Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Jojo efekt

Když se mi podaří zhubnout 5 kilo i za 14 dní. Během dalšího měsíce dokáži přibrat dalších 7:-) Pak, ale dokáži shodit zase jen 5 kg. Snažím se cvičit a nepřejídat se. Lze tomu předcházet i jinak?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Martina

Chce to začít s cvičením dřív, než se váha opět přehoupne:-))

Katka

Ahoj, vyzioušejte emulip, přírodní zázrak, opravdu to pomáhá, je to super. Napište o více info KatyPecinkova@seznam.cz

Teršlová Ing.

ano to vše nám nabízí naše česka firma:ww w.okg-fit.cz/prevence Naše celá rodina jsme si zlepšili své zdraví, posílili imunitu a navíc jsem zhubla 11kg za 3-4 měsíce pomoci Emulips a Emulipsu Slimu. pište si na:klerens@post.cz, reg.číslo:01-006436, Teršlová Ing.

Hanka Fischerova

Ahoj, mě pomohlo vytvoření jídelníčku ze stránek www.stylzivota.com je tam k tomu i návod, jak cvičit a hýbat se, shodila jsem za 2 měsíce 10kg a udržela si to. Kdo by ho chtěl, tak ho můžu poslat, je pro ženy na 75kg. Ostatní si asi budou muset nechat vytvořit vlastní. Kdyby s tím měl někdo nějaké zkušenosti, tak se ozvěte. Můžeme vyměnit informace. Hezký den hankaf@seznam.cz

Alexandra

Ahoj, já zhubla díky TRF od miss cosmetic asi 8 kg za půl roku. Možná by to šlo líp, kdybych se ještě víc hýbala, ale už jsem spokojená s tím, kolik vážím ještě by to chtělo trochu zpevnit no, ale důležité pro mě je, že nehladovím a že nemám žádný JOJO efekt. Toho jsem se totižto bála.

rejko

možná těch 5 kilo, které zhubnete , nebude tuk, ale voda, a další týdny se tělo tu ztracenou vodu snaží nabrat zpět, takhle rychle hubnout rozhodně není zdravé, třeba se podívejte na stráky stob.cz jsou tam racionální postupy podpořené odborníky v oblasti dietologie a obezitologie a ne nějaké nesmyslné diety z dámských časopisů, každopádně je dobře že cvičíte, jen tak dál, hodně zdaru.

bo

Dobrý den, jakékoliv hubnutí musí mít základ v dietoterapii. Podle vlastních zkušeností neznám lepší způsob jako nízkouhlohydrátovou dietu. Již 8 let děláme relaxačně- léčebné pobyty s touto dietou v Beskydech a zatím nemáme žádné reklamace. Navíc kromě hubnutí se dá léčit nejrůznější civilizační nemoci. Pokud bude zájem napište, mail: matvikoff@seznam.cz Zdravím a přejí hodně zdraví Bo

Hanka

Ahojky, poradenstvím v oblasti redukce váhy se zabývám již nějakou dobu a s problémem, který zde popisuješ, za mnou chodí většina mých klientů. Při klasických dietkách tělo nedostává vše co potřebuje, po celou dobu redukce hladoví a po ukončení dietky nebo jen většího "ujetí" to všechno zase rychle nabere nazpět - udělá si zásoby pro případ tvého dalšího hladovění. Dalším problémem je příliš rychlé hubnutí - Čím rychleji hubneš, tím rychleji to všechno (a mnohdy i víc) nabereš zpět. A další problém je poměr svalové a tukové hmoty: Při hubnutí nehubneš pouze tuky, ale také svalovou hmotu a když se ti váha vrátí, nenabereš na svalech, ale pouze na tucích. A v neposlední řadě je to pitný režim. Tělo je složeno ze 70% z vody a pokud nedodáváš dostatek tekutin, pak se hubnutí nedaří. Zamysli se nad tím, co všechno vypiješ a v jakém množství! Kolik z toho je pouze čistá voda?? Pokud by jsi potřebovala poradit, můj mail je reprex@seznam.cz Přeji hodně úspěchů. Hanka

veronica
1x

Ahojky, procitala jsem si dnes toto forum a verim ze pro vas bude tento clanek dost zajimavy ht tp://technet.idnes.cz/ziskat -stihlou-linii-podle-pocitace- je-jednoduche-staci-neodmlouva t-1id-/software.asp?c=A061015_ 171757_software_dvr

Ann

Jestli chcete opravdu a bezpečne zhubnout a váhu si udržet, tak odporučují naše poradenství. Ponúkame bezplatnú konzultaci a změření vnitřního tuku bioelektrickou metodou. Bležší informace na tel: 608743584, Anna Tomková, tomkovaaa@seznam.cz

skippi

Také jsem roky bojovala s nadváhou a bojuji dodnes. Jsme zkrátka každá jiná a také každá z nás si musí zvolit tu správnou stravu. Na každého funguje totiž něco jiného. Na co jsem za ta léta přišla, to platí pro všechny tlouštíky. Pohodlnost a nedočkavost. Jsme pohodlní se hýbat a nedočkaví, když shazujeme kila moc pomalu. První se však musí přehodnotit stravovací návyky a to nevratně.Jde to !!! Vím to z vlastní zkušenosti.

WestliR

ahoj. Vím o ověřených způsobech hubnutí a udržení váhy. Sám sem to ozkoušel a úspěšně,tetko si to nemůžu vynachválit. m2l sem 100kg a tetko mám 70kg.Ani náklady nejsou hrozný,stojí to stejně jako Váš náklad na jedno jídlo. Rád poradím...ad1@email.cz

Andrea :)

hoj, tak mně se konečně zhubnout podařilo, jsem po dvou dětech a několik let jsem si pak držela nadváhu - vážila jsem skoro 80 kilo .. před těhotenstvím jsem měla 59 ... až před rokem jsem narazila na český výrobek, který mi dost pomohl a pro mne překvapivým způsobem, který je zcela zdravý a přirozený, dala jsem dolů 17 kilo, nejsem sice na své původní váze .. ale pro moje tělo je to dooost velká úleva, nevím, jak se zde můžou psát stránky, nebo tak, tak písněte, pošlu odkaz na firmu, která tento výrobek přímo vyrábí. ok@greneia.com .. třeba tímto někomu pomůžu :) pa Andrýsek :)

kasenkak

Ahojky lidi skoro každý z nás má problém s nadváhou a většinou je to jen proto že nám buď nefunguje štítná žláza nebo máme problémy s trávením potravy já osobně narazila na český byliný produkt který je opravdu skvělý emulguje tuky do snadno stravitelné formy ale přitom mi dodává jak tuky(protože tělu nemůžeme všechny tuky odebrat!!!) ale hlavně mi dodává vitamíny fak skvělej a doporučuji ho za 2měsíce jsem shodila 5 kilo a když sem výrobek vysadila a čekala že se to vrátí nic takového se mi nestalo!!!! Opravdu jsem zjistila že tak pomohl několika lidem Tak jestli chcete vědět třeba o mém chudnutí víc naište mi mailíka na Chalupovakatka@seznam.cz jj díky a pápík a přeji vám ať shudnete jako já lehce a bez diet a hlavně bez JOJO efektu

boka

Existuje několik způsobů, jak se nadváhy zbavit. Řadí se mezi ně postupy účinné, avšak méně doporučované, i postupy naprosto v souladu s potřebami našeho těla. Nadváhu pomáhají omezit skupiny léků snižující chuť k jídlu (dochází však k jo-jo efektu a nemohou být užívány stále), psychoterapie, diety, chirurgická léčba (odstranění tuku, liposukce, bandáž žaludku) atd. Jediným spolehlivým, zdravotně nezávadným a trvalým způsobem, jak se obezity zbavit, je dosažení optimální hmotnosti správnou a vyváženou výživou a dostatkem pohybu!!! Sladit optimálně všechny důležité body pro trvalé snížení váhy není zcela jednoduché. Často citované rady typu „Nežer“ nebo „Více cvič“ vedou v prvním případě k jo-jo efektu, ve druhém k frustraci z pomalého dosahování výsledků. Trvalé snížení váhy je možné pouze kombinací vyvážené stravy, dostatku pohybu a vyčištění organismu. Zde jsou základní zásady: 1) Odhodlání je prvním krokem při dosahování trvalé optimální hmotnosti. Stálá úprava váhy vyžaduje několikaměsíční úsilí a vytvoření správných stravovacích návyků. 2) Dosažení ideální váhy je nezbytnou podmínkou. Obecně platí, že jakákoli nadváha je z dlouhodobého hlediska neudržitelná. Optimální hubnutí je cca 2 – 4 kg/měsíc, rychlejší úbytek neúměrně zatěžuje organismus. Dopady takového snižování váhy jsou jen negativní (povolování kůže, jo-jo efekt). 3) Detoxikace – očista organismu. Tuková tkáň je největší zásobárnou jedů. Pokud začneme hubnout, spaluje se tuk a uvolňuje se obrovské množství jedů, které ovlivňují tělesný chod. Odstraníme-li z těla toxické látky, úprava váhy bude postupovat rychleji a vzroste imunita. 4) Vyvážený přísun živin je nezbytný pro zachování správné činnosti organismu. Chcete vědět jak na to, napište: boka29@seznam.cz

gabi

ozvete se pomuzu vam kvalitne a efektivne gruela@seznam.cz

jenek

Dobrý den, vím o jednom přípravku, který dokáže pomoci při hubnutí o dost účinněji než ostatní prášky. Tento přípravek obsahuje dvě přírodní složky. Jedna je na odbourávání tuku jako většina prášků toho dle typu, ale ten náš má i druhou složku, která zároveň čistí organismus od látek, které se během celého života usazovaly v tlustém střevě a tato látka je hodně důležitá, protože tělo se musí při shazování kil i pročistit. Jestli chcete slyšet více tak se mi ozvěte na mail honza.bartozel@seznam.cz

boka29@seznam.cz

V první řadě by jste měl udělat detoxikaci, to je vyčištění organismu. Pak k tomu přidat spalovač tuku a komplexní výživu pro organismus. Na detoxikaci je vynikající InPure, na spalování InThermo a na doplnění výživy je Family In, který zabraňuje Jo Jo efektu a také k tomu přidat pohyb. V komplexní výživě je látka PinnoThin™ , která omezeje chuť na sladké. Z jídelníčku by jste měl vyřadit tučná jídla a jíst víckrát za den v menším množství. Hubnutí nebude hned, jenom detoxikace trvá 3 měsíce. Pokud chcete podrobnější informace ohledně produktů, jaké je složení, cena a co jak používat, napište mi.

Vladan

Koho zajimaji Vase zarucene fungujici, 100% prirodni preparaty, bla bla bla bla. Soudny clovek by mel vedet ze zadny koktejl , tablety ci jine preparaty ho kil nezbavi. Leda tak obsahu Vasi penezenky. Chudacci( myslim tim, tady ty dealery) Zdar

Paja

Souhlasim s Vladanem Prostě je to všechno o tom -nežrat makat cvičit a hlavně vydržet což je pro nas všechny to nejtěžši Tak se držte taky bojuju a moc mě to nejde,ale tady ti dealery jak řika Vladan se obohacuji na cizim neštěsti

Radka

Dobrý den, mohu sehnat meridii, lék na hubnutí, balení na měsíc za 800,- nebo na dva měsíce za 1400,- bbubblle@seznam.cz Radk a

mojedieta

Návody na hubnutí, seznam diet, zkušenosti...

Nataša

Ahojky chci ti povědět můj příběh a věř mi nebo ne vše je jak píšu :-) v 18 letech jsem ještě měla 75kg a to jsem si držela a pak během 4let jsem přibrala na 93kg katastrofa... Jednoho dne jsem si řekla DOST a hledala jsem na netu všechno možné jen abych zhubla, ale nic jsem nenacházela.. Až jsem narazila na jeden mail... Týkal se zhubnutí bez jo jo efektu a to mě zaujalo, protože vím moc dobře, co to jo jo efekt je a několikrát už jsem ho zažila... Ozvala se mi příjemná paní která mi byla ochotná pomoct... Změnila mi můj jídelníček, nastavila pitný režim, k tomu trošku pohybu a koktejly a světe div se šlo to a jde to... S novým životním stylem jsem začínala koncem března tohoto roku a z 92kg už se mi podařilo shodit na 86,5kg no není to báječné? a shazuju dál a můj sen je shodin na 60kg a věřím, že to s herbalife dokážu...jak říkám ani jsem nic moc nemusela měnit... Jen jsem přidala větší množství tekutin, sportík a večeři nahradila koktejlem od herbalifu... A cítím se báječně... Ohromilo mě to natolik, že jsem se rozhodla s nima pracovat a jestli chceš ráda ti pomůžu shodit přebytečná kila bez jo jo efektu... Tak co jdeš do toho? Budeš hubnout semnou? Jestli máš zájem písni na můj mail angolanecka@seznam.cz

Marta

Holky, mrkněte na můj návod na zhubnutí v tématu "tříhodinová dieta". Mimochodem-nemám z toho ani korunu :-)) Jen POMÁHÁM nezištně a upřímně :-)) NENIČ SI ZDRAVÍ NA ÚKOR KRÁSY, JE JEN JEDINÁ PŘÍRODNÍ METODA JAK ZHUBNOUT.

makyna

"zhubnout 5 kilo i za 14 dní" - nesmysl. to je na ukor ubytku vody a devastace lid. bunek. hunou rozume muzete tady - www.snama.cz/jel-active110

Eva

Ahoj, kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělala. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila jenom nadávky, už mám pár děvčat , která mají dole první 2 až 4 kg za dva týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěla, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala.rozum21@seznam.cz E

Eva

Dobrý den, na jedné diskusi o váze, jsem narazila na váš příspěvek, já pracuji jako ředitelka jedné střední organizace, za 6.5let ředitelování jsem přibrala 15kg, no a cítila jsem se zle, tak jsem se rozhodla, že tak to dál se mnou nejde a zkoušela, co by zabralo, neumřela jsem hlady a nezbláznila se nervozitou, kdybyste měla náladu, tak se připojte. Píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu. Kdyby přece jste ještě nezhubnula, poradila bych Vám, nakladatelství, pro které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 2 až 4 kg za dva týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěla, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala. E

Edita

Dobrý den ,dnes jsem si přečetla Váš článek na netu.Ráda bych vyzkoušela vaši metodu redukce váhy. Byla bych ráda kdyby jste se se mnou spojila a poradila mi.Moje tel. číslo 604285995 Předem Vám moc děkuji Edita

Andy

pokud člověk chce řešit nadváhu, tak by měl hlavně vědět, že hubnout může připravený organismus, čili pročištěný od nečistot .. málo kdo ví, že společně s nabíráním tuků se společně "nabírají" i škodlivé látky a pokud dojde ke spalování, tak tyto látky se uvolňují a odchází přes důležité orgány, jako jsou játra, ledviny .. atd ... Já jsem člověk, který nemá vůli, nemám na to, abych cvičila ., mám velmi nepravidelnou stravu .. a když mám chuť si dát něco sladkého, tak si to prostě dám .. nedokážu se omezovat, navíc myslím, že organismus potřebuje i ty tuky, které jsou vlastně prospěšné pro organismus .. a samozřejmě i cukry .. V roce 2006 jsem narazila na českou firmu, nabízející přírodní doplňky stravy, 100% přírodního charakteru .. a vyřešila jsem si spoustu zdrav. potíží, vč. toho, že jsem si snížila váhu o 17 kilo .. hodně jsem pila .. což bylo zvláštní, nikdy jsem nedodržovala pitný režim, ale při užívání těchto přírodních doplňků jsem pila opravdu hodně, co bylo fajn, že to šlo i bez toho, aniž bych musela nějak cvičit .. i když ono už dvě děti a 100m2 barák :-D je už cvičení asi samo o sobě :-D ale s těmito výrobky jsem se dostala na váhu před 9-ti lety .. před porodem .. Jestli zaujal tento text někoho nevím .. každého zaujme něco jiného .. napište mi na ok@greneia.com nebo zavolejte 724 12 11 78 ráda odpovím .. a pomohu .. No a pro ty, co neuznávají necvičení a nedodržování stravy .. samozřejmě ...je třeba zvýšit zeleninu, omezit nálety na ledničku atpd :)))

hubnu rychle..

Dobrý den,mám super věc zhubla jsem 30kg za 10 měsíců!!Vše jen přírodní cestou bez hladovění!Jen pročištování těla! Máte-li zájem o bližší informace .pošlete mi svá čísla a křestní jména na tel.číslo 725 613555.Ozveme se vám!!!!

Zuza

Chcete skutečně zhubnout tak když jsem to dokázala já dovede to každý užívalla jsem produkty německé firmy koktejly a polévky vše je chutné a za 2měsíce jsem zhubla 13kilo bez JOJOefektu ted´jsem těhotná takže mi to čeká ještě jednou a už nyní se těším.Zuza

bloncka

Tablety na hubnutí mají tak šílené vedlejší účinky, že je raději ani neberte do ruky. Zhubnete něco na tabletkách a co potom? Je třeba změnit celou svoji životosprávu, ale tak, aby to bylo příjemné a ne za trest. Podívejte se na www.dietla nd.eu Já už mám vánoční přírůstek dole a rodina si pochvaluje, jak dobře si teď jíme.

chyppsy18

POtrebujete schudnúť a už máte dosť drastických diét, ktoré aj tak neprinášajú očakávanýá výsledok?? Chcete schudnúť natrvalo a bez jojo efektu? nie je nič ľahšie ako začať užívať bezkonkurenčný liek na redukciu hmotnosti- reductil. Predám menšie balenie za 30 Euro a 98 kapsulové za 88 Euro. kontakt: zuzana.bujnakova@post.sk

Markéta

Dobrý den,mám super věc, jak zhubnout bez jojo-efektu!:-)!Vše jen přírodní cestou bez hladovění!Jen pročištování těla!!Neničte si zdraví léky s vedlejšími účinky a jojo.efektem, znám to z vlastní zkušenosti!! :( Máte-li zájem o bližší informace na va.m@centrum.cz

MarsyA

Zdravim, mela bych jeden pripravek ktery ma ucinek odstranovani podkozniho tuku. Je to formou kapsi a drinku, prodava se to dohromady. Kdyby jset chteli fotky nebo vedet vice napiste mi na mail Amira.Cro@seznam.cz

Vlasta

Chtěla bych se s Vámi podělit o můj příběh.Mněla jsem ty samé problémy a stale to šlo dokola .No a ted jsem zvítězila a bez problému.Jde o přírodní produkt který je bez jojoa bez vedlejších účinků. Máte zájem pište .skipe ..vlastafu ....Vlasta.Fuciková@seznam.cz

Hannis

zdravím všechny též se chci podělit. Jak se tu už píše-hlavní je výsledek, který motivuje.Mnoho žen užívá léky-ale ty nejsou celoživotním řešením. Já mám ráda bylinky a vím, že pomohou.Teď už mám produkty z bylin, které dokáží za 10 měs. zázrak- 10kg dole a bez přebytku kůže-pěkně pomalu a tělo si to určuje samo!!!chcete foto i info -hana.ceska@seznam.cz

elik (lidaelik@seznam.cz)

T Zdravím všechny co listují na netu a hledají nějakou tu radu jak se zbavit nadbytečných kil. Taky jsem listovala taky jsem utrácela kupu peněz za různé produkty ale až teprve před nedávnem jsem pochopila proč moje pokusy ztroskotávaly. Proč jsem nabrala rychle 7 kilo když jsem předtím tak pracně 5 shodila?? Nechápa jsem to a propadla bezbaději že já prostě nikdy nezhubnu!! Ale podařilo se mi to a nemyslete si mám ještě pořád ještě co hubnout, protože po porodu mi zůstalo 12 kilo :o( ale dneska už mám 7 kilo dole (po dvou mesících) a hubnu dál. Pokud chcete vědět jak se mi to podařilo tak mi napište :o) moc ráda se s vámi podělím :o) víc jaký to je soukat se do kalhot a připadat si jako sardinka - už ten pocit nemusíte zažít a naopak si začnete kupovat menší oblečení - jako já :o)

salinka

Skuste mrknout na stranky htt p://osobnitrener.euweb.cz/ Nejlepsi cesta, jak byt fakt stastna, zdrava a krasna je najit ten spravny zivotni rytmus pro vlastni telo. Vlastna skusenost mi rika, oplati se jednou investovat a spolehnout se na skuseneho odbornika. Prasky nepomuzou, ale jde to bez trapeni:)

imchlo - ok.ivonnach@gmail.com

Ahoj, i já se s Vámi ráda podělím o svůj příběh, celý život jsem bojovala s nadváhou, vyzkoušela jsem mnoho hubnoucích prostředků a diet, ale vždy se to vrátilo s jo-jo efektem a s úroky. Po Adipexu jsem zkončila na psychiatrii. Zácpa, pálení žáhy, nadýmání, migrény, únava byly na denním pořádku. Časté angýny a virózy, prostě děs. Imunita a obranyschopnost mého organismu byla na nule, tedy spíše pod ní. Pak se začaly přidávat a projevovat další potíže, jako nefunkční štítná žláza, cukrovka, kolísavý tlak a moje váha se vyšplhala na 96 kg při výšce 158 cm. Přestal mě bavit život. Dostala jsem se však k potavinovým doplňkům české firmy a mé problémy se pozvolna začaly zmírňovat, až zmizely. Za 17 měsíců se mi podařilo sundat 21 kg a 38 cm v pase, bez rastických diet a cvičení. Jsem zase plná energie, mám radost ze života, prostě se cítím lépe, než kdy před tím. Máteli zájem o více informací písněte mejlíkem. Info můžete najít i zde na těchto stránkách: www.okg-fit.cz/imchlo

Bibi(Blanka83@email.cz)

Je jasné,že samo to nepůjde dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Pro vás kteří chcete poradit mi napište na maila.Budu se těšit

elik

pro Paja: milý Pájo jde hubnout i bez cvičení - já sama jsem toho důkazem :o) ono zkuste si cvičit když se staráte o dvě děti - to pak nemáte chuť ani morálku i když "dývek" se cvičením mám dost...Pokud se vám nedaří hubnout jdete na to asi špatně - nebo prostě jen používáte špatné produkty. Z vlastní zkušenosti musím podotknout, že pití je u jakékoliv diety pilířem úspěchu. Další věc je, že pořád se vám budou kila vracet pokud tělo nejdřív nepročistíte :o) je to jednoduché a pak to prostě jde. Moje sestra to taky odmítala, říkala mi "já nechci nic na pročištění já chci zhubnout!!" ale bez toho to prostě nejde. Dnes po dvou měsících má o 6 kilo míň a pár centimetrů na problémových partiích taky ubrala....tak kdyby jste chtěl vědět o jaké produkty jde - projděte si www.ok g-fit.cz/elik Najdete tam i zkušenosti mnoha dalších lidiček :o) Hezký den všem

Evik

Já vím jak zhubnout není to žádná věda jen se ozvěte a pomohu Vám zhubnout bez jojo efektu a ještě se budete cítit i lépe a mladší.A taky mohu pomoci se vzhledem jež má okamžitý účinek. Volejte na 737606083

Alča

Zkus krabičkovou dietu a k tomu cvičení. Tu mám vyzkoušenou je to bez JOJO efektu sice drahší, ale bez starosti. doporučit můžu www.slimbox .eu s těma jsem s pokojená.

Borick

Jestliže omezíte jakýmkoliv způsobem stravu (je jedno zda hladovíte, držíte dělenou stravu nebo jíte pouze zeleninu), přinese to pouze krátkodobý výsledek. Tyto diety jsou založeny na omezení přijímaného množství kalorií, se kterým je však spojen i úbytek živin - tělu chybí důležité látky. Jakmile tedy dietu skončíte (to bývá většinou z důvodu nadměrných chutí, hladu, nervozity či ohrožení zdraví), tělo si okamžitě začne budovat "zásoby" tak, aby se připravilo na případnou další dietu a hladovění. Tyto zásoby se týkají bohužel i tuku - to je ten známý JO-JO efekt. Sladit optimálně všechny důležité body pro trvalé snížení váhy není zcela jednoduché. Často citované rady typu „Nežer“ nebo „Víc cvič“ vedou v prvním případě k jo-jo efektu, ve druhém k frustraci z pomalého dosahování výsledků. Podle nejnovějších studií, je nejúčinnějším způsobem trvalého snížení váhy snížení příjmu energie a správné složení živin. Takto sestavená strava je efektivní i při minimální fyzické aktivitě.

lucinky

Dobrý den, mohu Vám doporučit užívání čistě přírodního produktu LKVB6. Koukněte na jeho popis na ht tp://zdravikoas.cz/?39,lkvb6 Je to opravdu účinný spalovač tuků a harmonizuje celý metabolismus.

omites

Jojo efekt vzniká, když se hubne hladověním a odříkáním. Já má od ledna 15 kilo dolů a zas taková šílenost to nebyla. Neptřebujete vůli, důležitá je silní motivace. A pak samozřejmě platí ta zásada, že příjem musí být vyšší než výdej - bohužel nic jiního dlouhodobě nefunguje. Ostatní věci jsou jen vyhazování peněz!!

Miloš Bereš

Dobrý den,problematikou hubnutí se zabývám již 2 roky (profesně) vy zhubnete 5kg,ale 75 % z toho je sval, 10% voda a zbytek je tuk. S tímto problémem za námy chodí mnoho lidí. Zatím se my podařilo s každým tento problém minimalizovat bez zbytečné dřiny. Pokud máte zájem, sídlíme v brně můj tel je 724 970 588. Zavolejte a můžete k nám přijít. Konzultace a úprava jídelníčku je zdarma!!!!!! Hlavně nezkoušejte LÉKY a podobné věci zkušenost s nimy není dobrá!!!!

BeeBee

Dobrý den,problematikou hubnutí se zabývám již 2 roky (profesně) vy zhubnete 5kg,ale 75 % z toho je sval, 10% voda a zbytek je tuk. S tímto problémem za námy chodí mnoho lidí. Zatím se my podařilo s každým tento problém minimalizovat bez zbytečné dřiny. Pokud máte zájem, sídlíme v brně můj tel je 724 970 588. Zavolejte a můžete k nám přijít. Konzultace a úprava jídelníčku je zdarma!!!!!! Hlavně nezkoušejte LÉKY a podobné věci zkušenost s nimy není dobrá!!!!

Doubi

Povoláním jsem lékárnice (takže jsem si kolikrát vyslechla příběhy nešťastných lidí, co nemůžou zhodit svá kila), momentálně na mateřské. Nadváhu jsem získala na vysoké a po 2 dětech jsem měla nahoru asi 15 kg. Každý tvrdil, jak to kojením sundám, no u mě to teda nešlo. Na cvičení nemám čas a navíc pořád jsem s holkama venku. Na internetu jsem narazila na Emulips. Už tady příspěvky jsou, jenom se k nim přidám. Užívám ho nyní dva měsíce a mám 4 kg dole. Což je super, hubnout v průměru 0,5 kg za týden. Jenom podotýkám, že pití je hrozně důležitý. Tak kdybyste chtěli konkrétnější informace, neváhejte napsat doubravk@seznam.cz

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce