Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Příšerná pleť!!

Dobrý den, už delší dobu mě trápí akné a atopický ekzém, když se "zadaří" tak se mi oba objeví na obličeji a to je pak konec. Jsem strašně nešťastná a už nevěřím, že mi něco pomůže.. Zkoušela jsem snad všechno, beru už několik let antikoncepci, jezdím na laser a byla jsem i na chemickém peelingu, měla jsem snad všechny masti na akné, co se vyrábí, dokonce jsem brala už i roacuttan, ale nepomohl mi, ležela jsem 3týdny v nemocnici a nic.. Z Ameriky jsem měla dovezenou novinku, sadu přípravků na akné, ale jak mi to došlo, tak se to vrátilo. Takové ty různé čaje a podobné, nepomohlo. Byla jsem i na odběru krve, co se týče alergie, jsem prý úplně zdravá. Nejhorší je, že na obličeji mi zůstaly jizvy, které jdou hodně vidět.. Já už vážně nevím, co dál.. Máte někdo nějakou zkušenost, která vám pomohla, mimo toho, co jsem tady napsala? Už jsem vážně bezmocná, a čím jsem starší, tím hůř to snáším, protože jsem nikdy nepoznala, jaké je to mít pleť v pořádku. Děkuji vám předem za odpověď, za jakoukoliv radu budu ráda.. Šťastný Nový rok!!!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Daniel Sikora

Pokud má někdo problém s akné a nebo jizvami po akné (včetně nejhoršího typu - vulgaris) a už opravdu vyzkoušel skoro všechno, ať si pořídí transdermální kolagen od Colway. Pokud vím, jsou s tím produktem ty nejlepší zkušenosti. Konkrétně má sestra se zbavila jizev po akné vulgaris a muj známý tak přišel o "růžovku". To vše během 2 měsíců používání kolagenu. Pokud by někdo z Vás měl zájem o bližší informace o tomto výrobku, zavolejte na tel. 720 574 680. Tam se dozvíte víc.

Eva
1x

Dobrý den, někde jsem četla, že na akné je prozatím dobré koloidní stříbro, je k dostání v lékárně asi za 350,- Kč. Hovořil o tom nějaký odborník. Zatím nemám vyzkoušeno. Je to něco jako přírodní antibiotikum.

Iva
1x

Ahojky, na tuto stránku jsem narazila náhodou. Příspěvek od Marti je mi velice blízký. Mám úplně ty stejné problémy a až na laser a Roacuttane (v poslední chvíli, po konzultaci s dalšími lékaři a získání informací, jsem odmítla) jsem absolvovala všechno. Stavy, kdy se, jak je vtipně napsáno, "zadaří" moc dobře znám. Člověk neví, co ho pak víc trápí - jestli akné nebo ekzém. Ekzém jsem řešila s kožní - pouze mi sdělila, že je to defekt kůže, se kterým se nedá nic moc dělat. Napsala mi na to Advantan (pouze při potížích, aby si kůže nezvykla) a musím konstatovat, že to pomůže (alespoň dočasně). Akné už s kožní ani neřeším.... (a to jsem jich navštívila docela dost - mám pocit, že 4). Po všech možných mastech a chem. peelingu. jsem to však vzdala. Dokonce jsem měla přímo vyrobeno sérum, které jsem dávkovala pod jazyk. Na čas to zabralo, ale opradu jenom na čas. Je mi 25 a s akné se trápím od základní školy (částečně i dědičného původu). Za tu dobu se mi nejvíce osvědčilo (akné se alespoň zklidní), mazat se lehkými krémy (nezkoušet všechny možné masky a krémy), nejlépe málo mastné (Ryor,...), používat jemnější make-up, ale hlavně "na sobě nepracovat". Řekněte si, co je lepší - zamaskovat drobnější pupínek, nebo rozškrábaný "kráter". Není špatné zajít na kosmetiku (já chodím 1 x měsíčně). Stavy, kdy je člověku ze všeho na nic moc dobře znám. A ty depky z toho taky. Marti, já taky nevím, co je to "zdravá kůže". Chystám se vyzkoušet konopnou mast a taky solárko. Tak pak dám vědět. Byla bych ráda, kdyby ses ozvala. Přeji všem mnoho pevných sil v tomto nerovném boji......

chuj

Ahoj, konopná mast mi pomohla při "odvykání" na Locoid lipocream, takže s ní mám opravdu výbornou zkušenost (CutisHelp Konopný krém Seborea při nadměrné produkci kožního mazu). Zkouším také konopnou mast na akné, ale zatím nic moc (přesto trochu pomohla). Dnes jsem si koupil nějaké laktobacily a mastičku s obsahem stříbra (jako anibakteriální mast), která má zmírňovat zarudnutí atd. Celkově na to zkusím jít ale přes pročištění (detoxikaci) organizmu a zdravou výživu :) Pokud to nepomůže, tak už mi zbude asi jenom pytel na hlavu :(

Jitík
1x

Ahoj, akné je mi velice blízké. S akné zápasím už od 12 let a stále ne a ne ustoupit. Zkusila jsem už spoustu přípravků na akné, laser - ten pomohl ale jen dočasně, brala jsem antikoncepci - to bylo o trošku lepší, ale když jsem jí vysadila, akné se mi objěvilo zase. Ráda bych chtěla najít nějaký přpravek, který by mi pomohl. Teď zkouším konopnou mast a musím říct, že se po ní boláky pěkně hojí a póry se stahují. Doufám, že to nebude působit zase jen dočasně. Jin už se z toho zblázním:-)

Andy
1x

mrkněte ht tp://zdravyzivot.greneia.com /akne/akne.html

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce