Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Jak zhubnout 10kg?

Ahoj všem. Je mi 16, mám okolo 170cm a děsivých 74kg! Máme to v genech, moje mamka i babička jsou širší, tak to bude jistě jeden z faktorů.. Od maal jsem širší, ale potřebuji aspoň něco zhubnout.. Nemám silnou vůli,cvičit nevydržím,nejíst taky ne.. Je nějaký dobrý způsob? Vydržela jsem týden jíst 4x denně menší proce,pořád pít a večer 3/4hod. šlapat na Orbitreku.. Ani kilo dole.. Nevím co stím.. Prosím poraďte

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
kik

ahoj bez cvičení zhubnout nejde bude mi 12 let a měřím 161 cm mám 52 kilo a snažím se zhubnout 10 kilo cvičím každý den od té doby co jsem začala. Jím pořád normálně jak jsem jedla a nějaké ty kila už mám dole ale určitě to neřeš tím že přestaneš jíst úplně tím budeš více přibírat když dostaneš chuť na něco sladkého vezmi si vodu nějak tak 1 litr a vipí to tou vodou se nasýtíš a tak nebudeš mít moc chuť na sladkosti apod.

Monika

Já jsem zhubla díky přípravku Obethin. Naučil mě jíst méně sladkého a celkově jíst zdravěji a hlavně menší porce. Důležité je, ale něco sníst, aby tělo mělo z čeho čerpat a mohlo tak spalovat. Nejde mu jen furt ubírat. Proto jsem se ze začátku trošku bála když jsem ho začla užívat, že nebudu mít dostatek kacl, ale je to naprosto v pohodě. Tělo si umí říct, kolik toho potřebuje a hlavně jsem se díky Obethinu tak nějak naučila i jíst zdravě prostě místo toho, abych v obchodě šáhla po čokoládě tak si vemu ovoce. Celkově mi změnil chutě a já jsem za to strašně ráda, protože jím, ale jím zdravě a míň. :)

Libor

Máte pocit, že máte nějaké to kilo navíc? Slyšíte od ostatních, že byste s tím měli něco dělat? Chtěli byste se cítit lépe a vidět na sobě za pár týdnů jasné výsledky znamenající zformovanou postavu? Pokud ano, tak pak by Vás mohl zajímat právě startující online internetový kurz zaměřený na toto téma. Kurz povede odborník na formování postavy-Michal Kyselica, zakladatel portálu posilka.tv. Jestli Vás tato informace zaujala, tak více se dozvíte ve videích na těchto stránkách - http://www.telojakpan.com/?a_box=wwkyz55q A kdyby se toto téma netýkalo přímo Vás, můžete pomoci komukoliv ve svém okolí…Přeju Vám skvělý výsledek!

Anca

Ahoj lidi , potrebuju akutne pomoct Mam 140 cm a mam 60 kg . Muze mi prosim nekdo pomoct ja zhubnout 10 kg za 10 dni aby to rodici nezjistili ze jim nejak divne .Prosim pomoc te mi dekuji =D

Sarka

Ahoj, 10kg za 10 dní nikdo nezhubne. Spíš se zamysli z čeho si přibrala, jaké je složení tvé stravy. Někdy stačí přestat jíst sladkosti, přestat pít sladké limonády. Přečti si něco o zdravé stravě na internetu, najdi si zdravá jídla která ti budou chutnat a přidej nějaký pohyb - na internetu najdeš spoustu videí se cvičením na doma. Pokud jsi závislá na jídle co ti doma udělají, doporučuji si o tom promluvit s maminkou, a poprosit jí, aby ti s hubnutím pomohla - připravovala zdravější svačiny, můžete spolu vařit zdravější jídla, nekupovat sladkosti - co doma není nemůžeš sníst :) Ať ti místo sladkostí koupí ovoce nebo zeleninu. Myslím, že by ti mohl pomoci i tvůj praktický lékař.

Julie

Ahoj je mi 14 a vazim 70kg a merim asi 160 jo vim je tomoc...Chvi se zeptata kolik nuzu nejvic zhubnout?chtela bych tak 12kg,je to mozbe?a za jak dlouho|? jak mam cvicit?dekuji za odpoved

Ludmila

7. Zdravím, jsem chronický dietář, jak nám říkají lidi. Ale ti, co nikdy neměli problémy s nadváhou se mohou jen smát. Já se na čokoládu jen podívám a mám o kg navíc. Nefér tohle. Ale nechci se vymlouvat na genetiku. Doktoři mi řekli, že je to v hlavě zkoušela jsem několik diet, jídelníčků a doplňků stravy. Už jsem se začla smiřovat s tím, že jsem ve věku, kdy nezhubnu ani kdybych se na hlavu postavila. A jednou mi v lékárně paní lékarnice, která mimochodem zhubla tak 25 kg za rok řekla, jak se jí to povedlo. Pila čaj TRF od miss cosmetic a prý nic víc žádné hladovění naopak. Tak jsem to teď začla taky zkoušet a váha jde dolů, sice ne extrémě, ale

Jana

Mě se podařilo zhubnout již 15kg s Norbi Update, je to zajímavá filozofie a celkový nový pohled na stravování, přitom bez jakéhokoliv omezení, stačí se jen řídit jednoduchými pravidly :-)

Lenka

Já teda s nadváhou taky bojuji už pár let, ale diety jsem buď nevydržela nebo spíš fungovaly jen chvíli. Teď už asi půl roku trochu přemýšlím co vlastně jím a jídelníček konzultuji s mou výživovou poradkyní a nemůžu si stěžovat. Kdyby někdo chtěl konakt (Brno) ráda doporučím :)

Markéta

Nabízím řešení všem kterým se nedaří zhubnout.Jedná se o metodu na harmonizaci metabolismu a redukci hmotnosti. Vyzkoušela jsem sama na sobě - 12 kilo za tři měsíce.Bez hladu, počítání kalorií, doplňků stravy a jo-jo efektu. Váhu si držím již [email protected]

Alice Vybirálová

Zdravím nemá někdo zkušenosti s hubnutím s nějakým fakt dobrým doplňkem stravy? Všimla jsem si nějaké novinky slimax femi 40+ to by bylo určeno pro ženské jako jsem já. Jen teda nevím, přecejen metabolismus v mém věku (46) už není co býval snažím se jíst méně ale hodně hladovím. Prý se s tím dá vydržet že podporuje nechutenství. Nevíte?

Mirka

Litr vody najednou vypít zvládáte? já ne? Čoko najednou celou sama? :D žádný problém:D a teď vážně, víte, jak se nejlíp zhubne? Mě se to podařilo dělenou stravou v kombinaci s doplňkem slimax. Vše je jen o správném nakombinování surovin nikdy nebudete hladovět dopřejete si co chcete.

Dominika

ahoj, je mi 16 a mám 156 cm jsem malá...:( no jo ale mám asi 65 kg a moc moc bych chtěla zhubnout alespoň o 10 kg , nic jsem ještě nezkoušela ... mám potravinovou alergii jsem ekzematik nemohu cokoli co obsahuje vitamín c ach jo ... vím že bych měla míň jíst a vynechat vše sladké stravu vyrovnat bílkoviny,sacharidy,vitamíny a hodně hodně pít vodu a zelný čaj atd. a hlavně hýbat se, ale dá se jen chozením třebas 6-10 km denně za 2-3 měsíce zhubnout alspoń něco z toho ??? já bych chtěla moc moc zhubnout 10 kg, ale normálně né, žádná dieta tam hrozí jo-jo efekt, né jídelníčky blbě sestavené a žádné nejedení tak také jo-jo efekt .

Daniela Prokopová
1x

Konečně nejsem sama :D Já mám 168 cm a vážím teď 70,5 kg. Začalo to o Vánocích, ztloustla jsem 3 kg ze 65 kg, sice jsem chodila na trampolíny skákat, ale stejně už jsem to dolů nedala no a ted sedím 8h denně na prdeli v kanclu a kynu. Sice v práci moc nejím, ale co nesním v práci doženu doma a to je nejhorší. Problém číslo 1 - odolat dobrému jídlu, u mě naprosto nemožné.

Anna

Ahoj, je mi 14 let..měřím 161 cm a vážím 60 kg..Rodina říká že je to ideální váha..jenže já si myslím něco jiného..Chci zhubnout aspoň 5 kg do plavek :(..Jenže..nejde mi to ..Neporadil by mi někdo? Prosím?:)

magdalena

AHoj,já zkouším cvičit s mou pojišťovnou ZPMVČR a jsem zatím spokojená:-) zhubla jsem asi 5-plus samozřejmě zdravá strava. cvičením nejen zhubneš,ale i zpevníš tělo:-)

Meggie

Ahojky. Velmi dobře ti rozumím. Je mi 21 let, mám 167 cm a vážím 72 kg. Co si budeme říkat, existují i horší případy, ale i tak ti to nadělá vrásky, když se koukneš na šaty, které by sis chtěla koupit, ale mají je jen ve velikosti S. Vím, že to nechceš slyšet a já ty věty taky nesnáším, ale bez menších porcí, vynechání sladkostí a tučných jídel s pravidelným pohybem to prostě nejde. (JAK JÁ TU VĚTU NENÁVIDÍM) Bohužel je to tak! Mám za sebou zatím třetí den, co se snažím dodržovat všeljaké rady a už teď se mi stýská po úžasné tabulce čokolády, nebo lahodné pizze, ale musíme zkrátka vydržet. NEVZDÁVEJ TO!

Meggie

P.S. Ještě ti chci říct, abys nevěřila těm různým hloupým tabletkám a přípravkům. Věř mi, naletěla jsem na to mnohokrát a akorát jsem si do těla zanesla takové svinstvo, že to ani není možné.

Maja

záleží na tablety. polovina je nebezpečná, a polovina to vyhazené peníze. bezpečné jsou jen tablety, které obsahují bylinné výtažky, které potlačují chut. docela dobře funguje piperina s výtaýkem pepře

Milla

je spousta tablet s piperinou - které jsou nejlepší??

Hana

mám osobní zkušenost s tabletami Piperine forte, prý mají nejvyšší obsah piperiny. fungujou docela dobře a jsem spokojená s jejich účinkem

anka

moje sestra také brala ty tablety s piperinou a konečně ztratila břicho po porodu!

tereza

potvrdím, forte jsou nejlepší!

lucie

kde lze koupit ty tablety? neviděla jsem je v lekarně??

Maruš

Já přešla k pojišťovně letos na nový rok. A určitě se nebudu vracet :)

Princezna

Doporučuji vitapixlu, nepřejídáš se po ní a působí dobře na zažívání apod. Hodně pij nelsazené vody min. 2 litry denně, ono nejdřív se ti to bude zdát hnusné a že se z toho ani nenapiješ pořádně, ale měsíc vydrž ani ne a nebudeš pít nic jiného. Dále určitě vyřaď bílé pečivo a hlavně žádné hladovění!

Marketka

Dobrý den, mám silnou nadvahu a potřebuji poradit, kde si necháváte udělat jídelníček?Poradíte?

Elis

já zhubla především díky sestavenému výživovému plánu, dodržování režimu spánku a pravidelného pohybu

Markét

také jsem to měla podobně a fungovalo to okamžitě, hlavně ten pohyb a strava, to hraje nejvíc roli

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce