Inzerce

Co to vlasne je?

Chtela bych zeptat k cemu vlastne tento prasek-Lexsaurin slouzi.Jestli je to treba jako Defobin na uklidneni.Dekuji

Inzerce
Odpovědi
Helena Brancikova2 poděkování

Staci jen kdyz mi to poslete na moji e-mailovou adresu.Chtela bych se zeptat co to vlastne je -Lexaurin.Jestli je to jako neco Defobin na uklidneni proti depresi.Dekuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. února 2005, 14:54:19

Martin 1 poděkování

Oba preparáty obsahují účinné látky ze skupiny benzodiazepinů (Lexaurin-bromazepam, Defobin-chlordiazepoxid), které mají anxiolytický účinek (odstraňují úzkost-anxietu). Defobin (dříve Radepur) obsahuje vývojově nejstarší látku této skupiny léčiv a je stále používán při úzkostných stavech, neklidu. Lexaurin je tedy pouze jednou z variací na tuto základní látku a jeho použití je velice podobné.

22. února 2005, 19:50:54

Vaclav4 poděkování

Mohu při léčbě deprese kombinovat Prozac, Lexaurin, Stilnox NOVO_PASSIT, případně si vzít něco proti bolesti (SURGAM,IBALGIN,VOLTAREN) po 9 dnech (Prozac) mě bolí celé tělo

26. června 2005, 15:50:17

Jana1 poděkování

já beru asi dest let elenium a poslední dobou mám divne stavy jako bych se chvěla a je mi chvilemi na spadnutí vždy se bojim že stratím vědomí je to neuroza

25. března 2009, 08:55:22

Jana2 poděkování

já beru asi dest let elenium a poslední dobou mám divne stavy jako bych se chvěla a je mi chvilemi na spadnutí vždy se bojim že stratím vědomí je to neuroza

25. března 2009, 08:55:22

Věra

Já beru elenium už 20 let a nikdy jsem žádné problémy neměla

20. ledna 2017, 16:33:57

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Znáte hladinu cukru ve vaší krvi?
Zatím hlasovalo 21 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vašek (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 13. listopadu 2019, 12:02:57

Jano, jaké máš příznaky a co jsi vše dělal, aby se to zlepšilo Diskutovat

• Vlaďka (operace krční páteře) 13. listopadu 2019, 13:37:20

Leni, tak držím palce, ať to pomůže.  Diskutovat

• Dada (Obsedantní neuróza) 14. listopadu 2019, 07:35:58

Reaguji na Vas prispevek, protoze syn ma stejne ritualy OCD. Nyni, po 15 letech, kdy mu bylo toto… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.