Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Virtuální centrum Akné

Zajímá vás cokoliv o virtuálním centru Akné?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Evík

Ahoj, pořád se mi tvoří akné, hlavně na zádech a ve výstřihu...už vážně nevim co s tim. Neznáte nějakou super doktorku, která by mi s tím pomohla...

Honza

Ja jsem zasel ma kozni a tam mi predepsali erifluid ale ze sne zkusenosti myslim ze nejlepsi je Tea Tree Oil.

Marcela

Me na to pomohla az hormonalni antikoncepce (konkretne Diane 35 a po ni Yadine... ted jsem musela ale prejit na Logest a vse je zpet:o( Takze jestli se ti neprici jist hormony a byt i chranena, tak si zajdi na gyndu pro nejakou HA vhodnou na plet... Sice se rika, ze kazda HA je dobra na plet, ale me na zada zabraly jen ty, ktery jsou mimo antikoncepci ucinek vhodne i na lecbu akne.. JInak ted mi ma doktorka predepsala masticku Bactroban, protoze me se delaji na zadech takove ty velke bedaky, ve kterych je v podstate infekce... zabira dobre, ale bedaky se delaji bohuzel porad, jen to nema tak hnusnej a bolestivej prubeh.. No ale nejlepsi rada, jakou ti muzu dat je slunicko... staci se v lete primerene opalit a slunecni paprsky vsechny nerady vytahaji:o)

Dak
2x

newite o nejakych prascich , které to omezí??? jsem kluk a HA se mi jíst nechce... :)))

Misa
1x

jedine roccutane a nebo antibiotika....preji hodne stesti!

Petr
2x

Dobrý den. Nemáte informaci kde by byla možnost v ČR zakoupit výrobky firmy Clearasil. Vím ,že např. v polsku zastoupeni teto firmy je a před několika lety se dala tato kosmetika koupit i u nás ,ale již delší dobu jsem se sní nesetkal a ani na internetu nemám štěstí. Děkuji.

Andrea
1x

Dobrý den, prosím, jestli jste zjistil kde zakoupit Clearasil, napište mi to prosím na [email protected]. Já jsem ho používala pře 35 lety na akne a to jsem ho kupovala v lékárně v Itálii. Nyní bych ho potřebovala pro dceru. Nemůžeme pořád přijít na nějaký účinný prostředek na akne. Děkuji mnohokrát. J.M.

Petra

jak to tu procitam nejsem jedina...take mam akne. Myslim si ze vsechno to patlani nepomaha (alespon me ne) Snad jen AHA kyseliny...takze jsem se pustila do cisteni ze vnitr. Prvne jsem mela Chlorelu, vyplachy strev ale nic...pred 2. mesici jsem zacala brat zinek a ted pridala lactobacillus...nevite jestli se to nejak nebude mlatit dohormady...Chlorelu uz jsem dobrala nez jsem zacala brat zinek. Nevim co uz bych vc do sebe nacpala. Mam akne od te doby co jsem vysadila HA...je to hruza. skoro rok a porad zadny zlepseni. U kozni jsem byla...zinerit a pak mi dala nejaky kremy. Zadny zlepseni jen tu kuzi nemam uz jak hroch hrubou ale uhry mam porad. Chjo..poradi nekdo neco? Dekuju a vsem preji aby se jim podarilo brzy zvitezit nad pupinkama plnych hnusu. papa

Pupinkovatej

Erifluid sem pouzival kdysi na oblicej, ale nepomahal. Potom akne z obliveje zmizelo samo a pred rokem se obevilo na zadech a v poslednich mesicich se obevuje i na prsou (spis pod klicnima kostma). Tak z toho mam fakt radost. Asi zacnu uzivat HA Diane 35, jak pise kolegine, akorat nevim co me reknou na gynde, az tam pridu (sem kluk:). No a moje rady: co nejcastejs se sprchujte (hlavne kdyz se spotite), cim studenejsi voda, tim lepsi, pouzivejte antibakterialni mydla. Mam zkusenosti s tim, ze cim vic jednotlive pupinky mackate, tim dyl je budete mit a akorat se budou zvetsovat a obcas po nich zustanou i jizvy...takze nejlepsi je mackat az ty plny hnisu a hned pretrit treba francovkou. Mno tesim se na slunicko, jak je tu uz napsano, je to fakt nejlepsi lecba :D Tak hodne stesti a nemejte z toho depky :D

agame

ahoj,antikoncepci diene 35 a teď minervu(je to to samé,ale od jiného výrobce)beru už od 16 let,je mi 22 a účinek to mělo akorád na velké hnisavé pupeny,ty už nemám,ale na melé pupínky a plný obližej,výstřih a záda černých teček to fakt nezabírá.akorád u lehkých forem.Ale každej jsme jinej a tělo může reagovat jinak

Natálka

Ahojky. Také mě trápí akné. Mám ho na zádech, obličeji i na prsou a dělají se mi malinko pupínky i na pažích. Chodím na kožní a pořád na sebe něco patlám. Nic ale nepomáhá. Nechci brát antikoncepce, protže se po ní tlouste (i když je to individuální), ale já bych měla tu smůlu, že bych nabrala tak 10 kilo. Znám se. Prosím vás o pomoc. Neznáze někdo nějaký přípravek, který opravdu zabere?? Moje už asi neexistující sebevědomí by to celkem potřebovalo. Nemáte někdo zkušenosti s konopným krémem? Děkuji Naty

L.

nejlepe funguje asi opravdu ta antikoncepce (ale jen nektere druhy - diane35 a yadine)mam totiz stejny problem a jedine,co mi pomohlo byla prave antikoncepce, najednou jsem nemela jakoby zazrakem zadne problemy,ale jakmile se vysadi,problemy nastanou znovu,takze je pak lepsi ji vubec nevysazovat....ja osobne bych jsem nepribrala vubec,ale i kdybych mela pribrat,porat by ale pro me osobne byla nadvaha prijatelnejsi nez akne..to je uz vec nazoru...jinak trochu funguji antibiotika,ale ty se bohuzel nedaji brat tak dlouhodobe...hodne stesti!

Baruš
1x

Ahojky,mně se dřív hodně dělaly ty šmejdi na čele. Potom sem zkusila heřmánkovou pleťovou vodu od Yves rocher a moc mi pomohla. asi po měsíci jsem přibrala ještě krém a čistící gel a teď je to naprosto v oukeji...:-) ale asi to bude spíš pro ty,co maj míň citlivou kůži... nevim,třeba mojí ségru ta voda pálila... ale každopádně to zkuste...:-)držim palce:-)

Kdo vííí?§

Taky mam akne a fakt me to pekne sere!!!!!na obliceji na zadech i na dekoltu...uz to mam teda min nez driv ale stejne je to fakt strasny!!!a docela se bojim kvuli tomu brat antikoncepci...a taky se bojim ze ztloustnu...a pjosim vas co to je to Diane 35....to je naka konkretni znacka HA?!?!?dik mooooooc a netrapte se nejte v tom sami ale i kdyz me to docela trapi..:-(((

Tonda

Hojky, v poslední době se mi začalo dělat akné na zádech a pažích, byl jsem u kožařky a ta mě poslala na fotoléčbu!? Nemá už někdo zkušenost s touto léčbou a nebo co mám udělat abych se toho zbavil...? Je to fakt děs!!

Pája

Ahoj všichni!!! Vim, že je akné pro každýho zákeřný, ale měla bych pár rad, který mám vyzkoušený a na mě fakt zabíraj...takže: v první řadě- jak už tu bylo řečeno musíte dodřžovat správnou hygienu...normálně si namydlete záda a spláchněte co nejstudenější vodou, kterou zvládnete, abyste nedostali infarkt!!!...Další radou nad zlato je, ( možná se to někomu nebude líbit), musíte mít "otevřený záda". To znamená, abyste nenosili moc upjatý trika( to si totiž rychle ty záda spotíte). Uplně nejlepší je, abyste nosili trika, který maj velkej výstřich vzadu... Nmo, a já si myslim, že tak za tejden a půl už uvidíte znatelnej rozdíl...Možná tak za měsíc už s akné nebudete mít žádnej problém... Mějte se všichni mocinky fine a držim palečky. PS: HEZKÉ PRÁZDNINY VÁM PŘEJE PÁJA

jitka

ahoj mám osmyletou dceru a má na bradě první černé tečky sama jsem si tím prošla jaké nejlepší přípravky používat.

Lolita_Lempicka

Já osobně jsem měla problémy s akné kdysi taky. Vyzkoušela jsem všecko možný.. nicméně musím vám říct, že akné (stav vlasů, nehtů, celkově kůže) je odrazem vnitřku. Čím víc se kvalitněji stravujete, sportujete a vůbec se o sobe starate, tak tím máte menší problemy.. mě nejvíc pomohlo to, že jsem se rozhodla a udělala velkej krok směrem ke zdravé výživě. A jako největšího pomocníka v boji proti akné mohu doporučit sušenou syrovátku (ideálně pít a občas si udělat lázeň) a řasu CHLORELLU.. ta řasa je uplně na všecko.. fakt doporučuju. Jsem zrzka a i díky tomu chlorofilu ve vnitř se uplně skvěle opálím.. což byl problem. A pokud chcete stím zatočit hned ted tak jediná možnost je si nechat pekne vycistit streva. Alternativa ke klistiru... zmizi vam nejen akne, ale zmirni se alergie, zmizi vyrazky - atopicky ekzem, telo bude cca o dve kila lehci (ty plisne ve strevech prece jen neco vazi':), zhubnete (nebo priberete - proste se telo normalizuje) a tak dale.. jediny negativum je se do toho dokopat...no nic, stejne to nikdo cist ode me nebude :)...ale kdyby prece jen nekoho zajimalo vic jak sem se toho zbavila tak at pisne.. [email protected]

Luky

Ahoj uz dlouho me trapi akne na HRUDI myslim tim aj Prsa... Sem kluk! Akne uz nemam nikde jinde ale i tak je to strasne na KOUPAK nebo skamarady se koupat je strasne... Fakt me to uzira... Mam tam takove male pupinky+velke cervene bolaky ale asi tak jen 5!!! Mazu si to PITYOLEM+ONDREJOVOU MASTI"! Prosim poradte co mam nato pouzivat prosim!"!!!! DEKUJI MOC FAKT ME TO MOC TRAPI://{{{

Kateřina

....to je poslední diagnóza, kterou jsem ve svých 31letech slyšela. Když jsem si procházela obdobím puberty, léčila jsem se v kožním sanatoriu, kde mi jistý docent sdělil, že se akné nezbavím do 25let, nebo do porodu. Dnes je mi již zmíněných 31let a mám skoro 2roky starou holčičku. Moje pleť je několikanásobně horší ať dělám co dělám a o sebevědomí ani nemluvím. Má-li někdo podobné zkušenosti, ale s lepšími výsledky prosím pomozte mi. [email protected]

Marta

Pred dvomi rokmi som sa začala liečit Roacutanom. Počas liečby je všetko O.K. Po roku som s liečbou skončila. Mesiac som mala peknu pokožku bez priznakou akne, no po mesiaci sa mi zacala zhoršovat viacej zmastnovať pleť a začali sa mi vytvarať vyražky. Tak som začala liešbu od znova, liečila som sa zase rok. Po roku sa to iste zopakovalo, že sa mi zase zacala viacej zmastnovat tvar a tvorit vyražky no začali sa moi vytvarať aj vo vystrihu. Prosim Vas možteč mi poradiť, prečo sa mi mesiac po liecbe zhoršuje stav pleti? Ja som uz z toho zufala a uz by som sa toho problemu rada na trvalo zbavila, nie iba na obdobie kedy prebieha liečba. Možte mi pisat na adresu: [email protected]. Za odpoveď ďakujem

barik

NO TO ME SE DELA NA OBLICEJI ZKUSILA SEM VSECHNO JAKOUKOLIV KOSMETIKU KREMY PEALINGI A NIC NEZABRALO A I KDYZ SEM ZACLA CHODIT NA LAISER TAK TO TAKY NEZABRALO ZACALA SEM TED BRAT ZINEK A POMAHA TO A NAVIC KDYZ SEM VECER U TELEVIZE TAK JIM DYNOVI SEMINKA COZ TAKY POMAHA PAC JE V TOM HODNE ZINKU FAKT ZKUSTE TO OBRAVDU TO JE DOBRY A VSECHNY MASTICKY A KREMY VYHODTE JE TO DRAHY A NANIC:)))

Andy
3x

Stolice. Jedná se o mimořádně intimní záležitost, ale vězte, milí čtenáři, že kvalita stolice velmi významně vy-povídá o stavu našeho zdraví. Zdravý člověk má stolici 2 – 3 x denně. Stolice zdravého a dobře vyži-vovaného člověka je téměř bez zápachu, lehce vytlačitelná, dobře formovatelná a do vody se ponoří. Pokud je stolice nepravidelná, tvrdá, silně zapáchá, nedá se spláchnout nebo je hráškovitá, znamená to, že trávící systém má problém a potřebuje pomoc. Na sliznici střev se tvoří protilátky a proto při špatné činnosti střevní sliznice dochází i k oslabení imunitního systému. Časté používání antibiotik situaci ještě více zhoršuje a dostáváme se do bludného kruhu častých one-mocnění. Poměrně častým signálem organismu je zácpa. Je to funkční porucha způsobená nespráv-ným způsobem života a výživy a je projevem zejména nedostatku vlákniny, nedostatku pohybu, nedo-statku tekutin a vlivu stresu a napětí. Mýlil ba se ten, kdo si myslí, že zácpa je pouze otázkou střevní. K ucpávání dochází i v cévním a lymfatickém systému. Ucpávání „filtrů“, tj. střev, ledvin, plic, jater a dalších, je základní příčinou zdravotních problémů (viz stať o intoxikaci). Velké množství plynů ve střevním systému signalizuje dismikróbii, což je přemnožení nežádoucích bakterií a plísní ve střevech. Ve střevech máme bakterie, které jsou pro jejich činnost nepostradatelné. Při opakovaném a častém užívání antibiotik dochází k jejich zničení a tím je dán prostor k tvorbě a růstu plísní. Dnes se snad už nenajde průměrně vzdělaný člověk, který by nevěděl, že kvalita zdraví je podmíněná dobrou činností trávícího systému. Tam se zpracovává všechno co sníme a jak jsme si už řekli – za život je to cca 60 tun potravina a asi 250 kg chemikálií. Toto všechno se musí v těle zpracovat – vytřídit, rozštěpit, vstřebat a vyloučit. To je důvod proč je nesmírně důležité vylučování. V minulosti lidi umírali na „ne-moci špinavých rukou“, protože nevěděli, že epidemie způsobují baktérie a že je možné předcházet jim zvýšením hygienických opatření. Dnes bylo pomocí osvěty dosaženo stavu, že naprostá většina lidí ovládá hygienická pravidla a epidemie infekčních onemocnění již prakticky vymizely. Dnes však lidi umírají na „nemoci špinavých střev“, protože tam se hromadí škodlivé látky, které se dostávají dál do těla. Dnes se uznává, že „smrt začíná ve střevech“ !!!

Ceky
1x

Vypadávání vlasů, lámání nehtů, popraskaná kůže na patách, tvorba vyrážek a ekzémů, a k n é – to vše rovněž signalizuje poruchu činnosti ledvin a hromadění odpadních látek ve střevech. Na šedivění vlasů se podílí nedostatek mědi a na plešatění nedostatek cínu. Hovoří se, že vlasy jsou obrazem sliznice střev, činnosti jater a ledvin a úrovně mikroživin a toxických látek ve střevech. (Opět, jako všechno, ani toto nejde úplně generalizovat. Jsou i dobře vyživovaní lidé, kteří mají šediny nebo pleš. I zde se může na daném stavu jistým procentem podílet genetická informace). To, jak vypadá naše tvář a naše kůže rovněž hovoří o tom jak pracuje vnitřek našeho těla. Používání krémů, gelů, kosmetických čistících mlék a jiných přípravků na pleť situaci na nějaký čas může zlepšit, avšak pokud neodstraníme příčinu, všechno se opět vrátí – a často v ještě silnější podobě. Jestliže máme problémy s pletí, potřebujeme vyčistit svoje tělo a změnit stravovací návyky tak, aby v naší výživě byly všechny potřebné látky – pak se naše pokožka upraví a bude opět čistá a zářivá. Pozn. Toto je část textu knihy mého kolegy p. Kleschta – Přirozené zdraví aneb jak si nevyrábět nemoci, podtext Potraviny,klíč ke zdrav piste na: dagmarcekanzavinacseznam.cezet í

renata

Je to smutne ale jak sam/a vidite tyhle lide si vubec nevsimaji vas prispevek. Nicmene mate pravdu. No pro ne je vsak pohodlnejsi sahnout po masticce a mluvit jaci jsou chudackove protoze maji ubozatka akne, namisto toho aby se postavili tomu celem a priznali si ze problem je v nich, v jejich mysleni, zivotosprave a celkovem zivotnim stylu. Je to tak. Mnoho znamych co znam melo podobne problemy, dali se vsak na zdravou stravu a vyzivu a dnes ma vetsina po problemech. Masticky a tabletky jsou jenom dalsi chemikalie ktere jdou do vaseho tela a zpusobi dalsi a dalsi problemy, takze tam kde sme se jednoho problemu zbavili privolame dalsi. A je smutne ze nekdo rekne ze by radej pribral nez mel AKNE. Mlada pani naopak prave potrebuje prestat zrat, upravit si zivotospravu, pravidelne se umyvat a vice casu venovat sportu. At se to nekomu libi nebo ne, je to pravda. A jestlize se to nekomu nelibi a je pohodlny pak mu nezbyva nic jine nez opravdu jenom brecet a rikat jaka je chudinka protoze ma akne.

Andrejka

Ahoj,je mi 13 a strašně moc mě trápí akné nebo jak to mám nazvat na ramenech ... zlášť teď když si mám teď v létě vzít tílko,nebo jít někam mezi lidi na koupák..,strašně moc se za to stydím,poradíte mi prosím někdo jak se toho mám zbavit ? .. /prosím .. nepiště mi třeba o antikoncepci nebo nějakých hrozně drahých přípravcích / předem děkuji ..

Hanka
1x

nejlepší je Erifluid, mně pomohl uplně perfektně, po akné ani památky...

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce