Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

neurastenie vysazeni leku

potrebuji mluvit s nekym kdo ma zkusenosti svysazenim leku a naslednem utrpeni 15 minut nepochopeni v ordinaci -vylevy bolesti zadna rada

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
eva hostinska

zrusit diskusni prispevek

olarez
1x

Mám diagnostikovanou Neurastenii,ale žádné léky jsem nedostala.Pan doktor mi dal pouze hořčík,který mi vůbec nepomáhá.Jsem šíleně unavená a musím si jít lehnout i během dne.Skoro každý den mě bolí hlava a láduju se ibalginama,ale nejhorší je,že mi nikdo nevěří.Nevím co bude dál.

sisinka
2x

Ahoj já ji mám taky byla jsem u doktorky, měla jsem potíže s tím že se mi točila hlava, měla jsem páleni v hlavě, bušení srdce a hodně dalších věci, myslela jsem si že mám nádor i v hlavě ale nemám jsem tělesně zdravá, ale psychicky ne. Doktorka mi předepsala xanax beru ho ráno večer a beru i horčík 3x denně tak jsem zvědavá jestli se to zlepší určitě jo :)) asi je třeba vyměnit lekaře .. měj se a držím pěsti

Olga
1x

Já vám věřím

Jindra

Ahoj, nevahej a vyhledej odbornou pomoc psychiatra,hlidej si krevni tlak a pulz ,taktéž životospráva hraje dost zásadní roli .

Lucie
2x

Zdravím !! Nedávno jsem prodělala záchvat (projevilo se to rychle zvýšeným pulsem na 130, cestou na ambulanci se mi znehybnily nejprve horní končetiny a poté i dolní, ale přitom jsem se klepala celá, jen jsem necítila), byla jsem z toho doslova v pr.... Na ambulanci mi diagnostikovali neurastenický záchvat a cosi pustili do žil (nevzpomenu si na název, ale vím jak mi najednou bylo strašně horko a připadala jsem si, že se mi krev putující v žilách vaří. Po chilce jsem se ale cítila jen lehce, ale příjemně omámená a zachvíli bylo vše v normálu !! Když jsem ale s papírem z ambulance přišla ke svému lékaři, tak jsem opravdu naivně čekala, že mi něco předepíše !! Nepředepsal žádné léky a tak nevím, zda-li lékaře změnit, či ví dobře co dělá a má k tomu své důvody proč nic nepředepsat !!! Nyní jsem dokonce na neschopence, protože jsem se v práci již dvakrát za krátký čas složila a můj stálý obvodní lékař hledá příčinu !! Ale připadá mi, že vůbec nepřihlíží k tomu, že jsem prodělala ten záchvat - možná to spolu ale vůbec nesouvisí ...

pestruška
3x

Zdravím, je tomu 4 roky co mi diagnostikovali epilepsii, 3 roky jsem se ládovala antiepileptikama a nic. Teď mi moje psycholožka řekla o téhle nemoci, mám bolesti hlavy, musím chodit spát přes den, někdy je mi krutě zle, ale ani ne tak fyzicky jako psychicky, brečím a nevím proč, prostě - katastrofa, co s tím mám dělat?

Lucie
1x

Ahoj nedávno jsem měla záchvat třesavku a bylo mi tak zle že jsmemyslela že umírám v nemocnici na nic nepřišli a pak zjistily ty neurastenie je pavda že mi bylo zle už tak tři měsíce pořád bolesti hlavy a celého těla z těch všech prášků od bolesti jsem dostala akorát žaludeční vředy a chtěla bych upozornit na ibalgin neboli brufen je to největší svinstvo ted jsem byla u psychiatra který mi předepsal antidepresiva a hořčík léčba bude trvat asi půl roku a musím docházet na psychoterapii já myslela že je mi pořád zle z toho že jsem nějak nemocná ale můj psychiatr mi vysvětlil že pokud moje psychika není v pořádku tak se to odráží n mém těle a tělo jenom volá o pomoc všem moc držím palečky a přeji brzké uzdravení.

alik
3x

Ahojky jsem natom podobne.Nejprve se mi dvakrat špatně dychalo,palilo me na hrudníku,motala se mi hlava a busilo mi rychle srdce.Nejaky cas mi nic nebylo a pak se mi jeden večer sevřel krk a začala jsem se klepat.Od té doby se mi svírá každy den ,už asi 6týdnů,obcas mě svědí na hrudi a krku,bolí mě hlava,jsem unavená,někdy se mi špatně dýchá a dokonce ,už par dní mě občas brní krk i jazyk je to strasný.Neveděla jsem co mi je.Jsem rada,že ted to aspon vim,tak doufám,že mi doktor předepíše nějaké dobré prašky a časem to bude dobrý.Přeju Vám všem ,aby jste se z toho co nejdříve dostali.

zuza
5x

ahojky vsem co maji stejny problem .U me to zacalo kdyz muj pritel na stoupil do vykonu trestu. Zacala jsem trpet depresi.Ty stavy co jsem mela se nedaji popsat.cele telo jse mi traslo,toceni v hlave,buseni srdce, spatne dychani.Bylo to neco hrozneho.Dnes zijeme v Nizozemi uz tri roky.mam se velice dobre mam dobroupraci, o penize nemam nouzi, koupila jsem jsi tu maly domecek.Je mi tu dobre. Deprese uz nemam ale stale jsem unavena. Ten stav vam trochu popisu.Hlavu mam obcas jako papinak. Strasny tlak v hlave, obcas pichani v hlave a toceni. nekdy mam stavy ze mi je hrozne.tresou js mi ruky a nohy a obcas se nemuzu na dechnout. byla jsem tady u lekare a rekl mi ze to je vsechno stresem.dneska uz mi je o hodne lepe.Ale napisu proc taky. kopila jsem jsi maleho pejska joksira , tak nemam cas myslet na nemoc.Hlavne na to nemyslet.clovek kdyz na to mysli tak mu je cim dal vic hur.mysletena neco jineho ne jenom na to . koupila jsem jsi tablety a caj z trezalky. je to prirodni a moc mi pomohly . nemaji vedlejsi ucinky. obcas beru horcik. Hlavne odpocivam a chodim brzo spat. proto ze je mi hur kdyz nejsem vyspana.A lidicky nehonte se svet uz je udelany. Jak muze te nechte jsi tu praci na zitra. drzim vsem pelce bojuj te a teste se ze zivota. Myslela jsem ze to mam jenom ja na celym svete ale je nas hodne. jeste chci dodat ze jsem brala citalec .vzala jsem dve tablety a malem jsem mela infarkt.doktor mi rek ze je mam hned vyhodit a doporucil mi tu trezalku.napisu muj email zuzka72@email.cz tak jak bude nekdo chtit tak napiste rada jsi promluvim z nekym o tom.a lidi zivot je krasny a kratky.Uzivej te ho a bojuj te!!!!!!!!!!!

Karel
2x

Ahoj všem. U mně to začalo obyčejnou rýmičkou a kašlíčkem. Během léčby chřipky,jsem si myslel že mám jen nevhodnou reakci na (podle mně zbytečně předepsaná) antibiotika,protože se objevily migrény. I po měsíci léčby,kdy příznaky chřipky odezněly, jsem byl stále unavený a bez energie. Začalo se mi hůře dýchat,takové pocity jako že se nemohu donadechnout,nebo při zívání. I když migrény posléze ustoupily,začala se mi více motat hlava spolu s pocitem mírné tenze plus stálá únava.Jednou jsem měl z toho zhoršeného dýchání hyperventilační záchvat Byl jsem na všech možných vyšetřeních, Holtr.gastroskopie ,plycní,několikrát na krvi a nikde žadné nálezy,které by mi zapřičiňovaly můj stav.Ale nikdo mně nebyl schopen říct že se mam zeptat na psychiatrii.Tak jsem tam pro jistotu zašel sám.Vzhledem k tomu že jsou prádzny mi psychiatr doporučil aktivně odpočívat a předepsal mi jen krabičku Neurolu jako poslední záchranu.Jenže aktivní odpočinek skončil a začala pozvolna pracovní aktivita a příznaky které se během dovolené neprojevovaly v tak velké míře se pomalu vrací.Tak mně asi čeká boj na delší trať. Držím nám všem palce ať se z toho nějak vyhrabem. Ahoj lidi.

martina
4x

Ahoj, minulý měs. jsem měla cca 2-3 dny pocit že se nemohu do nadechnout, bolela mě pravá strana pod žebrem až do zad, po cca 3 dnech to přešlo samo úplně.. a pak vše v pořádku. Teď to mám znovu, prostě z ničeho nic, před 2 dněma večer zas pocit nemoci se do nadechnout.. a včera mě zas začalo bolet na pravé straně pod prsem - manžel říká že mám namoženou bránici, že to přejde a nic to není. Bojím se už všeho.. V půlce září jsem rodila císařem, Zač. listopadu 2013 jsem si prošla masivní plicní embolií s trombózou obou DK.. do toho jsem astmatik..ale kromě pocitu nemoci se do nadechnutí se cítím dobře.. Nevím zda tomu tedy mám věnovat nějakou pozornost...? Popř. čím to je, jestli je to opravdu jen namožená bránice ..

Jork
7x

Zdravím všechny neurasteniky .I já s tímhle problémem bojuji již 8 let. Začalo to tak nějak samo .Prodělal jsem delší nachlazení z kterého jsem se nějak nemohl dostat a přitom jsem začal cítit silnou únavu.Po pár týdnech jsem začat pociťovat spoustu jiných příznaků a to třes,nesustředěnost,malátnost,pískání v uších,deprese ,úzkosti a spoustu jiných potíží.Po mnoha vyšetření z různých obobrů medicíny jsem se dostal do až rukou psichyatra ,což se mě zdálo jako absolutní nesmysl,že jsem duševně nemocný.Bohužel i po osmi letech,brání různých psychofarmak,které ty potíže částečně tlumí, ale bohužel neléčí. Za tuto dlouhou dobu u mě došlo asi dvakrát k totálnímu nervovému zhroucení aníž bych věděl z čeho.To je tak ve stručnosti moje zkušenost s touto nemocí s kterou je asi potřeba aspoň v mém případě se naučít žít, což mě délá aspoň při vystupňování se potíží velké problémy. Zdravím a Vám všem přeji brzké uzdravení.

Jindra
1x

Zdravim všechny,no tak jak to čtu ,příznaky neurastenie jsou u všech velmi identické,taktéž mám takové potíže ,léčím se už asi 5.let .V mém případě je zpouštěč zvýšený psychycký nátlak (mnoho životně nezbytných úkolů,které za mne nikdo nevyřeší).Naučil jsem se ,nepřipouštět si to všecko najednou a i když se situace zda neřešitelná (nevím ,co dřív řešit ,jaký zvolit postup a pod..),zabavím se něčím ,co mne opravdu baví ,dělá mi radost a činí šťastným. Při této činnosti ,které se plně věnuji ,se snažím zapomenout na ostatní věci a trpělivě doufám že to brzy přejde(bolestivý tlak v hlavě ,pískání v uších ,křeče svalů,zhoršený zrak ,špatná výslovnost,poruchy vnímání ,neurotický třes).Dále je pro mne důležitá správná strava (skoro jako žlučniková dieta),pravidelné cvičení (alespoň jednou denně,dle zdravotních dispozic) ,a pohyb (co nejvíce chůze).Pomáhá mi ,dávat si různé všeubecné cíle (jednoduché a časově nenáročné).Vhodná medikace léků je kapitola sama pro sebe, jelikož každý to má trochu jinak , je potřeba trpělivost , zkoušet ,zkoušet a nevzdávat se . Vím, že to není jednoduché ale pamatujte ,ŽÁDNÝ ČLOVĚK NENÍ ZBYTEČNÝ A POSTRADATELNÝ. Mam něco za sebou ,ovšem nevím zdali jsem v půli,či na začátku,je to boj nahoru - dolu ,ale bojuju a nikdy to nevzdám ,jelikož život je jen jeden a stojí za to. Všem vám ze srdce přeju pevnou vůli v úspěšném boji. S pozdravem pěkného dne Jindra.

Dana
2x

Ahojky lidičky 2,5 roku bojuji do toho Boreliózaa nakonec CFS-únavový syndrom,poté ,že jsem měla třesy tak zjistili TETANII-měla jsem do rukou křeče nebo stačí jen do prstů-říká se tomu porodnická ruka. Mnozí co píšete ptejte se na tuto dg .měří se to Ischemickým tetanickým testem.Měření by mělo trvat 14 min. Bohužel v mém případě jsem měla měření nástupu Tetanie a předčastně mi ukončily test během jedné minuty pro vysoce pozitivní tak byl předčastně ukončen-test ukazuje skroucení ruky do porodnické tyto křeče jsem obvykle měla a i na prstech na nohách.Jinak dalších 100 příznaků únav.syndromu.Měla jsem je všude na celém těle.Takže co Zuza píše vše se mi každý večer stávalo.Může to být pro prodělané infekci atd.Našla jsem pomoc v nem.Motol u Doc.Mudr. Bojara dnes jsem v jeho rukou a mám pocit né,že mne nejen léčí ale hladí duši a věřím,že se brzy z toho dostanu. Jinak mé přetížení z mé práce mi na tom nepřidalo a psychické přetížení z lékařů to bylo to nejhorší.Každým ránem po probuzení jsem na ně myslela jak na mě kašlou začala jsem se vždy třást a i psychiatrička mne po těch slovech vyprovodila ven jako psych.zdravou -ani mne nedala magnezium a já to ještě v té době netušila,že ho potřebuji a tak každým dnem jsem začínala znovu od začátku pátrat po nemoci.Jednou jsem manželovi řekla,že mám Tetanii a označil mne za blázna,že si jen vymýšlím. Test na tetanii nemá každé vyšetření EMG-hledejte ve velkých nemocnicích tam by to měli mít .Označují lékaři mnohokrát vše jako únavový syndrom ale je nutné znát zda nemá to za následek infekční onemocnění v minulosti i teď. Lék na nemoc Tetanii-stále užívat magnezium z lékárny nikoliv z Penny marketu. Vápník a 2 kapky rybího oleje,Magnezium po celý život-není možno se jím předávkovat. Nakopne vám organizmus ,chrání tak před stresem. Můžete mne napsat na email:reana@email.cz Přeji hezké dny.

Olga

Ano vše toto teď prožívám aj já,je to strašné všem věřím co píší ano je to tak

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce