Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Akné-eryfluid

Ano i já mam broblém s akném a kožní mi předepsala eryflid máte s ním nikdo zkušenosti??Jestli ano napište mi prosím jak vám pomohl předem moc děkujii!!!!!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
crossfire
7x

eryfluid je antibiotikum, urcite to pomaha velice dobre, ovsem je nutno rict, ze efekt je jen docasny a po cese telo otupi a lek nemusi ucinkovat po delsi dobe pouzivani.

kata
1x

I JA MAM AKNE PREDEVSIM V LETE UZ PET LET ALE POKAZDE MI ERYFLUID PREDEPISE KOZNI A DO TYDNE MAM KLID SKODA JEN ZE SE MI AKE VRACI.

Barca
1x

Dobry den,moje doktorka mi predepsala E. na akne.jako antikoncepci pouzivam naplast Evra.chtela jsem se zeptat - protoze nikde tato informace ani v pribalovem letaku neni-zda mi tato ATB ovlivni antikoncepcni ucinek naplasti.Predem dekuji za odpoved

Petra
2x

ahoj..aj ja mam AK náplaste Evra, a tiež mi dnes kožná predpísala Eryfluid..a vie o tom, lebo si všimla náplasť a povedala len toľko, že "Toto nám pomôže"...síce neviem v akom zmysle, ale tak to je jedno, ide o to, že nevravela nič o znížení účinku jednej či druhej strany..takže je to v poho ;)

berucha

dobrý den.moje doktorka mi předespsala eryfluid.zdá se mi že zabírá ale loupe se mi po něm kůže.je to normální?děkuji za odpověď

Qu€€n..^L&r".z$Q&^.
2x

no to normální neni ... měla by ste to říct doktorce nebo doktorovi .. aspoň mě to doktorka říkala že když se mi po tom bude loupat kůže tak to neni moc dobré a mám to trošku omezit ;) já ho mám a nezdá se mi že by mi to pomáhalo ale budu používat dál :)

Michaella
1x

Podle toho, jak to myslíš. Je normální, že se začne slupovat kůže, pod kterou jsou "ložiska" akne, Eryfluid snižuje tvorbu kožního mazu a vysušuje pupínky.

Strnadova kata

je to normální mě to doktorka říkala, že budu mít suchou kůži a že se mi bude loupt. ale jen ze začátku :) neboj :D

poker
1x

ja mam akne porad a uz nevim co mam delat?mam jho 7 let je muj kamarad a odrezu si oblicej pomoc!!!!!!!!!

Michaella
1x

Zkus IPL -česky intenzivní pulsní světlo. Ten přístroj má každé lepší kosmetické centrum.

kachna
1x

já jsem eryfluid používala a pomohl mi, akne se mi nevratilo, taky pomáhá nejíst mléčnou čokoládu a ostré jídle čulis

Paja
2x

mě pomáhá ale ,taky se mně potom trochu loupe kuže

Petisek222

Ahoj,když se vám loupe kůže,tak si kupte physiogel krém.Už dlouho mám problém s pletí,a dneska sem se odhodlala jít na kožní.Lékařka mi napsala na noc differine krém,pak mám dvakrát denně používat eryfluid a když se mi bude loupat kůže,tak mám použít ten physiogel krém.Tak to zkuste.Pa

luca
1x

no mne E.pomohl,pouzivala jsem ho lokalne,primo na pupinky a sucha kuze nebyla,taky se to nesmi prehanet,jen obcas,pak zase na chvili vysadit,byla jsem moooc spokojena.Kdyz jsem byla tehotna a kojila jsem,nepouzivala jsem ho,rekla mi to doktorka.cau

Petule24

Ahojky chtěla bych vám nabídnout něco účinnějšího než jsou věci z lékárny. Pokud máte zájem o více info soukromně na mail [email protected]

repsol

Přeji dobrý den..sama mám a měla jsem s akné problémy a nalezla jsem opravdu výbornou a vhodnou kosmetiku které opravdu pomáha řešit tuto problematiku..už bych za nic neměnila protože je to lepší a lepší a lepší.Komukoliv ráda poradím takže pokud by kohokoliv z vás něco zajímalo [email protected]

fff
2x

nejlepší na AKNE je Zyneryt !!! Mela jsem oblicej doslova jako zaba ale doktorka mi jednou redepsala zyneryt a potom mi docista mzizeli uplne vsechny pupinky a i ted kdyz uz ho asi rok neberu mam skoro vymeteno....

Mis3pule2

Ahoj, chtěla bych se zeptat na detaily ohledně produktu Zineryt. Odpověď prosím na email. Děkuju. Email: [email protected]

SOJETO
5x

Ja E.pouzivam teprve tyden a hned druhy den sem videla zlepseni fakt doporucuji

Nikols
2x

Eryfluid je velice dobrý.jen je třeba aby jste měsíc vynechali nebo si na ten přípravek bakterie zvyknou.Ale doporučuji!!!

swayinka
1x

pomoc!...ked si dam Eryfluid..musím si umyt ci si to nechat...bo neviem ci sa to umyva alebo je to take ako krem...:(

simona

ja taky nevim :(((

Barca
1x

Ma se to nechat. Doktorka mi rekla, ze v lete pred opalovanim smyt, ale jinak nesmyvat a nechat zaschnout a vstrebat

swayinka
1x

pomoc!...ked si dam Eryfluid..musím si umyt ci si to nechat...bo neviem ci sa to umyva alebo je to take ako krem...:(

maras
2x

Dobrý den, mužu brát eryfruid i když pořád sportuji ? Mamka říká, že je to antibiotikum a kdybych to bral tak nemužu mit větši zatěž, je to pravda ?

jméno a příjmení

Aj mne a hrozne to štípe

mě to také hodně štípe,že bych ten obličej rozškrábala,hlavně v noci když spím,tak se tomu neubráním,vypadám jak kdyby mě zmlátili,mám to užívat,má někdo taky takové problémy,nejsem třeba na to alergická

misa

To jsou všechno vedlejší ucinky,je v příbalovém letáčku...:) já jsme ho dostala dnes tak uvidíme... :)

Marek
2x

Eryfluid ucinkuje naprosto suprove, staci namazat vecer a druhy den rano uz je po problemu ! Mne osobne pomohlo na akne toto: nejprve jsem ke kozarce chodil na modre svetlo a pouzival ten Eryfluid. Hlavni je take stravovani - hodne zeleniny, ovoce, hlidat si, co jite. Take sportovat a cerstvy vzduch. Ja chodim plavat a hodne se prochazim. V lete je uplne super slunicko, takze se hodne opalovat, to pak akne sleze uplne, ale vetsinou ne z obliceje, jenom ze zad a z hrudi. Pak tak zabira B-komplex a zinek. Rano si vezmu jednu tabletu B-komplexu a zinek 100 procent DDD, po obede dalsi zinek 150 procent DDD a vecer pak nejakou tabletu DERMABIOL nebo tak nejak se to jmenuje. Akne jsem mel opravdu hodne, ted uz temer vubec.

martina
1x

Zdravím, Eryfluid jsem neměla z důvodu akné, ale periorální dermatitidy, nicméně skutečně hodně vysušuje kůži, potom je normální, že se kůže olupuje (mě dokonce i na rukou od používání) Nejlepší ( a není to žádný zázrak ) je obyčejná lékárenská mast Ambiderman. Stojí pár korun, a můžete jí používat podle potřeby :)

Majký
3x

Eryfluid mám zatím 2 dny.Večer jsem ho použila a ráno už mám skoro pokožku jako miminko.Trochu pálí.Pocit suché kůže taky nemám.Eryfluid reaguje pokáždé jinak na růžné typy pleti. Není dáno na jakou.Na normální je výborný, na citlivou a suchou už působí tak, že se loupe kůže.Ale opravdu pomáhá.

kajka

Dakujem vám za rady dnes ho prvy krat vyskušam a uvidim ale mam strach ci nebudem mat na neho alergicke reakcie ale dufam ze nie dakujem este raz a pekny den

Evik
2x

Dobrý den, pročítám tady diskuzi a většina z vás má Eryfluid z důvodu akné, já mam na tváři rozpraskané červené žilky, takové pavučinky a doktorka mi řekla, že to jsou nějaké rozšířené cévky a že v tom něco je, ale zánět to prý není a dala mi na to tohle.. Řikala taky, že by mi potom měly vyskákat nějaký pupínky, který jakoby to co je pod tou pokožkou vytáhnou ale nedává mi to smysl, když to má spíš hojit. Navíc mam hodně citlivou pokožku na tvíři a tak se bojím, jestli to mam vůbec použít. Máte někdo zkušenosti s tímto lékem vůči žilkám?

androniki
1x

ahoj chtela jsem se eptat jestli mi to může předepsat i normální dětská lékařka nebo musim na kožní. odpovězte mi prosim nekdo bud sem nebo na e-mail [email protected]

amija

pomoc ted vecer sem to dala na xich a mam pocit jako bych tam mela krem -celý oblicej mastný a svědí to

maja

Eryfluid jsem použila teprve 3krát a strašně mě po něm svědí pokožka a mám ji zčervenalou. Máte taky takovou zkušenost nebo jsem na tyto antibiotika alergická?

katka

ahojte Efryfluid mi může předepsat pouze kožařka nebo i normální doktor.. díky moc za odpověd

Olča
1x

Mně ho předepsala obvoďačka, takže asi může kdokoliv, Katko..

šla

Já ho spíš používám a akné je větší bílé ale spíš pupínky jsou takové mokré .eryfluid mi jich dalo víc než jsem měla

:D

nesmíš papat čokošku :D

tea
1x

eryfluid treba teda nechat posobit na noc? neumyva sa to? mam to doma prvy den ale som po nom mastna ako retiazka od bicykla

Betka
6x

ahoj, mám 20 rokov a až nedávno som sa zbavila akné. Skúšala som všetko, morskú soľ, eryfluid, dokonca som si dala predpísať antikoncepciu, ale nič. Nakoniec mi kamarátka poradila, aby som skúsila Derminax, po 2 týždňovej kúre som mala pleť ako bábätko :) hneď potom som ich vysadila a po 3 dňoch sa začali objavovať znova, tak som si dokúpila ešte 1 balenie a po 6 týždňovej kúre som dala zbohom akné nadobro :) Posielam aj odkaz na oficiálne stránky výrobcu: www.derminax.eu

Tina

Ahoj Betka, tiež uvažujem nad derminaxom, ale nemožem nájsť žiadne referencie, tabletky sú dosť drahé, tak si nechcem kúpiť mačku vo vreci, si jediná kto píše o svojich skúsenostiach s týmto liekom. Môžeš mi o tom napísať viac, ďakujem :)

Mis3pule2

ahoj, mohu se zeptat kolik tato léčba Derminaxem stála? Děkuji, odpověď prosím na email: [email protected]

Andrea

Ahoj Betka, prosím ťa dala by si mi na seba email? potrebovala by som sa porozpravat ohladom tabletiek Derminax. Dakujem

dagmar

dobrý den já mám také dermatitidu a teď v zimě se to zhoršuje víc než v létě to jsem taky dost červená ale ne jako v zimě byla jsem polána do brna k paní doktorce rulco tami předepsala biodermu ráno natírat taky ten rozalex ale tem mi nepomáhá vůbec žádné krémy od doktorů a ještě skinoren krém na noc ale dala jsem siho před třemi dny a strašně svědila pokožka poprosím o nějaké ady na email [email protected] děkuji

tina

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

pleť

drobný den doporučuji koloidní střibro :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce