Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

poceni rukou

ja mam velkej problem hlavne s tim ,ze se mi poti ruce ,ale strasnym zpusobem ve vedrech ve stresu a v rozruchu mam naprosto mokre ruce je to hrozne je to ,ale ovlivnene psychykou !! jen si na to vzpomenu tak mam v okamziku mokrou ruku!!! ma nekdo tento problem??? Me driclor na ruce absolutne nezabira!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
David
2x

Čau,mam stejny problem jako ty.a klidně bych se vsadil,že tvoje pocení nic není oproti mojemu.potí se mi dlaně,podpaží a chodidla,ale strašným způsobem.Mam to taky nervoveho puvodu,přěsně jak píšeš ty,začnu na to myslet a potím se.potím se začnu i když se třeba probudím,protože na to začnu hned myslet.je to fakt strašné a mam často depku.jesli si chceš o tom pokecat,tak napiš na [email protected]

Petra

Ahoj, mám úplně stejné problémy jako vy. Pocení rukou, nohou, podpaží a poslední dobou i v tříslech a na zadku. Mám vždycky úplně mokré kalhotky! Kvůli tomu nosím jenom rifle. Když si kupuji oblečení, tak vybírám podle toho, na kterém nebude vidět, že jsem zpocená, je to strašné!!!

Klára
1x

Ahojky, vím přesně o čem mluvíš, jsem stejný případ. Dokonce jsem se přistihla, jak v kabince zkouším i jemně vodou polévat vybraná trička a ty na kterých je to vidět okamžitě vracím. Bohužel to bývají ty nejhezčí, BAREVNÁ trička. Neboj nejseš v tom sama :)

Lenka
1x

ahojky, no můžu jenom říct, že jsem na tom uplne stejne jako ty....a nejvíc mě štve, že musím nosit jenom rifle....na kalhotky si lepím slipovou vložku, ta mě ještě nikdy neprosákla...Jinak je to fakt strašný :(((((

Miluše Cachtová

Také mám tento problém, ale nevím, co s tím..

Zuza
3x

To je naprosto můj problém, líp bych to ani nemohla popsat.Mám to od narození. Taky mi bylo řečeno , že je to nervového původů. A nedá se s tím nic dělat. Bohužel měli pravdu.Už jsem vyzkoušela snad všechno co existuje. Je to strašně nepříjemné. Nemůžu nosit ledajaké trička, podání ruky je pro mě největší utrpení, a to nemluvím o tom když mám jít někam na návštěvu a vyzut boty. No říkám hrůza, hrůza hrůza ( já vím jsou horší věci na světě) ale kdo to nezažil nepochopí. Jediné co tyto problémy odbourává je alkohol. Ale přece nemůžu pít pořád.To bych pak mohla zas řešit otázku alkoholismu.

Lucie

Aoj Zuza, řešení existuje, přesně vím co prožíváš. Právě jsem se vrátila z operace hrudní sympatektomie a měla by mí 100procentní účinnost. Jesli chceš info napiš mi na [email protected]

M.

Naprosto s tebou souhlasim...napsala bych to stejně...uvažuji jestli nevyzkoušim Everdry sice je to drahši ale co se týka takové nepříjemnosti jsem ochotna do toho investovat všechno .

beruska123
2x

ahoj vsem, ja se take dost potim v lete i v zime.U me je to psychicke a obavam se, ze to ma i moje dvouleta dcera.Ja mam z toho strasnou depku.Nechci si s nikym podavat ruku.Jeste ke vsemu jsem se provdala do rodiny, kde si i syn s matkou podavaji ruce.Fakt hruza pro me! Odmitla jsem tento jejich zlozvyk a hned jsem cerna ovce rodiny.Poceni v podpazi jsem odstranila Driclorem.Po aplikaci to fakt pali, takze jdu hned spat. Pak si ho nemusim tak 5 dnu aplikovat.Jinak ruce a nohy mam stale v mokru.Ted bude zima a moje nohy zmrznou.Mam i mokre ponozky. Poradte prosim co s tim. Diky

Jana

Mám také ten stejný problém. Je to hrozné

aja
1x

reseni podstaty problemu to asi nebude ale mozna by se dalo zkusit tekute magnezium jako pouzivaji horolezci a sportovci = mozna alespon pred prilezitosti kdy vite ze se vam ruce zalijou http://www.horydoly.cz/vypsat.p hp?id=2888 osobne jsem nezkousela, takze pokud by mel nekdo osobni zkusenost, urcite hodne lidi uvita.

martin

čago lidi, tak v tom nejsem sám. Je to maras, mám před svadbou a už teď se mi potí ruce, jen si vzpomenu, co mě čeká a s kolika lidma si budu muset potřást rukou. Strašně mě to omezuje v kontaktu s lidma. Domnívám se, že jde o jakousi neurozu. Pocení umím ovlivnit, jen na to začnu myslet a mám mokré ruce. Opačně to bohužel nejde.

Jitka

Chjo,taky už nevím,co s tím mám dělat...nemáte někdo nějakou radu??? Protože já jsem úplně bezmocná...potím se pořád, v létě v zimě, s posteli, v křesle,ale nejhorší je,že snad na celém těle-teda nejextrémnější jsou ruce, nohy a záda...to je fakt síla. Chjo,jsem v koncich... Opravdu nevím vůbec za kým mám jít-má doktorka mi řekla,že je to vrozené a že se s tím nedá nic dělat,ale já se nechci vypotit z podoby...

Jan Skok

Dobry den chtel bych se zeptat co mam delat s pocenim rukou. Je to silene. Jen si na to vzpomenu a moje ruce jsou naprosto mokre. Snazim se na to nemyslet, ale v podvedomi to porad je. Nikdy pred tim jsem s tim problemy nemel. Pri kazdodennim kontaktu s klienty je to celkem problem. A navic ruce se mi zpoti i kdyz se chytnu s pritelkyni. Je to spatne.

dvojka2

ahojkys lidi ! mam stejny problem jako vy! kazdy den se mi poti neustale ruce! nevim co s tim mam delat! je to neunosne!!! nemuzu ani nikomu podat ruku,protoze mi reknou ze ji mam mokrou nebo spocenou! fakt si s tim nevim rady,mam uz to asi od 9 let!!! mylsim si ze na tom maji hodne velkou vinu nervy,ale i kdyz nejsem nervozni tak se mi poti ruce!!!!!!!!! bojim se ze se nebudu moct ani drzet s klukum za ruku! prosim poradte co by pomohlo!!!!diky moc vsem!!!

Žena 27
1x

Už toho mám dost,potím se kde se dá a není chvíle kdy na to nemyslím.Převážně v podpaží,na zádech,mezi prsama a to žádné nemám a přesto i tam.Nechci čekat až budu mít děti a mé hormony se sklidní,vyrovnají,stejně tomu nevěřím,dle lékaře to může být i psychická stránka věci,ale kdo mi ji pomůže odstranit?Chci chodit sexy oblíkaná a ne vybírat si oblečení dle toho jak moc ho dokáži propotit.Jsem mladá a chci žít normálně,né se neustále kontrolovat.Jsem už z toho tak vedle,že kontroluji lidi,zda se potí pod paží,nevěřili by jste tomu,ale mám pocit,že jsem v tom úplně sama,nikdo jiný se tolik nepotí jako já!

dan
1x

Nejsi, právě jsi popsala i mou situaci

Michal Sochor
1x

Čau všichni, patřím také k lidem, kterým se nadměrně potí ruce. Je to způsobené hlavně když na něco myslím a pokud příjdu mezi nějaké nové lidi a tak. Nejhorší je to však když píšeme ve škole písemku, to mám obvykle úplně mokrý papír....fakt hrůza....Neznáte na to nějaký přípravek? už mě to opravdu začíná pořádně štvát..:(

Monika

Přesně tak..už nevim co mám dělat!! I když mi není zima pořád se mi potí ruce..když píšeme ve škole písemku tak mám uplně mokrý papír :((((( Prostě pořád spocené ruce..nevim co mám dělat není na to nějaký přípravek?! Driclor mi na ruce NEZABÍRÁ :((( jenom trochu na dlaně...ale spíš to vysušuje :( ACHJO potřebuju poradit!! Ale ne nějaké operace..nějaký přípravek který 100 % zabere...kdo by o něčem věděl nech se ozve → [email protected] ..prosím napište!

David
2x

Ahoj řešení existuje. Je potřeba podstoupit operaci, která se jmenuje hrudní sympatektomie.Provádí ji třeba FN PLzeň. Nadměrné pocení určitých částí těla se jmenuje lokalizovaná hyperhydrosa. Hodně štěstí!!!

Natalie

ahoj vsichni ja mam stejny problem hrozne se mi poti ruce a hrozne me to vadi.mam s tim hrozne problemi ale hodlam podstoupit operaci v plzni

anonym

Zdravim,mam uplne stejny problem jako Vy.....Take se mi poti celkem slusne ruce....Sice si clovek muze rikat ze jsou i horsi nemoci ale tohle je fakt deprimujici....Mate strach nekomu podat ruku...Sice uz jsem si na to celkem zvykl ale rozhodne se chci vice informovat o HRUDNI SYMPATEKTOMII....Protoze tuhle operaci sem 100% ochotny podstoupit....Takze kdyby mel nekdo s touto operaci zkusenost prosim ozvete [email protected]. ..

petulka

AHoj všici, mám úplně stejný problém jako vy, strašně se potím, na podpaží používám DRICLOR, ale trápí mě šílené pocetí ruk, je to nepříjemný i v zimě mítt na rukách doslova kaluže potu, ch joo, nefíím co s tím, poradíte mi někkdo??nemáte někdo nějakou zkušenost s nějakým přípravkem, nebo nějakou radu, ....??Písnětě mi na mailík peta.ne@seznam. cz Mějte se, papa

Terka15

Ahooj, taky patřím mezi vás, ruce se mi potí už asi 3 roky a nevím co s tím mám dělat, jak jste už přede mnou psali je to hrozně deprimující, bojím se taky jen někomu podat ruku a už jsem z toho celkem nešťastná...kdybyste si o tom někdo chtěli pokecat nebo máte nějakou radu, tak písněte na mejla: [email protected]

Niky
1x

Tenhel probelm mi vyresila nemocnice na Homolce.. kdo chce o tomto neco vic vedet napsite na mail [email protected]

Míla

Ahoj,ještě nedávno jsem se extrémě potila na rukou,v podpaží a na nohou.Byla jsem na operaci v Motole.Ruce mám ůplně suché,zato jsem se začala extrémě potit na zádech a na stehnech.Musím se i třikrát denně převlékat.Nevím co je lepší,jestli stav před operací nebo po operaci.Prý je to nervového původu.Nepotila jsem se akorát v těhotenství.Jsem už z toho zoufalá.

kometka

ahoj.mě se nejvíc potí ruce,pak i nohy.je to strašnej pocit,přesně jak tu píšete,člověk nemuže podat nikomu ani ruku!!!ale nemyslím si,že by to bylo psychickýho rázu,já jsem furt pozitivní a stejně se mi ty ruce furt potí.jsem z toho neětastná,driclor zabírá jen chvíli,trochu to potlačí,ale pocení uplně nezastaví.možná zkusit nějaký bylinky,babičky už tehdá vyléčily skoro všechno

castolin
2x

Ahojte, četla jsem knížku Tajná řeč těla, která dost profesionálně pojednává o nonverbální komunikaci a dost je věnováno i tomu, proč se lidem potí ruce (protože při podávání rukou má stisk velký vliv na první dojem, takže tím to souvisí s tou nonverbální komunikací). Bylo tam vysvětleno, že pocení rukou není vlivem horka nebo zimy, ale je to hlavně nervama...jako nevím už přesně jak to bylo:-) každopádně dá se tomu zabránit...prý...tím, že se dlaně ohřejí, podvědomě, představte si třeba, že si ohříváte ruce nad ohňem, něbo se pokusit nějak jinak zvýšit teplotu dlaní, když to člověk trénuje, prý to časem dokáže sám. Tohle by mělo pomoct a mně to někdy vážně zabere...Asi to nevyřeší problém lidí, co se potí opravdu enormně, ale na takové běžné pocení rukou by to mohlo trochu působit:-)

U-Comm
1x

Caus vsici neustale mokrí vodnici. Ruce,nohy,zada nekdy i prdel ,to je jiste velikej problem,Muze za to stres unava hlad,nadmerne piti napoju a prirozene fizicka aktivita,dale potize vznikaji nevratne napr:kava ,cajovy dychanky ve vetsim mnozstvi,pivem a alkoholem ne sice hned tak jako vse,ale az po neake dobe,"S postupne vzrustajici zavislosti" no a samozrejmne cigarety i tvrde drogy-v teto sfere muze byt jaksi vsecko daleko rychlejsi....A jak pak se citíte po ranu? Je to jeste jaksi v norme? a nebo vypadate kdybyste prave vysli ze sprchy? A co teprve po praci ?........ jo jo myslim ze sme se meli narodit spis jako ryby,meli bychom o par starosti min. No a nekteri to maj ze zelenych estetickych rostlin ktere sou vetsinou o neco vetsi nez lidi a maji namlsavajici vuni i ucinek-stav,tak jak to pripravil sam Krakonos a matka priroda......coz je muj pripad Diky za pozornost a spoustu stesti pri reseni tohoto problemu. ICQ 492918094-Kryšot

U-Comm

Caus vsici neustale mokrí vodnici. Ruce,nohy,zada nekdy i prdel ,to je jiste velikej problem,Muze za to stres unava hlad,nadmerne piti napoju a prirozene fizicka aktivita,dale potize vznikaji nevratne napr:kava ,cajovy dychanky ve vetsim mnozstvi,pivem a alkoholem ne sice hned tak jako vse,ale az po neake dobe,"S postupne vzrustajici zavislosti" no a samozrejmne cigarety i tvrde drogy-v teto sfere muze byt jaksi vsecko daleko rychlejsi....A jak pak se citíte po ranu? Je to jeste jaksi v norme? a nebo vypadate kdybyste prave vysli ze sprchy? A co teprve po praci ?........ jo jo myslim ze sme se meli narodit spis jako ryby,meli bychom o par starosti min. No a nekteri to maj ze zelenych estetickych rostlin ktere sou vetsinou o neco vetsi nez lidi a maji namlsavajici vuni i ucinek-stav,tak jak to pripravil sam Krakonos a matka priroda......coz je muj pripad Diky za pozornost a spoustu stesti pri reseni tohoto problemu. ICQ 492918094-Kryšot

janushka
1x

Ahoj vsichni, kdyz jsem narazila na tyto stranky, celkem me zarazilo kolik lidi ma stejny problem jako ja - poceni. Zila jsem v domeni, ze takovy problem ma jen mala hrstka lidi. Uplne presne vim jak se citite, protoze to same co prozivate vy, prozivam i ja. Poceni rukou? No hruuuza. Kdyz jsem chodila s klukem bylo to vazne, pro me, dost trapne. A co takhle poceni nohou? Hruza cislo 2. Jelikoz jezdim casto na nejake zajezdy, kdy travim urcity cas v autobuse, je snad samo sebou si sundat boty. Ale to se neobejde bez pripominek typu:"Jezis, komu tady tak smrdej nohy?!" apod. Vzdycky mam chut zahrabat se hluboko pod zem. A hruza cislo 3. Poceni v podpazi. Tento problem me trapi...mmm... cca 4roky. Tzn. od 5 tridy. Podotykam, ze je mi 14. Pak prisel ten osudny okamzik, kdy jsem si rekla:" A dost ja stim proste neco udelam, takhle to dal nejde!!!" Pouzivala jsem Driclor, ale ze by mi nejak pomohl a uspokojil moje touhy (zadne poceni) se rict neda. Verim, ze kdyz budu hledat, tak neco najdu. Porad hledam a hledam a doufam, ze uz neco najdu. Zijeme jen jednou a ja si chci uzivat a ne byt neustale omezovana. Vsem preju hodne stesti v boji proti poceni. ;-)

ann
1x

Ahoj, psala si to před hrozně dlouhou dobou ale to nevadí, mě je teď taky 14 a to co si napsala mě úplně vystihuje, Kdo nezažil nepochopí, už jsem z toho zoufalá....

Klára Svobodová

Přesně já mám taky stejný problém

ANN

Jsem z toho hrozně smutná, chtěla bych mít koníčky a zájmy jako ostatní ale toto me hrozne omezuje. Fakt z toho už občas brečím a mám úzkosti. Navíc se mi líbí jeden kluk s kterým tančím v souboru, ale kvůli pocení rukou se cítím velice nesebevědomě. Je neskutečně, jak moc lidí tímto trpí, já si celý život pripadam že jsem sama. Teď budu přecházet na střední školu a chtěla bych tento problém už definitivně vyřešit :(( je to moje největší přání. Mnohokrát jsem se snažila tento problém řešit ale už jen svěřit se mamce mi přijde trapné. Teď se k tomu ale opět dokopávám, že řeknu mamce aby jsme zašly ke kožní, ta by mi mohla pomoci. Chtěla bych zkusit iontoforezu (podotýkám že driclor mi na dlane nezabírá)

Mischa17

Ahoj, jsem na tom stejně. Extrémě se potím v podpaží, na chodidlech a co mě nejvíc trápí na rukou. Stačí pomyslet a už je mám spocené, kdyby to tak šlo naopak, myslet na sucho a bylo by po problému! Zatim jediná účiná zbraň proti pocení je alkohol, ale opravdu se nechci stát alkoholičkou!!! Teď se chystám vyzkoušet Driclor, ale na ruce to prý moc nepomáhá. No uvidim, jestli ne, tak jsem ochotna podstoupit Hrudní sympatektomii. Ještě jsem to nikomu neřekla a jsem zvědavá co na to budou řikat rodiče. O pocení velice nerada mluvim i snima. Prý je hyperhidróza dědičná, moje sestra je na tom stejně, ale nikdo jiný v rodině tyto problémy nemá. Ten kdo tohle nikdy nezažil, tak nemůže vědět jak bych byla šťastná, kdybych se probudila a už nikdy nepotila!!! Jestli jste někdo Hrudní sympatektomii podstoupil, prosím napiště mi sem něco o ni. Předem děkuji :-)

Nikki
4x

Ahoj, i já náhodou narazila na tuhle diskusi..a valím oči, kolik lidí trápí to samé co mě:( protože v mém okolí není snad nikdo, kdo by měl stejnej problém jako já.Je mi skoro 19 a už spoustu let se mi strašně potí ruce, ale fakt pořád a každý den..Moc se za to stydím, všichni víte, podání ruky, přání k narozeninám, tohle všechno je pro mě děsnej stres, místo abych si to užila tak jsem nervní..A to nemluvím o vodění se za ruku s klukem, vždycky se z toho nějak vyvleču :-( Jak tady Misha17 psala, jediné, co pomůže je nevím proč alkohol.Když se někde pořádně připiju, jsem celá suchá,teploučká a v pohodě a nemám problém se s někým vodit, tulit, atd. TAky mě napadlo, že to bude asi nějká psychická příčina..Uvažuju o botulotoxinu do dlaní, ale nevím, zda to 100%ně pomůže.Taky je to celkem drahé.A nebo hledat terapeuty co odhalí psychický blok?Já fakt nevím :( Kolikrát si říkám, že jsou na tom lidi i hůř..Ale když vidím jak všichni berou suché ruce jako samozřejmost, trápí mě to. Vidím ošklivé ženské jak se šťastně vodí za ruku s miláčkem a já, celkem k světu, se vyhýbám vztahům a díky tomu zatracenýmu pocení si připadám fakt nechutná :( Pokud máte někdo zkušenost s tím, jak se toho zbavit, písněte. Budu ráda.

Anietinka

Ahoj, cítím se úplně stejně....je to příšerné....mě bude 18 a jak píšeš, nemám kluka a vyhýbám se tomu kvůli pocení dlaní ale taky se potím v obličeji....nevím čím to je. Jsem hubená, nemám problémy s pletí. Jsem z toho špatná už....cítím se jako ty ve všem co jsi napsala. Vyřešila jsi ten problém nebo víte někdo co a jak? Chtěla bych použít ten Driclor, píší, že funguje ale tady zase čtu, že ne...tak fakt nevím....:(

Dědek

užívej dlouhodobě bylinky lichořeřišnice, tužebník, ostropestřec a pod. je to bakterie, poškozuje nervy

luccík

Ahoj,já taky trpím pocením rukou,je to fakt děs(např.podat si s někým ruku),ale moje kámí říká,že to může být z toho,že se bojím toho že se budu potit a nejspíš je to pravda!Kdo zná nějaký dobrý řešení a není to operace a pod tak napište sem.

akpe

co takhle homeopatii někdo zkoušel??

ugla

Homeopatie je hnus, nezkoušet...má hodně negativních účinků, často skrytých.

Pocení rukou! :'(

Já si myslím,že to mám taky z toho,že se bojím toho,že se mi budou potit a taky možná psychykou,je to hrozný!Nikdy před tím se mi ruce nepotily!Proč zrovna já?Podávání rukou je přece samozřejmost,nikdo to neví a já přemýšlím,jestli bych to neměla říct mamce.Klidně bych se nechala operovat!Cokoliv co by mi pomohlo!Jestli na to neexistuje žádnej lék jsem ztracená!Takhle celej život žít nechci!Budu mít z toho akorát tak depky!Proč se mi proboha potí ruce?Je to dost hnusný a trapný!Takhle se budu vyhejbat všem klukům abych se s nima nemusela držet za ruku a co potom rodině,K narozkám...na vysvědčení...prostě všude!Přece se tomu nemůžu vyhejbat na celej život!Lidi je to v háji!Ale netušila jsem,že bude tolik lidí se stejným problémem,aspoň v tom nejsem sama,ale nikomu bych to nepřála je to stres!

Brouček

Děvčata na žádnou operaci nechoďte. Já jsem chodila na electro antiperspirant a opravdu to výborně zabralo. Iontoforéza je naprosto elegantní řešení, žádné operace, žádná chemie. Teď když jsem si našetřila ať nemusím nikam chodit a mám pohodlíčko doma jsem si pořídila Antipe. Je levnější a funguje stejně výborně. Dokonce se mi i víc líbí.

Romana

Mě to Antipe taky nejdřív pomohlo, ale po 4 měsících to přestalo zabírat a peníze v trapu:-( pak mi v nemocnici doporučili právě ten elektro antiperspirant a už jsem 6 měsíců v suchu hned po prvním použití!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Honza

Tak po pročtení spousty diskusí jsem i já nakonec zakoupil to nejlepší, Electroantiperspirant, Teď jak začaly ty nesnesitelná vedra, tak i přesto jsem naprosto bez kapky potu. Nakonec to bylo i se slevou za super peníze!!!

Alžběta

Taky jsem teď šla do toho Electro Antiperspirantu, vánoční akce mě přesvědčila! :) držte palce, ozvu se s výsledky!

Veronika

Dobrý den, muzu se prosím zeptat na elektrosntiperspirant?

Dana

Dobrý den, můžete mi prosím napsat více info o vaší léčbě elektro antiperspirantu? Jak dlouho vás trápilo pocení rukou a jestli je opravdu účinný 100%? Mě trpí nadměrné pocení rukou a nohou již 23 let. 🤦🏻‍♀️ Děkuji všem za info. [email protected]

Jana
1x

Ten elektro antiperspirant vážně funguje, neuvěřitelnej pocit:)

Tomáš Dotvořil

Antipe ti tak maximálně vypálí díry do kůže, vždyť je toho plnej internet:-D Pořád mi není jasný proč se to ten prodejce snaží cpát do všech diskuzí, když všichni používáme elektro antiperspirant. Zamysli se ty blázne, to si myslíš, že jsou lidi úplně blbý;-)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce