Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Akné

Trápí mě jeden problém. Je mi 22 a neustále se mi dělá akné v oblasti lícních kostí, na tvářích. Jinak je moje pleť celkem v pohodě. Už nevím co mám dělat! Používám spec. kosmetikau na akné Normaderm od Vichy, ale stejně se toho né a né zbavit. Poradíte mi prosím???

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jan

Jestli mate potize s akne, doprovazenym zvysenym vylucovanim kozniho mazu, muzu nabidnout mast, ktera toto zvladne behem nekolika tydnu. Je klinicky testovana, vyrobena v Italii. Po 2 mesicih sem se problemu zbavil, a nema tendenci se vracet. Je mnohonasobne ucinejsi nez draha kosmetika z reklam. Baleni 30g

ada
3x

tos nemohl napsal alespon nazev te masti ty frajere? omg debilita...

miky

co to je za mast

HANKA

ahoj / dobrý den. Já jsem už na akné vyzkoušela kde co a utratila za to majlant. Po pobytu v Izraeli u Mrtvého moře nedám dopustit na přípravky s obsahem soli z Mrvého moře. Tak z 85% jsem problém s akné vyřešila. Sem tam se něco objeví, ale stačí na to dát obličejovou bahenní masku z mrtvého moře a do rána je to vysušené, bez zarudnutí a hlavně se to nehnisá. Přípravky z Izraele mi už došly, tak jsem hledala něco jiného k dostání v ČR, dvě značky mě neuspokojovaly (výsledek mizivý) až jsem objevila značku ADIbeauty - www.adi- beauty.eu a to je super - vozí to přímo z Izraele a můžu vřele doporučit. I když je to dražší, mají to hodně koncentrované, takže stačí troška a vydrží to hrozně dlouho. Myslím, že mají obchůdek někde v Praze, ale každopádně se to dá objednat u nich na netu. Hanka

Daniel Sikora

Pokud má někdo problém s akné a nebo jizvami po akné (včetně nejhoršího typu - vulgaris) a už opravdu vyzkoušel skoro všechno, ať si pořídí transdermální kolagen od Colway. Pokud vím, jsou s tím produktem ty nejlepší zkušenosti. Konkrétně má sestra se zbavila jizev po akné vulgaris a muj známý tak přišel o "růžovku". To vše během 2 měsíců používání kolagenu. Pokud by někdo z Vás měl zájem o bližší informace o tomto výrobku, zavolejte na tel. 720 574 680. Tam se dozvíte víc.

peta
2x

Ahoj, nasla jsem vyborny pripravek, jak s akne bojovat - jsou to probioticke prostredky, neco si o tom muzete precist tady: Akné. Je to lek Symbi. Drzim palecky, aby se vam to taky tak vylepsilo jako me! Diky temhle pripravkum ;)

Bidunka
1x

Ahoj.... jsem mamča na MD a měla jsem s akné obrovské problémy nejen v těhotenství, našla jsem ovšem super mastičku (zcela přírodní), která mi pupínky úplně odbourala po týdnu a půl užívání a já mám opět čistou pleť.... ráda poradím na emailu: [email protected] Evča

Mám dobrou zkušenost jak se zbavit (beďaru)Akné.Jestli vás to zajímá písněte mi na mail a já vám pošlu víc informací:-)

Lenka

Na základě osobních zkušeností můžu doporučit zcela přírodní kosmetiku. Já sama ji používám na akné, celulitidu, bolavá záda a jsem maximálně spokojená, konečně jsem našla něco, co mi vyhovuje a není to drahé. Prodává to Doktorbio.

Helena

Mně na akné pomohly tabletky Bioaktivní Selen+Zinek, poradila mi je magistra v lékárně. Jsou prospěšné pro vlasy, nehty, drobné zánětlivé procesy v pleti a posílení imunity.

Katka

Já jsem taky používala normaderm, ale změnu jsem moc neviděla a navíc se mi ten krém po ňáký době drolil po obličeji. Pomohlo mi až to, když jsem si fakt dávala pozor na to, co jim. V jednom článku o vitamínech taky psali o selenu se zinkem. Koupila jsem si ho v lékárně a během dvou měsíců bylo skoro všechno pryč.

Renča

Souhlasím, a málokdo ví, že také ovlivňuje dobrou funkci kloubů)))

Nikis
1x

Ahoj lidicky,take jsem resila tento problem dlouho a trapilo me to,mela sem i akne na zadech a to bylo snad nejhorsi,chodila sem ke kozni i ke kosmeticce i na chemicky peeling atd...ale vsecko pomohlo jen kratkodobe a pak se problem zase vracel,nyni pracuji v ve studiu v Olomouci,kde jsem si vyresila i svuj problem s akne,problem byl totiz uvnitr tela:)a ne na povrchu,dyztak mi pisnete na mail [email protected]. Diky:)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce