté po třech neúspěšných léčeních. Ještě jednou vám opravdu posílám palec nahoru 👍

Anonym
2x

Takze na tramale som bol závislý 8 rokov , boli obdobia keď som bral denne 500mg a boli asi 3 roky v kuse keď som to dokázal držať na 200mg denne tj. 100mg rano a 100 večer. Už som pomaly zabudol ako vyzerá zivot bez toho. Môj návod vôl drasticky . Zobral som si dovolenku aby som mohol byt doma a netrpel v práci . Zohnal som si alkohol a lieky na spanie. Cez deň keď som začínal mat abstak tak som si vypil zhruba jedno dve poldeci tvrdého a snažil sa niečo robiť . Keď už bol čas ísť spat tak som si napriek to u že som vypil dal liek ma spanie aby som v pohode zaspal . Ja osobne som bol za 4 dni z toho vonku . Telo sa vrátilo do normálu . Neprežeňte to z alkoholom , stačí na potlačenie abstaku . To bol môj recept : nevravim, že zaberie aj vám

Ivana
1x

Dobrý den ráda bych se zeptala,jestli má někdo z vás stejný problém. Byla jsem závislá na Tramalu 13 let 1000 kapek za den. 4x na bezúspěšném léčení. Nyni ho neberu už 3 roky,ale od té doby,co jsem ho přestala brát, mám dodnes v noci epileptické záchvaty. Máte prosím někdo podobný problém? Předem moc děkuji Ivana

Verena.S
1x

Epi záchvaty mám už přes 10let a to nejspíš diky tomuto hnusu😕a asi dva tři roky je mám hlavně v noci a v takových skoro pravidelných intervalech.beru na to prášky,ale asi jsou na to “krátké”

Ivana

Já ty záchvaty mám právě taky jen v noci. Dali mi léky na epilepsii,ale vůbec nezabírají.

Verena.S

A jakpak se daří teď?co ty EPI záchvaty?

Ivana

Zdravím záchvaty mám bohužel pořád tak 1krat za 14 dní a léky nepomáhají. A jak se máte vy?

Ivana

Chtěla jsem se vás zeptat jaké vám dávají na ty záchvaty léky? Mě zabírají jen benzodiazepiny ale ty jsou taky návykové 😪

Ro

Taky jsem zkousel sam prestat a horo diky jedne pani doktorce z snad 30ti co nepokohli. Mi postupne snizovala nahrazovala jinymi leky ze opravdu mohu rici. Ze kdyz jsem schazoval sam to muceni a vse. A diky jedinecpani doktorce fo dokazala hlavne na psychiku i fyzickou zavislost docasne bajit jine leky. Byl fantastický bez problemovy skonceni tramalu po 13 letech. Zadne muceni nespani nervy bez nadej. Kdo by chtel pomoci mohu doporucit. Tato pani doktorka romu opravdu rozumi nahradi podle stavu leky tak kratce aby akoncila zavislost na tramalu a nebyla na jinych pri tom vsem nemate chut se zabit bez nadej proste nic. Napiste na [email protected] poslu Vam kontakt zeptam se. Ale s vecinou doktoru si nepomizete me zachranila opavdu az tato pani doktorka jinak je to horror akoncit samcnebo s jinymi

Ro

Promiňte ty preklepy chvatam do prac

Robert Lebocz

Pošli mi kontakt prosím. Děkuji.

Mária

Ahojte tak som sa ocitla v tejto sracke tiez. beriem trmal 5 rokov kvapky a posledné tyzdne uz mi jedna flasticka vydrzala 5 dni. No tak som sa rozhodla ze stym prestanem. Nemam teraz energiue, silu, chut pracovat nič a najhorsie dostavil sa abstak a to az tak ze sa mi zle dycha a bojim sa kedy budem volat zachranku. Pisala so psychiatriske nech mi nieco da aby som sa tohto stavu zbavila no bojim sa.

Robert Lebocz

Vidrz

Robert Lebocz

Výdrž

Ewa

Nevím asi jsem se předávkovala..brnění nohou,rukou studené ruce ,nohy pokles tlaku to je teda mazec stav

Verena.S

Jakpak jsi na tom ted?

Robert Lebocz

Já po 4letech konec. Jak dlouho trvá?

Robert Lebocz

Včera v noci som malém umřel. Hrozně.

Verena.S
3x

Ahoj,já jsem na tramalu už 20 let,je to hrozny.obcas jsem měla nejake pauzy,ale vzdy jsem skončila u nej.Nespočiitatelně abstaku a chvíle bez nej,ale je pravda,ze mi dodává energii.Začala jsem už v 16 a postupem času jsem byla na gtt.kapkach 96ml a cele balení mi stačilo na dva dny.teď jsem na tbl.😕ještě před dvěma lety jsem brala treba 30tablet denně a teď se snazim max dvě😔ale cítím,ze bych zvládla více.Já k tomu příležitostně popijim a ještě si dopřávám dihydrocodein…..co k tomu dodat.Jo ještě to,ze k tomu piju bylinkove čajíky a aspon nejsem na smrt hned

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce