Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Zkušenosti s léčbou akné

Máte akné? Sdělte ostatním své zkušenosti s různými způsoby léčby.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Srna
1x

Nikdy jsem nebyla u doktora, pleť jsme si pravidelně čistila různou kosmetikou, docela mi pomáhala OXY, ale uhry se mi dělaly a dělají dál. Naštěstí to lze zamaskovat makeupem. Teď mám hodně rozšířené póry a taky malé jizvičky hlavně na tvářích. Slyšela jsem, že je můžou odstranit laserem, ale neznám nikoho, kdo s tím má zkušenosti.

Jan Mleziva
5x

hmm

renata

aha

Martinka
12x

ahoj, taky moc dobře znám jaké to je mít akné, dřív jsem ho měla jen na rukou a protože jsm blbka, rozškrábávala jsem ho a vymáčkla všechno co mi přišlopod ruku, teď vypadam jak gepard:-D ale dělám si každý den takovou ozdravnou proceduru nebo jak ten můj ujetý postup definovat....večer se sprchnu a pak si vezmu takovou tu houbu s tou tuhou síťkou z přírodního materiálu a postižená místa tím pečlivě drhnu a masíruju...pak peeling, v Avonu je toho hora, takže já jsem si vybrala jeden co i docela dost chladí a pak a to je nejúčinější podle jedné farmacetologické společnosti...je moč, sice to zní děsně ale pleť by vám poděkovala za každou kapku moči ve vaně....v ní jsou obsaženy nejrůznější vitamíny, ktré pro vaši plrť udělajímohem víc nežněkteré kosmetické přípravky,navíc ještě desinfikuje:-)))) i já jsem ji použila a musím říct že po počátečním odporu, jsem nadšená z výsledků... tak doufám, že jsem se vás nějak nedotkla a nebo že u počítače nejíte:-D pa Martinka

Tereza
1x

Ahoj :) mám celkem velký problém s akné...... Mám ho asi od 10 let... Momentálně je mi 13 a je to pořad hrozné,..... Mám snad všechno, černé tecky, zarudlé bolacky a i normální s takovým tím bilim na vrsku.... Sebevědomí? Žádný nemám... :// nemůžu se ho zbavit.... Umyvam si obličej, vlasy si mijju každý den, mela jsem i několik gelu na obličej ale nic mi nějak extra nepomohlo... Mám ho už dlouho a já se ptam.. Kdy přejde? Proč já? :// porad te mi prosím :(

nunu
1x

zajdi s mamkou k dermatologovi dá ti krém a léky, které pomohou, bude se ti to zlepšovat až budeš starší, protože je to vlivem hormonů. dbej taky hlavně na hygienu a používej pletové masky :)

Tereza 2
2x

Ahoj Terezko, tak abych Ti pravdu řekla. Trpěla jsem Akné a teď zrovna, když Ti píšu tak si vzpomínám jaké to bylo. Nezbavila jsem se ho nikdy úplně, ale co pomohlo proti mému akné byla mast MIRACLEAN - koupí se v lékárně. Tak hodně zdarů.

Luca

Výskyt tvého akné je zcela normální. Ustane lehce v 18ti letech ale normálně zdravý člověk má výskyt akné do 23let. Takže můžeš být klidná. 13let je přeci jen málo a puberta cloumá dlouho :-)

Lucik
9x

Ahoj všichni! Samozřejmě na tom nejsem nejlépe, ale ani nejhůře, za což jsem vlastně vděčná. Akné mám už od 13 a ted, kdy mi je 18 je to tak nějak nějaký.. což jsem si už zvykla, ale nebaví mě o to neustále pečovat... Ale ted jsem si v lekárně nově koupila krém od konopný kosmetiky cannaderm a dost pomáhá.. tedy pomáhá jen když se na pleť vůbec nešahá.. a už vůbec nerejpají pupínky.. Krém je asi za 250,- a je vyráběn speciálně proti akné. Taky chodím 1. za 14 dní na kosmetiku, kde mi plet vyčistí profesionál.. Ac¨h jo, prostě vám všem přeju aby jste měli krásnou pleť.. sobě to přeji také.. a pamatujte. že vždy to může být horší.. A pro ty kteří mají plet dokonalou?? Važte si toho! Mějte se! L

Vergie
15x

Mě je 13let a momentálně se mi dělá dost akné-mám zarudlé vyrážky na čele,ale i pár černých teček na nosíku.Mám na to různou kosmetiku i korektor,alae nejvíc na to zabírá citron!Jeho kyselina rozežírá skvěle akné i jeho jizvičky a navíc je to čistě přírodní produkt.Od doby kdy o používám mám akné jen zřídka.Pak na to zabírá slunce a mořská voda,ale na léčbu citronem nic nemá!

Pajuska
4x

Hoj Vergie, to jako piješ vodu s citronem nebo si ten citron nanášíš naplet :D bo jak?

domik
3x

Ahoj, vymačkat citrón a tou šťávou z něj pomazat akné ;)

Kamarad byl na operaci laserem a byl hodne spokojeny.. Ale nez todle prodelal, musel se komplexne vylecit, aby se mu akne uz nevytvarelo. Laserem si nechal odstranit pouze vznikle jizvy. Pokud mate zajem, muzu Vam pomoci. preji hezky den

snowdrop
3x

Ahojky...muzes mi napsat jakym zpusobem se tvuj kamos zbavil a vylecil akne? A kolik ma let...mne je 27...vrele diky :-)

tomas
3x

Ahoj.chtel bych se zeptat jestli mas nejaky navod jak se zbavit akme?dekuji za info.

Viktoria
2x

Ahoj,s Akné jsem si užila také své.Je to velice nepříjemný pocit.Rad a přípravků je nesmírné množství.Nejdůležitější,však je upravit životosprávu,pročistit zážívácí trakt,tedy střeva, k tomu jsou nejúčinnější přírodní produkty od doterry GX Assist a PB Assist+,k lokálnímu ošetření akné pak velice doporučuji Clearskin topical blend.Změny jsou viditelné během pár dní.Pokud chceš víc informací,napiš mi osobně.:)

Viktoria

Můj email je [email protected] :)

Jiří Šteiner
4x

Na akné bych doporučil české bylinné výrobky. Jsou s nimi vynikající zkušenosti. Akné je záležitost pocházející zevnitř těla. Je zapotřebí tělo detoxikovat a nastavit imunitní systém. V některých případech pomohl OK gel na pokožku. Budet-li se chtít zbavit této nemoci, můžete mě kdykoliv kontaktovat. Rád Vám pomůžu. Tel. 608980639; 530316367; e-mail: [email protected]

Nikol-21
1x

Ahojky odstranění jizvyček laserej ti určitě hrozně moc pomůže zkus se podívat na , byla jsem tam na zákroku laserem třikrát zasebou asi před dvěma lety a nejen že ti to pomůže na jizvyčky ale i na samotné akné...no podívej se a sama uvidíš dokonce lze podstoupit i chemický pealing....Není to nejlevnější ale stojí to za to....Tento rok v zimě se chystám znova ale už rozhodně ne s takovým problémem jako před dvěma lety.

jana
3x

Přivezla jsem si ze zahraničí vyléčené akné a spoustu nových vědeckých poznatků o této chorobě.Ozvěte se mi na mail,rád se s vámi o tyto informace podělím.Jana mail:[email protected]

Jana

Ahojky! Nejdříve se zbavit AKNÉ a pak teprve jizviček. Jinak to nemá cenu. Když budete chtít poradit, můj mejl je: [email protected].

Adéla Flíčková

Laser je dobrá věc, mám s tím dobrou zkušenost.

Marta

Zkus na plet 100% arganový olej ;) pomohl mi skvěle.

Dita

Prosím, kde ho seženu, že bych zkusila? Už jsem slyšela, že arganový olej pomáhá na spoustu věci, tak bych to chtěla zkusit.

Marta

Já ho koupila na smilargan.cz. Tam to najdeš ;) Tak držím palce.

Kamila

Já ho taky zkoušela a mě to zrovna akorát pleť zhoršilo, ale to je běžné, že někomu sedí a někomu ne. Na jaře jsme vyzkoušela detox těla a i problémy s pletí odešly..akorát během menstruace je pleť zase otřesná..

Barčen24

Já bych za sebe doporučila přírodní přípravek http://www.koloidnimineraly.cz/koloidni-stribro-10ppm.html :)

bezjmena

určitě doporučuju zajít na kožní předepsali mi Zineryt a opravdu vidím jak je moje pleť o něco lepší:) pro lidi co nemaj moc akne je dobre tea tree ale akné to neléčí jak říkám je to pro ty kterým se pupínek ukáže jednou za čas:)

Jirka

Mám zaručenou odzkoušenou zkušenost s léčbou akné na sobě - zdarma pošlu návod.

Lenka

Poradite mi , jak nemit sknr

Petra

Ahojda, taky jsem se trápila snad od 14 let s akné a vyzkoušela snad vše od drahých produktů po ty levnější, kožní, lasery, ale nikdy mi bohužel nic nezabralo. Až když už jsem to vzdala, tak mi kamarádka doporučila facedeluxe acné krém a emulzi a já poprvé za 15 let nemám konečně akné. Takže vřele doporučuji.

Tereza
1x

Co je na akné nejlepší?Zkusila jsme snad už všechno,teď používám již půl roku Zineryt,ale pořád se mi dělají uhry.

kasenkak
1x

ahojky Terezko víš akné je způsobeno jak hormonama tak škodlivými látky v těle a ty přes kůži vystupují na povrh proto musíš začít léčit akné vnitřně nejlepší jsou na tom přírodní produkty, doplňky stravy...věř mi mám to z sebou asi po 5letech jsem k tomu přišla jestli chceš napiš mi mailíka a popovídáme si o tom [email protected]

Jiří Šteiner
2x

Na akné bych doporučil české bylinné výrobky. Jsou s nimi vynikající zkušenosti. Akné je záležitost pocházející zevnitř těla. Je zapotřebí tělo detoxikovat a nastavit imunitní systém. V některých případech pomohl OK gel na pokožku. Budet-li se chtí zbavit této nemoci, můžete mě kdykoliv kontaktovat. Rád Vám pomůžu. Tel. 608980639; 530316367; e-m ...

Anet

zkus krém od ryoru -aknestop ted ho zrovna používám a je to nejlepší přípravek proti akné co jsem kdy měla ;-))

patty

taky mám nasazený zyneryt a vůbec nepomáhá ale doporučuji českou kosmetiku

Liza
4x

Chodim k lekari uz 9 let,je mi 20 a pouzila jsem uz snad vsechno co je mozne,ale akne se mi neustale vraci. Pouzila jsem skinoren,retin,locacid,differine gel,dalacine,eryfluid,zink.olej,zineryt,acnecolor,acnefug,jeanine,diane-35,vsechny mozne pletove vody,tbl acnex,dermabion a dokonce i roaccutane,ale zacina se mi to znova objevovat a ja uz si opravdu nevim rady co s tim.

jituůe
1x

Ahoj, měla jsem stejný problém jako ty a z osobní zkušenosti ti mohu říct, že veškerá léčba formou mastiček, vodiček atd. mi vůbec nepomohla. Odhodlala jsem se tedy k chemickému peelingu v Praze a musím říct, že po beďarech ani stopy.... Sice musím teď preventivně chodit 2-3x jednou za půl roku, ale se svou pletí jsem velmi spokojená a dokonce mohu jít i vynést koš bez nánosu makeupu!:-) Takže vřele doporučuji. Jedna kůra tady v Praze se pohybuje kolem 1000-1300 Kč a k výraznému zlepšení je potřeba tak 4-5 kůr. Ale ta investice se rozhodně vyplatí! Jinak mám také dobré zkušenosti s roaccutanem, ale s po jeho užívání nesmíš přijít dlouhou dobu do jiného stavu... Snad jsem ti pomohla, ahoj...

furion
1x

ahoj vespolek, nekdo uz to tam dole psal jsem si vsiml. Ale nedavno jsem byl u doktora, a ten mi k memu udiveni predepsal jen ty nejlevnejsi leky, jako lihovy roztok a eclaran.Rikal jsem si,nic noveho,to uz jsem zkusil a nic. Jenze k tomu jeste docela silnou dietu. Spocivala v tom, ze jist muzu kolik chcu,ale bylo tam kotelne moc omezeni co nemuzu. A az ted kdyz jsem ji zacal fakt svedomite dodrzovat,,tak mam skoro vsecko pryc,,a pripravky skoro nepotrebuju, jednou vecer si dam lihovy roztok.A to jsem to mel predtim fakt hnusne. Takze radim udrzovat hlavne vnitrni hygienu,sam jsem tomu neveril,ale funguje to,aspon u me.klidne se zeptejte jestli neco potrebujete.....

Nona

Ahojky, zajímala by mě ta dieta. Díky za odepsání.

Erika

mate zde nekdo zkusenosti s neostratou pro lecbu akne?

Lucie

S tou zrovna ne, ale tea tree oil je na akné super.

Ondřej

Ano, pomocí tea tree oil jsem léčil akné často. Doporučují ho i na kožní.

Kvetinka

ahoj Furion, prosim te mohl by jsi mi rict v cem spociva ta dieta..hodne by me to zajimalo..Ja uz mam akne 7 let..tedy od mych sedmnacti let do mych nynejsich 24let..Vyzkousela uz jsem uplne vsechno..Ted pouzivam duac..Akne mi z velke casti vymizelo..Ale mam pocit, ze ten duac to akne jen potlacuje..Nic..vic..Neco mi rika, ze az ho doberu..Tak se to vrati..Ale ja uz se toho potrebuji zbavit nav eky veku..Dobra jsou i homeopatika..Ta mi taky pomohla..Ta dieta me ale velice zajima..Kdyztak prosim o zhrnuti..Co a v jake mire jist..A hlavne co nejist..Diky. Jinak bych rada vsem vrele doporucila vybornou kosmetiku BIODERMA..Velice dobre mi sedla..Je vyborna na aknozni plet..Nema zadne vedlejsi ucinky..Dostupna v lekarnach..Je prijemna a jen prirodni..Pavlus

Thinkaaaa

a mohla bych se zeptat něco k té kosmetice BIODERMA?! no..mám ji asi tak 2.týden,kdy to začně působit nebo uvidím změnu? tam píšou po 2.měsících ale zdá se mi to dlouho:( dííky

Nuny

Me bioderma nepomohla ani malinko... Ane clean and clear neni nic moc ..

Michal

tak zkus něco změnit ja si myslim že akne je zpusobeno něčim škodlivim co davaš delši dobu do těla a potom to vyplave napovrch taky že každej člověk je jinej a jeho tělo reaguje na všechno jinač třebas zkus vynechat kouřeni jestly kouřiš ale že by to bylo stravou to je nesmysl ja to mam taky a už sem ztoho rozbitej a taky je možny že jak seš uvnitř zdrava tak to je vidět aj napovrchu jako na kuži jestly třebas nemaš špatny nějakej vnitřni organ třebas nemocnej nebo něco viš protože vono by se to nemělo akne tvořit u zdraveho člověka

androniki
3x

neni nesmysl, že to je stravou. samozřejmě, že když budeš jíst tučná a kořeněná jídla tak ti to nijak nepomůže. na akne trim taky a nic nezabiralo. pak jsem měla mononukleozu a 3 mesice jsem mela tvrdou dietu což znamená pít hodně čisté vody, žadné koření, nic tučného nebo moc slaného, hodně zeleniny a ovoce a mám to mnohem lepší!!! opravdu doporučuju zatnout zuby a i kdyz vas láká pizza nebo čína tak to vydržet a zkusit to. doufam, že jsem nekoho aspon trochu povzbudila :))))

kasenkak
2x

ahojky já jsem měla taky tyto problémy je mi 19 a začala jsem se učit kosmetičku a můžu říct že jsem zjistila že tělo se musí nejdříve pročistit vnitřně protože škodlivé látky se odráží na povrchu kůže i když to zní divně Začala jsem používat přírodní produkty a i když to bylo dražší pomohlo to fakt jestlichceš písni mi mailíka a popovídáme si [email protected]

Míša
1x

Ahojky, je mi už 34 let a stále mě trápí akné nejen na obličeji, ale i na zádech a dekoltu. Zkusila jsem toho spoustu a to i s pomocí kvalifikovaných kožních lékařů. Žádný zázrak se nekonal. V mém případě akné souvisí s chronickými kvasinkovými infekcemi, které se také nedaří dostat spoustu let pod kontrolu. Takže příčina tvého akné může být také vnitřní. Jinak chodím jednou měsíčně na kosmetiku obličeje a podstatně se mi tvář zlepšila. Kosmetička občas aplikuje bioptronovou lampu nebo kosmetický laser. Také si poctivě čistím obličej ráno i večer a nezapomínám na kvalitní hydrataci pokožky. Umytý obličej si neutírám ručníkem ale papírovými ubrousky. To abych si nezanášela zpět z ručníku bakterie. Dobrá zpráva je, že by měl problém ustupovat kolem 40. Souvisí to nějak s hormony. Ber se taková, jaká jsi. :-)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce