Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

tralgit

Jsem závislý na tralgitu. Chci se toho zbavit. Má stím někdo zkušenost?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
21
12x

Ahoj Je mi 21 let a taky beru tralgit.Mám velmi silné bolesti břicha přibližně rok.protože neví co mi je dali mi od bolesti aspoň tralgit.Začala jsem ho brat jednu pilulku denně nyní beru dva naráz a po hodině si dávám ještě jeden.Pravdou je že požitek s tralgitu je velmi příjemný jenže později nemohu jíst a ani se skoro vyčůrat.Zvyšuje se mi tlukot srdce a potí se mi celé tělo.Zatím mě nenapadlo jestli při vynechání dávky mám abstinenční příznaky,protože trpím nespavostí a taky bývám dost nervní od malička.Ale jediné čím si jsem stoprocentně jista je,že když mi tralgit dochází mám strach že mi ho už třeba nenapíšou.Nikdy mě nenapadlo že na tento lék můžou být abstinenční příznaky třeba jako u pervitinu,dalo by se říci že i účinky jsou podobné po dávce pervitinu.

neuroleptix
7x

Mezi ucinky tralgitu a pervitinu je obrovsky rozdil. Tralgit je opiat, tedy tlumive analgetikum. Pervitin je droga stimulacni. Pervitin take po vysazeni nezpusobuje abstinencni priznaky. Zavislost na pervitinu je psychickeho razu. Tralgit abstinencni priznaky zpusobuje. Spis bych ho prirovnal k jine droze a to k heroinu, i kdyz je ma slabsi ucinek.

milos
2x

lepsi je sexovat:D

samy
4x

Vzala jsem si 1 stovkovou tabletu tralgitu na bolest břicha při menzes, což nezabíralo, tak jsem si vzala ještě 2. Lidi, nepřejte si zažít to, co já! Cítila jsem, že do dvou minut umřu-zimnice, třesavka, bolest hlavy, žaludku, halucinace, vidiny - to trvalo 10 hodin, než mi v nemocnici nasadili tři kapáky, které to svinstvo rozředily. Už to nikdy nevezmu.

Nana
4x

Na pervitinu nejsou abstáky..pouze bažení po droze a člověk je "k ničemu",ale nic ho nebolí.nemá abs jako u opioidů.

Petra janků
4x

chtěla bych se sezptat na závislost na léku tralgit, užívám jej každodenně na bolesti různého původu, je mi 45 a dva roky jej beru v podobě tablet každý den jeden, na bolesti hlavy, zad, dá se říci všeho. mám strach ho vynechat, nezvládala bych to v práci ani doma. nevím co dělat, mám strach do budoucna. nemůžu ho přece brát stále. Až ho nedostanu , nevím , co mi bude, jaké budu mít abstinenční příznaky. pomáhá mi při všem, je jako droga. Poradte, jestli to vše sdělit lékaři, nevím, začínám být bezradná. nedovedu si představit, že bych ho neměla u sebe a jít do práce. Poradte,moc děkuji

milanos
6x

bral jsem tramal na bolest,a vždy sem ho musel přestet brát.jak mile, jsem věděl, že by mi ho z ničeho nic nedali začal jsem snižovat pěčlivě rozpočítat a snižovat delší dobu až na mini dávky a půlit dávku minima a půlit půlku na 1/4 ....asi mi rozumíte a po ukončení 2 a 3 slabá abstinence.ALE OKUD JE BOLEST TAK ZLÁ A LEKAŘ VÁM LÉK DÁVÁ NA TIŠENÍ BOLESTI A VY MŮŽETE DÍKY LÉKŮM ZVLÁDAT CO POTŘEBUJETE. NENÍ DŮVOD VYSAZOVAT A TRPĚT! NEBO TO BERETE NA FETOVÁNÍ ? neeeee

bojovnice
3x

...ohledně Tralgitu a podobným lékům s jiným názvem - pokud je silná bolest, nemá smysl vysazovat, případně střídat s jiným přípravkem proti bolesti. Asi záleží na člověku, zda má dispozici k závislosti. Já naštěstí při větší dávce pocítím bolest hlavy. Jsou silnější léky než Tramadol apod. Pokud lékaři nedovedou účinně vyléčit nebo potlačit bolest. nemá smysl se trápit - co je to potom za život??? Nic nezvládat a jen trpět?? Jedna tableta denně určitě není znakem závislosti. Např. u kortikoidů, jako Medrol či Prednizon, které berou lidi celý život - to je teprv závislost, která může skončit smrtí - nehledě na vysoce devastující účinky těchto léků.

Jarmila

Ja beriem tralgit roky,nie zo srandy,mám bercové vredy,veľké bolesti a je to čoraz horsie,na mesiac mám nárok na mesiac na dva 96 ml.tralgity,a ja potrebujem na týždeň jednu fľaštičky,takže na mesiac štyri,lenže doktor mi nemôže predpísať,ale v jednej lekární mi povedali ,že dá sa ,že dva by mi mohol lekár predpisovať ale že si ho uhradím sama,len môj doktor mi to nechce tak dávať,takže každý druhý týždeň trpím,strašne by som chcela vedieť či sa to fakt dá,keby mi vedel niekto poradiť

Gabrielap
1x

Dobrý den, tento lék Vám může napsat téměř každý lékař. Počínaje neurologem, chirurgem, lékařem z ambulance bolesti a konče třeba obvodním lékařem. Na tento lék není omezení - ve smyslu, který lékař smí a, který ne. Opravdu, ale způsobuje rychlou a silnou závislost. Na druhou stranu, pokud trpíte velkou bolestí, kterou tento lék dokáže utlumit a lékaři neví co jiného Vám nasadit, buďte rád, že Vám vůbec něco pomáhá. Držte se!

Daniela Vrablová

Dobrý deň, chcem sa opýtať ako ste svoju situáciu potešila? Mám podobný problém, prosím napíšte mi na meil [email protected], ďakujem

Libuše
1x

Dostala jsem kapky Tralgit n bolesti v ramenou a svalech. Nezabírají a když čtu příspěvky, tak je asi nebudu dál brát.Mám bolesti denně již 2. měsíc, nezabírá Ibalgin 600 a další prášky. nevím co mám dělat.

Květa
4x

Tralgit jsem brala dlouho,pak jsem podstoupila operaci a přestala nějaký čas brát Tralgit SR 100,vůbec mi to nedělalo žádné problémy se ho vzdát.Po čase jsem se k němu vrátila a měla vždy zácpu,byla ospalá.Hodná paní odborná doktorka mi předepsala slabší lék Targin,ze začátku jsem měla abstinenční příznaky,ale po čase se s tím tělo vyrovnalo a dodnes ho beru,Targin není návykový a lze jej dostat jen na předpis odborného lékaře.Držím palce,aby Vám bylo jen a jen líp.

IIVA
3x

DOBRÝ DEN ,TARGIN JE TÉŽ NAVYKOVÝ.PANÍ KVĚTO PŘEČTĚTE SI LETÁČEK ,JA BRALA TARGIN 1 MĚSÍC ,UŽ HO NECHCI ANI VYDĚT.DEN BYL KRÁSNY,KDYŽ JSEM SI HO VZALA NIC NEBOLELO BYLA JSEM JAK VE SNÁCH ,ALE PAK TO BYLO PEKLO.UŽ HO ROK NEBERU A JSEM OK.PŘEJI VŠEM,ZVLADNĚTE TO.

danda
2x

Tady půjde asi o něco jiného nez o závislost. Já jsem u lékaře dostala tralgit na recept od bolesti na kyčel ( později operace ). Dostala jsem kapky - vzala jsem si 10 kapek a pak jsem si přečetla dávkování - na 10 kg váhy 1 kapka ( v mém případě 6 kapek ). Během 2 hodin jsem nevěděla co se se mnou děje - motala se mi hlava, zvracela jsem, byla mi hrozná zima a pak zase horko a z práce mě museli odvézt domů. Celý den jsem ležela a nebyla jsem schopná vylézt z postele. Později jsem zjistila,že jsem se předávkovala a to jsem ho vzala poprvé. Od té doby už jsem si ho nevzala. Byl to prostě hnus.

MBednar
2x

Dobrý den, sháním tento lék už dlouho,,, V případě, že byste měl jedno balení navíc, tak se mi prosím ozvěte na [email protected]. Děkuji. S pozdravem Bednář

icvco

Ja zhánam tramalove kvapky aby som sa zbavil zavislosti na pervitine ak by mi niekdo pomohol budem rad .. icvcok23456@azet,sk Neviem ci je to psychicke alebo fyzickeho charakteru ale ked neberem pervitin som absolutne neschopny zivota akejkolvek cinnosti, spat sa mi uz neda a jest uz nevladzem a okrem toho nedokazem suvisle sa venovat hocicomu neustale napetie panika ktora sa dnami zhorsuje az som schopny tie prachy proste aj ukradnut pretoze po tom je vsetko naopak zivot ma bavi a vsetko ma zmysel mam nadhlad lepsiu kreativitu sebavedomie a podobne .. no ale je to financne neunosne .. dakujem Ivan. BTW existuju IMAO antidepresiva ktore maju podobny princip ucinku ako efedrin a pervitin a dost mi to pomaha lebo som trpel psychickymi problemami ktore po uziti vzdy zmiznu problem je ze tento liek sa uz nepredava koli vedlajsim ucinkom takze som takpovediac bezsance

Jana Dvořáková

To nemám,můžu se ale něco zeptat? Nevíte,co se stane,když si člověk vezme asi 3 roky prošlý lék?Může uškodit?

Lina
2x

Dobrý den, já dostala Tralgit SR 100 na velice silnou bolest po operaci. Po užití první tabletky, to bylo skvělé, bolest jakoby zmizela. Ale po 3 hodinách se mi začala strašně motat hlava, byla sem dezorientovana, zvracela jsem,třásla se zimou a upadala do spánku takovou rychlostí, že to bylo strašné. Další tabletku jsem si už nevzala. Bolest sice strašná ale tento pocit po požití už nikdy.

Václav Zeman
4x

Dobrý den, Hned úvodem - MLUVÍM Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI. NEBERTE TRAMAL, POKUD HO OPRAVDU NEPOTŘEBUJETE NA BOLEST !!! Od roku 2002(to mi bylo 17) mi byl předepisován TRAMAL s Algifenovými kapkami na bolest rozpínající se ledviny.(hydronefróza v pravo,poté operace).Dávkování TRAMALU bylo 4x20-25 kapek po 6-ti hodinách :) ... To jsem netušil co mě čeká !!!Nicméně účinek TRAMALU se mi líbyl-bolest byla pryč,teda aspoň většina:)Postupem doby sem TRAMAL musel brát VÍC a častěji.Bylo to pořád zvládnutelný - (teda z mého zcela neobjektivního pohledu na věc).Proběhla operace a po ní začaly bolet zuby,záda - znáte to,když něco bolí jsme ochotni udělat cokoli, jen ať už to nebolí! "TRAMAL A OPIÁTY OBECNĚ JSOU VELICE DOBRÝMI SLUHY, ALE TAKÉ NEMYLOSRDNÝMI PÁNY !!!" Jednou jsem zapoměl kapky doma a šel do práce. No nevydržel sem tam,vrátil se domů a ZAKAPAL TRAMAL! Došel jsem až na dávku 6 x denně 40 kap.(při mejch 63 kilech dle lékařů hustý) Prošel jsem si peklem při odvykání, nestojí to za to !!!!Jak to bolest jen trochu dovolí,tak je čas udělat TRAMALU PÁ PÁ

Lenka
11x

pripravek tralgit jsem si poprve vzala myslim tak pred tremi lety,v te dobe sem mela velice silne bolesti zubu,prasky jako ibalgin,nurofen a podobne nepomahali a tak sem poprosila svou babicku o neco co by me pomohlo a jelikoz babicka byla jedna velka lekarnicka mela u sebe prave i tralgit na jjei silne bolesti kloubu.Dala mi jeden a ja si sla domu lehnout,behem pul hodinky jsem citila jak bolest ustoupila a ja mela pocit ze se vznasim na ruzovem oblacku,nemusela sem se ani hybat jen jsem koukala do stropu a bylo mi krasne.To byl muj prvni ontakt s tralgitem praskem ktery za me vyresil nejen mou fyzickou bolest ale zbavil me i mych psychickych problemu ktere mam od detsvi.Od te doby jsem tyto prasky uzivala ne ovsem ze bych j brala uz tri roky vkuse napr.jsem je brala tyden pak dva mesice nic pak 14 dni a rok nic.Dnesnim jsou to ovsem 3 tydny ktere jsem doslova protralgitovala "sjizdela"jsem se denne a uzivala si toho uzasneho stavu.Dal uz ale nemuzu,dnes jsem poprve bez prasku citim dost silny neklid v tele jsem nervozni nemuzu spat i kdyz bych tak moc chtela.Doufam ze uz toho jednou pro vzdy necham,studuju prvni rokem filozofickou fakultu a chci ji uspesne dokoncit,ne skoncit jako troska zavisla na tralgitu

KURO CHYMENEZ
1x

MAM 33 A TRALGYT BERIEM UZ ASI 4 ROKY A SOM SPOKOJNY A VOBEC NIESOM ZAVISLY HOCIKEDY HO MOZEM NECHAT DOMA A VOOBEC NEPOCITUJEM ZE NI CHYBA TO CO TU POSETE JE BLUD ............ RADIM VAM KLUDNE HO BERTE KED VAS DACO BOLY VOBEC TO NIE JE NAVYKOVA LATKA

Jan
6x

tak jich žer 70 stovkových tralgitú nebo tramalů denně a uvidíš ten rachot při vysazeníííí-jsi chuj

milhous
5x

to neni pravda ja jsem zacal brat tramal od bolesti protoze me boleli zuby a vte dobe jsem navic chtel skoncit s pernikem ktery jsem si pichal ve velkych davkach 10let tramal my pomohl se dostat z perniku.ze zacatku to bylo fajn ale po roce uzivani tramalu jsem chtel prestat ale dostavil se fizicky abstak kltery jsem nikdy nezazil a byl jsem opet zavisli tentokrat na tramalu uzivam ho dene 8let za tu dobu jsem byl 2mesice cisty vzdy kdyz chcu prestat tak prijde peklo zimnice studeny pot silne krece v nohou i v rukou nejde to zaspat nejde byt vzhuru jedine co trochu zabere je trava ale te zas musim vyhulit kvanta tak ze ve finale zas vstanu a du zhanet dalsi tramal.je to zacarovany kruh z ktereho nemuzu vyskocit ale verte ze bych moc chtel ale proste to nejak nejde.jsem jako loutka kterou ovlada dabel jmenem tramal.tak ze jestli nekdo uziva tramal vic nez rok tak at my neviklada ze neni zavisli.

Vall

Beriem Tramal,tralgit a to každý deň 400 .Veľmi by som chcela prestať ale nedokážem to nemám pevnú vôľu čiže som zavysla a neberte tieto lieky pokiaľ nemusíte ,mám 42r a cítim sa ako 80 ročná proste tieto lieky má pomalí zabyjaju všetko ma bolí,a len by som spala aj 2 dní v kuse keby som mohla .

Viktor

Prvý krát som to bral pred operáciou pred 8 rokmi - a prestal tak 3 mesiace po - už nebolo nutné - zo zvyku. Skončil som naraz - asi týždeň absťáky len v noci - zo dňa na deň slabšie. Tento rok znovu to isté od jari - prestal som znovu naraz teraz tretí deň už je to v pohode. Inak bral som to iba raz denne. Fakt už nikdy viac.

Lukáš
2x

😂😂😂 tebe pekne **** kamarát... Ja som to bral 10rokov Non STOP ... 400 kvapiek denne. 8x som sa predávkoval skončil v nemocnici atd atď..to o čom tu ti ľudia píšu verejnosť ani ľudia nič netušia.. rodina na Vás pozerá že čo sa deje? Ten fyzicky abstak je tak skurvené peklo že za aspoň jednu dávku by si spravil absolútne čokoľvek len aby si bol zase v tom svojom svete kde je svet gombička. Koľko denne užívaš to napíš a nepíš ľuďom ktorí trpia. Aj keď niektorí trpia len a len svojou chybou, no z niektorých spravili fetakov doktori ktorý tvrdia ze je to ok sú poväčšine sami závislý.. ja som nakoniec musel ísť na liečenie, nakoľko som mal pri predávkovaní zástavu srdca.. no mal som kombináciu asi piatich ďalších iných drog... Takže prežiť sa to dá no nič nie je ťažšie a nepríjemne ako abstak z opiátov heroínu a je to najťažši abstak so všetkých drog.. a to ide o fyzickú najmä!!! No potom príde psychická a ta je ma veľmi dlhé trate bez liekov... 2 roky a vrátia sa ti emócie a ako sa v mojom svete hovorilo už sa viem usmiať aj bez toho.. Nekonečné dní prázdna bez úsmevu bez chuti žiť produkovať tvoriť jednoducho presny opak toho čo robí človeka človekom a život životom.

Lena

Pravda

Karpíšek
2x

Dobrý den, mám problém-chci přestat brát tralgit, beru ho už půl roku, ale jakmile ho vysadím tak mám pocit, že mám hodně silnou chřipku a příšerně mě škrábe v krku. Nemáte někdo nějakou radu, jak se toho škrábání zbavit???

Dadyk
7x

Ahoj taky jsem byla závislá na Tralgitu a přestala jsem,moc mi pomohla moje rodina,které jsem se svěřila,ale pozor ta závislost je na vždy,vezmete jeden a jedete v tom znova,mám to vyzkoušené,nejhorší při odvykání jsou první tři dny,pak už se to dá-život bez Tralgitu- rovná se svoboda,stačí chtít,přeji hodně štěstí a pevné vůle.

Milda

Ležím třetí den v posteli bez tramalu a cítím se už trošku líp. Dala jsi mi naději, že i já to můžu zvládnout. Ležím, protože je mi jako bych měla chřipku. Děkuju a drž mi palce.

bobi
1x

Neberte tieto lieky ak nemusíte.Sú to opiaty-je to svinstvo.nečaká vás štastný a dlhý život.Ničí to ludský organizmus-a to velmi rychlo.Brala som ho tiež ale mi ho nasadili v nemocnici.Nechcite vediet aky som mala abstak.Nevedela som čo beriem.Už nikdy sú aj ine lieky ale najlepšie bez nich a uživat si života .Ved druhy už nepride.

ss
3x

Predpokladam, ze nie ste akademicky vzdelana. Viete nejak relevantne podlozit to co prezentujete ako fakt: "Ničí to ludský organizmus-a to velmi rychlo".. ? Pokial si nie ste niecim ista, prosim nedezinformujte verejnost. Dakuem

great
1x

Ja som akademicky vzdelaná, ale na to netreba vzdelanie, aby človek videl, čo to robí s ľuďmi. Je to svinstvo, ktoré by som nikdy nedala do seba. Kto to berie dobrovoľne, stane sa z neho po čase troska a nemá dlhý život pred sebou. Vidím to kazdy deň, stretavam závislých ľudí na ulici. Mnoho z nich už nežijú.

michal
1x

Chcel by som svojou troškou prispieť do debaty bral som najprv tramadol asi2 mesiace náhrada akože za alkohol potom som prešiel ná tralgit tiež asi 2 -3 mesiace a poviem vám že nie moc tak 50 kvapiek za deň začalo mi postupne vznikať arytmia srdca po vysadeni a hlavne búšenie , potenie bolesť svalov nespavost teraz vyše roka nepijem ale brať tento liek by som už nechcel ale dobre mi robí pri chodeni a je tu dilema ......

carlos

Poradí mi někdo,kde sehnat kapky tralgit?Né že bych je nutně potřeboval,ale pomáhají na zuby.

Soňa

Ty si nečítal články vyššie? Na zuby si kúp Flector v prášku.

Květa
2x

Dojdi si k zubaři, tak jednoduché!

peta..
11x

Ahojte,tiež som bola zavisla na tramale vyše troch rokov,od 2. triedy na strednej po koniec prvého na vysokej ...začala sa to tým že sme to s kamarátmi chceli len vyskúšať...prvý mesiac som si to davala len každý treti den aj to len tridsať streknuti (celá polievkova lyzica),až sa mi zapacil ten stav byť stramalena... Po mesiaci som si zacala dávať už každý deň po skole za lyžicu, 45 strekov...samozrejme keď neboli kvapky tak tabletky..časom mi to prestalo stačiť raz denne,tak už nie len po škole ale začala som si davat aj ráno za lyzicu. Keď som mala iba tabletky tak som musela zjest šesť 100 mg tabletiek aby som zase bola vo svojom "s tramalenom svete" ...Ten pocit keď mi zacal ucinkovat tramal bol na neopisanie...mne to ziadny lekar nepredpisoval,tak som si Ho musela zhanat sama, niekedy to trvalo aj hodiny ale musela som ..tam kde ja bývam Ho mali na predaj iba cigáni, 30 strekov ma stalo 1 euro, tabletka 100 mg stala 1 euro.neskôr som si začala kupovat celu fľašku 96 ml Tramalu za 20 euro...celé dni som strávila behanim po ciganoch,,strašne nervozna lebo mi chybala davka.. so zábavy kvôli ktorej som Ho začala užiivat sa stala zavislost,bez neho som a už nevladala ráno postavit z postele,,ak som si do obeda nedala tak zacali prejavovat prvé abstaky...keď som nemala peniaze som brala z domu maso,kompoty..posledne mesiace som jedla 50 - 60 strekov ov rano,45 strekov naobed v skole,po škole dalsich 30 str. a keď som mala chuť tak aj vecer pri telke som si dala 20 stretkov, a keď som mala iba tabletky tak DESAŤ 100. Mg denne. Bez tramalu som si nevedela predstavit uz ani hodinu..tramal pomaly zdrazoval z 20 eúr postupne na 50 eur za 96 ml tralgitu.najhoršie na tom bolo že mi jedna fľaša stacila iba na tyzden...schudla som pri výške 178 cm z 54 kg na 49 kg,mala sproblemy sa vicikat, stolicu som mala dva krát za tyzden. Kamaráti sa mi vyhybali,ľudia ma začali brať ako dáku spodinu, "nic" len tramalistku ktora nevnima realitu,proste telo bez duše...samozrejme že aj rodicia to už vedeli že niesom čistá...začala som si uvedomovať že s tym musím prestat,telo mi po skoro tri a pol ročnom dennodennom užívaní zacalo slabnut,,tri mesiace som nemala menstruaciu,a ked mi mamina povedala že v noci ma trasie a chrcim,zo sna,a ona vystrašená ma budí a ja nic..15. JULA 2012 SOM POVEDALA DOST A NEDALA SI UZ ANI KVAPKU!!!.prvé dva týždne som nespala,nedalo sa mi lezat na bruchu,na chrbte ani na boku,nedalo sa mi sediet,nevládala som stáť , desať minút som sa strašne potila a potom zase ma triaslo od zimy,nevládala som nic,bolo mi zle, dostávala som neuveriteľné niekolko minutove boľavé kŕče po celých nohách,žalúdok ma bolel. .stale som myslela na to ako by sa mi uľavilo kebyze si dam tramal...nikto s kamaratou mi neveril že som prestala,ani sama som si neverila že to dokazem ale túžila som byť zas normalna....po troch týždňoch mi zacalo byť lepšie, už som sa konečne zas cítila ako človek.ostali mi sice vazne zdravotné aj psychické nasledky ale som konecne šťastná že je to už za mnou, už som OSEM mesiacov čista, a konečne som začala žiť ako normálne dievča,:-) ľutujem deň keď som skúsila tramal,...zavše si na tramal spomeniem, na ten stav, ale až teraz si uvedomujem že som bola hlúpa, čo som kvôli nemu stratila a. prezila ....

bojovnice
4x

..je rozdíl brát Tramal kvůli bolestem, když je člověk opravdu nevyléčitelně a chronicky nemocný nebo se jen tzv. sjíždět kvůli pěkným pocitům. Pokud nic nepomůže, musí člověk nějak bolest zahnat. Z vlastní zkušenosti radím - raději nebrat Tramal v kapkách. Snadno se zvyšuje dávka. Já jej beru už 6 let, 1x 100 tabletu a žádnou závislost nepociťuji, akorát střídám druhy léků - teď místo Tramalu DHC. Pokud se bojíte závislosti a musíte nějak tišit bolest, jděte se poradit do ambulance léčby bolesti. Tam poradí, většinou dobře.

Josef
1x

Mas muj OBROVSKY OBDIV,ja jedu na tralgitu bud tablety,popripade tramabene kapky,proste beru co je po ruce. Pokud jsi to dokazala jen sama bez pomoci psychiatra jsi DOBRA. Ja jsem jel 7 let v perniku,prubezne prokladany tramalem,perniku jsem se sam zbavil,ale jen tim ,ze jsem tvrde najel na tramal. Ted nevim co dal.SAM SE TOHO ZBAVIT NEDOKAZU A uz me zacinaji napadat i myslenky ze si to hodim a podobne. Vsichni kdo si na tramalu frci a mysli ze vse je OK.jsou setsakramentsky VEDLE. Ja jsem ted prihlasenej na odvykacku do HB na pavilon C. Vsem co se snazi prestat DRZIM PALCE a GL Chose

milhous

drzim ti palce

zufala matka

velmi ta obdivujem,moja dcera je na tom asi podobne ba asi horsie davky brala teraz je na tom asi tak ako ty si opisovala ze si brala 45 vstrekov atd...........obdivujem ta a prosim ta nikdy viac sa ho nedotkni

Laci
1x

Tralgit,tramadol,tramabene...Všetko svinstvo!!!Ja som to bral v kuse 2 roky a to som uz musel davat 60 strekov!Podarilo sa mi najhoršie dni bez drog,som čisty aai tak dva roky,potom prišli suche recidivy a teraz uz mam aj abstaky.Su hrozne,vzdy ma bolia klby,pred rokmi vytrhnute zuby,svrbenie,chvilu horko,potom zimnica...

pipo

To dokaze len Kuro Chymenez, Sandokan, Zorro, Batman....(a to ta nechcem zosmiesnovat. To nie.)

feno
1x

je to pravda.Vsetko zavis oa podauania lieku tramal a jeho yneuyitia ja osobne beriem po 20 vstrekou co je 100.kvapiek .ked dojde je to zle pre telo,nakolko si svoju mysel ovladam.Ale v dnesnej dobe a uz len fajcit je co?droga,alkohol je co!?diazepam je co?lekar vie co kona?ked pse tramal rok? a potom povie uz si moyte kupovat aj herojin!tak kto je na vine?telo si pyta len to naco nas nadstavily lekary.a bsinvat bez nicoho je bkbost.uz ked tak zo zniyovanim davok v telo kolabuje a tym ri odpalujeje clovek mozog.Tramal je liek.ale! preco ho dlho dobo predpiruju! pacientom!to by sa malo riesit.a nie co obsahuje.ten liek len z lekarne murel vynst ci nie?

peta..

Strašne ma mrzí ze som sklamala svojích rodicov, ospravedlňujem sa im a dúfam že mi to raz odpustia...nikto není dokonalý,všetci robíme chyby,...

Josef
2x

Peto Mas muj OBROVSKY OBDIV,ja jedu na tralgitu bud tablety,popripade tramabene kapky,proste beru co je po ruce. Pokud jsi to dokazala jen sama bez pomoci psychiatra jsi DOBRA. Ja jsem jel 7 let v perniku,prubezne prokladany tramalem,perniku jsem se sam zbavil,ale jen tim ,ze jsem tvrde najel na tramal. Ted nevim co dal.SAM SE TOHO ZBAVIT NEDOKAZU A uz me zacinaji napadat i myslenky ze si to hodim a podobne. Vsichni kdo si na tramalu frci a mysli ze vse je OK.jsou setsakramentsky VEDLE. Ja jsem ted prihlasenej na odvykacku do HB na pavilon C. Vsem co se snazi prestat DRZIM PALCE a GL Chose

Vasek
4x

Návyk ? Jak kdo ! Kdyžsemám rozhodnout mezi denní bolestí od páteře, kombinovanou s bolestí kloubů od psoriázy a fibromyalgií od prodělané boreliozy - tak vězte, že nějaký strach zwe závislosti je strašně druhořadý !! Chci žít teď a nemyslet na nějakou závislost ! Kdo nezažil denní pobolívání po celém těle, nemůže pochopit, že Tramal je pro mě lék, který jediný mi skutečně pomáhá. Beru ho už 1,5 roku jen ráno ( to je fakt nejhorší ) 25 mg ( 1/2 tobolky si rozpustím ve vodě a vypiju na lačno ), pak rozhejbám ztuhlost, psychicky se zklidním a pak to jde celý den normálka. Myslím si, že tato malá dávka, která mi fakt pomáhá ) není ani závislost. Občas i vynechám, ale pak to trvá než se po ránu "rozjedu do normálu" i 2-3 hodiny. Ale proč se trápit bolestí ?

Kud
2x

Nevím, jestli vnesu do problému čerstvý vzduch. Tramal (150 1x den) používám řadu let a mohu potvrdit, že zbavuje bolesti. Nezaregistroval jsem návykovost (mimo příbalového letáku). Přesto musím varovně zvednout prst. S dobou užívání tohoto přípravku se kryje doba, ve které jsem odporný alkoholový abstinent !!!! Nejenom nechuť, ale přímo odpor. Boužel i při přípiku vínem trpím. Tak z toho plyne životní poučení, že nic není zadarmo. Ach jo.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce