Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Nemoci pohlavního systému u mužů

Muži o těchto problémech neradi hovoří., pokud nejsou příznaky už zjevné.V prostatě se ukládají odpadní látky, ta se začne zvětšovat, stláčí močovou trubici a ztěžuje proudění moči. Ta jen odkapává. V prostatě se může objevit zánět a přejít do nádorového onemocnění. Toxiny v těle poškozují pohlavní buňky. Pohlavní systém je úzce propojený s činností ledvin a tak porucha jednoho předpovídá poruchu druhého. Pokud potřebujete poradit a pomoct, napište na [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
cyber
3x

Dobrý den, je mi 14 let, pohlavní sex jsem ještě neměl, ale začala se mi loupat kůže na předkožce a na žaludu, svědí to a nevím co s tím, jsem velmi stydlivý, a nechce se mi s tím k doktorovi. Mohli by jste mi s tím někdo poradit? Kdyžtak se ozvěte na mail [email protected] předem děkuji za odpověd

Dave
4x

Dobrý den, pod žaludem (těsne mezi žaludem a penisem) mi po obvodu žaludu naskočili ploché pupínky, malé a hodně vystouplé..... už to mám přes měsíc a půl...neustupuje to, ba naopak...prosím, jak se toho mám zbavit nebo jaká je prevence?..předem děkuji za odpoveď

randy
5x

Dobry den... chtel bych se zeptat jesli mi dokazete poradit,pred tremi dny asi sem mel se svou partnerkou naposledy pohl. styk hned den nebo dva na to mi zrudl zalud a dnes se mi na nem zacala loupat kuze a svedi to... sem z toho docela vydeseny protoze nevim co by to mohlo byt.děkuji

Lanco
3x

Dobry den,chtel bych se zeptat.Na oblasti zaludu se mi udelaly dve cervene skvrnky,vypada to dosti divne.Chtel bych se zeptat,zda nekdo nevi,co to je!?

triple_six

Dobry den, nedavno jsem zjistil, ze se mi na zaludu udelal takovy cerveny pupinek, ktery na dotyk boli. Mam se neceho bat, nebo se jedna o neco neskodneho? predem diky za odpoved...

Lukas
3x

Dobry den.Na zaludu se me objevili takove bile male skvrnky.Vypada to jako nova kuzicka na zaludu.Neboli to,nesvedi to.Predtim nez se to objevilo jsem mel analni styk s partnerkou a zalud byl trosku jakoby poskrabany a kuzicka sedrena.A prave na tech mistech se me objevily ty stopy-skvrnky.Dekuju za odpoved. [email protected]

Anonym

Zdravím před 2 dny sem měl pohlavní styk nehráněný s jednou ženou (znamou budoucí partnerka)... Pod žaludem při stažení kužičky tedy naní na vnitřní straně mám celkem 4 zhruba 2 milimetrové fličky nic nesvědí nebolí jen mě to děsí oč se muže jednat ? nějaké podraždění či prasklá náka ta žilka ? děkuji za odpověď... [email protected]

mailou
3x

dobrý den po pohlavním styku se mi na žaludu udělali červené skvrny a po dalším pohlavním styku se mi na tom místě vytvoří puchýř který občas praskne a krvácí,moc děkuji za radu. [email protected]

nikita

Dobrý den, prosím o radu.můj přítel má řezavou bolest žaludu při jakém koli dotyku(i oblečení),v minulosti ho v té oblasti bodl hmyz je tedy možné,že je to způsobeno tím?nebo kde je chyba?..předem děkuji

petr

Dobrý den, prosím o radu co by to mohlo být? Na vrchní straně penisu přesně jak končí žalud se mi udělal tvrdý bílý pupínek (vypadá jak beďar nebo milíčko, které se dělají na tváři.) Je jako by pod kůží ne na ní. Nic nebolí, nepálí nesvědí. Všiml jsem si toho při močení. Když je penis v erekci je to více vidět, v klidu tolik ne. Pohl. styk jsem měl cca před týdnem (s kondomem)

Michaela

Dobrý den,muj přítel ma v posledni dobe problem se stoporenim údu a dale pak take s erjekci.Chtela bych se zeptat zda to ma nebo muze mit neco spolecneho s prostatou.Pokud ano zda by jste mi poradil-i co delat ,odmita navstivit urologa a strasne se psychycky ubiji .Predem moc dekuji za radu a pomoc .

UKNOW

Dobrý den mam na zaludu bile tecky ... respektive pupinky. muzete mi rict co to je nebo poradit co s tim?? dekuji. [email protected] kdyztak sem mi napiste. jeste jednou díky

Vlada
2x

Dobry den... chtel bych se zeptat jesli mi dokazete poradit,pred tremi dny asi sem mel se svou partnerkou naposledy pohl. styk hned den nebo dva na to mi zrudl zalud a dnes se mi na nem zacala loupat kuze a svedi to... sem z toho docela vydeseny protoze nevim co by to mohlo byt... tesne pred pohl. stykem sme meli jeste oralni sex a (jindy bez chut) citil sem takovou nakyslou chut.. prosim vas o radu na Email:[email protected] ..dekuji

annicka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Tereza
1x

Dobrý den , Mému přítelovi se objevil na žaludu červený puchýřek.Je suchý nic z něho nevytýká. Potřebovala bych zatím nějakou radu.Než ho dostanu k lékaři.Děkuji Email : [email protected]

juraj

Dobry den. Chcem sa opytat. Na zaludi sa mi urobili ako keby zilky. Su take tvrde a podoba sa to na krcove zily. Mali ste take nieco niekto?

Petr

Již podruhé během jednoho měsíce se mi vrátil podle uroložky zánět, který mi způsobuje akutní potřebu na močení která neustává i po vymočení. Beru antibiotika a všelijaké doplňky nicméně první zaléčení mi trvalo okolo 10 dnů a po 14 dnech se mi to vrátilo znovu. Cítím mírné pálení ve špičce penisu a také se mi loupe kůže na žaludu a na vnitřní straně předkožky ale není vysušená. Je to velice otravné zejména při cestování, kdy mám v sedě vyloženě pocit že to neudržim ačkoliv mi příjde že je to spíše pocit než přeplněnost měchýře. V noci spím naprosto klidně a k pomočení nedošlo ani jednou pouze se ráno probouzím s potřebou močit. Začínám být poněkud zoufalý protože se blíží další semestr a tím, že se mi tento problém vrátil po velice krátké době se obávám jak přežiju cestování do školy a přednášky. Máte někdo podobný problém, popřípadě jak jste ho léčili?

Ondrej

Mám zúženou předkožku, která začala po 20 letech manželství rohovatet tvrdnout ( a není to z nepoužívání)... Už mě to trápí půl roku. Co s tím, jak se toho zbavit?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce