Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Strach ze zubaře - řešení

Bez přehánění jsem 20 let prožívala doslova nepřekonatelný strach ze zubaře. A to i ve chvílích kdy jsem ho naléhavě potřebovala. Trpěla jsem nesmírnými bolestmi zubů a velmi častými záněty, které hraničily s opravdu velkým nebezpečím...Ani tehdy jsem nepřekonala hrůzu, která ve mně byla a trpěla jsem celé dny a noci. Do práce jsem chodila s oteklou pusou ... Dnes je tomu úplně jinak. Mám toho nejlepšího zubaře, kterého si člověk může jenom přát ! Nejenže má zlaté ruce, cit a pochopení s pacientem, ale má ohromné a letité zkušenosti, moderně vybavenou ordinaci a používá ty nejnovější technologie. 16.5.2008 jsem přestala mít strach i když mé zuby po 20 letech naprostého zanedbání, potřebují opravdu velmi náročné ošetření. Na další návštěvu jdu 18.5.2008 a už se těším. Pokud máte někdo podobný nebo stejný problém a hodláte ho řešit zavolejte mi na mobil: 732 507 900. Mít dobrého zubaře je doslova poklad !!!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lucka
3x

Také mám panickou hrůzu a potřebuji nutně zubaře. Můžete mi poradit doporučit nějakého hodného trpělivého zubaře v moravskoslezském kraji? moc děkuji

kamila

dobrý večer. Vyřešila jste problém se zubařem? Mám stejný problém a šílený strach. můžete mi doporučit nějakou chapavou a hodnou zubařku nebo zubaře v okolí Ostravy? děkuji

Jan Kučera
5x

I já jsem ml panickou hrůzu ze zubaře. Vše jsem nechal zajít tak daleko, že každý zub byl zkažený a mnoho bylo rozlámaných. Stav byl takový, že jsem musel začít celou situaci řešit. Domluvil jsem si návštěvu v nemocnici, kde při objednání mi sestra sdělila, že nemusím mít z ničeho strach, že celé ošetření bude bezbolestné. Z první návštěvy jsem ml hrůzu, neboť jsem si představoval, jak mě doktor vypucuje za stav mých zubů. Při návštěvě bylo dobré, že jsem nečekal dlouho v čekárně. Byl jsem celý rozechvělý. Po usednutí do křesla mě doktor docela rozesmál a obava byla ta tam. Vše mi pěkně vysvětlil. Po provedení rentgenu jsem byl zpět v křesle a začalo se s trháním. Zásadní bylo to, že nesmí nic bolet. Můžete pouze cítit tlaky a tak se i stalo. První injekce byla obava, ty další už byla pohoda. Pro odstranění všech zubů jsem byl v ordinaci celkem 4x. Bez žádné sedace a anestezie, jen v lokálním umrtvení jsem to zvládl. Musí říct, že ani po vytrhání vždy jedné čtvrtiny zubů jsem necítil téměř žádnou bolest. Netušil jsem, že to bude tak jednoduché. po mnoha letech jsem překonal to, co jsem dlouho dlouho odkládal. Dnes mám snímatelnou náhradu jak dole tak i nahoře a jsem s ní spokojený. docela dobře sedí a netrpím s ní.

jindra

Také jsem se bál zubaře a hodně ho zmeškaných 15 let. Ale odhodlal jsem se a dokonale se tam stálo mě to strašně nervů ale překonal jsem se a teď sem rád.Všem chci vzkázat nejvíc co bolí je ten strach. Trhání 3 zubů a nějaké kazy ale opravdu říkám žádná bolest lituji teď že jsem byl tak blbě a nešel dřív.Taky musím napsat že sem našel nejlepší zubařku v Brně. Proto netrapte na zuby a běžte opravdu nejvíc byly strach ze zubaře

Daniela

Dobry den mohu se zeptat na jmeno zubarky v Brne?

Silvie

A mohu vědět kam ste chodil k zubařce? Jsem z brna

Klára

Ahoj. Stejně jako vy všichni ostatní mám šílený strach ze zubaře... Je mi 13 a když mi máma oznámila, že mě objednala k zubaři, dostala úplně šílený hysterák... Prej kdyby mi něco musela dělat, tak dostanu injekci a bude to dobrý, ale z injekcí mám stejný strach jako z toho zubaře... Vždy když vidím jehlu omdlévám... Vůbec nevím, co s tím mám dělat... Zuby mě nebolí, ale stejně se hrozně bojím... Nevíte někdo co s tím??? :/ děkuji

Kateřina

Jsem na tom úplně stejně,je mi 13 a když sem tam byla naposled (asi měsíc) asi po 5min sem se rozbrečela ze strachu a tý hrůzy z toho že nevím jak to bude bolet atd..v ten den mě vytrhl 2 zuby který jsem měla zajetý z dásně úplně dolů (mléčný)asi 30s měl tu jehlu zabodlou v mojí dásni,se štiplavou bolestí sem zadržovala dech a hluboce vydechovala...trhání jsem naštěstí moc necítila..ale prý mám 3kazy ..vůbec nikdy mě zuby nebolely ...mám extrémní hrůzu a přitom když tohle píšu a myslím na tu bolest mě tečou slzy po tvářích 😭😭

Jana

Zavrete oči při aplikaci anestezie a najdete si zubaře, který vám předem místo vpichu potre znecitlivujicim roztokem. Pokud bude aplikovat injekci pomalu tak ani neucitite, ze vám nějakou dal.

kamila

moc prosim o nějakého hodného pana zubaře-zubařku z Ostravy a okolí. Děkuju moc [email protected]

Hana

Dobrý den, je mi 47 let a mám panickou hrůzu ze zubaře a nejen z něj .Mé zuby jsou ve velmi špatném stavu. Už dlouho jsem nebyla u zubaře, mám z něj nepřekonatelný strach. Za své zuby se moc stydím, už se ani nesměju :-( Proto jsem se rozhodla že s tím musím konečně něco udělat. Jenom se bojím, že to nedokážu :-( Moc bych Vás chtěla poprosit o doporučení zubařky v Příbrami , která by byla lidská a hlavně citlivá. Jsem prostě strašný strašpytel.

Hana

Pokud takovou zubařku znáte napište mi prosím kontakt na email - [email protected]

marie

Dobrý den mám panickou hrůzu ze zubaře už odmalička protože jako mala jsem byla tyrana nesnasim bolest jak už se odvazim jít k zubaři tak je to akutní ....ted mám problém ze zubama a nevím na koho se obrátit nezná někdo nějakou zubarku hodnou a trpelivou v Brně? Děkuji za odpovědi.

Hh
1x

Dobry den , pokud je tu nekdo u Ústeckého kraje a ma nejake doporučení na zubaře ,který to s lidmi opravdu umí a pomůže žák prosim napište . Ja sama mam taky hrůzu ,ani ne tal z bolesti ,ale z toho jak se pokaždé dusim uz jen kdyz mi zuby prohlíží . Nemáte nejake rady ?

Nika

Doporučuju vzít si před návštevou zubního lekáře prášek na uklidnění! Například lexaurin.. Mně ho pani doktorka sama napsala když viděla že mi je na omdleni... A to mi ještě nezačala nic dělat!!!

Kristýna V.

Dobrý den, nevěděl by jste někdo o dobrém zubaři/klinice. Kde jsou hlavně trpěliví a zvyklí na pacienty, kteří mají panickou hrůzu? Opravdu mi přijde, že mě odvezou nohama napřed. Předem díky

Sára

Je mi 16 let ...uz od malicka brecim uz pri ceste autem ...a nestydim se za to ...v cekarne jsem k nevydrzeni furt mluvim o tom jak to bude bolet ....v ordinaci mam uz paniku a to mi nic nedelaji ...jakmile uvidim ze ma v ruce vrtacku zacnu jancit a mama mi vzdy da ruku ...div jí ji nezlomim ...k zubarce jdu jiz za dva dny a uz ted mam strasny strach ...nevim co mam delat

Dana

Se strachem bojuji ještě víc,po tom,co mi moje zubařka spravovala zuby tak,že se rozpadly,už nemám důvěru a už přes dva týdny hledám zubaře,co mi udělá zuby pod narkózou,jsem po porodu a nemám ani na to čas a ani koho,kdo by mi hlídal malého,takže si ani nemůžu dovolit jezdit s bolavou pusou přes půl Ostravy třeba celý rok,jako moje snaha byla,ale už si nevím rady,každý stomatolog chce,abych tam docházela,jenže po té nedůvěře celkově nemám ani chuť a ani možnost,děkuji za odpověď.Dana

macek

Mám panickou hrůzu ze zubaře.Naposledy jsem u něj byla před rokem a nejsem schopná se objednat.Nevíte náhodou kde by dělali zákroky s narkózou.Nejlépe v Brně.Děkuji

Jirka

Ahoj mám jít na operaci se zubama máj mě celého uspat a vše ven a zašít dásně mám paničkou hrůzu a mám cistu na dásní nevím co mám dělat mám strach abych neměl třeba nějakou skrytou nemoc atd pořád se stresuju :( :( prosím poradí mi někdo ??? Můj fb Jirka král nebo mail [email protected] jsem z Liberce prosím kdo pomůže ???? Bojím se že bych tu operaci nepřežil a nebo komplikací mám vážně z toho velký trauma děkuji za vaši pomoc a odpovědi

anonym

Je to málo iformací, proč je tam cysta, testy na viry a podobné vyšetření, člověk vydrží vic jak zvíře klidně to přežiješ, mám cyst plné břicho.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce