Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Nemoci pohlavního systému u mužů

Muži o těchto problémech neradi hovoří., pokud nejsou příznaky už zjevné.V prostatě se ukládají odpadní látky, ta se začne zvětšovat, stláčí močovou trubici a ztěžuje proudění moči. Ta jen odkapává. V prostatě se může objevit zánět a přejít do nádorového onemocnění. Toxiny v těle poškozují pohlavní buňky. Pohlavní systém je úzce propojený s činností ledvin a tak porucha jednoho předpovídá poruchu druhého. Pokud potřebujete poradit a pomoct, napište na hanasysalova@centrum.cz

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
martY
28x

dobry den nevim co to je kdyz si saham na penis tak mi to je trochu neprijemne nevim jestli to je normalni protoze jsme jeste nemel pohlavni styk ptam se pro to jestli nemuzu mit problemy pri pohlavním styku a jestli je na to nejaka mast nebo neco predem dekuji za odpoved

nevim co s tim
45x

Dobry den... chtel bych se zeptat jesli mi dokazete poradit,pred tremi dny asi sem mel se svou partnerkou naposledy pohl. styk hned den nebo dva na to mi zrudl zalud a dnes se mi na nem zacala loupat kuze a svedi to... sem z toho docela vydeseny protoze nevim co by to mohlo byt... tesne pred pohl. stykem sme meli jeste oralni sex a (jindy bez chut) citil sem takovou nakyslou chut.. prosim vas o radu...dekuji

sVladan
31x

mam podobny problem jako panove ze 4.11., 10.12.2007 a 4.1.2008. Po styku mi nejdrive zarudnul zalud a okoli, posleze se mi zacala loupat i kuze. Pouzival jsem antimykotikove masti, ktere vsak nepomohly. Bral jsem i antibiotika, behem kratke doby se projevy zlepsily, ale po vysazeni se priznaky opet vratily. Je to vse velmi neprijemne a uz mam strach, zda se to da jeste lecit

........
31x

dobry den mam problem po poslednim pohlavnim styku asi 2-3 dny me zalud zrudl a zacal svedit. Ted jen kdyz se ohrne predkoska tak to hrozne boli a svedime co stym mam delat? predem dekuji za odpoved na mail

Maugli
6x

Zdravim chtel bych se zeptat . Kdyz s partnerkou jsme po druhe meli pohlavni styk. Tak tak doslo ke krvaceni. Pritelkyne nemela menstruaci ,ale netusim zda jsem krvacel, po sexu s ni mam vzdy sedrenou kuzicku. Tato prihoda se nam stala jiz po 2. A tim to vas zadam o radu Dekuji

myška
1x

Tvá partnerka má viditelně nějakou mykózu. je potřeba přeléčit oba partnery, aby jste si to nepředávali sem tam....

Co to je,mám strach,o(
7x

Dobrý den...asi před týdnem sem zjistil,že v okolí konečníku se mi tvoří jakési nahromaděné vedle sebe ružové vřídky,nebolí ani na dotek nic,ale nkedy při sezení svědí.... Nevíte co by to tak mohlo být ,že by příznaky sifilis?

Nikdo
3x

to k tomu konecniku:D mas hemeroidy,Disputalin rettard sou prasky v lekarne,do tydne ti zmizej-upravuje to hladke svalstvo strev a konecniku....

Tonda
33x

Na penisu se mi objevila tvrdá žíla, která vede od kořene až po žalud (na omak působící jako drát). Bolesti ani jiné problémy nemám. Co by to mohlo být ?

Tomas28
6x

Mám podobný problém,poradíte mi.Děkuji.

mezar12
4x

Mam stejny problem,alespon myslim. Objevila si mi tvrda bulka na penisu pri stoporani. Na urologii na nic doktor neprisel, mam z toho divny pocit. Nyni jiz mam takovou tvrdou bulku druhou.

Honza
4x

Mám ten samý problém,odpovídá tu na ty otázky někdo?Nebo už jsi to nějak řešil???

thrash
9x

mam taky problem s ztvrdlou zilou na penisu a ted me to zacalo i bolet, nevite nekdo co to je a co stim? jak to lecit? diky za odpoved

robo
8x

Ahoj, mám zřejmě stejn problém. Byl jsem u urologa, u mě se jednalo o zanícenou žílu, která pouze zásobuje podkoží. Není to prý nic vážného, dostal jsem mast na rozpouštění krevních sraženin. Nicméně kdo chce mít jistotu, at si zajde k urologovi. Kromě dost nepříjemného pocitu, kdy mi poprvé v životě šahal chlap na péro, to není nic tak hroznýho. Uroložky asi neexistujou:-(

Pavel

ahoj, jak to dopadlo s tou ztvrdlou žílou? Já to mám taky.. dostal sem heparoid ale pořád se mi to rozlejzá víc nahoru.. měl sem to tak 2 cm a te už mi to ztvrdlo až po žaluda :D Jako zajimalo by mě jak ste to vylečily a jak dlouho to trvalo..díky

Hela
4x

tuhá a bolestivá žíla na penisu je s největší pravděpodobností projevem zánětu. V tom případě doporučuji místně apikovat Lioton gel nebo velmi dobře účinkující ViaTromb ve spreji ( oba prostředky volně ke koupi v lékárně) a aplikovat jej 2x denně. Celkově by bylo vhodne nesteroidní antiflogistikum např. Ibalgin tbl., Ibuprofen, Apo-Ibuprofen a pod.

Tom

mam to samé, vyléčil to někdo nějak? nebo to máte doteď?

:)
5x

Vážený pane doktore, ráda bych se Vás na něco zeptala...Můj přítel má takový nepříjemný problém... - Když si stáhne předkožku na penisu, strašně ho bolí žalud - na dotyk - především /dolní/ část...je citlivá na dotyk...Pokud spolu provozujeme orální styk, říká, že je všechno v pořádku...až do té doby, než se 2x či 3x dotknu toho místa...Pokud jde o pohlavní styk, také mu je to nepříjemné...cítí bolest... Kde je chyba...? Co by to mohlo být...? Dělám něco špatně...? Moc prosím o radu... Předem děkuji...:)

Honza

Dobrý den, potřeboval bych radu. Na penisu na předkožce (jen ze zadní strany mám..jakoby takový měnší výrustky) mám takové malé měkké vyboulení ( bez bolesti) takové malé kuličky a nevím co to je a jak se tohozbavit. Trochu se toho obávám, mohli by jste mi prosím pomoct. Za odpověď předem děkuji. Honza

:)
5x

To samy kuci .. tu zilu ztvrdlou co vede od penisu na predkozku ... uz sem byl u dvou urologu... prvni mi dal tu mast ...a antibiotika .. coz bylo k hovnu .. tak me poslal k jinymu prej lepsimu :D a ten mi rek ze tam nic nevidi :D a dal mi vitamin b :D takze bud sem asi debil nebo nvm ... kdyz tenhle problem ma tolik lidi kdyz si procitam net ... ale nikde sem nenasel reseni ... :(

zelda
3x

Dobrý den mám ten samí problém jako pán z dne 4.11. se svěděním penisu po sexuálním styku ty samé příznaky a již mě to drží asi týden myslel jsem že to nic není ale časem pořád nic zarudnutí se nemění, svědění menší ale jinak pořád stejné prosím o radu

ust
1x

Dobrý den,také mám stejný problém jako pán ze dne 4.11,a 10.12.2007.Prosím kdyby ste mi také poradili,je to nepříjemné.A docela mám i strach.

Honza
6x

Dobrý den,mám problém s tím ,že když se dotknu svého žaludu bolí mě to . Mám to už nekolik let,ale bojím se ,aby to nebyl nějaký závažný problém.Myslel jsem že bolest ustane ,ale neustala. Děkuji předem za zodpovězení dotazu.

kladahonza@.seznam.cz

Měl jsem ten samý problém, doktor mi řekl, že mám zvýšenou citlivost orgánu. Doporučil mi posílit imunitní systém, který byl oslabený slabým zánětem a něco na potlačení zánětu. Bral jsem InGel Boss, problémy ustoupily do 14 dní.

johny

DObrý den mam na varlatech a na penise na kuži vyrášku nebo spíš takový pupínky newíte čim by to mohlo být

Pavel
4x

Dobrý den,asi tak před 14 dni jsem měl naposledy pohl.styk se svou partnerkou a pak se mi na penisu udělali takové bílé pupínky,nebolí a ani nesvědí vypadá to jako akné nevim co dělat,poradíte děkuji za odpověď Pavel.

Pavel
2x

koukam že odpověď jsem nedostal tak si odpovim sám,už jsem totiž zjistil co to je je to jen a pouze sražený "tuk"takže v klidu... sex pokračuje dál:)

Pepa
2x

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli my dokážete poradit?objevili se my na předkožce takové bílé vřídky nevíte co to je a jak se toho zbavit?Děkuji

J

Mám stejný problém.. jedná se o nějakou nemoc nebo je to jenom akné???

íja

zdravim pali me pri curani penis a mam na jahode takovy pupinek a nivim co s tim dekuji za odpoved

Porek
3x

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Před dvěma dny jsmem měl naposledy pohl.styk, a dnes se mi na žaludu objevily takové malé červené vyrášky. A vůbec nevím čím to může být. Děkuji za radu

666

Byla si užít jinde

Stanco
3x

Zdravím, Mám taký istý problém ako Pepa : objevili se my na předkožce takové bílé vřídky nevíte co to je a jak se toho zbavit? Respektíve čo to je. prosim odpoved na stanco11@azet.sk

petrs
3x

po pohlavním styku s partnerkou mně na předkožce naskočil takový červený flek(po obvodu), je to jako sražená krev. nesvědí, nebolí. už se mi to jednou stalo. zhruba po týdnu az 14 dnech to zmizelo. nevim co to je. dekuji za odpoved.

nano
2x

tak ja som zo slovenska a mam taky problem ze pod zaludou sa mi robia jazvy aj okolo zelude a bili ma to pls viete mi dako poradit?????????????????

nm
1x

Dobrý den, potřeboval bych poradit...vytvoril se mi maly vystupek v oblasti konečníku, velikostí i barvou to pripomina akne. Nijak me to neboli ani nesvedi. Nevite co by to mohlo byt, pripadne kde mam hledat pomoc...dekuji moc za odpoved

pitris
2x

dobry den mam jeden problem na zaludu se mi neco jak by vydrela kuze az do krve a jak si na to sahnu tak to boli.. co to je??dekuji za odpoved

matt
3x

dobry den nevim co to je na zaludu mam nejake bile tupky dokazete mi rict co to je dekuji odepiste

tomas

Dobry den. objevili se mi na zaludu male,bile pupeny nesvedi,ani nepali.Nevite co to muze byt a jak se toho mam zbavit?Prosim napiste mi na Darkelf.1@seznam.cz. Dekuji za odpoved

Jirka

Dobrý den na žaludu se mi objevily sem tam takové červené flíčky(pupínky) byl jsem na dermatologii a dostal jsem mast Imacort.... Příznaky ihned ustopily a bylo vše v pořádku... Ale teď se mi to zase vrátilo...Mám použít zase mast a nebo jít raději k doktorovi na vyšetření. Díky za odpověď..kdyžtak prosím na e-mail masasasa@seznam.cz

Jura
2x

dobry den mam taky problem pod zaludem mi to napuchlo ale jen na prave casti ale obacas i na leve strasne to boli....nevite nekdo co to je ???

lucie
3x

dobrý den mému příteli se po styku udělaly bílé flíčky na penisu jemně svědící nevíme co to je a prosíme o radu, vypadá to jako plísňové onemocnění ale máme stach aby to nebylo něco vážného děkuji.

jaaaaa
2x

zdravicko,ja ma na penisu byly pupinky vypada to jak jebak a taky to jde tak vymacknout..muzete mi poradit co s tim?:-)...doufam ze ne uriznout...prosi odpoved na mail j.kuapil@seznam.cz dekuji

ladislav lukac

MAM PROBLEMI S PROSTATU AKO MAM SA LECIT

1235
3x

svědí mě špička penisu i při močení co by to mohlo být?

Josef
3x

Dobry den, chtel bych se zeptat, okolo zaludu se mi udelaly male bile vridky, na dotyk neboli a ani mi tam nejak nevadi, nevite co by to mohlo byt a jaka je lecba? pohlavni styk jsem jeste nemel. Napiste mi prosim na email pepik.z.depa@seznam.cz. Dekuji moc za odpoved.

nexty2000

Mám problém,jsem ženatý a intimě se stýkám pouze se ženou,poslední dobou po pohlavním styku mi začne svědit pohlavní úd a následně se začne loupat kůže na žaludu,podotýkám,že to dosti svědí a je to nepříjemné co s tím??????????????odpověd prosím na nexty2000@seznam.cz

topo@seznam.cz
10x

dobrý den, již 14 dní pozoruji že mám na penisu v místě před žaludem ztvrdlé žíly. jsou hmatatelné i přes předkožku, táhnou se z vrchní strany do spodní a jsou různě zakroucené. nezávislé na klidovém stavu nebo stopoření. neměl jsem úraz. zkoušel jsem použít mast heparoid (pouze 1 den), ale nejsem přesvědčen o vhodnosti tohoto přípravku. mám vyhledat lékaře nebo je to banalita. děkuji za radu. DP

Bibi(Blanka83@email.cz)
1x

Dobrý den.Pokud máte zájem tak vám mohu poradit jak na prostatu a ostatní potíže s močovím ústrojím a ledvinami.Jsou velmi pozitivní výsledky a mnoho spokojených lidí.Pokud máte zájem pište na mail a ráda vám pomohu,je to všechno bez chemie.Přeji krásný den a brzké vyřešení vašich zdrav.problémů.

Jacob
6x

na penisu,respektive na žaludu dole,mám nejaké pupínky....mohla by jste mi říct,co to je za nemoc,popřípadě poradit,co s tím?Děkuju. odpoved na mail syropk@centrum.sk este jednou diky

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce