Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

ODSTRANENIE POTENIA!!!!!!!!

Ahoje, mam taky isty problem ako vy, nadmerne potenie. trpim nim vyse dvoch rokov, do vtedy do bolo v norme.Bola som na vselijakych vysetreniach a nic,brala som aj vselijake tabletky akoze na ukludnenie,ale tie ma len oblbovali a nepomohli.Niekedy to je zo psychiky ale nie vzdy. A ked ide o nadmerne potenie, ide o problem somaticky a az nasledne psychicky. Takze zacala som sa riadit radami z knihy PSYCHOLOGICKA PORADNA od VICANOVEJ, su to dva diely a mozno to dostat aj u Vas. Ide o kombinaciu vitaminov, bylinkovych cajov, mineralnych latok a stravy.Neverila som tomu,ale co som mala robit,ked nic nepomahalo.Pri takejto liecbe ucinok nastane az za nejaky mesiac,aj sa tak stalo ucinok nastal za mesiac a pol a este stale je....liecba je polrocna...potila som sa leto zima...potila som sa vsade,uplne vsade,strasny des, teraz sa sice este trochu potim ked je 30stupnov von( to aj preto ze som slaba pretoze som prekonala tazke choroby,ked osm v klude nepotim sa ani pri 30tkach) ale ako je uz okolo 20-23 potenie prestava uplne. Verim ze ked budete dodrziavat vsetky postupy podla knihy,oplati sa to ( inac poviem uprimne,ja vsetko nedodrziavam a efekt tu je :-)) a hlavne ide o trvaly efekt!!!!!!!!!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Zuzka

Ahoj, prosím tě jestli ještě někdy zabloudíš na tyto stránky, napiš mi více informací o té knize a zda je normálně k sehnání. Nedaří se mi o ní nic zjistit. Diky moc

Eva

Ahoj, nasla jsem tu knížku na slovenským serveru, v čechách jsem se po ní ještě nekoukala, ale mrknu se v Praze do Luxoru :-) knížka se jmenuje "Psychotronická poradňa I. a autorka je Viera Vičanová, tak ti to snad pomůže:-) hodně štěstí, já se taky potím a nebaví mě to ;-))

salam

ta kniha se jmenuje Psychotronická poradna, http://www.martinus.sk/?uItem=9804

Martin

ahoj, četl jsem o tvé knize. Jedná se o první nebo jiný díl knihy kde píší o nadměrném pocení? Mám stejný problém.moc děkuji Martin

lucia
1x

Prosim vas o kntakt na pani Vieru Vičanovu na meil [email protected] DAKUJEM

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce