Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Bellasin

Zacala jsem uzívat potravinovy doplnek BELLASIN,zajimalo by mne,zda ma nekdo nake zkusenosti s jeho uzivanim???

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Eva

prosim taky mam zajem o tento [email protected]

Jana

také by mě zajímala tato metoda [email protected]

kveta

I ja prosím o zaslání bližších informací.Děkuji Květa kvetoslavaralisova@ seznam.cz

Gita
1x

Moc zdravím všechny spolubojovníky s nadváhou. Je mi 52 let. Ve svém životě jsem vyzkoušela snad všechny diety a s léty jsem přišla na to, že fakt nejlepší je rozumná strava a trocha pohybu. Ale s přibývajícími roky to jde čím dál hůř a proto jsem začala přemýšlet o Bellasinu. Ještě, že mě napadlo se nejdřív juknout na diskuze!!! Všem moc děkuji za názory a holt se zase raději začnu víc hýbat a míň jíst.:-)

ivča
1x

Bellasin je pěkné svinstvo, doporučuji všem ženám, které ještě menstruují, NEBRAT! Jednak vám úplně rozhodí cyklus, buď přestanete nebo naopak budete krvácet stále, což byl můj případ a trvalo mi dlouho, než jsem se srovnala a dvadnak bellasin obsahuje rostlinku ploštičník, která nepříznivě působí na játra. Takže jsem "zázračný prostředek" Bellasin vyhodila a již nikdy více

vlada

Mám opačné zkušenosti.

janca
3x

zdravím všechny kdo bojují s nadbytečnýmy kili jako já. protože se mi nedařilo zhubnout tak jsem i já podlehla reklamě a koupila bellasin užívám ho už rok i přesto, že mám vysoký tlak.moje zkušenosti jsou pozitivní tlak jsem dostala pod kontrolu mám 120/80 u zhubla jsem 20kilo nemám problém s bušením srdce ani nespavostí a to piji 2-3 kávy denně cítím se velice dobře.

vlada

Souhlasím

zuzi
1x

Zdravím všechny co se snaží jako já...a nic!Po autonehodě jsem nabrala 20 kg.4 roky držím různe diety,nemohu moc cvičit a tak mi to nejde.Dokonce ani "Bellasin" neuspěl. Právě naopak.Možno právě proto mne zaujal vaš program. Jak nato? PODEJTE POMOCNOU RUKU, budu moc ráda. Dík [email protected]

Dobrý den všem.Bellasin ani Lipoxal Vám opravdu nepomúže zhubnout.Já jsem měla stejné zkušenosti.Kamarádka mi před rokem poradila osobní vyživovací poradkyni,se kterou jsem svých 10kg měla dole za 3 měsíce,upravila jsem i KT.Vše v pořádku již 10měsíců.Pokud máte zájem,napište na jel-7zavináčsnama.cz,tak Vám poradí.

Katka

Ballasine jsem si zrovna chtěla objenat prez internetové stránky ale jak vidim tyto negativni vysledky tak jsem sito okamžitě rozmyslela

Leňulinka

Bellasin mám 3 dny a fakt bez problémů. Zchudla jsem 1 kg a to jím normálně /i večer/. Je mi 45 let, Menzes mám pravidelně. Tlak mám vysoký a po bellasinu nepozoruji žádné změny k horšímu. Je to asi individuální, ale já si stěžovat nemohu ani na závratě, spaní či pálení žáhy. Nikdy jsem nic podobného nebrala, ale zatím má zkušenost je pozitivní. Potřebuji ještě shodit 6 kg do dovolené, tak snad se mi to povede!

vlada

Ano, musím říct, žádný zázrak, ale pokud se složení týče nemůže ublížit pokud nepomůže.

vlada

Ještě bych chtěla dodat, že je možné, že určité ingredience někomu nemusí vyhovovat, ale přesto si myslím, že je důležité posoudit názor toho, kdo s tím má delší zkušenosti.

Rebeka 12

Teraz som aj ja v pomykove..chcela som uzivat B. kvoli vyrovnaniu hormonalnej hladiny,kedze uz nemenstruujem,no desia ma tie vedlajsie ucinky.

vlada

Bellasin. tak já ho používám už víc než rok. S určitými přestávkami. Je mi 43. Zlepšila se mi nálada,životní energie. Ne že bych nějak zhubla, ale i váha se mi upravila. Myslím, že to bude i psychická záležitost.To znamená, jak kdo čemu věří.

walkie

nevzdávejte to! Budem nosit oblečení jednu konfekžční velikost menší :o)....

alena

Koupia jsem si bellasin a později přečetla tyto reference dost mě vyděsily a začala jsem se více pozorovat ale musím říci že naladu mám skvělou mam více energie -Jen mám pocit že musím více pít ,ale to je dobře protože jsem dříve za cely den vypila jen 3 kavy.Muže to byt bellasimem ale take počasím .Beru ho již 5 den a doufam že se nic nezmění.Přeji pěkny den

Jana

Bellasin užívám od ledna. Žádné nežádoucí účinky se u mne nedostavily a váha jde pomalinku dolů. Je mi 43 let a z 75kg mám k dnešku 68kg. Jsem spokojená a doporučuji.

MARIE
1x

TAKŽE BELLASIN JSEM DOSTALA PROTO JSEM SI VČERA VZALA PRVNÍ TABLETY..MUSIM ŘÍCT, ŽE PO PŘEČTENÍ TĚCHTO REAKCÍ JSEM TEDA BYLA SILNĚ ROZHODNUTÁ SI TABLETU NEVZÍT...ALE...ZA PRVÉ BELLASIN MÁ JEN PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ, NENÍ TAM NIC CO BY ČLOVĚKU MOHLO UBLÍŽIT.JE PSÁNO, ŽE JE PRO ŽENY PO 40..JÁ BYCH PRÁVĚ TĚMTO ŽENÁM ASI NEDOPORUČILA..PÁČ MAJÍ SILNĚ POVZBUZUJÍCÍ ÚČINKY A ZDŘEJMĚ ŽENÁM CO MAJÍ NĚJAKÉ ZDRAV. PROBLÉMI NEDĚLÁ DOBŘE. MĚ TEDA NENÍ ANI 30...TAKŽE NEMÁM ŽÁDNÝ ZÁVRATĚ, ANI BUŠENÍ SRDCE ANI SE MI ŠPATNĚ NESPÍ!! ALE JE PRAVDA, ŽE TO BERU CHVILKU , ALE TADY VĚTŠINA PÍŠE ŽE PO PRVNÍ TABLETĚ JIM BYLO ŠPATNĚ. KAŽDOPÁDNĚ POŘÁD MUSÍTE BRÁT OHLED ŽE TÍM, ŽE BUDETE POLIKAT TABLETY ZÁZRAČNĚ NEZHUBNETE.KAŽDÝ PŘECE VÍ, ŽE JE NUTNÉ OMEZIT JÍDLO, NEVHODNÉ POTRAVINY JAKO MASTNÉ, BÍLÉ PEČIVO , SLADKÉ, KÁVU ATD..DOSTATEČNĚ PÍT A HÝBAT SE...NO A POKUD VÁM PRÁŠKY NESEDÍ NENÍ NIC JEDNODUŠÍHO NEŽ JE PŘESTAT BRÁT...

Lenka

Zdravím věechny co se snaží zhubnout. Po porodu jsem nabrala 15Kg.Je to pro mě hrozné,do ničeho se nevejdete a připadám si jak pochodující bojler.Bellasin nejhorší reklama co je. Já si ho také koupila a nic.Akorát po něm zvracím,žádné jídlo v sobě neudržím a dokonce jsem i složila a musela jsem být hospitalizována v nemocnici. Nedoporučuji, je to podvod Ale jestly opravdu někdo opravdu ví po čem zhubnout a pomůže to.Napište prosím [email protected]

Ela
2x

Je mi 46 let a už minimálně rok jsem v přechodu - žádná menstruace, velký úbytek hormonů. Nadváhou netrpím, sportuji - hraji aktivně basketbal, lyžuji a s batohem jsem si procestovala půl světa. Myslím, že jsem si ale v tom svém novém životě v přechodu začala procházet peklem. Deprese, úzkost, pocení, bušení srdce a nespavost. Stavy, které jsem předtím nikdy neznala. V takové situaci se teprve člověk začne uchylovat k pomocným berličkám jako jsou různé přípravky na trhu. Zkusila jsem GS Merilin a můžu ho jen doporučit. Všechny ošklivé stavy zmizely akorát se mi zdá, že jsem pár kilo břibrala. Proto jsem přešla na Belasin. Beru ho zatím jen měsíc, kila se dolů moc nehýbají ale žádné viz výše popisované vedlejší účinky nemám. Možná se některé slečny moc pozorují. U mě tedy, jak jsem řekla nemůže určitě nastat nic horšího, než čím si žena v předčasném přechodu opravdu začne procházet. Uvidím :-)

Vlasta

Ahoj,ten puvodni Bellasin byl z USA a super brala jsem ho rok a bylo to fakt perfekt,ted to vyrabi ceska firma bez prilozeneho navodu a popisu a nekdy i proslou lhutou a ma vedlejsi ucinky ruce pryc je to na prd!

Tatiana

Nuz ja beriem uz 3 tyzdne Bellasin a schudla som presne 3kg. Vobec som nezmenila svoje stravovacie navyky, ani som sa nevzdala nejakych napojov, ani sa nevenujem sportu a ani nemam viac stresu. Hlavne sa "chudsie citim" a centimeter mi vravi viac ako vaha. Bellasin mozem LEN odporucat - no ci vyhovuje kazdemu neviem posudit.

Sabina
3x

Vážené dámy,jak to tak tady čtu,tak mám pocit že všechny z vás zajímá pouze to,jestli po Bellasinu zhubnete a ne to,zda vám pomáhá při klimakterických obtížích.Vyvolává to ve mně pocit,že spousta z vás ani v přechodu není a bere tento přípravek jen proto,aby zhubla.Pak se nedivte že máte problémy.Asi byste si měly napřed pořádně zjistit složení a indikace.Akorát tady zbytečně stresujete ostatní.

vika

Vážené Dámy!!!! přečetla jsem si celou zdejší diskusi, protože jsem doufala, že aspoň některá z Vás napíše pozitivní slova k Bellasinu ve smyslu klimakterických potíží. Děkuji, našla jsem. Komentář Sabiny je výstižný!!!!!! a pravdivý!!!!!!! Bellasin užívám hlavně pro sklidnění návalů horka, nervozity v období přechodu. Je mi 52 let a pomáhá mi také držet váhu na úzdě a mám skvělou naladu. Všem mladým dámám doporučuji -vyčkejte času jako .....a nepište nesmýslné příspěvky

viki

taky jsem naletěla na reklamu mam 39 let a rok se trapim s menopauzou tak jsem si koupila Bellasim že se mi trochu uleví ze zdravotních duvodu nemohu brát hormony a ani cvičit.Jenže po týdnu uživani je mi špatně od žaludku třesou se mi ruce skoro vubec nespim, hrozně mě začali bolet lýtka a ještě mam paleni a štípani na intimnich místech a to jsem dřív neměla je to hruza a taky jsem hledala o vedlejších učincích a nenašla jsem nic dokonce jsem se ptala i v lekarně a o ničem po mé skušenosti doporučuji nebrat a raději budu mít nějaké to kilo navic

Elis
1x

Ahojte Jsem v šoku co milé dámy píšete, že Vám Bellasin neprospívá. Já jsem díky Bellasinu plná energie, elánu a žádné deprese nemám,ba naopak cítím se lépe než dříve. Beru ho přes 4 měsíce, menstruaci mám slabší a bez bolestí a dalších nepříjemných příznaků, spím, netočí se mi hlava, prostě jsem velmi spokojená:) Zhubla jsem 5 kg, ale taky proto něco dělám,jím zdravě a cvičím 2xtýdně, chodím pěšky denně do práce a z práce, taky na procházky, bez pohybu a zdravého stravování zázraky nečekejte. Ale každý máme to své tělo jinak nastavené, proto vydržte a snažte se něco i pro svou vitalitu udělat, začít se hýbat a zdravě se stravovat a hlavně hodně tekutin denně, kila pujdou dolů a budete se cítit svěží, plné elánu a o 20 let mladší:) Bellasim doporučila kamarádka, protože jsem měla několik let problémy se silnou memstruací a myom v dutině děložní, mám klid i s výkyvy hormonů a nálad,hodně zdaru všem

Lída

Ono těch Bellasinů se totiž vyrábělo víc druhů. Ten, po kterém se opravdu hublo byl Bellasin effect + a Bellasin nigt. Složení toho, co se prodává nyní zdaleka nemá to složení jak u Bellasin effect +, nyní se rpodává inovace Bellasin 40+ a to je víceméně k ničemu. Nezhubne se po něm nic- zbytečně vyhozené peníze. Kdyby se EU zabývala jinými věcmi než jak nejlépe omezit prodej léčiv, co byly bez receptu a měly účinky.

Tereza
1x

Beru bellasin 40+ dlouhodobě kvůli návalům, ne kvůli hubnutí, a jsem s ním spokojená. Zkusila jsem už ledacos, návaly mě trápí už několik let, asi v tom taky trochu hraje roli genetika, moje máma jimi také léta trpěla. Ostatní produkty po nějaké době fungovat přestaly, bellasin zatím drží a beru ho už delší dobu. Hubnutí od něj neočekávejte, v práškách to není. Jde o vyvážení stravy a pohybu.

Magda
1x

Bellasin 40+ beru již tři roky od chvíle, kdy nastala menopauza, a to 1x denně po ránu se snídaní a zapíjím kávou.. Absolutně jsem nezaznamenala žádné negativní účinky, naopak, když mi dojde, nebo zapomenu, poznám to návaly a pocením. V této dávce neovlivňuje hubnutí, ale ovlivní nepříjemné příznaky menopauzy. Pro přítomnost rostlinných estrogenů bych nedoporučovala užívat ve fertilním věku. Primárně je určen k vyrovnání příznaků menopauzy a to, že by se při něm nemělo přibírat je spíš jen bonus. Není to přípravek na hubnutí, pomáhá jen upravit hormonální zmatky v organismu způsobené přechodem + jejich důsledky = přibírání na váze.

Šárka

Mě teda udivuje kolik uživatelek koupilo Bellasin na hubnutí s nějakou vidinou ztracených kilogramů. Já Bellasin užívám pravidelně už skoro rok,koupila jsem si kvůli problémům s nastávající menopauzou a je perfektní,mám více energie,přestaly mě bolet prsa,lépe se mi spí,cyklus je také lepší. Neříkám,že každému musí sednout,ale očekávat ztrátu kilogramů je poněkud naivní.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce