Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Driclor

Mam stejny problem - hodne se potim pod pazi. Zadny antiperspiranty ani deodoranty nezabraly. Pouze co pomaha 100% je Driclor. Problem je v tom ze by se mel pouzivat docasne dokud se nenajde reseni. Pouzivala jsem ho asi 6 let ted jsem 2 roky vysadila a hledala neco jineho ale bohuzel nic mi nepomohlo. Zacala jsem ho ted znovu pouzivat.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jája

Driclor jsem si koupila si před 14dny. první aplikace supr, žádné svědění nic. Druhý denjsem šla do města a vždy přijdu šíleně zpocená, teď ale po potu ani památka. Večer jsem si ho opět aplikovala a po chvíli už to bylo strašný. staršně to svědilo, vdrželajsem to ještě 2 dny, pak jsem si dala 2 dny pauzu a po třetí den večer znovu aplikovala a opět to strašně svědilo. Druhý den se můžu udrbat a podpaží mám zarudlé. Jinak je opravdu výborný a po potu ani kapička. Dělám vše podle návodu, tak nevim co je špatně. Teď to zkusím asi po týdnu, ať se mi podpaží trochu zahojí a uvidim jestli se do té další aplikace budu potit, jednou týdně bych to svědění i snad snesla.

MichaelaH

Ahoj Jajo, ja ten navod k pouziti u dricloru moc rada nemam, radeji vsem co ho doporucuji rikam tohle: 1.den pouzit vecer, neholit se alespon 2 dny predem, rano si podpazi oplachnout(kidne se to muze udelat, nebot driclor neni jak deodorant, vcucne se do kuze, proto je i hodne kritizovan, ale i tak zbyde ruzna chemie na kuzi a ta ji pak dela moc citlivou, takze oplachnout. Pak driclor nepouzivat. 3. den nejdriv zacit s druhou varkou nbeo az 4.den, vseobecne se to urcite uz zlepsilo ale te kuzi to dava zabrat a proto to u hodne lidi pali po druhe vic. Pak stejne jak u 1.dne. Pak nejdriv za 4 dny. a pak 1x za 5 dni az to natahnete 1x za tyden. Driclor je chemicka latka ktera vstupuje do tela. Proto jeste nikde neni prokazane zda-li skodi telu ci pusobuje rakovinu. Ja pouzivam driclor od svych 15 let v podpazi, je mi ted 27. Pouzivam driclor 1x za 3 tydny, a kdyz se lehoucce zacnu po 2-3 tydnu potit, je to nic ve srovnani co bylo v mych 15. necham to i tak a radeji pockam s dalsim natrenim. Driclor neni deodorant co se musi nanaset kazdy den! Ted jsem tehotna a nepouzivam ho uz 4 mesice vubec a potim se i tak velmi malo, jen tak 1x za 4 dny velmi lehoucce podle toho jak jsem navlecena kvuli zime. Takze to nejak ty zlazy urcite ovlivnuje, jen se musi nechat cas. Kuzi si urcite neskrab a kdyz, tak jen polstarky od prstu. A kdyz je to zarudle nechat dyl odpocinout. Pro kuzi je to fakt hodne. Jinak driclor vydrzi hodne dlouho a cim dyl je otevreny tim min je agresivni, takze jestli to nebude prechazet, nechej ho otevreny at trochu vyprcha.

vladka

AHOJ, žasnu nad tím kolik lidí má tyhle problémy. V mém okolí nikoho neznám. Jsem na tom stejně jako většina pisatelů doma celkem v pohodě ale v práci neb v kontaktu s lidmi mám vyložené velké kruhy pod pažemi. Jsem z toho už zoufalá.Nejsem cítit ale vidět to musí každý... Dnes po cestě z práce si jdu hned koupit DRICLOR. Doufám že mi zabere. Jsem moc ráda že jsem se o něm dozvěděla. Myslím že u mě je to otázka psychiky. Vybírám si oblečení ne podle toho jak se mi líbí ale aby na něm nebyli vidět skvrny.. je to fakt šílený hrozně mě to omezuje. Pořád se kontroluju zda to není vidět . ... Tak se ozvu po aplikaci jak to snáším a zda pomáhá. Hezký den všem.

Evík

Ahoj. Také jsem trpěla nadměrným pocení se v podpaží. Poté jsem vyzkoušela driclor. Mohu říci, že první dva týdny sucho, parádička největší.ALE! nyní se začalo objevovat pocení na zádech a obličeji, ačkoliv jsem na to nikdy předtím netrpěla. Myslíte si, že je možné, aby tělo hledalo jiné způsoby, jak takové množství potu vyloučit. Červený zpocený obličej horko těžko zakryjete..budu vděčná za jakoukoliv radu. Hezký den

Mates

Ahoj. Už 2x jsme tu psal a musím říci že mám s Driclorem jen ty nejlepší zkušenosti co se týká účinnosti. Pro všechny které trápí svědění mohu doporučit aby se asi tak 2 dny před a po použití neholili. Nikdy mě použití Dricloru nepálilo ale jednou jsem ho nanesl pár hodin po oholení a myslel sem že zešílím. Musel sem ho jít smýt jinak bych neusnul. Každopádně se u mě také začíná objevovat to, že na čele a v podpaží, kde driclor používám se vůbec nepotím nicméně se začínám dost potit na zádech. Je dost možné že tělo prostě pot vylučuje jinou cestou... snad něco vymyslím jak na to :-)

Kikinka :)

Ahojte všichni co jste sem zabloudili při hledání vhodného přípravku proti pocení :-) Má osobní zkušenost s driclorem je super. Zrovna když jsem brouzdala po interneta a silně uvažovala o botulotoxinu náhodou jsem narazila na diskuzi o dricloru, nikdy předtím jsem o něm neslyšela, jenom o Vichy a podobných věcech. Lidé psali, že to způsobuje rakovinu atd. ale na druhou stranu se mi nechtělo vypláznout 8000 za botulotoxin, který funguje jen 4-6 měsíců a pak musíte aplikaci opakovat. Rozhodla jsem se tedy, že driclor vyzkouším, poznámky o tom, že to štípe a pálí jsem brala v potaz, ale v podstatě když člověk něco hodně chce, tak pro to musí něco obětovat. A já jsem se OPRAVDU chtěla přestat potit! Ano měla jsem kruhy jako vy vážení, během léta, zimy, prostě hrůza! Nesmrdělo to, ale strašný trapas jenom ty ruce zvednou! Je to hrozné omezování svobody, člověk se vůbec necítí být sám sebou, pořád se jenom kontrouje jestli jdou kruhy vidět a vůbec se nedokáže odvázat. Však ten horor sami znáte. Závidíte lidem, vyloženě jim závadite, těm kteří se od přírody nepotí. A tak driclor vřele doporučuji! Sice mě to do dneška trošku štípe a pálí, ale hlavně svědí!! ale stojí to fakt za to, je to nezaměnitelný pocit! Používám už ho skoro rok a neměnila bych, spíš nevím co budu dělat jestli ho někdy stáhnou z prodeje. Takže lidičky jestli uvažujete jestli jo nebo ne, určitě to vyzkoušejte, za to nic nedáte!! Ty dvě stovky snad obětujete no ne?? :-)

kkk

Ahoj, Driclor pouzivam uz celkem dlouho (tak pul roku), ale nejak min se nepotim...porad si ho davam tak 2x az 3x tydne a nevim co s tim..vetsina pise ze po takove dobe jim staci treba 1x mesicne apod. Neni to nebezpecne porad ho pouzivat tak casto? Kdyz si ho tyden nenamazu tak uz se zase hrozne potim... Jeste jeden dotaz..nema Driclor nic spolecneho s hormonalni antikoncepci? Myslim to tak, jestli se muze brat antik. a zaroven pouzivat Driclor? Ma to vliv na prsa?

MichaelaH

Ahoj kkk, jeste jsem nikde neslysela, ze by mel driclor neco s hormonalni antikoncepci a ze by mel mit vliv na prsa. Ja ho beru uz tak od 15 a prsa se mi normalne vyvinuly a nic s hormony taky nebylo. Ta otazka zad-li skodi driclor 2-3xtydne, nor zda-li skodi driclor, se nevi, porad se vymysli zda-li pomaha rakovine a tak, ale dokud se prodava v lekarnach, tak si ho kupovat budu. Je pravda, ze driclor neni deodorant a vcucava se primo do kuze, ovlivnuje vylucovaci schopnost. Hodne lidi se zacne potit nekdy jinde. 2-3xtydne - zkusila bych to snizit tak 1x za 5 dni. Ja uz ho beru pres 10 let ale kdo vi zda-li je skodlivy. Ted jsem tehotna, vysadila jsem ho (clovek nikdy nevi) a v tech poslednich 5 mesicich jsem se nezapotila skoro vubec a kdyz tak jen velmi jemne. Podle me ten zasah do tela je. Jsem dobry priklad. Ale je pravda, pouzivala jsem driclor casem jen 1x za mesic a stacilo.

kkk

Dekuju za nazor:)necekala jsem ze se nekdo ozve..tak ja to snizim,mela bych se po case potit min?zatim to teda nejak nevypada..co bych za to dala kdybych ho pouzivala 1x mesicne..S tou HA me to tak napadlo,kdyz se v ni pise ze z ni muze vzniknout rakovina prsu..tak abych to Driclorem jeste vic nepodporila..ale tolik se potit uz teda nechci,to byla hruza,asi jako u vetsiny co ho pouzivaji..no snad ho v lekarnach uvidime jeste hodne dlouho:)

MichaelaH

Ja si uz nepamatuji, jak dlouho mi to trvalo nez jsem se dostala na 1xza mesic, beru ho fakt uz od 15let. Tehda jsem se potila strasne moc v podpazi. Ted i po vysazeni skoro nic, takze ten zasah tam je a telo si to nejak v sobe prdela. Kdo vi. Zkus to alespon trochu snizit kvuli zdravi a rikej si, porad lepsi se jen trosinku potit. Ja si taky rikam, doufam ze zustane v prodeji v lekarne jeste dlouho.

Tara

Cauky vsem, driclor pouzivam uz 3 den a neprijde mi ze by se to nejak zlepsilo. Je treba pravda ze kdyz jsem v klidu tak se vubec nepotim ale vcera jsem byla ve meste a zpotila jsem se stejne jako obvykle :( mate to nekdo podobne? zabira to po tech 7/10 dnech? Jinak me to vubec nepali ani nestipe, jen nepatrne svedi, nic strasnyho.

MichaelaH

Sama si uz nepamatuji jak to bylo u me, ale u lidi kterym jsem driclor doporucila fungoval hned od zacatku. Vecer nanyst a na druhy den byl pot o hodne omezen. Zkus ho pouzit dele a dodrzet navod a precist si i prispevky tady ve foru. Ale je mozne ze u tebe proste nebude fungovat. No uvidis.

Oli

TO TARA: Prvni a druhy den mi pomohl jen castecne, nepotila sem se jako jindy ale mal skvrnecka potu byla... ale je to i v letaku, cim pouzivas dyl, zlepsi se to az na miru kdy ti to staci, pak vysadis... a puzivas uz jen jendou tydne, pak jeste ridceji... neboj :)

Tara

diky:) uz se to celkem dost zlepsilo, porad tam toho potu trochu je ale jinak je to bezva :) uvidime jak to bude dal.

Honza

Chtěl bych zde přispět k hodnocení Dricloru. Hrozně sem se potil, během hodiny i bez fyzické námahy jsem měl pod pažemi rybníky. Přítelkyně mi doporučila Driclor. Tři noci po sobě jsem se s ním potřel a supr, žádné pálení, jen trochu to svědilo jednu noc jinak nic. No a nepotím se už vůbec a s tím hliníkem to nebude tak horké. Tak jisto se vám do těla dostává hliník s příborů atd...

molly

Může se na zklidnění pokožky mezi jednotlivými aplikacemi Dricloru používat např.mandlový olej na zklidnění?

misa

Driclor je hodne dobry pripravek, ale musite ho opatrne nanaset. Ja si ho ted,po jedne neprijemne zkusenosti nanasim prvne trochu na vatovy tamponek a pak jim lehce potukavam podpazi. A staci to:-) A nepali me to tak,jak kdyz jsem si ho nanasela primo. Jednou jsem to hodne prehnala a nemohla jsem se par dni pohnout rukama,a v podpazi se me udelaly stroupky v miste potnich zlaz. Velice neprijemne! Tak na to pozor;-)

BOZKA

DNES JSEM NAHODOU ZABRUSLILA NA TENTO PRIPRAVEK.PREKVAPILO ME KOLIK LIDI MA TENTO PROBLEM IPLNE STEJNE POCITY MAM JA ,ALE JA SE POTIM A NAVIC JDU CITIT I 15MINUT PO OKOUPANI.JSEM ZOUFALA NESTASTNA.BYLA JSEM U LECITELE A TEN MI REK MI PRAVDEPODOBNE FUNGUJE SPATNE LYMFA MYSLITE SI ZE MUZU TENTO PRIPRAVEK VYZKOUSET PROSIM O RADU UZ SE HNUSIM SAMA SOBE JAK MAM KOLACE POD PAZI AT JE LETO NEBO ZIMA.HNUSSSS.DEKUJI.

MichaelaH

Urcite bych driclor vyzkousela, ale musis si byt vedoma, ze kazdy reaguje na driclor jinak a take neni prokazane ze by pomahal ci nepomahal tvoru rakoviny, ale zatims e nic neprokazalo a prodava se v lekarne. Precti si vsechny prispevky, najdes hodne rad jak ho pouzivat spravne,Doufam ze ti alespon z casti pomuze.

Peli

Ahoj, je mi 16, s pocenim mam problemy jenom ve spolecnosti,ve skole nebo ve stresu.. doma v klidu se nepotim skoro vubec, o dricloru vim už déle, ale porad se nemužu rozhoupat a jít ho nekam sehnat.. Nevíte zde je normalne prodejny v každe lekarne? Je mi to trapne, zpocena se citim nejiste.. a v přitelovi společnosti se nedokažu vubec uvolnit, bojim se aby se nevsimnul mokreho podpaži.. poceni me trapyi už dlouho, nejsem ani při tele..

BOZKA
1x

TAK MOC DEKUJI ZA VSECHNY RADY OHLEDNE DRICLORU.ZEJMENA MI POROZUMI TI KTERI MAJI NAPROSTO STEJNE PROBLEMY JAKO JA A TO JE HNUSNE POCENI,KOLACE NA TRIKU,ZE UZ JSTE ZOUFALA JAKOU BARVU SI OBLIKNOUT,ALE UZ JE KLID A TEDY DOUFAM,ZE BUDE.U ME NEBYLA ZADNA REAKCE ZADNE PALENI NIC PRIZNAM SE,ZE PO PRECTENI JSE MELA TROCHU OBAVY,ALE ZA TRIKO BEZ KOLACU POD PAZEMI JSEM TO OBETOVALA,JA JSEM TO DELALA NEDELE......STREDA TO JSEM SE TROCHU UZ POTILATAK VECER,CTVRTEK.A TEDCEKAM CO TO BUDE DELAT JE PRAVDA,ZE RO JE CHEMIE A CIM OPATRNEJI TIM LEPE MOC VAM VSEM DEKUJI A MNOHO HORKYCH DNU BEZ POCENI ....

Kykoushek

Dobrý den, četla jsem mnoho příspěvků o Dricloru a jak pomáhá..trpím na nadměrné pocení, takže jsem si Driclor hned musela koupit:-)Můj problém je ale v tom,že se nadměrně potím v podpaží a v obličeji (čelo,nos)...pár lidí mi řeklo, ať driclor zkusím i na obličej..ale to přeci nejde,né??Prosím o radu, co zkusit proti pocení na obličeji ...

jona

ahoj, na obličeji bych postupovala opatrnějc...zkus nejdřív vyzkoušet, jak by na Driclor reagovala jemnější kůže, třeba za uchem. A rozhodně bych ho před nanesením zředila. Ale nevim, nezkoušela jsem to, aby sis nenaběhla a ještě nedostala nějakou vyrážku...

alena

mocinky chci podekovat kdo mi poradir ,,,pred 3 tydni jsem si koupila driclor a jsem stastna ,,můžu si vzit co chci a níž bych koukala že se potím ,mockrat dekui

alena

mocinky dekuji za radu moc ,,jsem ted stastna a můžu si vzit co chci na sebe ,,dekui Driclor ke super

Katulka

Dobrý den, chtěla bych se zaptat, jestli Driclor musím používat opravdu každý den, nebo po určité době mohu jeho používání omezit, ale aby byl jeho účinek pořád stejný. Předem děkuji za odpověď.

MichaelaH

Ahoj Katulko, Driclor neni deodorant co se musi pouzivat kazdy den, je o chemicky prostredek, ktery zasahuje primo do kuze a ne jen povrchove. Pouzivat se ma ne kazdy den. Zacit 1.den, 3.den, 5.den, 8.den a stupnovat az jednou prijdes na 1xtydne ci i vice, ja jsem ho pouzivala od 15let a presla jsem na pouzivani tak 1xzamesic. Ahoj

Jana

Ahoj, prodám 1x použitý Driclor z důvodu alergie, cena 220,- Kč včetně pošty. Pište na [email protected]

Claire

Driclor je perfektní.četla jsemo něm na jedný diskuzi a všichni tvrdily jakje to svkělý přípravek proti pocení.já jelikož sem v pubertě( je mi 15) docela dost sem se potila a a vadilo mo ze musím mít ruce stále u sebe pořád se kontrolovat...a dricloru sem nevěřila přece nemůže zastavit na pár dní pocení kdyz se ma pouzivat tak dvakrat az trikrat tydne.tak jsem si ho koupila a vysledek byl neuveritelny.přestala sem se potit a vě skole uz se nebojím pořádne zvednout ruce....na sebevvedomi to pridava opravdu hodne pouzila sem ho v patek pak v nedeli a ted ho pouziju ve ctvrtek...je to opravdu dar z nebes nemyslíte??? :-)

:)

Včera mi mamka v lékárně koupila Driclor, protože mě už vyloženě štvaly propocené kruhy v podpaží. Věčně narvaná v mikině, jenom aby to nebylo vidět, nebo tmavý trička. Včera před spaním jsem poprvý Driclor nanesla a dneska v tom největším pařáku - ani kapka potu a úplně suchý podpaží:) Jsem nadšená, jak to funguje:) Každýmu můžu jenom doporučit, zvedlo mi to sebevědomí;) Děkuju všem za doporučení;) Teď nevim, který barevný tričko na sebe dřív:D Díky moc;)

Lucka

V jednom časopise jsem narazila na doporučení přípravku Driclor. Jelikož mám s nadměrným pocením hodně velké problémy, koupila jsem si jej a doufala, že mi pomůže. V podpaží to je hodně znát. Došlo k velikému zlepšení a se svěděním nebo pálením nemám problémy. Chtěla jsem jej používat i na dlaně a plosky nohou, ale již po prvním použití se mi ruce i nohy začaly loupat...opravdu už nevím, co dělat, abych se nemusela stydět podat někomu ruku nebo se někde zout. Kdybyste pro mne měl někdo nějakou radu, budu neksutečně vděčná!

Taňa

Ahojky, poceni me trapi uz dlouho a ani si uz nepamatuju kdy jsem na sobe mela jiny nez cerny tricko.. takze jsem sahla po dricloru... a u me teda driclor zabira asi jen na 50%.. kdyz si ho dam pres noc tak ten dalsi den je to celkem dobry ale nemuzu se toho zbavit uplne :(( pouzivam to asi uz 2 mesice.. Chtela jsem se teda zeptat jestli nevite jeste o necem jinem co pomaha (excipial deo forte uz jsem taky zkusila a vice mene podobne jako driclor). Dekuju

mertidlo

Ahojte vsichni,dneska jsem si zakoupila Driclor a doufam,ze nebudu tady jedina ktera nebude ucinkovat,jsem uz zoufala,nosim jen cernou a bilou barvu a to me nebavi,prala bych si nosit barevne tricka jako vsichni ostatni,pripadam si jak seda myska,tak dnes vecer to vyskousim,drzte mi pesticky.

allča

Taky se přidávám s chválou dricloru, používám ho necelý týden, paráda!! Je mi 45, celý život se vyhýbávám barevnému oblečení kvůli pocení, no o víkendu jsem si vítězoslavně nakoupila barevná trička!!! Paráda!!! Sice to štípe, ale lepší než chodit zpocená.....

Míla

Ahoj, tak jsem taky zkusila driclor a perfektní ( žádný kruhy v podpaží ), akorát nevíte někdo jestli se to může používat v těhotenství, v příbalovým letáku to není napsaný.

MichaelaH

Ahoj Milo, co se tyce tehotenstvi: Ja pouzivam driclor uz pres 10 let, jakmile jsem otehotnela, tak jsem ho prestala pouzivat. Driclor vnika do kuze a neni prokazane ze by netvoril rakovinu, takze ho ted v tehotenstvi nepouzivam. Vyhoda ale u me i byla, ze jsem driclor casem uz omezila na 1xmesic, mozna to je tim ze ho pouzviam tak dlouho. Takze i kdyz ho ted nepouzivam, staci mi sem tam nejaky normalni deodorant, ktery nevnika do kuze. Jakmile ale bude maly na svete, tak driclor zacnu po kojeni zase pouzivat. Nikdo nikdy nevi jaky ma na nas driclor vliv.

mertidlo

Driclor opravdu funguje,neverila jsem tomu,protoze jsem uz vyskousela snad uplne vsechno,ale Driclor je fakt bomba,muzu nosit barevne tricka,ale hlavne jsem ted daleko vic sebevedomejsi.

Míla

Ahoj Míšo H., díky, že jsi mi napsala, jsem na začátku těhotenství tak radši driclor přestanu používat, už je to stejně lepší a vydržim to i bez něj.

mertidlo

Holky chtela jsem se vas zeptat,kdyz uz pouzivam driclor jen parkrat do tydne muzu pouz.i nejaky deodorant?

MichaelaH

Ahoj mertidlo, jestli pouzivas driclor uz jen parkrat tydne, tak uz deodorant nepotrebujes. Ale jestli ti driclor pomaha jen castecne, tak bych to asi udelala tak, ze bych driclor nanesla vecer, rano smyla a pak nanesla nejaky lehky deodorant, nebo az den pote.Hlavne aby ta plet nemela nejake zbytky dricloru ci deodorantu kdyz budes nanaset ten druhy. Driclor neni deo, vnika do kuze. Deo je vetsinou jen povrchovy prostredek, ale je to vse chemie na chemii. Zkus a uvidis.

mertidlo

Ahoj Miso,moc dekuju za radu,ja to teda vyskousim a uvidim a pak dam vedet jak to funguje.

?-?

Zdravim, je mi 18let a dneska mi došla trpělivost s mojím nadměrným pocením a tak jsem vygooglil toto forum.Ten Dricolor je určitě účiná věcička a velice uvažuji, že ho vyzkouším.Jediné čeho se bojím jsou karcinogení účinky a proto se ptám neví někdo o nějakém článku kde by probírali právě tyto vedlejší účinky dricoloru?...nejlépe nějaké lékařské studie. PS:Z vlastní zkušenosti vím, že nadměrné pocení je psychická záležitost a vypozoroval jsem, že po požití alkoholu se pocení uplně vytratí a to samé platí i po zhulení :O

Honza

Nadměrné pocení jsem řešil několik let. Dokonce jsem zvažoval laser studio, kde nadměrné pocení odstraňují pomocí botulotoxinu, ale 7 tisíc se mi zdálo hodně. Nakonec jsem vyzkoušel 2 přírodní přípravky na srovnání hormonální rovnováhy a doplnění draslíku a hořčíku. Po týdnu jsem zaznamenal změnu k lepšímu, po měsíci jsem si připadal jako nejčistější člověk. Více info: [email protected] , lze i přípravky objednat.

Pajus

koukám že každý ten driclor opěvuje atd. Takže sem se chtěl zeptat jestli to funguje i na jiné části těla např: záda čelo atd. předem děkuji za odpověd'

Veronika

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda Driclor působí i na dlaně a chodidla.Nemám zatím doposud potíže s pocením v podpaží.Za to na dlaních a patách se potím jako prase a je to velmi nepříjemné.Děkuji za odpověď

MichaelaH

Pokud se nemilim, stoji v navodu ze se muze pouzivat i na nohach, takze to zkus na kousku paty a pokud se po par dnech nanaseni nic neobjevi, tak driclor muzes pouzit.

Debra

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli nekdo nevíte,jestli se učinost dricloru může vyprchat,když bude v horku.Je tam napsane,že muže byt max. do 25 stupnu.Když jsme jeli na dovolenou,vzala jsem ho s sebou.Jeli jsme autem do Chorvatska a bylo tam docela vedro,i na místě.Předtím jsem se díky němu téměr týden nepotila,párkrát jsem zapomela Driclor použít,ale když jsme se vrátili a já Driclor znovu začala používat,potila jsem se stejně.Sice mín,ale potila jsem se.Může mi někdo prosím poradit?Předem děkuji.

MichaelaH

O te teplote jsem taky cetla, ja si ho ale i tak brala na dovolenou. Jedine co vim, ze casem sila dricloru vyprcha, takze kdyz se necha dyl otevreny muzou ho nanaset i lide s jemnejsi a citlivejsi pokozkou. Mozna uz ho mas dele otevreny. A mozna taky i k casu ta teplota snizuje jeho silu. Pro mne je driclor chemie, pouzivala jsem ho 13 let, ale velmi zridka. Jsem rada kdyz zabira i castecne. Porad lepsi ne nic.

Joey

chci se zeptat jestli po dricloru když ho ránu smeju z podpaží můžu použít klasicky antiperspirant...dík za odpověd

MichaelaH

Normalne se po dricloru nemusi nanaset jeste deo, poceni by melo byt vyloucene, ale: Doporucila bych to par dni vyzkouzet na mensim kousku kuze, je to i tak chemie na chemii, i kdyz driclor jde pod kuzi, uz ale existuji deodoranty, ktere maji taky podobne slozeni. V nejhorsim pripade to jde udelat tak: driclor se nanasi kazdy 3-4 den, den po naneseni dricloru bych asi deo nenanesla ale jinak ho klidne jemne pouzila. V mem pripade jsem pouzivala driclor tak 1x za dva az tri tydny, takze to nebylo tezke pouzit sem tam trochu jemneho dea, kdyz prislo velmi jemne poceni. Ale oficielne nevim zda to skodi ci neskodi pouzivat deo na driclor.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce