Inzerce

Lexaurin

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo říct, co to vlastně ten lexaurin je? Proč se bere, proč se předepisuje? Děkuji!

Inzerce
Odpovědi
jana2 poděkování

Myslite,ze lexaurin zabiji?

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. července 2014, 19:11:21

Emilim3 poděkování

Urcite nie, beriem ho uz 14 rokov

22. července 2014, 14:28:30

Marika

Ale když se předávkuješ.. co se ti stane?

22. ledna 2015, 21:21:52

zidan1 poděkování

Je ti jak trava staci 20 tablet a je to jak Skero

23. října 2014, 15:53:55

Jana

dobrý den,mám dotaz-po poslední skušenosti u mého zubaře mám ještě větší strach ze zubařů než předtim tak mi kamarádka poradila že si mám předtím vzít lexaurin.mohlo by mi to pomoct a hlavně nevim jestli by pak nebyl problém při umrtvení zubu.

17. ledna 2015, 12:35:34

ferda1 poděkování

Lexaurin potencuje působení anestetik. Takže žádný strach. Obdobně působí lexaurin a alkohol - nedoporučuji.

23. listopadu 2016, 11:16:25

Marika3 poděkování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se tyto tablety používají. A co by se mohlo stát při velkém předávkování? Jestli se tyto tablety zapíjejí či ne.. A čím by se správně zapíjet neměli?

22. ledna 2015, 21:39:07

M

A odkdy je růžový?

10. května 2015, 16:15:34

Ford

Lexauriny,rivotrily atd. Uz nechci,jejich nevhodnym pouzivanim pred ocekavanym stresem to zacalo.pokracovalo to nekontrolovatelnou konzimaci pataku a nesmyslny zacarovany kruh.silene stavy ktere se nedaly kontrolovat.nasledne rozpad manzelstvi a jsem sam bez pataku.divny

26. října 2015, 07:50:33

Lenka

Dobrý den, mám problémy u zubního lékaře. Přestoupila jsem k novému, který mi řekl, že všechny plomby do mám jsou špatně udělané a musí je předělat. Mám ovšem velký strach a o dávení ani nemluvim.. Zkoušeli jsme diazeppam (2mg), ale nepomohl. Proto mi doporučil Lexaurin. Myslíte, že mi to v danou chvilku pomůže ?

18. února 2016, 21:08:30

Eva

Lence,,dělám to takto už dlouhá léta, vždy to pomohlo,nebojte se.

5. dubna 2017, 23:35:27

Iveta1 poděkování

dobry den nevie niekto kto by mi predal lexaurin

30. března 2016, 08:47:21

Hrutrol1 poděkování

Iveto, v kazde lekarne vam ho radi prodaji. Potrebujete jen recept od obvodaka.

7. listopadu 2016, 08:19:44

Kamča

Mě Lexaurin pomohl v době,když jsem měla problém s manželem,půlku 3mg na noc,když bych vedle něj neusnula za nic.Takhle mi bylo vše aspoň v noci fuk.Zhubla jsem z nervů 7kg a když se vše vrátilo do "normálního" života, tak dokonce ještě po 2letech si občas dám 1/4 na noc,kvůli zhoršenému usínání.Prostě ..je ti po něm fajn, vše fuk,klídek,ale myslím, že je návykový. Často bych i tu čtvrtku nechtěla vzít vůbec a být na sebe hrdá, ale ďáblík ve formě pokušení tu je,i když malinký. Prostě neusnu, myslím na to,že ho vezmu-nevezmu,pere se to ve mě a nakonec do 2h ráno,kdy skoro nespím ho vezmu a hned usnu. Někdy to zvládám i bez něj...Diazepam mi pomohl v letadle, kdy nesnáším létání-mudr.poradil vzít 5mg,ale po 10mg jsem let nakonec zvládla o.k.Druhý den jsem ale pořád byla jako ve snu.

5. června 2017, 10:20:42

Demetrios

Lexaurin neni špatný tak pro fetaky, nic totiž vubec neřeší, pokud člověk nevyviji s psychoterapeutem ci psychologem snahu řešit priciny úzkosti. Ale krásně tlumi nasledky, a to se vam, ruku na srdce, libi... :-)

18. září 2018, 10:49:23

Anna

Děkuji Dr.Ogunze Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: (drogunzesolutionhome@gmail.com) nebo (dreboselesolutioncenter@hotmail.com) Jsem šťastný a on může vyléčit následující nemoci {1} HIV a AIDS {2} Diabetes {3} epilepsie {4} Rakovina krve {5} HPV {6} ALS {7} Hepatitida {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět {9} herpes virus {10} striže {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha {12} slabá erekce a mnohem víc

4. listopadu 2018, 08:42:19

Marta

Naprosto s Vámi souhlasím!!!! Je to nebezpečný a velice návykový lék-mám s ním velmi špatné zkušenosti, už nikdy více...

7. března 2019, 14:14:46

Marie

Mám tchyni a ta užívala tramal, hypnogen, lexaurin, neurol, spoustu Paralen a ibalginu. Upadla do bezvědomí a její lékařka ji léčí tramalem, lexaurinem, doretou a mirtazapinem. Přijde vám to normální?

16. března 2019, 08:43:15

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mirka (Novinka - nová řada přípravků MENOFLAVON) 18. června 2019, 09:33:14

Ja jsem menoflavon prave poridila jen diky doporuceni me kamaradky, která jim ma tohle obdobi… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. června 2019, 10:02:15

A brala si aj nejaké ukľudňováky? Ja mám frontin ale dávam si ho iba keď je zle tak raz za 2… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. června 2019, 10:27:30

A ešte kedy si videla tie prvé zmeny :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.