Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Driclor

Mam stejny problem - hodne se potim pod pazi. Zadny antiperspiranty ani deodoranty nezabraly. Pouze co pomaha 100% je Driclor. Problem je v tom ze by se mel pouzivat docasne dokud se nenajde reseni. Pouzivala jsem ho asi 6 let ted jsem 2 roky vysadila a hledala neco jineho ale bohuzel nic mi nepomohlo. Zacala jsem ho ted znovu pouzivat.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
elis

presne tak, od základky, s tim oblecenim stejne, zkusim a uvidim, sem z toho vazne zoufala..

eluska

ja mam stejny problem..tricka si vzdy vybiram i podle toho, jak to bude, n. nebude videt.ted se s pomoci netu ucim a hledam v ramci uceni neco o botulotoxinu..je znamo, ze je i proti poceni a vyjel mi odkaz na tenhle pripravek..a protoze mam takoveto problemy s pocenim uz sakra dlouho(tedy krome domova), rozhodla jsem se zjistit neco vic. z diskusi usuzuji, ze to kazdemu pomaha az na svedeni a paleni. ale to by za to stalo. zitra si ho chci jit koupit.. je volne prodejny? n. mi ho musi napsat lekar?

Milos
1x

Po sympatektomii sa mi, okrem ineho, zvysilo potenie na nohach, nie len podosvy, ale aj priehlavok. Driclor pouzivam prave na eliminovanie potenia na priehlavkoch chodidiel. Nanesiem ho podla navodu, dve noci po sebe a potom mam priblizne pokoj na dva az tri tyzdne. Po tejto dobe to musim znova aplikovat. Po naneseni trochu pali, ale nie je to nic hrozneho. Na druhy den absolutne v pohode. Tolko ku Dricloru. Presiel som aj operaciou, ktora mala zastavit potenie na dlaniach. To sa sice podarilo, ale spominana operacia ma vedlajsie ucinky, ktore mozu strpcovat zivot omnoho viac ako spotene dlane. Je to skutocne dost riskantne. Ludia, ktori uvazuju o operacii alebo ju uz absolvovali, rad privitam od Vas nazory, resp. poskytnem info na [email protected]

tuhyk
3x

Driclor pouzivam asi tak necely rok a z pocatku jsem z nej byla uplne nadsena...zadne poceni,proste parada.Ale je to asi tak par tydnu, kdy mam pocit,ze prestal uplne fungovat a kruhy jsou zpatky! Muzete mi nekdo poradit, jestli nevite co s tim? Dekuju, za jakekoliv pripominky.

Jana

Začala jsem používat Driclor a musím říct, že je skvělý! Opravdu se nepotím ani trochu, ale mám problém. Po několika použitích se mi objevila vyrážka, která dost svědí, a proto jsem ho teď přestala používat. Držela jsem se návodu. Nemáte někdo s tímto zkušenosti? Nevíte co by mi na to pomohlo? Nechci ho přestat používat, protože to je jediné co opravdu pomůže. Předem děkuji za odpovědi.

helča

ahojky všichni! tak jsem si předevčírem zašla koupit ten opěvovaný Driclor, sice mě to trošku pálilo ale výsledek více než SKVĚLÝ, všem co ho ještě nemají doporučuju!!!!!!!!!

Bára

ahoj, našla jsem zatím jen jeden příspěvek, kde si někdo stěžuje na pálení a svědění z Dricloru.. já mám ten stejný problém.. sice mi zabral hned po prvním večeru, ale to pálení se hlavně večer téměř nedá vydržet..! A to ho používám jen týden, ale někdy zapomenu, takže možná by to mohlo být tím..?! Někdo někdo podobnou zkušenost nebo radu co s tím?? Díky za odpověď!

Aja

Opravdu dodrržuješ návod?? Asi je to dáno i cilivostí konkrétního člověka. I když právě já podpaží mam citlivé docela dost a mívám červené fleky i z opravdu šetrného holení, s Driclorem nemám žádný problém-jen malinko svědí, ale opravdu minimálně...

taky Bara :)

Podle me by to mohlo byt i tim, jestli ho nepouzivas moc casto.. Prvni tyden se ma pouzivat kazdy den, ale pak uz jen 2-3x tydne. Me to svedilo a palilo k nevydrzeni jen asi jednou, tak sem si dala chvilku pauzu - resp. prodlouzila intervaly mezi jednotlivymi aplikacemi a je to zase v pohode.. A s tim holenim, pred aplikaci nedoporucuji v zadnem pripade, ale rano, kdyz se clovek sprchuje, se oholit klidne muze - aspon tot moje zkusenost :)

kalimera

chtela bych se zeptat jestli muzu pouzivat po dricloru deodorant ?? prosim napiste budu fakt vdecna!!!!!!!!

Aja

Můžeš deodorant používat absolutně v pohodě! A já mam taky dotaz-všichni píšou, jak jim po prvnim týdnu pravidelného používání stačí používat driclor jednou/dvakrát týdně a vůbec se nepotíi, mě to teda nefunguje...po dvou dnech co sem ho přestala používat už se mi zas začly objevovat dobře známé kruhy v podpaží. Tak jak to tedy všichni máte?

Lucy

Ja sem si ho prvne dala 3nebo 4dny posobe..ale pak to uz neslo vydrzet jak to svedelo a stipalo.....vydrzelo to tak 4dny a pak zase vsechno nanovo.Takz ezdk asi ho davam kazdej druhej den....sice to svedi ale da se to vydrzet....skusim to oddalit na tri dny ale nevim nevim.Obcas me to svedi i pres den jak je kuz epodrazdena ale mazu to kremama a v poho.Co je pravd yna tom ze se neda pouzivat na porad???????

Achuj,chtela sem se zeptat od kolika let se dá DRICLOR pouzivat!! Dekuji

sája

Díky všem za Vaše příspěvky.Už jsem byla opravdu z pocení zoufalá. Tak asi jako všichni tady... Tak jsem si DRICLOR taky koupila.Prostě super!!!

Honza

Hodně se potím a začíná to od hlavy. Mám problémy se štítnou žlázou, které léčím, ale ty trapasy v práci, kdy mi na poradách, kde někteří kolegové sedí ve svetru, kape z brady pot a košile je pod prsy mokrá, jsou nesnesitelné. Dá se Triclor použít i na čelo a pod oči?

Petr

Prosím o radu, co se týče Dricloru..hrozně se mi potí čelo a celkově celý obličej,pokud je velké teplo(zvlášť,když nasednu do rozhicovaného auta) jsem celý mokrý třeba i během minuty...podpaždí apod ani tak netrpí,ale obličej ano...jak se tedy bude aplikovat Driclor v tomto případě??přímo na celý obličej??není to nebezpečné??předem děkuji všem za odpověď,pokud s tímto má někdo zkušenosti..

Jíťa

Jakmile jsem si přečetla o Dricloru, hned jsem si ho běžella koupit- a nezklamal! ani nevíte jak je to super- i v tomhle vedru opravdu zabírá!nečekala jsem, že najdu něco tak super co bude fungovat

Aanitta

ahoj. vsetci pisete, ze Driclor pomaha proti poteniu v podpazusi. Ma niekto skusenosti s pouzivanim tohoto pripravku na ruky a nohy? Je taky ucinny aj na tieto casti tela? dakujem za prispevky.

kostivalka

driclor pouzivam a to na podpazi,kde mi skvlele pomaha,ale mam problem i s pocenim na zadech..mmuze se pouzit i tam??? prosim odepiste,je to akutniii:))

meg.001

Přípravek driclor zabírá výborně, jen je vážně NUTNÉ dodržet návod k použití, v žádném případě si neholte podpaždí, pokud se ho ten den chystáte použít, jinek z toho svědění a pálení zblbnete:-),dokud se úplně nevstřebá, neoblékejte si pyžámko, je to lepšejší.Taky pozor na drobné oděrky na kůži způsobené právě holením.Na ty výborně funguje TEND SKIN, zabraňuje "vyházení" po holení a mizí po něm pupínky, je dražší, ale výborně pomáhá, vím z vlastní zkušenosti, po aplikaci trochu pálí, ale to rychle odezní.

tjure

Taky mě to v podpaždí pálilo, ale přišla jsem na to, že horší je to, když mám holé ruce a připažím a ani s rukama od sebe to není ono, zatímco když v podpaždí sevřu pyžamo, nebo ještě lépe si do podpaždí nacpu deku, kterou jsem přikrytá a přitisknu ruce k tělu, tak to svědění se dost zmírní, asi jak se nedotýká kůže kůže a zároveň ten tlak peřiny trochu nahradí podrbání. Zní to jako blbost, ale fakt mi to pomohlo.

péťa

Díky za radu, vyzkouším. Kdybys přišla ještě na nějakou vychytávku, dej(te) vědět, budu vděčná. Ze svědění jsem nešťastná. :-(

Alena

Musim se smat, presne to delam, muchlam si perinu do podpazi..:-)

Alena

Ahoj, uplne nahodou jsem objevila tuto diskuzi, jeste ten den jsem zakoupila Driclor. Bohuzel mam spatne zkusenosti, pouzivam Driclor par dnu a vcera vecer jsem myslela, ze me z toho paleni odvezou do blazince, po hodine jsem to sla umyt, pokozku jsem mela uplne rudou, pichalo jako malinke jehlicky, jakby mi dal do podpazi nekdo skelnou vatu. Nechapu, proc? Mam treba citlivou kuzi, nebo co delam spatne?? A jak to delate s holenim? Ted v lete se prece nemuzu prestat holit?Diky za odpoved.

snore

To asi svědí víceméně každého. S tím holením je to blbý, takže v léte si Driclor spíš odpustím, když má člověk vykrojený tílko, tak zas tolik ten pot nevadí, než když jsou vidět na triku mokrý kola, a u trika zase není vidět, že nejsi dokonale čerstvě oholená. Ale jelikož mi přijde Driclor jako sajrajt, tak jsem si ho nechtěla dávat každý den, a kupodivu on mi zabírá po několik dní na jedno použití, a to se potím hodně. Takže se to pak s tím holením dá lépe skloubit.

werus

Ahoj vsichni, da se pouzit driclor i na ruce a nohy.... zabira i tam????? prosim napiste nekdo

sarah

No tak začnu od začátku v pátek sem se rozhodla ze si koupim driclor..ještě ten večer sem ho nanesla a na druhý den uplně v pohodě..ani kapka.ani sem to rano neoplachovala nebyl čas.No a na druhý den nevím proč ale driclor přestal mírně působit..zase se potím ne moc jen decentně ale i tak bych chtěla aby to fungowalo jako poprvé je tomu již týden ze 7 dnů byli ok jen 3:(poradíte mi někdo?jinak mě to vůbec neštípalo ani nepálilo strašná pohodička..a to sem se pokusila dát to i na oholenou pokožku..a musím říct že mě to štípalo ze všech dnů nejmíň ale je to asi jak u koho..

hanah

ahoj, mě se stalo to samé, zprvu to fungovalo, bylo vedro já měla triko s rukávem a žadna znamka po potu, ale teďka se začínam zas potit (taky sice málo) ale když jsem den předem použila driclor, tak nevím čím to je.Ptala jsem se už na jednom diskuzním foru,ale neodpověděli. Kdybys něco zjistila, tak dej klidně tady vědět. Díky

MichaelaH

Znam par lidi, kteri se poti hodne a driclor jim pomaha tim, ze jejich transpicaci snizi ze 100% na 10%. Treba patris k tem lidem, kde zabira jen castecne. Nebo ho jeste nepouzivas dlouho. Dodrzela jsi ten navod jak to pouzit? Mozna Ti pomuze si precist tady od stranky 1 az sem, hodne lidi dalo sve rady na driclor.

lucka

Ahoj, mě se stalo to samý, v podstatě hned ten den po prvním aplikování dricloru to bylo super, úplne to zmizlo. První týden to bylo v pohodně a teď se zas začínám potit (sice jenom trochu) ale když už jsem si koupila ten driclor, rada bych aby to bylo jako předtím. Psala jsem na nějake fora,ale nikde mi neodpověděli. Nevím čím to je. Tak kdyby ses něco dozvěděla, napiš tady. Díky

Simona

V návodu je napsaný,že se Driclor používá na ruce, nohy a v podpaží.Na záda bych ho klidně zkusila,ale s tím obličejem nevím,protože je pouze k zevnímu použití a nesmí přijít do kontaktu s ústama,očima ani do jejich okolí.Sama koukám kolik lidí má stejný problém jako já. Měřím 170cm, vážím 55kg a nosím trička o dvě velikosti větší,kvůli propoceným kruhům. Driclor jsem použila včera večer poprvé a dnes už nemám ani kapku potu na tričku.

péťa

mno včera jsem poprvé driclor vyzkoušela, ale vůbec mi to nepomohlo, právě naopak, potila jsem se tak 3x více než normálně... když jsem ho nanesla vůbec to neštípalo, ani nepálilo... nevím dnes to vyzkouším znova a dám tam toho trochu víc... jestli s tím máte nějaké zkušenosti, tak prosím dejte sem vědět! předem moc děkuji...

Janička

Ahoj, používala jsem Driclor rok, ale musela jsem přestat, protože to štípání se nedalo vydržet... Kůži v podpaží jsem měla úplně spálenou a zarudlou.. V noci jsem nemohla ani usnout. Navíc jsem se dočetla, že antiperspiranty tohoto typu mají velký podíl na vzniku rakoviny prsu. To je další důvod, proč jsem Driclor vysadila. To, že ten přípravek takřka rozežere kůži už samo o sobě není zrovna ukázka jeho šetrnosti....a narvat si do těla tak ohromné množství hliníku nikdy nemůže být zrdaví prospěšné. Kvůli pocení trpím jako blázen. Naprosto běžně propotím tričko i mikinu. Mám takový pocit, že si o mě lidé musí myslet, že se nemyju, ale tak to není. Sprchuji se minimálně dvakrát denně, na podpaží si nanáším tuny deodorantů všech různých značek a typů, ale za deset minut už mám na tričku propocené koláče. Sama sebe sice necítím, ale přeci se říká, že člověk svůj vlastní zápach nikdy necítí, takže se bojím, že ostatní zápach mého potu cítí (krom toho, že propocené fleky na všech vrstvách oblečení jsou i do očí bijící) a považují mě za nějaké prase. Hrozně se tím trápím, ale zjistila jsem, že Driclor dlouhodobě nic neřeší... Radši se budu potit, než abych si do těla rvala nechutné množství škodlivých chemikálii a později se potýkala s rakovinou nebo nádorovými onemocněními. Driclor je dočasná úleva, ale uznejte, že celý život ho používat nemůžete. Byla jsem z něj nadšená tak jako vy, ale teď se bojím, že akorát ohrozil mé zdraví. Zamyslete se nad tím.

Michaela H

Ahoj, ja pouzivam Driclor uz asi 7 let. Tehdy jsem se moc potila pod pazi, ale ted uz ne. V prvnich tydnech jsem delala vse podle navodu, ale pak zacala driclor pouzivat jinak. Me staci uz jen 1x za 3 tydny, nekdy az 4 tydny(v zime). Svedet me nic nesvedi. Nanasim driclor vzdy vecer pred spanim. Moje plet v podpazi neni nijak narusena ani ponicena, holeni jsem nechala vzdy az den po dricloru, takze kdyz jsem v utery vecer nanesla driclor, tak jsem se holila ve stredu a to elektrickym strojkem(nenarusuje tak pokosku jako na mokro). Kdyz to clovek dela predem, tak vazne den pred driclorem, takze v pondeli. Ale stejne si tu kuzi clovek nejak lehce poranit muze, takze je podle meho mineni lepsi se holit den po dricoloru. Jinak v tom prvnim tydnu bych to stejne nedelala denne. Lepsi plan je Po, Ut, Ct, Ne, a pak po 5 dnech a pak jednou tydne. Podle me to staci. Kazdy den neni dobre. Jen kratce na zacatku. Hodne lidi nerozumi ze to neni deodorant jak zname, ale pripravek proti poceni co i zasahuje do pokozky. Znam i lidi, kteri maji kuzi hodne citlivou, pak bych to hned od zacatku natirala jen 1x za tyden a v ten den se vecer nesprchovat (kuze pak vsakne i po hodine vic nez kdyz je dlouho sucha - me zkusenosti). Doufam ze jsem nejak pomohla.

Slada

ahojky, precetla jsem si vsechny rady a nazory a nikdo se nezminuje jestli se Driclor muze pouzivat v tehotenstvi. Je nejaka informace v pribal. letaku? Diky

Michaela H

Ahojky, to Veruska: dalsi deodoranty uz nepotrebujes kdyz pouzivas driclor, ja pouzivam maximalne lehkou vonavku ale ne pod podpazi, tam je vse suche. to mape: Odbarveni obleceni, no me se to jeste nikdy nestalo, ale ja si ho taky davam vecer pred spanim na suchou pokozku a nez si vycistim zuby, tak je vse suche, ona ta driclor-tekutina je vazne jako voda, uschne receno rychle, neni to jako nejaky krem ci mleko jako u deodorantu. Ale v upozorneni 8. se pise, ze mame zabranit primemu kontaktu s oblecenim. to Slada: V navodu jsem o tom nic necetla, je tam jen osm upozorneni, ale nic o tehotenstvi, jen ze to mam byt mimo dosah deti. Ja bych to ale nepouzivala v tehotenstvi moc casto. Sice jsem pro Driclor, ale nikdo jeste nedokazal ze nam to nemuze skodit a co kdyz. takze radeji jen 1x za 10,14 dni a nebo radeji behem te doby vysadit.

waldko

ahojte všcii cem si ten driclor kupit tak som zvedavi či bude fungovat ked tu všeci pišu ze je to super dufam ze pomoze aj mnee ja sa dakedy nepotima dakedy strašnee a neapčis a mi to akoze nesprdim vobec ničč aj sa umyvam ale vadi mi to ze ekd zoberem triko mam kruhy pod pazuchami a citims a neprijemnee nedokazem sa odviazat a doma sa vobec nepotom nexapem len ked som von alebo medzi ludmi a takkk musim fakt skusit ten driclorr tak dufam ze mi pomoze a to potenie zmiznee a konečne mozem nosit trička a f pohode zdvihat ruky do vzduchuu drzte palcee dakujem..

lucy

Achojky,chtěla jsem se zeptat na par věcí ohledně dricloru... má driclor nějaké špatné dopady na zdraví? a od kolika let ho mohu používat? je to určeno věkem? a prodají mi ho normálně v lékárně?bez předpisu?předem děkuji za odpověd:) paa

Michaela H

Ahojky, tak driclor muzes koupit bez predpisu, stoji kolem 200 kc, podle tohov ktere lekarne ho koupis(uz jsem zazila ceny kolem 180 az do 220). Nikde nepise od kolika let ho smis pouzivat, ale protoze se jeste porad nevi, jestli ma nejaky vliv na tu kuzi (zdravi), tak bych to asi u svych deti pouzivala tak az od 15. Ale kdo vi. Jine deti zase bydli u kuraku a nikoho nestve ze muzou ziskat rakovinu plic. Nekteri lidi maji moc citlivou pokozku a proto jim driclor nedela dobre, jine jen pali ci svedi po potreni. Dokud se to prodava v lekarne, tak se jeste o skode na zdravi nic nedokazalo, ale i tak, nepouzivat casto a davat pozor jak ho spravne pouzivat, je to preci jen porad zakrok do tela.

lucy

tak já si ho běžím koupit do lékárny:) a později vam napišu:)

emma

Mohu jenom potvrdit pozitivni zkušenosti s tímto přípravkem. Opravdu je nutné dbát na to, aby se to nekombinovalo s holením, protože je potom pokožka podrážděná a svědí a pálí, ale z mé zkušenosti, vydržet se to dá a když ne, stačí to umýt. Zezačátku jsem postupovala, dle návodu, nyní si ho nanáším cca 1x za 3-4týdny vlastně jak jsi vzpomenu. Nic jiného nepoužívám, i když se občas stále potím, podpaží mám suché a hlavně nikde na oblečení žádné skvrny. Pokud se objeví zopakuji dávku. Nic lepšího neznám. Je potřeba používat vše s mírou. Jak se psalo nahoře, pokud je léto, beru si tílko a to pocení nevadí. Když je chladněji a jdu do práce v růžové košily, použiji Diclor. Radši se potit, než mít rakovinu, jak někdo psal, no a co dneska je zdravé????

Lůďa

ahojky lidičky,jsem ráda že to pocení netrápí i mě:o) jsem se někde dočetla že driclor je báječný, jiná holčina psala,že jí pomohl jen na 1 měsíc,říkala jsem si co bych dala aspoň za měsíc. Koupila jsem ho a opravdu mi pomohl jen měsíc.Nyní když ho do podpaží nanesu děsně to svědí a loupe se kůže, je to nepříjemné, jakoby se moje pokožka proti němu bránila a ráno jak vylezu na ulici opět se potim jak prase.Je to nepříjemné,především proto, že jsem ženská a žena, jak se říká,by měla být chloubou spoolečnosti:D...ostuda to je.Hrůza....neznáte něco jiného než deo forte a driclor?15 000kč na botulotoxin fakt nemám:o(.Hold s s tím musim smířít...achjo

Lusil

ahojky lidi,taky vás to pocení už sere?Chcete vyrazit na bezva pařbu a než tam dorazíte máte v podpaží 2 velký koláče a celý večer se krčíte v koutě ve svetru, aby to nebylo vidět?To já znám a pomoc na to není pokud nemáte 15 000 kč na injekci.Vy něco znáte kromě deo forte a dricloru?Je to děs, člověk se chce líbit a je to spíš trapas a nechutný...:o(

Kikina

Ahojky,prosím o radu....mam si dojít ke kožnímu nebo si koupit ten driclor...??Neni to nějak věkově omezený??Je mi 15....nemusim se ani zminovat o tom,jak je pocení hrozný a neúnosný....Jo a ještě prosbička...četla jsem,že z dricloru může být i rakovina....tak nevím,každý tvrdí něco jiného...Děkuji za odpověď :)

Michaela H

Ahoj Kikino: Tady cast meho prispeveku ze ctvrte stranky: ... Nikde se nepise od kolika let ho smis pouzivat, ale protoze se jeste porad nevi, jestli ma nejaky vliv na tu kuzi (zdravi), tak bych to asi u svych deti pouzivala tak az od 15. Ale kdo vi. Jine deti zase bydli u kuraku a nikoho nestve ze muzou ziskat rakovinu plic. Nekteri lidi maji moc citlivou pokozku a proto jim driclor nedela dobre, jine jen pali ci svedi po potreni. Dokud se to prodava v lekarne, tak se jeste o skode na zdravi nic nedokazalo, ale i tak, nepouzivat casto a davat pozor jak ho spravne pouzivat, je to preci jen porad zakrok do tela. Precti si prispevky od stranky 1 az 4 a budes snad vedet vic.

Kikina

Takže bych ho tedy mohla zkusit..??

Michaela H

To ja ti nereknu, sama musis vedet jestli jo ci ne. Ja ho pouzivam asi od mich 16, ale pouzivala bych ho uz i drive kdybych vedela ze zabira. Problem u nej je, ze hodne lidi nechape ze to neni deodorant, nedodrzuji a nectou navod. Je to chemicky prostredek ktery zabranuje poceni. Hodne lidi drazdi pokozku. Me taky, hlavne na zacatku to hodne svedi. Proto ho nanaset vecer pred spanim, nejdriv hodinku po sprse a holit se az den po, nikdy den pred a v ten den kdy prijde driclor na pokozku. V prvnim tydnu bych ho nanasela kazdy druhy den a pak uz fakt tak jednou tydne a pak az podle potreby. Ja sama ho v zime pouzivam tak 1x za 3 tydny a v lete 1x za 2 tydny. No uvidis. V prvnich dnech se i lehce jeste potis (ne u vsech lidi to probiha stejne) ale to prejde po par dnech. Pak kdyz citis ze se potis, tak je to fakt jen pocit, nebot se nepotis. Uvidis.

Kikina

Oki děkuju za pár rad....v nejbližší době si ho půjdu koupit a zkusím ho...

Kikina

Ahojky,tak už 4 večer používám driclor a opravdu mi pomohl, teda zatím....Začal působit hned po prwním použití.Jsem moc ráda že jsem na to na internetu narazila :)

Chaos

Používám jej už týden a je to velká změna k lepšímu. Doporučuji.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce