Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Jizvy po akné

Ahoj,dlouhou dobu mám problémy s akné.Nedávno jsem začala používat na obličej bahenní masku z Mrtvého moře,a můžu doporučit,velmi pomáhá.Co mě ale štve nejvíc,jsou jizvičky.Mám jich plný obličej,a proto,aji když zrovna akné nemám,stejně musím nosit make-up,kvůli těm jizvám.Víc,že na tohle pomůže jen laser,chtěla bych se proto zeptat,jestli o tom někdo něco nevíte. Kdyby jo,prosím ozvěte se mi na mejl.Díky moc

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
martina
6x

ahojky,zacala sem si stipat ruce a zustali mi tam takove bile jizvicky a flicky....vubec nevim co s tim mam delat prosim poradte a dejte mi nakej tip...sem zoufalááááááá

eva
7x

Dobrý den, už několik let trpím akné, mám i hodně mastnou pleť. Kožní lékařka mi sice doporučila nějaké přípravky, ale účinky jsou stále zanedbatelné. Prý je potřeba očistit tělo nejdříve "ze vnitř". Můžete mi prosím poradit, děkuji za odpověď :)

evča
5x

Dobrý den, parkrát jsem se zbavovala chloupků pomocí strojku, bohužel se mi na nohou objevily jakési tmavé, hnědé tečky, po koupeli jsou většinou červené..kamarádka říkala, že je to tím, že mám tmavé a silné chloupky, a ty tečky jsou jizvičky..i když už depilační strojek nepoužívám přes půl roku tečky stále nemizí a jsou dost viditelné. Zkoušela jsem peeling, ale ani to nepomohlo, nevíte jak bych se jich mohla zbavit. Fungovali by třeba nějaké masti na bělení. Můžete mi něco konkrétního doporučit.. Předem moc děkuji za odpověď

miluse mila

Existuje neco na zesvetleni tmavych jizvicek po akne?dik:)

barbora

dobrýden jemi 14 a zustalimijizvičky po akne ted chodím na leiser a chtělasemse zeptat jestli pomáhá

anonim
1x

chci se zepat jestli opravdu existuje laiser ktery odstraní akné

Klarysska

Dobrý den, již od utlého věku trpím atopickým ekzémem. Někdy se vnoci rozškrábu a nevím o tom a po zohjení strupu mi zůstávají tmavé jizvy. Můžete mi prosím doporučit nějaký krém, který je zaručeně odstraní? Na internetu je toho spoustu, ale nevím co z toho je jen reklamní tah a co opravdu zabírá. Děkuji, s pozdravem Klára

emadoll
2x

Dobrý den,Trápí mě jizvy po akné používám hřejive pletové masky ale nic nepomáhá..opaluji oblicej na slunci taky nepomáhá byla jsem na laseru a jivy se mi zvěčili a roztáhli se.Musím používat make-up ale je to hrozné nemužu jít ani s kamarady do bazeénu :( nevím jestli mi ty dirky zpusil akne color nebo proč to vubec mám Prosím poradte mi kdyžtak e-mail: e.madoll@seznam.cz mockrát děkuji

kodll

Dobrý den, je mi 20 let a plet ma dobrou až na jednu vyjimku... Ne levý straně v mistech nad obočim mam takovou červenou až ružovoou tečku, je to mala jizva ale docela mě štve ostatni jizvy co byli někdy se zahojily dobře ,jenom tady to ne , neni to nějak velký ale když se podivam do zrcadla je to vidět. Je to takova mala esteticka vada , prosim mužete mi poradit jak se ji zbavim ,děkuji muj email : kodl92@email.cz děkuji moc za rady.

radek

Mohli by jste mi pomoct . Mám jizvy po akné ale jsou takové černé ,protože jsou asi od slunečních paprsků.

kristyna

Dobry den rada bych taky nejake informace. Napiste mi prosim na email- kikous.voksova@centrum.cz

Aňulka

Jizvy se mi vždycky v létě hodně vyléčily a v zimě zase objevily :( tak jsem začala chodit na solárko. Není to úplně zdravé, ale pomáhá mi to ..

Nikola

Ahoj, chci se zeptat jestli někdo chodíte na ošetření pleti ultrazvukem? Teď se to hodně propaguje, moje kosmetička to nedělá a i když k ní chodím pravidelně, tak se nemůžu zbavit jizviček po akné. Je mi 27 ale akné se mi dělá pořád a z toho přibývají i jizvy. Na kožní se mi ale nechce. Chtěla bych si zajít k někomu, kdo se tomu opravdu věnuje a poradí.

Bára

Ahoj, čištění plet ultrazvukovou špachtlí má teď hodně kosmetiček. Nebo ošetření laserem by ti mohlo pomoct. Pokud máš hodně problémy s akné, tak bys na to mohla dostat i mastičku, co obsahuje antibiotika. Nejdřív se toho musíš zbavit a pak pracovat na odstranění jizviček.

Anonymka
1x

Ahojky Baruško, ty máš s tím akné a s těmi jizvčkami po akné nějakou zkušenost? Mě to též trápí :( . Mám jizvičky po těle z toho akné a nevím, jak se jich mám zbavit :( . Nějaká rada, prosím tě? :( Předem moc děkuju :)

pleť

můžu doporučit koloidní střibro, určitě nejakou lepší kožařku. slyšela jsem i o nějakém vypalovaní :o

Lída Malá

A nebo take laser nebo chemicke peeling ne? Je dobre si v tomhle priplatit u opravdoveho odbornika a mit 100% vysvedek :))

Honza

Nevím co mam dělat s akne mam potym hodně jizvy po celem čele

Katka

Trpela jsem hodne na akne a ted mi po nem zustalo dost hlubokých jizev které ani porádne makeupem zamaskovat nejdou :-(. Proto jsem s tím taky chtela neco delat a zjistila jsem si, jaké jsou moznosti. Nakonec jdu na laser do Perfect Clinic. Jsem objednananá na leden, kvuli tomu, ,jak jsou hlubohé jizvy, budu potrebovat minimálne dve osetrení, tak uvidíme. Ale uz se tesím, jak zmizí. Byla jste na tom taky nekterá? bolí to? Dekuji za rady, Katka

Bětka

Byla jsem, nebolí to, spíš to pálí a dva dny to budes mít červené. Po 24h to muzes prekrýt makeupem, takze parada.

Katka

To jsem na jejich stránkách práve cetla taky, tak me zajímalo, jestli je to pravda :-). NAstestí uz na klinice byla moje mamka na liftingových nitích na pozvednutí tváří, tam se dovedela i o laseru a rekla mi o tom. Díky Betko za odpoved :-)

Tereza

Klinika je dobrá, mamka tam byla na jiném zákroku a byla nadsená. Rozhodnout ji pomohly výborne reference a to, ze operují známe osobnosti.

Lucia14

Myslim,ze je dobre pouzivat prirodnu kozmetiku. Mne dala do poriadku plet. Mam s nej cistu bezproblemovu plet. Najviac sa mi osvedcila pevonia botanica. Vrelo odporucam

Karolina

Dobrý den mám starší jizvy po akné,nevíte zda je něco,co by mi je pomohlo aspoň zesvětlit?

Lada

Pro mě byl velký pomocník proti jizvám krém scar esthetique. Vyzkoušej ho. Mají i menší balení :-)

Radmilka

Dobrý den, existuje nějaký opravdu účinný přípravek na jizvičky? Mám hodně citlivou plet.

Jitka Parkova

Dobrý večer, jaký krém jste vyzkoušeli a pomohl? Nebo jen plastika a vyhlazení pomůže?

emma

já jsem teda neřešila jizvičky po akné, ale spíš po tloustnutí/ hubnutí, udělali se mi hrozně strie a bojovala jsem s tím docela dlouho :( ted už to tolik vidět nejde, ale trošičku pořád jo

zuz

a co ti na to pomohlo prosím, prosím?

emma

nejvic mi na to pomohl Bi-oil, krásně hydratuje a tu plet jakoby znova obnovuje

zuz

a kde to kde to kupuješ? v lékárně?

ZUz

okej, díky za radu, už jsem tam kdysi něco objednávala mám pocit

zuz

okok diky :)

Rut Novotna

Zmůže něco krém? Nebo jen laserová operace?

Petromilav

Já myslím, že hluboké vrásky jinak než laserově odstranit nejdou. JInak kosmetika je dobrá od biodermy.

Petruska

Já vyzkoušela fůru kosmetiky, a pomohla me micelerni voda od vichy a nikdy me zadne jizvy nezustali.

Kaja

Dobrý den, dceři se dělá akné už ve 12 letech a zůstávají jí jizvičky, co na to používáte?

Leonka

Vyzkoušela jsem nezpočet krémů, ale jedině laserem a taky vitamíny, zinkem a sluníčkem D, to pomáhá nejúčiněji

Klarka

Také si myslím a ještě používám kosmetické oleje, vyhlazují plet

Daniela

Dobrý den, co je dobré na jizvyčky po akné?

Mada

Mám jich velkou spoustu od mačkání pupínků, dá se to něčím zamazat?

Jitka

Dobrý den, kupuji konopnou kosmetiku, která je výborná na pleť i hlavně vlasy.

Sandra

Co za krém?

Alice

A vyresi i jizvy po akne? To pochybuji. Ja jsem z kosmetiky vyzkousela co se dalo a stejne jsem zkoncila u chemickeho peelingu, dojizdela jsem do Prahy a bylo to nejucinnejsi!

Tereza

Zdravím. Již delší dobu bojují s akné a v noci, když spím, tak si ho nevědomky vždy rozškrábnu. Mám jizvy na obličeji, rukou, zádech, zadku a trošku na nohou. Myslíte si, že by kožní lékař mohl pomoct s vymizením jizviček ? Stydím se jít na koupaliště, svléct se u doktora, před přítelem … myslíte, že když to mam v tak rozsáhlé části, že bude kožní doktor empatický a pomůže mi co nejrychleji ?

Marta

Ahoj. Poraďte mi prosím co pomáhá na znaménka po akné?Byla mi doporučena kyselina salicylová 10%. Zkoušel někdo použít kterou drogerii nebo kosmetickou značku a jaké byly výsledky?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce