Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

lexaurin

ahojky,prosim vas muze mi nekdo pomoct? uz delsi dobu pracuji v zahranici a ma pritelkyne celou dobu na me cekala u nas v ceske republice,videle jsme se jen 14 dni v roce ale nase laska nas porad drzi pohromade,ale potom to zacalo,ma pritelkyne zacala citit uzkost a doslo to do takoveho zacatku ze musela navstivit lekare,kteremu rekla,ze ma stejne pocity jako mnozi lide co pisou v techto clankach napr. uzkost,nevolnost,slabost,nespa vost,bolesti,v noci kdyz lezi a snazi se usnout tak se chveje,a tak ji lekar predepsal lexaurin,lekar ji napsal ja ho pouzivat ze musi ho brat poprve po ctvrtkach ,potom po pulkach a tak postupne az by brala celou davku ,ale uz po tech pulkach vedela ze se citi porad stejne a tak ho vysadila,ale ma porad stejne pocity jako pred tim,a ja se snazim ji pomoci ze vsech sila tak jsem zkusil vyresit aspon tu uzkost a samotu a zacali jsme byt spolu v zahranici ale porad nemuze spat,citti se slaba,unavena,obcas ma na hrudi bolesti,tak by se chtel zeptat jestli mel nekdo taky takove pocity a pouzival tento lek ,ktery potom vysadil na sve ryziko a musel prekonat tezke stavy ze kterych se do dnes dostal a citi se uplne zdravy,tak ze muze spat a nema zadne jine priznaky. myslite ze by jsme to mohli zvladnout atak ze se vrati do normalu? uz jsme spolu 6 let a nikdy takove problemy nemela,akorat vym ze pred pul rokem byla nakazena zloutenkou ze ktere se po ruznych lecbach a vysetrenich vylecila,rekla mi ze dostala celou krabicku lexaurinu a pouzila zatim jen 4 prasky,po 4 praska mela stejne pocity jako pred tim nez ji je doktor predepsal,myslite ze vyzaseni techto leku by bylo pro ni lepsi a mozna by napravilo to ze opravdu budeme jen spolu a zit normalni zivot nez jak jsme byli do dnes? kazdy zvalst? odpoved mi muzete poslat na muj email mnohokrat dekuji josef drzim vsem pesti [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Melinda

Tento lék nevysazovat pomůže jí ale nevysazovat mám vlastní skušenost .M

Leguan

Lexaurin, ten by zabrat měl.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce