Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Dlohotrvající bolest kolene

Už od ledna mně bolí pravé koleno, byla jsem u lékaře, dostala jsem injekci, koleno bolelo, pak jsem dostala vložky do bot, koleno bolí dál. Na koleno si stěžuji, praská mi v něm, chodím čím dál hůř, nemůžu spát, kupuji si masti, jím co se dá na bolest.Poradí mi někdo, Kam jít, když ortoped mně nevyslyšel. Když tam zavolám, sestra pouze objednává na dlouhé termíny, je to strašný. Potřebuji pomoct, kam jít, kde nebudu čekat 2-3 měsíce, než mně vezmou?? je mi 61 let a fakt trpím jako zvíře.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Hana
2x

Na bolest kloubů mi osobně nejvíc pomáhá Geladrink. Vyzkoušela jsem víc příchutí a je to takové jak jogurtové mlíko trochu mi to připomíná taková vitaminová bomba po ránu. Piju ikdyž mě zrovna koleno nebolí někdy je to lepší jindy ne, ale z preventivních důvodů piju denně.

Jana

myslela jsem že geladrink nikdo nebude znát, ale jak de vidět tak ano. Já osobně ho mám také moc ráda a hlavně pro jeho účinky. Měla jsem dlouhotrvající potíže s bolestmi v kolenou do schodů to bylo asi nejhorší při užívání geladrinku a to velmi osvěžujícího s příchutí pomeranče se bolesti opravdu zmírnily až zmizely avšak se nikdy sem tam objeví.

Bohumil

Gelouš doporučuji beru ho i já a už nějaký čas měl jsem velké problémy po úraze s kolenem málem jsem musel přestat hrát fotbal, ale dal jsem se zpátky do klidu a geladrink užívám dál už jen čistě z prevence je to pro mě nezbytnost jako třeba vitamin C atp. :)

Peter
1x

Na klouby jedině čistě přírodní kolagen, který se získává z kůže a šupin mořských ryb. K tomu bych pak doporučil ještě vyčistit si krev. [email protected]

Laureasek

Geladrink jako udržovací forma na klouby aby dlouho sloužilly? Nevim jestli se vyplati investice do takoveto udržby kdy vlastne ani nevime jestli nam něco je – nemáte někdo nějakou objednávku z orlingu? A zabiraji vam jejich výrobky?

Kika
1x

Sestra užívá Hyalfit po zdranění kolene a chvílí si ho ode mě ho chce na narozeniny, protože už ji dochází.

Magda

Dobrý den, já používám doplněk stravy jmenuje se GELASILK s chondroitinem. a je to to jedine co mi zatim vazne zabralo. ja zazivat bolesti vzdy kdyz se meni pocasi..pri nebo po zatezi ani tak ne, ale kdyz jdu cvicit a pote treba prsi tak je to nesnesitlne. tohle mi do druheho dne alespon trochu ulevi od bolesti

Pavlína Štibrová

Zkuste podpůrné přípravky na chrupavku.

Anonim

Je mi 14 let,tancuji,už tři měsíce mě bolelo koleno,před pár dny jsem se probudila a nemohla jsem chodit čtyři dny jsem byla v nemocnici,jsem druhý den doma a opět nemohu chodit doktoři nic nenachází,a ortoped nejeví zájem jsem zoufalá.

Alzbet
1x

DObrý den už dlouho požívám Benegen 4 a jsem spokojena. Jednička !

Tereza

Dobrý den, boli me od minulého patku leve koleno. Byla jsem v nemocnici a dali mi ortézu a berle jenže mi to nepomáhá, koleno boli porad a nejvíc když lezim, snažím se usnout nebo spím a pak do něj chytnu silenou bolest. Je mi 17, vazim 51kg a merim 169. Děkuji za odpověď

Liběna

Není od veci ortoped určitě... Jinak mně hodně pomohl benegen 4, jsem s ním spokojená. Kdyžtak napište kdyby s tímto připravkem měl někdo další pozitiva. děkuji

pavlína

Zdravím, už nevím koho bych se zeptala, tak jdu pro radu sem. Už asi půl roku mě občas pobolívalo koleno, a le je to čím dál horší. Upřímně říkám, že nemám ráda doktory

lenka

ahoj, no jsme na tom stejně. Bolí mě levé koleno, už je to pár měsícu nazpět, co to začalo, snažím se ho nezatěžovat,ale zatím žádný pokrok

Aleš
1x

Mě hodně pomohl artaxin, zkoušel jsem různé masti na klouby atd. Ale nic mi proti bolesti nepomohlo tak jako artaxin.

lenka

a co to je ten artaxin? nechci žádné mazání na to moc nejsem...

Aleš

hele neboj, jsou to tabletky a pokud je pravidelně zobeš, tak se to opravdu zlepší a pomůže ti to

Alena
1x

prosím o radu půl roku mě bolí nesnesitelně koleno z vnitřní strany v noci nespím a ve dne stále kulhám.

eva

Zdravim vsechny ve zdravi, ja osobne problem s koleny nemam, bohuzel ma pritelkyne ano :( loni v zime prodelala operaci meniskusu, od te doby koleno trochu pobolivalo, ale nebylo to nic hrozneho, neomezovalo ji to. Před zhruba tydnem ji na kole srazilo auto, aby toho nebylo malo, nabralo ji primo do operovaneho kolene... Od te doby ma strasne bolesti. Doktor nic nenasel. Aby toho nebo malo jsme v US tudiz nemame stejne pripravky v lekarne jako jsou v CR.. Prosim nema nekdo zkusenost s nejakym lekem zde v americe? Snazila jsem se najit stejna slozeni leku -neuspesne. Poslat si neco z CR chci nechat ale zabere to dalsi dva tydny bolesti. Prosim o radu, mam o ni starosti :(

Anonym

Dobrý den, je mi třináct let a mám nebo spíše měl jsem bolesti v obou kolenou. Začaly prázdniny a já jelikož hraji basketbal jsem celý prázdniny odpočíval. Ke konci prázdnin jsem začal chodit na tréninky a začaly mne bolet obě kolena. Nebyla to velká bolest, ale bylo to cítit. Když jsem chvilku byl pokrčený a potom vstal tak mě kolena bolely docela dost, ale ted po docela dlouhé době tréninků mě nebolí nic tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nevíte co to mohlo být, protože mi to docela nahánělo strach, že už nebudu moci sportovat. Předem děkuji :)

Marcela

Dobrý den, mám taky takový malý dotaz. Zajímalo by mě, jestli někdo nemáte zkušenost s takovou tou bolestí kloubů "z počasí"? Zní to ujetě, vím. Když sem byla dítě, natrhla jsem si vazy v koleně. Ortéza, klid = uzdravení (podle doktora). Ale při každé změně počasí mě koleno stále bolí. Někdy vážně hodně. Ale podle doktora mám koleno úplně zdravé. Proto se ptám, máte vyzkoušené něco, co pomáhá na bolest? Léky? Gely? Rozhodně ale nechci žádné doplňky stravy...

Káťa

Ahoj, já jsem také po urazu kolene, bohužel teda operovaném. Takže mě taky často bolí. Hlavně při námaze.... Doktor mi už po operaci doporučil Almiral gel... Mě teda pomáhá, ale asi je to individuální, takže nevím... Rozhodně bych ale do sebe zbytečně necpala nějaký prášky... proč...

Marcela

A ten je jen na bolest, nebo skýtá nějaké další výhody?

Aneta

Dobrý den,chci se zeptat.Bolí mě dlouho době práve koleno,teď mě začalo bolet i druhé.Musím pomalé stoupnout i když natáhnu nohu tak to moc nejde.Neměla jsem žádný úraz,chodila jsem na vyšetření ale nic nenašli,ale pořád mě to bolí.Hlavně v práci,pořád chodím a když špatně šlapnu tak mě to koleno začne bolet.Tak už nevím co by to bylo,když nic nenašli. Děkuji za odpověď [email protected]

Káťa

Holky, obě máte podobný problém... Zdravé koleno s bolestí.... Vím, že Marcela nechce doplňky, ale mě přijde rozumné brát kolagen. Dá se dopňovat přírodně, ale když už vás začnou klouby bolet, tak si myslím, že to nestačí. Je potřeba je pořádně posílit! Já ho nedávno taky začala brát. Ale asi chvíli trvá, než to začne působit, protože zatím změny nepociťuji... Když koleno bolí, máznu ho Almiralem proti bolesti a doufám, že kolagen chrupavku vyzpraví a vše se zlepší :)

Marcela

Já osobně tomu kolagenu moc nevěřím. Naše babička ho taky neužívala a v 90 to byla čiperka jako víno. Myslím, že se dá doplňovat přírodně celkem snadno. Ale ten Almiral se mi líbí. Možná, že si ho koupím.

Káťa

Jo do něj určitě běž :) je to jeden z mála výrobků, který se opravdu nebojím doporučit. Vážně mi žádnej jinej gel tak nezabírá.

Marcela

tak to jsem ráda. Musím zaklepat, pár dní mám od bolesti docela pokoj. Tak dám vědět, až to zase začne bolet a já ho vyzkouším. Jinak neznáte nějaké takové ty babské rady? Ráda bych něco vyzkoušela :)

Káťa

Babička vždy říkala, že na klouby je kostival a proto každý rok dělala kostivalovou mast :-D Můžes vyzkoušet :-)

Marek

Vážně vám nechci nic podsouvat, ale taky mám dobrou zkušenost s Almiralem. Kolena mě bolale po běhu a po namazání vždy přestala.

Káťa

Moje řeč... Na bolest je perfektní. Ale neřeší příčiny bolesti! S tím musí každý za doktorem :)

Neznámá

Dobrý den, v květnu 7. jsme měli trénink a pak jsem dostala ránu do kolena, pak sem to měla oteklé a nemohla sem na to skoro šlápnout 3 dny, potom bolest i otok přestali, před dvěma týdny jsem se bouchla do toho samého kolene a je to střední bolest a otok je malý, poradíte mi co s tím?

Káťa

A byla jste s tím u doktora? Pokud Vám koleno nateče, neváhala bych a navštívila lékaře. Můžete tam mít vodu. To poznáte takovým ošklivým tlakem v koleni. Nebo můžete mít nějak natržené vazy a měla byste chodit s ortézou. Rozhodně ho navštivte...

Marcela

Tak se změnou počasí a tolik vítaným deštěm mě samozřejmě začalo bolet koleno. Klasika. Zkusila jsem si jej tedy už v práci namazat Almiralem a do večera jsem o něm nevěděla. Překvapilo mě to, ale zabírá pěkně :)

Radek

jj mě almiral taky pomáhá

Renča

Ahojky, je to úúúplně mimo, ale když vidím, že vám Almiral takhle pomáhá... myslíte, že by pomohl i na kyčel? Nebo je vyloženě určený pouze na kolena? Děkuji :)

Marcela

Co jsem si tak pročítala příbalový letáček, tak je celkově na bolest kloubů, svalů, při zánětech, na otoky, po poranění nejrůznějších vazů a šlach, při vymknutí nebo namožení. Takže si myslim, že super.

Káťa

Jojo, přesně, my ho doma taky používáme na všechno. Hlavně na ty namoženiny... to je nejčastější využití u nás - moje koleno a manželovi namoženiny.

Renča

Tak to je super. On asi bude docela silný ne?

Káťa

Víte co, já nevím, jestli je nějak silnější nebo ne. Opravdu těm léčivým látkám nerozumím. Vím jen, že když ho použijete, rychle bolest odejde a dlouho nepřichází. V letáku píšou, že léčí revmatické onemocnění a podobně. Z toho soudím, že v sobě má nějaké speciální látky. Rozhodně pomáhá a to je důležité :)

Lenka

Dobrý den, Almiral gel také už nějakou dobu používám. Vždy už kupuji to vetší balení. V poslední době je jeho dostupnost mnohem lepší, mají ho téměř všude. Myslím, že je to tím, že si ho lidé všimli a zjistili, že díky něj bolest opravdu vždy odejde rychle.

Renča

Je fakt, že dostupnost je podle mě velice dobrá. Tak hlavně že zabírá. Děkuju za super radu :) Mějte se krásně a ať vás už nic nebolí

Lucka

Taky trpím na bolesti pravého kolene, zvlášť když se změní počasí nebo při větší námaze. Koupila jsem si Colavital, který beru pravidelně (navíc dobře chutná na rozdíl od různých tabletek) a klepu, bolesti jsou pryč. Doporučuji!

Adéla

Mě na tom vadí, že to do sebe musíte ládovat strašně dlouho, dokud nevidíte nějaké výsledky. A ještě k tomu ani nemáte jistotu, že nějaké výsledky uvidíte :( proto také sahám po gelech z lékárny... bolest odejde hned...

Dáda

Moje rec. Navic pokud se rozhodnete zobat prasky, nemate jistotu, ze sahnete po tom spravnem doplnku. Za me taky vedou gely proti bolesti. Samozrejme nemluvim o situacich, kdy je evidentni, ze nam ubyva chrupavka a tak podobne!

Adéla

A jaké gely používáte vy?

Dáda

Teda ja snad uz vyzkousela kazde... (vite jak se to rika) :-D Jako me nastesti pomuze skoro vsechno. Ale nekdo tady mluvil o Almiralu... ten se mi zda byt taky dobry. Rozhodne je lepsi nez nektere super drahe gely z reklamy.

Neznámá

A je mi 14 zatím;citim někdy jako kdyby se mi tam třely kosti a sebe a nedělá mi to dobře a někdy mě to šíleně bolí

Neznámá

a někdy je středněsilná až silná pichavá bolest

Bláznivá holka
1x

Ahojte, je mi 14 a včera jsem hrála fotbal, kamoš mě podkopl nohy; já zpadla na kolena a teď mě bolí strašně levé koleno, pokud ho mám v klidu a nebo s ním hýbu, tak furt bolí. Dejte prosím nějakou radu, předem díky

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce