Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

žít s potem

S pocením se dá žít. Musíte dodržovat hygienu. Pokud možno vyholit se v podpaží i na pohlavý. Nestála se oplachovat čistou vodou - pokud možno studenou. Nakonec si zvyknete. Jak jsem zjistila mám to co měl můj otec. Je to od nemocí: plicní, průduškové astma, štítná žláza a především obezita. Musíte se mít rádi a pak se s tím dá vydržet. Když se Vám někdo posmívá, není to Váš přítel a najděte si jiného. Dodnes jsem stejně nepřišla na to jak to odstranit a nepomohly mi ani lékaři. držte se a mějte v sobě optimismus.Andréa

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Andréa Komárková

Mám rozpad kostí, artroza s osteoporozou a degeneraci. Lékaři mne neléčí a dávají mi rovnou na bolesti opiáty. V úplném znění soc. zákona tato diagnoza - Vertebrogení chron. syndrom nefiguruje. Tím jsem klasifikovaná jako zdravá. Jsem optimistka a utekla jsem vozýku. Držte se a pokuste se žít na plno, tak jak se to daří mne.Andréa

Lucie
1x

ahoj,vzdycky se da neco delat a osteoporoza i artroza nejsou nelecitelne, jestli si nelibujes v bolistkach a mas chut se sebou neco delat, zkus se podivat na www.joalis.c z (leceni pomoci metody mereni zatezi organismu na pristroji EAV -Ing.Jelinek, spolupracovnik MUDr.Jonase z celostni mediciny)Vyzkouseno - funguje ... mimochodem je cela rada dalsich podpurnych pomocnicku- napriklad reflexni terapie podle Ing.J.Janci na internetu ma stranky jeho zak Ing.Pataky... drzim palce!

Pavel Lasek

Dobrý den, Mám problém s pocením (i když se jím necítím být příliš omezován, pach potu považuji za přirozený, tudíž rozhodně ne špatný..)Tento problém mne tedy zajímá spíše ze zdravotního hlediska. Myslím si, že se potím opravdu nadměrně (i když ne neustále, ale velice často..jen včera jsem během práce (8hodin) vypil přez 3 litry tekutin a byl jsem jen 1 na toaletě - zbytek jsem odpařil..) potím se na celém těle hodně i na čele a pod vlasy, takže vypadám, jako bych měl omdlít..Mám astma a spojitost mne až do dneška nenapdla. Ale zdá se to být logické - méně kyslíku=větší zátěž pro srdce,..také by mne zajímalo jestli má astma negativní vliv na srdce - zatím žádné srdeční problémy nemám, ale v případě možného negativního vlivu bych se rád zaměřil na prevenci. Umělé potlačování pocení mne neláká, především proto, že se potím opravdu všude, ale i proto že pocení považuji za důležitý čisticí mechanismus svého těla - žiji v praze a obávám se tedy velkého přísunu škodlivin. Co se týče astmatu rád bych se zeptal ještě na jednu věc - v nějakém televizním pořadu jsem zaznamenal informaci o tom, že hlavní fyziologickou příčinou stárnutí jsou škodliviny vznikající při zpracování kyslíku(volné radikály??-bohužel si to nepamatuji přesně..) zajímalo by mne, jestli astma může díky omezenému přísunu kyslíku zpomalovat fyzický vývoj (je mě 23 a když se oholím, tak vypadám na 16..) Předem děkuji za jakékoli informace.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce