Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Dlohotrvající bolest kolene

Už od ledna mně bolí pravé koleno, byla jsem u lékaře, dostala jsem injekci, koleno bolelo, pak jsem dostala vložky do bot, koleno bolí dál. Na koleno si stěžuji, praská mi v něm, chodím čím dál hůř, nemůžu spát, kupuji si masti, jím co se dá na bolest.Poradí mi někdo, Kam jít, když ortoped mně nevyslyšel. Když tam zavolám, sestra pouze objednává na dlouhé termíny, je to strašný. Potřebuji pomoct, kam jít, kde nebudu čekat 2-3 měsíce, než mně vezmou?? je mi 61 let a fakt trpím jako zvíře.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Dáša
26x

Dobrý den. Moje dcera 13 let (výška 165 cm, váha 75kg) si stěžuje od prázdnin na bolest v pravém koleni (jen maličko ji občas pobolívá i levé koleno, ale to jen zřídka).Ze začátku měla bolest jen občas, nyní po rehabilitacích (trvaly asi měsíc) má bolesti každý den, obvzláště na večer. Bolest tlumíme Ibalginem 200 a také Ib 400 (také Aulin v prášku, ale jen zřídka), pomáhá, ale druhý den se opakuje to samé.Žádné masti, ani obvázání kolene elastickým obinadlem nezabírá. Na RTG vyšetření se nenašlo nic, prodělala i magnetickou rezonanci pravého kolene, ta je také v pořádku. Trápí mě to, protože mám strach, aby to nebylo něco vážného. Navětívila jsem s ní už dva ortopedy, oba mají stejný názor, jde o bolesti z růstu. Jeden ortoped jí ale zakázal cvičit, namáhat koleno a druhý ortoped naopak cvičení doporučuje. Dcera se poslední rok hodně vytáhla. Dětská lékařka ještě nechala udělat testy na revmatismus, ale v jejím věku se mi to zdá být nepravděpodobné, ale kdo ví. Čekáme zatím na výsledky. Poraďte mi prosím co dělat, nebo kde zajít aby mi někdo s určitostí řekl o co se jedná. Děkuji. [email protected]

Je mi 63 let a také trpím s bolesti kolene. Mám po operaci antroskopie pr.kolene. Rok byl pokoj a zase bolí. Zaplatila jsem za 3 ks injekci Erektus 3.000,-Kč, pomohlo na 3 týdny a zase bolí. Teď zkouším německý přípravek dá se koupit v lékarně cca 640,-Kč za 180kapslí jmenuje se to - ARTHOTO 10% Grúnlipp-Muschelkoncentrát od firmy Húubner . Český název koncentrát z mušlí slávky mořské.Kolegyni po 5 měsicích přestalo bolet koleno(bolelo ji 4 roky). Já to užívám třetí měsíc 3 krát denně po jedné kapslí a věřím, že koleno nebude v létě bolet. Dalšíbalení budu užívat 2 krát denně a do konce života po 1 kapslí. Přeji Vám také hodně zdraví a zkuste,Já v to věřím. Kristina

Muzikova
3x

Čtu Váš příspěvek....Vy věříte že koleno nebude bolet. Ano víra je důležitá,ale stálo už Vás to nemalé peníze a není tam nic o tom,že to už to nebolí.

BBuilder
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Norbert
7x

13let, výška 165, váha 75......doporučuji jediné: nežrat!

Petra
6x

Mě je 13 a bolí mě levé koleno už asi tři měsíce v kuse. také se nic nenašlo,mám 172 cm,59 kg a bolí mě to taky. tohle o váze prostě neni.

Pavlína
2x

Přesně tak! Mě je také 13, měřím 162 a vážím pouze 41kg. Tohle o váze opravdu není...

Petra
4x

Vy jste ale neohleduplny a asi i hloupy clovek. Pri vysce 165 je vaha 75kg adekvatni! Navic vy vite jak slecna vypada?co kdyz je vysportovana a namakana?ta vaha nemusi znamenat hned ze je clovek tlusty ba naopak muze to znamenat, ze je radne vypracovany a nasvaleny...mozna priste nez zase budete chtit nekomu radit se nejdriv zamerte na sebe..to bude nejidealnejsi.

Stan
2x

ve 13 letech a při téhle výšce vážit 75 kg? ať zhubne 10 kg a kolena přestanou bolet! 75-80 kg je váha dospělého středně vysokého chlapa!

Kuba

Se nedivím když váží tak moc

denisa
2x

dobrý den je mi 16 let meřím 150 vážím 57 často k večeru mě bolí práve koleno mastičky nezabíraji mužete mi nejak poradit co by mi pomohlo ? předem moc děkuji

ivuschka
3x

Já bych doporučovala pro začátek zhubnout, protože se nezlobte, ale 75 kilo ve 13 letech při takové výšce, to je víc než trochu moc.

Muzikova
2x

Souhlasím s vámi. Mně je téměř 67let,také mám 75kg,ale 168 cm(o š cm více) a cítím,že je to na hraně. ZHUBNOUT !!!

59
9x

Dobrý den je mi 16 let a běgem běhání na treninku,mě začala bolet obě kolena,Právé bolí o něco více.Při chůzi to nebolí (jenom to mírně cítím),bolí to při pohybu ze schodů nebo do schodů nebo při dřepu a nebo běhu.Prý to může být růstem.Chtěl bych proto vědět co si o tom myslíte a jestli to je opravdu růstem.děkuji za odpověd

Wendy
2x

Při běhu nebo chození do schodu mě též bolí kolena může to být růstem?

Mamina

Ahoj, zkoušel/a jsi nějakou kloubní výživu? Jsou různé doplňky stravy, kterými se toto dá řešit. Synovi (hraje fotbal) kupuju geladrinky. Jsou to nějaké nápoje s různýma příchutěma. Nestěžuje si, že by ho něco bolelo.

Radical

ano.. geladrinky jsou super.. a až budete se synem chodit do protonového centra na cílené ozařování nádoru, tak si vzpomeňte na výborné doplňky stravy ;-)

Lukas
11x

Dobrý den, trpěl jsem intenzivní bolesti obou bolen (i v noci, střídavě) a velmi mi to znepřijemnovalo život. Mně pomohl produkt Flex Code 500ml - sirup (koupil jsem jej na doporučení od známého v lékárně v praze). Musim zaklepat, ale zlepšení mého stavu je o 75 %, tak velmi doporučuji dál všem.

Jessica
10x

Dobrý den. Take trpěla jsem bolest v pravém koleni. Kamarádka mi nabídla zkusit - Joint Сomfort a pít vodu s korálovým vápníkem. Nevěřila tomu, protože zkusila hodně různých přípravků a nic. Ale šla na to. Byl to opravdu zázrak. Kdyby potřebovali vice info pište [email protected]

El
3x

Dobry den, v lednu jsem byla na horach a jezdila na snowboardu, vrátily jsme se domu. Druhy den mne začaly šilene bolet obe kolena, ani jsem nevyšla školny schody, myslela jsem si že je to jen na chvily ted je to vic ja pul roku a kolena furt nekdy bolej, nemužu behat, skákat ani dlouho chodit. A jedna čast kolene se mi volne pohybuje. Nekdy to zaboli strašne moc a ja sebou malem seknu. Když ale jsem na snowboardu neboli to vubec. Nevite co bych s tim mohla mit prosím? Nikdy předtim jsem s kolenama nic nemnela je mi 15 takže vekem to taky nebude. Dekuju

Zuza

Ahoj El, já jsem taky zimní sportovec a bez lyží si to neumím představit. Akorát jsem měla asi před dvěmi lety úraz, kdy to schytaly kolena :( Mamka mi na to dávala Priessnitz krém, který chladil a vždycky jsem cítila úlevu. Přišel mi fakt dobrý, tak jsem si k tomu ještě koupila i Priessnitz tablety, které zabraly celkem rychle! Teď už mám od všeho klid a letos je svah můj :)

Marie
2x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Oli

Dobrý den, zkoušela jste nějakou kloubní výživu? Já vyzkoušela Colavital, je to přírodní kolagen, který se nezapíjí, pouze se rozpustí v puse. Takže pokud máte problém se zapitím tabletek tak je to pro vás ideální. Nicméně, já ho koupila ve chvíli, kdy mě strašně bolely kolena. Fak ta bolest nešla vydržet a nyní je po všem. Teď ho beru jako prevenci a nemůžu si ho vynachválit. Tak ho zkuste a uvidíte sama :-)

Dědek
2x

léčba je úplně o něčem jiném :-(

Jana

Dobrý den, vyzkoušela jsem Colafit v období bolesti kolen i kyčlí a zafungoval báječně.

Jitka
6x

Dobrý den, již půl roku se léčím na bolest levého kolene. Žilní, rtg kolene,cévní,a nakonec poslední štace byl ortoped. Koleno zklidnil injekcí a bolelo dál. Byla jsem již objednaná na ATS a dnes poslední návštěva na ortopedii kde jsem se měla dozvědět termín operace a koleno se zklidnilo. Nevím na jak dlouho ale jsem nesmírně šťastná, že ty bolesti co jsem v něm měla již nejsou.Tak všem přeji trpělivost a snad se jí také doškáte jako já.Hezký den

Jaenny
1x

Měla jsem problém i s váhou a tudíž i klouby, ale pomohl mi Enzycol 40+, myslím že stojí za vyzkoušení.

Marcela
1x

Mému manželi enzycol taky pomohl od akutních bolestí kolen. Pomáha při dně

Michaela

Zdravím, já jezdím často na koni. Klouby dostávají pořádně zabrat, ale Enzycol pomohl a teď už je to o mnohem lepší. Vyzkoušejte, také se přidávám k spokojeným zákaznicím.

Landy

Zdravím. Beru Enzycol a mohu říct, že je to mnohem lepší. Dřív jsem se skoro ani nevyspala, pořád jsem řešila bolesti kloubů a dieta rozhodně nepomáhala tak, jak bych si představovala. Ale co jsem k tomu přidala i tento přípravek, mívám bolesti jen občas což je pro mě velká změna.

Tara
1x

dobrý den, celkově s klouby mi hodně pomáhá Colafit, rozhodě stojí za vyzkoušení

Petr
1x

Já mám nemoc kloubů dnu a začal jsem používat taky enzycol a tím pádem rozpouštět krystalky v kloubech A colafit znám, ale nezkoušel jsem ještě

Vladimír Růžička
2x

Já mám nejlepší zkušenost na klouby s tekutým kolagenem nejpodobnější našemu organismu . Má ještě další účinky ´= na pružnost kůže vrásky , cévy ,srdeční sval, u žen řeší povislá prsa. Našemu organismu kolagen ubývá, tak je potřeba ho doplňovat, tím se obnoví náš kolagen a začne fungovat . info 604288205.Nejlépe užívat na noc, když naše tělo odpočívá.

Lubosh
1x

Zdravím ve spolek, také jsem uživatelem enzycolu na klouby a hlasím pozitivní výsledek. Bolest ustupuje, krystalky se rozpouštějí.

Mira

Dobrý den, zlákala mě reklama a zkusil jsem si pořídit přípravek Colafit, a možná mi teď klouby pracují líp jak za mlada.

Klara96

Mam zkusenost.. Po zhubnuti 8kg bolesti prestali.. Predtimto bylo take nesnesitelne. V mem pripade to o vaze bylo.

Karolína
2x

Dobrý den všichni, je mi 14 a mám už nejmíň rok problémy s bolestma kolen. Revmatološka mi řekla, že je mám křehké a že mám prý málo kloubního maziva, ale kvůli tomu, že mám teď mononukleozu a do toho problémy s krví, tak nevím co můžu a co ne... Mohli by jste mi prosím někdo poradit, jestli na to můžu cvičit nebo doplňovat nějaké vitamíny nebo tak? Než jsem onemocněla mononukleozou, tak jsem denně hodně sporotvala a bolest ignorovala, sem tam jsem si jen kolena stahla nějakým obvazem, ale teď začínám bolest vnímat víc a víc. Co můžu a nemůžu? děkuju za odpověď ;)

DušanDedek
1x

Dobrý den. Už léta bojuji se dnou, která se mi usadila právě v koleni (a pak že je nečastěji v palci u nohy), změnil jsem kvůli tomu jídelníček, omezil alkohol i konzumaci masa a o něco se mi ulevilo i díky různým přípravkům. Občas hledám něco nového a teď jsem objevil Enzycol, novinku na trhu a hodlám ji vyzkoušet jen co mi dojdou stávající prášky. Jaké s tím máte zkušenosti vy?

EvaZelená

Já s tím mám jen dobré zkušenosti. Určitě doporučuji vyzkoušet. každopádně vás ale upozorňuji, že to není lék, který by zabral hned. Dejte toomu tak týden, než se projeví opravdu dlouhodobé účinky. Pak už je to fajn :)

zdeněk
3x

Mě pomohla vařená vepřivá kolena nebo si udělejte sulc, jezte huspeninu....

Dana

Prosím vás, nevíte někdo, jak je to s geladrinkem? máte někdo zkušenosti? Je lepší užívat tablety nebo ten drink? A jak rychle účinkuje?

Danek

Na bolest kolene mi pomohl přípravek Enzycol. Míval jsme v koleni takovou bodavou bolest především při pohybu. Asi tak během 2 týdnů užívání se bolest zmírnila což byly první zpozorované účinky. Nyní jsem Enzycol vysadil bral jsem ho po doporučenou dobu a bolest již vůbec necítím. Takže na bolest mohu doporučit.

Lída
1x

Dobrý den, V říjnu jsem podstoupila operaci levého kelene (chondropatie patelly). Stejný problém je i na druhém koleni, Za jak dlouho je možné jít na další operaci s ohledem na pojišťovnu? Děkuji za odpověď.

Marie
1x

Dobrý den ,rozhoduji se ,mám-li podstoupit stejnou operaci .Jakou máte zkušenost pooperační v nemocnici ,rehabilitaci,látzně ? Děkuji za odpověď a zdravímj z Brna .

Míša
4x

Dobrý den, už několik měsíců mě bolí koleno, projevuje se to tak, že mi v něm praská a dostávám křeče.... Když běhám občas mi v něm křupne a už s ním nemůžu hnout. Nevíte čím to může být ?? Děkuji za odpoveď.

Danka

Už jsem nevěděla, co s kolenem a zkusila jsem akupunkturu spojenou s masáží v Nature Care a musím říct, že to fakt bodlo(jak jehličky, tak úleva od bolesti)

Katka

Zdravim, nam pri bolesti kolen a kreci hodne pomohl pripravek senzycol. krece ustupili jiz po prvych dnech a bolest postupne vymizela asi po mesici a pul az dvoch

Fanda

Dobrý den, je mi 15 let a bolí mě obě kolena. Hraji závodně basketbal a mám každý den trénink Mám 189 cm a 68 Kg a stále rostu. Beru hodně podpůrných vápníků- např.: Nutrend kapsle, Arthrotana granulát, Colafit a Biologický vápník. Za poslední 2 roky jsem vyrostl 25 cm. Kolena mě začali bolet zhruba v červnu 2014. Zatím žádný z těchto přípravků mi zatím nepomáhá od bolesti kolen. Nemáte někdo zkušenosti s růstovými problémy ?

Radek

Zdravím, co si myslíte o tom Enzycolu? Furt přemýšlím, co dědovy na Vánoce a prý je to na DNA, kterou děda trpí. Myslíte, že to pomůže. Prosím urgentní odpověď třeba i na email [email protected] Vánoce jsou za dveřma. Díky

Babča Líba

Asi píšu s křížkem po funuse Radku, ale pokud jste dědovi koupil udělal jste dobře. Mému muži, kterého nemoc DNA postihla taky enzycol zabral. Mě pomáhá při bolení kolen tak ho užíváme spolem a je fakt, že nic jiného nám nezabírá tak, jak právě enzoš.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce