Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Hnědé skvrny na zubech

na předních horních zubech se mi objevili hnědé skvrny a nejdou prostě vybělit normálním kartáčkem a pastou. Nekouřím a kavu také nepiju, maximálně třeba jednou za měsíc a někdy ani to ne. Nevít někdo čím to může být? Jak se toho zbavit?:)

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
MUDr. Hochmuth
6x

Je možné že se jedná buď o zubní kámen,ale spíše to může býti chronický zubní kaz,který narozdíl od akutního,křídového vzhledu je tmavý a bývá zaměňován právě se zubním kamenem,doporučuji návštěvu svého zubního lékaře..

Vera
15x

Na předních dolních zubech, ale z druhé strany se mi na sklovině vytvořil hnědý povrch, který nejde vyčistit. I když je to na druhé straně zubů a není to vidět je mi to nepříjemné a nevím jak to odstarnit. Nekouřím a nepiju kávu. Nevím z čeho to mohlo vzniknout

Vendula
4x

Dobrý den, mám úplně stejný problém jako vy- na spodních zubech z druhé strany hnědou sklovinu. Chtěla jsem se zeptat, jestli se vám je podařilo nějakým způsobem vyčistit? Předem vám mockrát děkuji za odpověď.

Michaela
4x

Dobrý deň, nejde o hnedú sklovinu, ale o zubný kameň a pigmenty na nej. Sama si ich nijako neodstraníte. Je potrebné navštíviť svojho lekára, ten vám pigmenty odstráni.

Nováková markéta
3x

Dobrý den, manžel si zuby krásně vyčistil sypkým černým uhlím od nehezkého pigmentu. Zkuste taky. Krásný den

Romana

Zdravím,Jsem už na nervy dělají se mi hnědé skvrny na zubech , začíná mi to už vadit nemohl by jste mi někdo poradit jak se toho zbavit,nejím ani moc sladkého spíš jen občas a kávu taky nepiji a jsem stoho fakt nešťastná 😔

Petra
1x

Hezký večer, máte na doporučení neco na belení zubu? už jsem omezila kafe a chtěla bych si zuby trochu zkusit vybělit...

Lili
1x

Já jsem bělila pomocí gelů a podpořila jsem to bělící pastou a jsem spokojena:) a kafe jsem pila brčkem :D nějak jsem to běz něj nezvládla :D

Julie Stolova
1x

Dobrý den, co na ně používáte? Hodně se mě barví takhle zuby od kávy a tu si nejde odpustit.

Alexa

Dobrý den, nevíte jaké vitamíny a doplnky užívat? Pomůže to na posílení imunity a zubů?

Marka
1x

Dobrý den, pomůže mi nějaký kvalitní zubní kartáček a pasta? nebo je to jiný vážnější problém?

Martina
1x

Dobrý den, potřebuji poradit, na zadní stoličce mám tmavou malou skvrnku, vypadá to jako kaz, ale nebolí to už to tam mám několik měsíců, také to nejde vyčistit, nevíte co to může být?

Honza n.

Všechny zdravím mám na zubech na dvou takový hnědý flek čistím si zuby denně akorát je to bílý flek na zubu a na něm je menší hnědý myslíte ze to je 100% kaz ? Předem moc děkuji za odpověď

Paja

Dobry den,jak je nakladne odstraneni hnedych fleku na zubech,v radech stovek ci tisicu,dekuji P

Mína

Mně zuby vybělila sada na bělení Toothy, měla jsem na zubech skvrny od čaje a kávy a teď je mám hezky bílé.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce