Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

akné

Ahoj,doktorka mi předepsala antikoncepci Belaru, ale já ted musela přejít ze zdravotních důvodů na jinou značku a doma mi zbylo celé, úplně nové balení Belary. Pokud je tu někdo z Brna, kdo ji také užívá, ráda bych mu prodala toto balení za 450Kč, normálně stojí kolem 550-600Kč, tak kdybyste některá měla zájem...já nevím takhle co s tím, zůstane mi ležet ve skříni. Kdyžtak 776 183 779-Lucka,pa

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
mops1000

Je mi 32. Po porodu jsem nemohla začít znova s HA. Akné vypuklo v nebývalé síle na obličeji před cca 1 rokem. Týrala jsem sebe i peněženku různými drahými kosmetickými přípravky - na nic. Nejjistější je dojít za kožním lékařem. Předepíše antibiotika, lékárenskou kosmetiku, medicíncké přípravky na potírání a doléčení. Pak už jen stačí dojít do solárka a nechat aby pleť trošku zezlátla, nejsou pak tolik vidět jizvy. Ale i ty po pravidelné dermabrazi (nebo šetrném peelingu) samy zmizí. Nejdůležitější je se nebát a nestydět a jít na kožní. Zdravím vás všechny Monika.

Jirka

zkouška

Kamik
2x

Mám problém,mám akné v dekolu tim padem se nemohu svlect do plavek..je to hrozny,ja bych se tak chtela chodit koupat a nemuzu poradte mi prosim co nejdriv!!:(

Tereza

Dobrý den, chtěla bych poradit s jednou věcí je mi 21 let a s akné mám problémy od 6 třídy,na obličeji akné maskuji make-upem,ale velký problém mám se zády vždy, když se mi tam udělá nějaké akné a zmizí mi zbyde mi po něm tmavá kulatý flíček,mám jich plný záda vypadá to jako pihy,ale nejsou,uvažovala jsem jestli by to nešlo pomocí laseru třeba odstranit,protože kvůli tomu se stydim nosit tílka,děkuji moc za odpověd Tereza.

luca
1x

Ahoj všichni. Akné mám už pekných pár let. Vím jaké to je na sebe každý den rano i večer něco patlat a ztrácet s tím čas. Je to děs. V časopise Zdraví jsem se dozvěděla o salonu Inka a rozhodla se, že s tim zas.... akné musím něco udělat. Zavolala jsem tam a donluvila se na konzultaci. Nyní tam už chodím tak Dva měsíce a pleť se o DOST ZLEPŠILA. Vážně jsou vidět výsledky už po týdnu! Tady je její stranka.. Jo a nebojte se, není to nic divnýho.. www.akne- inka.cz Mějte se hezky a přeju hodně štěstí..

lucka
1x

zdravim,mohla byste mi prosim zdelit,alespon orientacni ceny v salonu INKA?

Laura
2x

Muzete mi prosim nekdo napsat nejlepe ten kdo ma zkusenosti se salonem Inka, jestli je to vsechno opravdu ucine, ze dokaze zazraky? Chtela bych to zkusit, ale moc se bojim, ze to bude podvod. Vsechno to zni, az neuveritelne! Prosim napiste sem nekdo kdo mate zkusenost. Chci se zbavit akne uz naporad.Prosim napiste sem. Dekuji

Sarka Vondrackova

http://www.problemypleti.cz/problemypleti/38-Celebrity-v-salonu-Inka

Martina

Kupte si konopný krém od CutisHelp......neni nic lepšího:-)

olča

no.tak to bych nrekla...po konopnem kremu od CUTISHELP se mi udellaly uplne zatvrdle podkozni uhry,,,bolelo to jakj prase....

Marta

Ahoj lidicky, mam dotaz.. Jiz nekolik mesicu me trapi zvlastni vyrazka na brade a kolem ust. Nikdy jsem s necim takovym nemela problemy. Kdyz se nicim nenamazu, mam na techno mistech vyschlou kuzi tak, ze je to videt. Kdyz se ale namazu, vznika mi zde akne. Vyrazky se nemohu zbavit ani cremem Calcium, ktery mi byl doporucen v lekarne. Poradte mi, prosim, nekdo, co s tim. Zda-li muzete, na muj e-mail: [email protected] Dekuji moc, s pozdravem Marta.

Jenny

Jo, s přesně s tímhle jsem měla hrozný problém..začlo to z ničeho nic a furt to bylo na samým místě..nedalo se to zamaskovat make-upem, protože se mi na tom dělala stroupek a bylo to hrozně suché a když jsem to něčím namazala, hned ze mi to zanítilo..mě i na tohle pomohl ten konopný krém. Stroupky a suchá kůže se odloupla a nové se netvoří (zatím).

Olča

Custe......co vim ,tak docela supr krem na akne-teda v podstate mastnou plet je krem EFFAKLARK K .....asi se to tak pise......

Jenny

Tak koukám, že s konopným krémem máme asi každá jiné zkušenosti-záleží holt, co komu sedí a pomáhá. Já jsme si koupila ten od Cutis Help a jsem s ním nadmíru spokojená, zahojil mi hnisavé pupínky, celkově pleť vyhladil a zjemnil a nedokonalosti z 80% procent zmizely. Takže já můžu doporučit, i když zde čtu i negativní reakce. No, stojí do 200 stovek, takže vyzkoušení není tak drahé a třeba to pomůže i vám:-)

Háňa
1x

Nazdárek lidičky, tak si tady čtu a přemýšlím nad vašimi zkušenostmi. Není to tak dávno, co jsem neměla nic jiného na práci, než zkoumat přípravky proti akné. Opravdu jsem byla nešťastná. Mladá holka, ať už si vezme na sebe cokoliv, tak tvář ničim nezakryje.... Po dlouhém hledání, jsem nakonec došla k závěru, že problém spočívá hlavně uvnitř v těle. A povch pokožky se dá vnějším ošetřováním jen nepředvídatelně regulovat. Prostě jednou nahoře, pak dole... Kdo, máte zájem, ráda se s vámi podělím o mou úspěšnou zkušenost :o) Odpovím, každému pište na: [email protected]

Archer

Ahoj.Je mi 20 let,akne trpim od 15.Nejlepe se mi osvedcilo v boji proti akne toto: -vypit behem dne 5 LITRU CISTE VODY -plet omyvat jen cistou studenou vodou -2x denne Viaderm (volne k mani v lekarnach) -na nejhorsi bolaky pouzit Eryfluid (na lekarsky predpis u Vaseho lekare) -Aknekolor na zakryti priznaku(volne k mani v lekarne-opravdu skvela vec,hodne zakryje,stoji cca 80KC) -hlavne si na oblicej NESAHAT a NEVYMACKAVAT PUPINKY Po 14 dnech se dotavilo vzrazne zlepseni !!!!!!!! Kazdy jedinec je tvor individualni,ale tohle mi pomohlo. PS:Nekazte si kvuli obliceji zivot,dulezita je psychicka pohoda a usmev na tvari :-)

Mám dobrou zkušenost jak se zbavit (beďaru)Akné.Jestli vás to zajímá písněte mi na mail a já vám pošlu víc informací:-)

Monula

Zdravím, nemáte někdo skušenosti s kosmetikou na akné od Kosmínu?? Slyšela jsem, že hodně pomáhá....Díky.

Kaaty

Zdravím,mě pomáhají přírodní produkty z bylin od české firmy, a proto jsem s ní začala spolupracovat. Více na [email protected] www.ok g-prirodniprodukty.webnode.cz

koralína

Mně zabral dobře Grep-out, do měsíce jsem byla bez příznaků. Taky jsme upravila stravu, což výrazně pomohlo.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce