Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Jak se zbavit akné

Vzhled naší pokožky vypovídá o tom, co se děje v našem nitru. Není správné ošetřovat pouze pokožku,protože příčina je někde jinde. Pokud máte zájem zbavit se akné, nebo ho aspoň zmírnit, napište na [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
tomáš
5x

Dobrý den,co mi pomůže zbavit se akne,na zádech a ramenou.Na sluníčku se mi skoro ztratí,pak se trošku zapotím,neopaluji se a mám to zpět.Děkuji

Lukáš
1x

mam stejný problém

Petr
5x

Dobry den,je mi 29 let a asi 4 roky mam problemi s akne.Zacinalo to pozvolna ale postupem se to zhorsuje hlavne pres zimu,ted mam akne i na zadech.Bud se udela bili pupinek,nebo vetsi zarudli,ktery se blbe hoji,ale treba na cele se mi akne zlepsilo.Dekuji za radu,Velebil

jarda
2x

Žiji s tím již dlouhou dobu,potřebuji poradit jak to alespon zmírnit.Děkuji všem za radu. [email protected]

hucon
1x

Potřebuji poradit při léčbě akné,nic nefunguje jsem neštastný. Děkuji všem.

Anča
3x

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, za týden je ples.. a já se pořád zkouším zbavit akné na zádech.... ale nic, mám ho doopravdy hrozné... Díky tomu se mi na ten ples ani moc nechce... Na obličeji akné moc nemám. Děkuji za odpověď [email protected]

Lukino
3x

Dobrý den. Celou diskuzi jsem nečetl jen vím, že cca od 16,5-17 let mně akné trápilo až do 20 asi ... to časté dívání do zrcadla a vnitřní pochyby jak mně vnímají ostatní a jak se na mně dívají apod. bylo strašné. Vyszkoušel jsem snad všechny druhy přípravků od drahého vichi dohromady tak za 1800 Kč a mnoho dalších přípravků různé masti, desinfekce apod. Říkal jsme si jsou to jen peníze a já chci být zdravý a bez akné. Jednoho dne jsem přeci jenom našel věc, která mi příjemně pomohla a je na více druhů onemocnění jak kožních, tak jiných. Pokud budete mít zájem a chtít pomoct, tak se mi ozvěte na icq: 337 327 347 a nebo na email: [email protected] a věřím, že za pár týdnů budete bez akné. Samozřejmě nechci ať to vypadá nějak komerčně jen nechci zahltit diskuzi jedním dlouhým příspěvkem a tak rád vše sdělím tomu, kdo bude mít zájem jak dospělým, tak dospívajícím. Mějte se hezky a ani kdybyste nepotřebovali mouc pomoc, tak Vám přeji ať se Vám moc daří a ať vypadáte jak si budete přát ;-)

aný
1x

Dobry den, je mi skoro 14 a vim ze sem v puberte:)ale proste nevim, jak se zbavit akne.Kazdy rano i vecer si cistim plet,a mela sem uz i nekolik pripravku ...ale z drogerie...asi by byly lepsi z lekarny,ale nevim jaka by byla spravna volba.Poradte prosim a doporucte mi nejaky pripravek.

Roman

Zdravim,je mi 19 let a mam celkem dost velke akne,,mam ho asi 5 let,lecim se mozna 2 roky,doktor mi ze zacatku predepsal eclaran,ale nezabral,potom mi napsal zinerit,to uz zacalo byt lepsi,akne se ztracelo a i cervene fleky po akne mizely,ale ted se mi akne znovu vraci,nedelaji se mi male vridky,ale rovnou velke,treba na nose ...,prestal jsem jist smazene,sladke,korenene,proste jsem se omezil v jidle,ale ani to mi nepomaha,jsem uz uplne pychicky ma dne,nevim co s tim..:(

Venca
1x

Mě se zase dělají né na nose ale v nose a nevím jak se jich zbavit. futr je pálím pitralonem a pomáhá to, ae jak zmizí, hned se vedle oběví nový...

Andrea
1x

Ahoj x) .. když sem měla akné na obličeji tak sem vyzkoušela tonic Clear Clean takovou tu tyrkysovou vodičku.Nikdy sem tomu moc nevěřila,ale nakonec sem to zkusila a opravdu to zabírá.Každý večer tím vyčistím celou pleť a potom nanesu krém protože mám normální až suchou pleť ... přípravky vybírejte vždy podle typu vaší pleti ... a kdežto já mám suchou plet tak doporučují tonic bez alkoholu a potom nanýst krém aby pokožka byla vláčná.. ...

Adrian

Ahoj!!! Je mi 14,5 takže jsem v pubertě ale nevim jak se zbavit akne! :( Takže by jsem ocenil jakou koliv pomoc.Když tak tak pište na [email protected] a nebo na [email protected]

Lenka

Určitě zkuste Akneline. Já si ho nemůžu vynachválit!

nika
1x

poradte mi mam na obličeji moc akné vyzkousela jsem spoustu přípravku ale nic nepomaha po nekterych pripravcich jse mi akné zhoršilo prom poradte Děkuji piste na [email protected] dik

nika
1x

poradte mi mam na obličeji moc akné vyzkousela jsem spoustu přípravku ale nic nepomaha po nekterych pripravcich jse mi akné zhoršilo prom poradte Děkuji piste na [email protected] dik

nika
1x

poradte mi mam na obličeji moc akné vyzkousela jsem spoustu přípravku ale nic nepomaha po nekterych pripravcich jse mi akné zhoršilo prom poradte Děkuji piste na [email protected] dik

nika
1x

poradte mi mam na obličeji moc akné vyzkousela jsem spoustu přípravku ale nic nepomaha po nekterych pripravcich jse mi akné zhoršilo prom poradte Děkuji piste na [email protected] dik

nika
1x

poradte mi mam na obličeji moc akné vyzkousela jsem spoustu přípravku ale nic nepomaha po nekterych pripravcich jse mi akné zhoršilo prom poradte Děkuji piste na [email protected] dik

nika
2x

poradte mi mam na obličeji moc akné vyzkousela jsem spoustu přípravku ale nic nepomaha po nekterych pripravcich jse mi akné zhoršilo prom poradte Děkuji piste na [email protected] dik

Jana

Ahoj, chtela bych kohokoliv z vas poprosit o radu. Je mi 19 let. Uz od jedenacti me trapi akne... vyzkousela jsem snad vsechno. Nejdrive mi zabiraly pripravky z drogerii, pote mi pomohly antibiotika jako napriklad zineryt nebo erifluid... ale ted uz nepomaha nic... bylo tu par obdobi, kdy jsem se akne skoro zbavila, ale od 18 let az doted trpim opravdu silnym akne...delaji s mi velke boule,ktere ani nejde vymacknout, dlouho se hoji, mam spoustu jizev....nevim, cim to je... snazim se jist zdrave, ale nic nepomaha.... citim se hrozne, kdyz se rano probudim a podivam se na svuj oblicej do zrcadla... chce se mi brecet, stydim se chodit mezi lidi...kdyby nekdo z vas znal nejaky zaruceny recept na akne, poradte mi prosim

HonzaG

co by to bylo za člověka bez pořádnýho uhráku...

Patrik

dobry den žádal bych o pomoc jak se zbavit uhru věk 17 a přípravky proti akné moc nezabírá děkuji předem za odpověd

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce