Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Pomoc pro všechny komu se potí a zapáchají nohy

Přítel měl vždycky obrovský problém s pocením nohou a s tím spojeným zápachem. Bylo nepříjemné když se musel kdekoliv zouvat. Na internetu jsem ale objevila reklamu na antibakteriální ponožky nanosilver s nanočásticemi stříbra, které neutralizuje zápach.Jedny jsem mu na zkoušku objednala a je to fakticky zázrak. Ponožky nosí i několik dní bez praní a přesto není po zápachu ani stopa. Celá naše rodina už nechodí v ničem jiném. Doporučuju, mrkněte na www.nanosilver.cz a konečně vás přestane být cítit. Kdo má podobné zkušenosti napište mi. Díky. Sára

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Sarka-Farka
4x

Zdravim diskutujici:-) mela jsem s tim sama trochu problem,co jsem chytila plisen v bazenu:-( ale koupila jsem si ten sprej Nanospoor a funfuje bezvadne!!! (take obsahuje castice stribra - jak tady pisete o tech ponozkach - ty jsem ale nezkousela) do mych starsich bot, ktere jsem poradne vymyla, vysusila a pak vysprejovala-a take koupu pravidelne nozky ve slabem roztoku hypermanganu a chodim vicmene naboso..:-) Boty uz nemusim po mesici vyhazovat a kupovat nove - a to jsem kupovala v lekarne Sante nebo Scholla- zadny od vietnamcu... Drzim palce, Sar

Martina

nanospoor nekoupíte v lékárně,jen na netu.. Proto soudím,že to nebude moc účinné.. mám problém s nadměrným pocením nohou a rukou už dlouho a vyzkoušela jsem snad vše.. takže si myslím,že tady na celé této stránce si autor píše komentáře sám ;)

ccc
6x

Po čase se zjistí, že se nanostříbro ukládá např. v ledvinách.

Aleš
3x

Reklama, reklama a reklama! není tady snad jediný příspěvek se skutečnou zkušeností!!! :-/

Martina

pravda

Pavel

Pro Martinu a Aleše, Už téměř 40 roků mám pokoj. Používal jsem mykoseptin, nitrofungin a ještě nějaké jiné, vše mi psal doktor. po dvou hodinách v botách strašné . Pak jsem dostal radu od matky švagra: Obyčejný zásyp na nohy ¨PEDIK ¨ posypat nohy, do ponožek i do bot a několikrát denně. Možná tak 14 dní, měsíc - už nevím. Teď jen někdy v létě, když jdu na celodenní tůru a v létě jen občas, když jsem doma a v klidu. Praktikuji to tak že jsem si sehnal 40x4x2 cm filc, ten posypu pedikem a pošlapu po něm. Velká úspora pediku. Jinak se ho hodně rozsype a je pak všude, i když se ho snažím hned vysát.

pepa

Nanostříbro je velice toxický produkt, hromadí se v organismu, způsobuje podobné patologické změny, podobně jako vlákna azbestu. Vdechování způsobuje plicní záněty a fibrózu. Zjištěny byly i genotoxické účinky. Je znám případ, kdy při nadměrném požití koloidního stříbra zmodrala pokožka člověka.

slade

Tak je nenos, Šmoulo.

Reneee
3x

Zdravím všechny se zpocenýma a smradlavýma nohama! Je to tak, zápach nohou a i studené nohy jsou způsobeny pocením. Stačí odstranit pocení a všechny problémy zmizí! Na celém světě zavládne mír a lidé si přestanou závidět. Píšu sem protože jsem si sám zkusil téměř vše na odstranění pocení nohou. Něco fungovalo víc, něco vůbec. Za sebe mohu říci, že u mě vítězí Electro Antiperspirant - jednoznačně nejlevnější, nejzdravější a nejpohodlnější řešení!

Honza
4x

Ahoj, I já mám doma Electroantiperspirant a maximální spokojenost, ponožky se u mě vůbec neosvědčily, navíc tenhle Electroantiperspirant používám i na podpaží a ruce a funguje perfektně!!!!

Ragbysta

Já ho taky používám, nikdy by mě nenapadlo, že mi pomůže něco na elektriku:-)

Dominika
2x

Ahoj, hele, já mám ten Electro antiperspirant na baterky a né na elektriku, ale taky pomáhá ;-)

Johanka
2x

Ahoj, i mě změnil ten electroantiperspirant úplně život koupila jsem si napřed samotný přístroj a pak dokupovala adaptéry a už nevím co to pocení je.

Honza
2x

Já teď k mojemu Elektro Antiperspirantu hodlám dokoupit i masku, tak jsem zvedavej, ale na nohy, ruce a podpážo je naprosto boží :-)

Fanda
1x

Zdar, já mám i tu masku a nikdy jsem nic luxusnějšího neměl, nobelovu cenu za Electro Antiperspirant!!!

Lukas
1x

Ja uz vyzkousel snad vsechno a jedine co mi pomohlo od poceni a zapachu na nohou je antipespirant sweatstop aloe vera forte. Uz jej pouzivam delsi dobu a jsem maximalne spokojen. A da se pouzi i na jine casti tela. Vrele doporucuji.

Dan

Dík za tip, koupil jsem si sweatstop antiperspirant a konečně mi nemrdí nohy.

Zuzana
2x

Nadmernym pocenim trpim od puberty, vyzkousela jsem vsechno, ale nic nebylo nejak extra moc uciny. Vyzkousela jsem koloidni stribro ve spreji zprvu ze zajímavosti a zabralo mi.

Manda

Mě výborně zabírá zásyp do bot biodeur s chytrou houbou.

Soptík

Za mě jednička s hvězdičkou pro Antipe. Nic lepšího jsem neměl. Prostě bomba.

Venda

Zdrec!Jak tak koukam a ctu,tak jen sama reklama na tamto a tuto a jak to kazdemu pomaha.Ale,jak je znamo,tak co clovek to original!A navic neni zadny borec,co maka od rana dovecera ;-) ja delam kuchare 13 hod.na nohou a v lete kdyz mam v kuchyni 70 stupnu a narvana hospoda a terasa,tak to je pak masakr!!!!A ted mi reknete co mam pouzit na nohy!Hm???

kendy

mě nejlíp pomohl sweatstop na nohy

Kristýna

Za nás teda rozhodně sprej do bot od alpíku

mario

já používám kvalitní deodorant - je sice trochu dražší ale funguje mnohem lip než ty z drogerky..

kaja

a jaký prosím tě a kolik cca stoji?

kaja

tak to není zas tak hroozně moc, kadopádně díky za tip :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce