Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Hemoroidy

Chcem Vás poprosiť o informáciu či existuje masť proti hemoroidom, ktorá po niekoľko mesačnej aplikácií rozpúšťa tkanivá - hemoroidy sa stratia - netreba ich operovať.O niečom takom som započul v rádiu, ale neviem nič bližšie.Ďík

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ládo

Chcem Vás poprosiť o informáciu či existuje masť proti hemoroidom, ktorá po niekoľko mesačnej aplikácií rozpúšťa tkanivá - hemoroidy sa stratia - netreba ich operovať.O niečom takom som započul v rádiu, ale neviem nič bližšie.Ďík

Lucie
1x

Ano. Já mám dobré zkušenosti s Hemostopem- jak s krémem, tak i s tobolky.

Zdenka

Já taky. Hemostop je skvělý ve všech verzích. Naposledy jsem měla Micron a vyřešil vše za mě.

Marina
5x

Mně se hemoroidy ztratili po dvou měsících, natírala jsem to Fine 6. Měla jsem to v hrozném stavu

jirka
3x

ano fine6 super věc

martin

Ahoj, blba otazka...mam hemostop micron max tobolky ... ty se prosim cele polykaji ? diky, nikde to vlastne ani nepisi a prijdou mi velke..

Venca Praha

Mě hemeroidy dělají problémy už léta, ale švára řikal, že to mám léčit už jako v těle a ne akutně, ať si prej zajdu do lékárny. Než tam dojdu, poradíte někdo něco?

Libor

No jasně, na to pomáhá cantalin. Dá se to koupit už za 150. Doporučuju

Marty Marfy

A jak dlouho to musí člověk brát? Aby to nmělo najaký účinek?

Klara

Já to kupuju za 170 Kč, ale to uz není takový rozdíál

Honza 58

Já mám teda podobnej problém, ale už na to mám asi věk si řikám. Nicméně beru jakoukoliv radu

Zdeněk

Někdo to tu už psal. Ten věk jako nehraje uplně roli.

Tom

Ten Cantalin to nějak zastavuje přímo v těle, tak zkuste to

Fanda

Tak měl taky poradit co brát

Lukas Hovorka

To se musi clovek ale zeptat, nestaci jenom cekat.

Adam Nosek

No ono to není vždycky tak jednoduché. Zvlášť s takovýmto nepříjemným problémem

Jana

Já mám známého lékárníka z jedné nejmenované lékárny a ten mi dal také Cantalin. Hlavně že to je přírodní

Vlčice

Jj muší se to zastavit někde uvnitř, jinak je to furt na tu nepříjemnou aplikaci.

Kanibal lidojed

Vítám růži mezi trním a souhlasím. Je mi 55 a fakt to není nic příjemného

Dan Konvicka

Růži mezi trním. To si všici myslí, že se tento problém žen netýká? Já jich znám hned několik

Evava

Já taky :-) Jednu

Vašek Uhříněves

Tak můžeš jíst ten cantalin taky, docela to pomáhá

Kolena

Je to i pro ženský?

Wal

Jj je to pro ženský, hlavně pro ženský si myslim

Luboš Pěkný

Mě pomohl cantalin taky. Nemoh sem ani sedět, ale co sem to začal brát mám klid

Eman

Souhlas :-)

Ladik

Slyšel jsem od kamarada v restauraci, že tomu původně nevěřil, ale že nyní je spokojen. Hezký den všem

Han

To můžu potvrdit :-)

Jana

Mě teda na hemeroidy pomáhá nejlépe cantalin

Saša

Souhlas. Měla jsem to také. Asi po dvou měsících jsem zjistila, že cantalin zabírá výborně. Doporučuji

Kačaba

A jak dlouho to musím brát?

Saša

No mělo by to být poznat po třech měsících, ale většinou dřív

Jan

U mě pomohlo po měsíci a půl zhruba

Kokoška

To je pravda, stačí tak třeba dva měsíce, ale doporučují se tři

Jean

všichni máte CTR to nevíte ? léčba je jiná

Karla

Dobrý den, mám je také. Je možné i přesto provozovat bezbolestný sex? Třeba za pomocí lubrikantů?

Jarka

Joo, mám s tím potíže a potřebuji se jich zbavit..chci mít anální sex a nebát se ho dělat s partnerem..

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce