Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

MINERVA

Ahojky! Uz opravdu dlouhou dobu me trapi akne.Skoro 5 let. Ted jsem zacala uzivat Antikoncepcni pilulky MINERVA. Uzivam je uz pres tri mesice, ale nevidim zmenu.Proto se ptam:Ma nekdo zkusenosti s temito pilulkami?????Nebo mi prosim poradte, co pomohlo pri lecbe akne Vam? Moc dekuji: Muzete mi napisat na muj mail:[email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
katarina
1x

ahoj, ja som doteraz uzivala Diane35 a bola som velmi spokojna, plet sa upravila. Takze skus zmenu .. ale vraj to uz predpisuje iba kozny lekar, to mi dnes povedala gynekologicka - a zmenila mi to na Minerva :-) tak uvidim ja, co to spravi ...

vicky
1x

Ahojky, můžeš mi prosim napsat, jaké máš zkušenosti s Minervou? Doktor mi kvuli akné vyměnil antikoncepci. Místo MINISISTONU mi předepsal MINERVU. Mám celkem strach, protože jsem slyšela, že se po tom tloustne a vypadávají vlasy. Díky za odpověď

Eva
3x

Ahojky, musím si vyměnit antikoncepci. Užívám třetí platíčko Minervy a po prvním mi hrozně začaly padat vlasy. Kdykoliv si sáhnu do vlasů, nějaké mi vypadnoum, při česání, při všem....

Terka

Mě nevypadávaly, spíš mam zpět bolení hlavy při MS. Ale Cilest už neprodávaj, takže tohle je pořád ještě dobrý... vlasy nepadaj.

Lili

Je mi 18, po téhle se mi udělala cysta a menstruaci jsem měla 2 měsíce v kuse. Je moc silná. Super pro ženy nad 30. Říkal mi to gynekolog.

Andrejka
2x

Minerva je ze 100% stejna pilulka jako Diane 35,kontrolovala jsem to i podle slozeni na pribalovych letacich,doktori to nechteji moc rikat,protoze Minerva je levnejsi,maji smlouvy s distributorama...:-) Ja ji uzivam uz 4 roky(2 roky Diane,2 Minerva:-)) Na akne mi pomohla dost, na zadech a dekoltu mi uplne vymizelo,na obliceji se bohuzel jeste objevuje. Jinak jsem s ni maximalne spokojena,zadne padani vlasu ani tloustnuti me ani kamaradky, ktere ji taky berou, nepostihlo. Moc doporucuju

Petra

Ahojky taky mám problém s aknéé,diane zabrala,paráda...ale můžu Vám zaručit,že jak ji vysadíte budete vypadat jak po náletu datla....

Lujna

Ahojky! Já jsem měla pleť vždycky dobrou, takže nedokážu posoudit, žádné padání vlasů, nic takového, o tloustnutí ... porostly mi trochu prsa, jinak nic... jen jsem už 2x dostala infekci močových cest, a to teprve dobíram třetí měsíc... http://diskus e.dokt orka.cz/antikoncepce-zanety-mo covych-cest/#commentsadd

Lujna
1x

ht tp://diskuse.doktorka.cz/ant ikoncepce-zanety-mocovych-cest /#commentsadd

Mončík

Ahojky! Brala jsem HA Minerva asi 2 roky a od kožní jsem si nechala napsat mast Skinoren, která podporuje účinky HA na pleť a pleť byla jako z obrázku, ale během 1roku jsem přibrala 10 kg. Teď už ji neberu, protože jsem měla gynekologické problémy a pleť se pomalu zase začíná zhoršovat..., jinak složením je úplně stejná jako Diane 35, je i od stejného výrobce,akorát se prodává pod jiným názvem a je levnější(cca 400Kč)

Chrisstina
1x

Ahoj Minervu užívám již 3 roky a nikdy jsem s ní žádné problémy neměla. A na akné mě celekm hodně zabrala.

mh
1x

dobry den chtela bych se zeptat tedka sem zacala brat prasky jeanine asi 3 mesice tedka beru tretí platicko poprve jsem mela menstruaci celý tyden od vysazeni (v nedeli) a zase sem ji zacala brat v pondeli. to bylo v poradku a pak sem zacala brat dalsi platicko a pak tyden pred dobranim sem zacala spinit a pak sem ho dobrala a mela jsme menstruaci jen dva dny.vadi to?a pak sem zas po 7 dnech ji zacala brat je to normalní?a mužu s pritelem spat i když prasky neberu v tom období 7dní vysazení?když mam menstruacijen 3dny?dekuju predem za odpoved.je to nalahave.a vadi když jsem nekdy zapomela a vynechala sem prasek o 2dohiny?nebo 3?

billinka
1x

Ahoja! Užívala jsem Minervu přesně rok. Pleť se méně mastila, akné vymizelo na zádech, ale na tvářích jsem nezaznamenala žádný rozdíl. Nestlousla jsem ani deko (spíše naopak) a vlásků mám na rozdávání. Stejně jsem po roce zkusila změnit antikoncepci na Pramino, protože jsem si myslela, že by se to snad mohlo tím vyřešit. Pleť je ve stejném stavu jako u Minervy. Jenom jsem už konečně začala brát na vědomí, že prášky jako takový samy nezaberou. Chodím k dermatoložce, současně používám lokální antibiotika a kosmetiku z lékárny (Bioderma) a akné držím na uzdě;)

zoe
1x

Zdravim vsechny.... Zacala jsem uzivat HA asik v 16 letech. Moje prvni byla Diane 35 .. brala sem ji jen kvuli pleti. Po roce uzivani mi doktorka predepsala taktez hormonalne stejnou Minervu. Po obou jsem pribrala dohromady asik 10kg!! Teda alespon jsem si to driv myslela.... ale neni to vina HA ale moje. Jim strasnym zpusobem. ...prejidani hladovky... nekonecny kolotoc...ale to je myslim tema do jine diskuze.Po obou dvou se mi akne ceklem zlepsilo! sem tam pupinek. Rozhodla jsem se vsak ze nechci jiz brat Minervu, v te dobe jsem si stale myslela ze ona muze za moje problemy s vahou a tak jsem zacala brat Jeanine....po pul roce se mi plet dokonale vycistila .... naprosty sen vsech lidi co maji Akne. Ale nyni jsem ji vysadila a mam na pleti neco sileneho!! Nikdy sem nic takoveho na pleti nemela!! Rozhodla jsem se ze ji zacnu zase brat....ale vysledky se daji ocekavat az tak po pul roce...:( ale jedno mi to osvetlilo chyba neni v HA ale ve me!!

Marky

Holky, nestěžujte si, že po Minervě přibíráte.(beru ji 3 roky a také jsem ze začátku pár kilo přibrala)...je to totiž tím,že po antikoncepci (ale to není jen problém Minervy) má někdo zvýšené chutě..takže jste přibraly tím,že jste do sebe házely koblihy apod.. (tak jak já :-) Antikoncepce sama od sebe kila nevytváří...takže NEPŘEŽÍRAT!! :-P

Pucca
1x

Akné mám už několik let a musím říct že když mi gynekoložka předepsala Minervu jako první antikoncepci bylo mi tak 15-16 a pleť se mi zlepšila po půl roce vážně viditelně... chtěla sem zkusit něco silnějšího protože sem nebyla úplne spokojená a předepsala mi Diane 35 (doteď nevím proč) a s ní mi přišli i zdravotní potíže takže sem jí vysadila...dva měsíce sem nebrala,pak mi začali vypadávat vlasy...ale šíleným způsbem...akné se vrátilo tak že mám po obličeji zarudlé boláky které sou vážne nepříjemné...Začínám brát Jeanine a doufám že mi to pomůže...A na závěr sem chtěla podotknout že sem nestloustla ani kilo...maximálně mi povyrostli prsa ale to si nemůžu stěžovat :)

Martina

Dobrý den, měla bych zájem o koupi antikoncepce minerva. Pište na mail [email protected] dekuji.....

aja

ahoj, NIKDY jsem neměla problém s akné, ale asi před 9 měsíci jsem vysadila HA (Novynette), kterou jsem brala asi 4 roky ( ze začátku Minervu), jenže po pár měsícícíh od vysazení se mi na pleti objevilo akné, v tak strašné formě (až ted ve 20 letech!), že jsem teď zoufalá, nasadila jsem znovu Minervu, beru ji teprve 2 měsíce, zatím vysledky žádné, ale doufam, že se toho snad brzy zbavím! :-((

Simča

Dobrý večer všem..já bych se chtěla zeptat..začínám brát antikoncepci Minerva..a chtěla bych vědět po jak dlouhé době se nemusím být že otěhotním..?děkuji za odpovědi..klidně na meli..Stejskalova.Simona@sezna m.cz ....budu ráda za odpovědi..zdravím

Lenik

Ahojky, ja beru Minervu už 4 roky a co se týče pleti - pupínky se mi dělají maximálně když mám měsíčky, jinak vůbec...akorát teď jsem zapomněla vzít poslední dva prášky z platíčka a moje brada vypadá šíleně...tak nevím jestli je to tím, nebo něčím jiným:(((

Martina

dobrý den, koupím antikoncepci minerva.....piste na email [email protected] predem dekuji .........

Sisi
1x

Ahojte, uz jsem z toho docela znicena, zacinam brat 4 mesic minervu, doktorka mi to predepsala kvuli akne, ale to se vubec nelepsi, plet je stale mastna a porad stejna, no proste hruza, pribrala jsem zatim 6 kilo a nechce se to zastavit, takze ted jsem i tlusta i s pupenama na xychtu... myslite si ze se to nekdy zlepsi?dekuju

zina

Dobry den, chci se zeptat, kdyz chci skoncit s hormonalni antikoncepci tak staci pouze dobrat platicko a pak uz nove nenacinat? nebo se to musi nejdrive konzultovat s lekarem? dekuji za odpoved.

Ivana

Dobrý den, prodám 2 pláta antikoncepce - MINERVA za 220 kč. Nesedla mi. V případě zájmu mě kontaktujte na email: [email protected]

Ashley

Minerva mi na pleť zabrala až po půlroce užívání. Nemůžu si tuhle antikoncepci vynachválit, mám slabší menstruaci, pravidelnou, nádhernou pleť a nahoře nemám ani deko, naopak. Je teda možné, že jsem za nějaké první dva tři měsíce nabrala kilo nebo dvě, klasicky zadržená voda, ale to zase rychle "spadlo" a jinak hubnu. Nejím, na jídlo nemám chuť. Sama antikoncepce za kila navíc nemůže, "jen" způsobuje chutě, takže se holt musíte hlídat, pokud ty chutě máte.

denisa

Ahoj, Koupim Ha diane, minerva, veyra. Pokud nekdo ma na prodej, prosim piste na mail: [email protected]

klara

ahoj chtela sem se zeptat zacala jsem pred mesicem brat antikoncepci minerva a na tvari se mi objevuji cervene flicky mohlo by to bit tou antikoncepci???

Kačka Veselovská

Informace o antikoncepci Minerna najdete také v příbalovém letáku - http://pribalove-letaky.cz/minerva

koupím antikoncepci MINERVU

dobrý den, koupím minervu i více plátíček najednou, spěchá, muj mail - [email protected]

Zina

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

míša

Ahoj holky minervu jsem brala sedm lat taky kvuli akne. samozrejme antikoncepce pomohla. Ale po vysazne, kjelikoz chceme mimco, se akne vratilo v daleko vesti podobe a pridalo se padani vlasu. Jinak na akne urcite pomaha!!!!!!!!!!!! a chcete uzivani vic jak tri mesice!!!!!!!!

Alena

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

MINERVA

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Martina

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

heim

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

heim

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

LOLA

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Iva

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Andula

Minervu mám cca půl roku.. vlasy mi vypadávaly, ale nikdy jsem to tomu nedávala za vinu :) na akné mi taky zabrala úplně parádně..sem tam se mi objeví pupínek, ale nic hroznýho :) v tomhle jsem s ní problém neměla. Nicméně mi teď úplně náhodou dělaly testy a Minerva mi odrovnala jaterní buňky, takže mi zakázali brát jakoukoliv antikoncepci dokud se to znovu nespraví..a možná i později. :)

Monika

Ahoj holky, nikdy jsem na akne tolik netrpěla jako ted. Je mi 22 a akne se mně začalo dělat pře půl rokem. Zkusila jsem snad už úplně vše a nic nezabralo. Začala jsem brát minervu, uběhly 3 měsíce a plěť stále stejná, tak jsem přešla na Baleru a jsem zvědavá jestli mně pomůže. Stojí kolem 750-850 Kč ale pokud pomůže klidně si připlatím. Máte někdo nějaké zkušenosti s Balerou? =)

Karolína Lovosická

Zdravím, zkuste změnu antikoncepce.

pleť

měla jsem jí tež zkus, říct své doktorce, kdyby to nepomohlo zkus koloidní střibro

Minerva

Mám Crohnovu chorobu a byla mi doporučená a předepsaná lékařem Minerva. Která by mě měla pomoc na pleť i silně menstruační křeče i migrény. Je to moje první antikoncepce v 26 letech. Vzala jsem si dle předpisu 1 tabletku v 1 den měsíčku. Zhruba po 12h jsem měla zimnici a silné křeče do břicha, zvracení a průjmy trvající 5hodin. Teprve pak to pomalu začlo odeznívat. Nečekala jsem až tak drastickou odezvu :-( Máte někdo podobné zkušenosti?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce