Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Prášky na uklidněnou

Zkuste se zamyslet nad tím, jestli opravdu potřebujete mnohé z vašich životních situací řešit zrovna těmito léky. Ono to že způsobují závislost nebude vadit nikdy ani farmeceutickým firmám, ani vašim lékařům, kteří vám ho předepisují,protože je to že to berete živí. Pokud chcete za každou cenu něco brát na uklidněnou, zkuste třeba meduňku,ale zapracovat sami se sebou není úplně od věci. Je to sice těžší než situace řešit instantním polknutím prášku,ale takhle to opravdu nikdy nepůjde řešit,protože tím že si něco chcete usnadnit se nic nového nenaučíte.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
petr

Bojuji z uzkostí již 2 roky,bez léků.Změna životního stylu-sport/jsem aktivní sportovec/,strava,meditace,psy cholog nic nezměnila.Je to jako chameleon.Na chvíli se zbavíte uzkosti,ale napadne vás nervozita.Zbavíte se nervozity a napadne vás unava atd.Není to jednoduché,ale na rezignaci ještě fura času.Nejsem pro léky,ale....A ty řeči o medunkách? Až zase ve 3 ráno polezu do vany plné studené vody,abych se zklidnil,tak si čajík pro zahřátí rád udělám.

bára

Původní příspěvek napsal člověk,který o úzkosti absolutně nic neví. Takovou pitomost, jako on tu napsal, jsem dlouho neviděla. Je to jako tvrzení: "Jo, vy máte rakovinu....hmm, tak si vemte paralen. Já měl tudle chřipku a úplně mě to z toho dostalo....". Prostě blbost na entou. Lidem,kteří trpí skutečnou (nemocnou) úzkostí a depresí, zatím nic lepšího, než chemie nepomůže. Kecy o meduňce mají lidé,kteří jsou po psychické stránce zdrávi (budiž jim to přáno) a řeči o závislosti????!!! Já beru Lexaurin několik let. Neberu ho pravidelně. Třeba půl roku nic, pak dostanu stavy,kdy nemůžu spát a je mi velice zle.Místo, abych se trápila, dám přednost prášku. Věřte mi, že meduňka v takových případech absolutně nezabírá.

andy

Nevím jak by se tento krasoduch tvářil, kdyby mu nějaký dobrák poradil, že zlomenou nohu musí rozchodit místo toho aby šel k doktorovi. Já jsem díky AD zase normálně fungující člověk.

marek

je mi 15 a naštve mě každá blbost, a sem kvůli tomu hned agresivní....co s tím?

Radek

nehraj csko

P4J4

prosím o název nejakého sklidnujícího prášku.Nutně potřebuji sklidnit své nervi.

Daniela

Před pár lety jsem brala prášky, jmenovaly se Protyaden. Nevím, zda jsem to správně napsala. Tyto prášky začnou zabírat asi po 14 dnech, a působí potom dlouhodobě, asi jako penicilín. Nejsou přímo na spaní, ale na celkové uklidnění. Berou se dlouhodobě a myslím že pomáhají. Mě alespoň pomohly. V té době mě po úrazu ochrnul manžel na skoro celé tělo a při péči o něj jsem ty prášky opravdu potřebovala. Postupně jsem je ale přestala brát, protože mají špatný vliv na oční nerv a nesmějí se brát při zeleném zákalu.

Gwen

Jseš v pubertě, pitomče! Napočítej do padesáti, než se rozhodneš něco udělat a snaž se dostat rozum co nejdříve!:)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce