Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

opalování nástřikem(sunfix)

chtěla jsem se zeptat, jestli mátě někdo zkušenosti s tímhle způsobem opalování?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Hanka
6x

Kamarádka mi říkala že vyzkoušela opalování nástřikem od této firmy http://www.t an-go.cz ale mám z toho trochu obavu ,ale vypadá to lákavě. Je to nějaká nová metoda. Nemáte někdo nějaké informace nebo zkušenosti? Díky.

Yvona Michálková
3x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Petr
3x

chtěl jsem se zeptat, k založení studia na samoopalování potřebuju živnost vázanou? Nebo volná? Předem mockrát děkuji, západní Čechy

Yvona
2x

K provozování nástřiku je potřeba živnostenský list na kosmetické služby, což je řemeslná živnost.

DENISA
2x

AHOJ.NEVITE JESTLI JE NAKY SALON OKOLI PLZNE NEBO V PLZNI.DEKUJI MOC

lukáš

classictan v k.varech 790/366950

jméno a příjmení
2x

Nevíte prosím o nějakém studiu, které provozuje sunfix v okrese Vsetín? Děkuji

jméno a příjmení
1x

Nevíte prosím o nějakém studiu, které provozuje sunfix v okrese Vsetín? Děkuji

HelenShar

kabinu Provocative beauty najdete v Plzni, Denisovo nábřeží 6. Studio HelenShar . Tel.: 605119639

Petra

Dobrý den,tak to jste přesně to co hledám.Kde vás najdu?

Ilona

Ja jsem vyzkousela nastrik v automaticke kabine a byla jsem nadsena, super prirozena barva a bez fleku, doporucuju Provocative Beauty

JA
1x

Pro nástřikové opálení doporučujeme htttp://www.bronze-studio.info naleznete tam dost informací.

JA

Pro nástřikové opálení doporučujeme htt p://www.bronze-studio.info naleznete tam dost informací.

motlix
1x

Je to tu špatně vysvětlené. Látka je tvořena ze 2 přírodních látek.První dělá ten okamžitý efekt ten se během 2 dnů smeje...Druhá látka tzv.DHA reaguje s pokožkou a tmavne postupně následujících 24 hodin.Více najdete třeba na wikipedii.com Pokud měl někdo fleky je to tím že látka byla nanášena špatně a nebyla dostatečně otřena. Vždy se doporučuje spodní tmavé prádlo, protože se člověk potí...ale jde to bez problému vyprat. Apropo do solaria nesmíte pokud berete antikoncepci nebo antibiotika - ale to vám tam nikdo neřekne že z toho jsou pigmentové skvrny.Nástřik je taky zdravější - nemáte z něj vrásky a rakovinu!!!... Chtěl bych Vás tímto pozvat do nového salonu v K.Varech na Nám.Dr.M.Horákové 14 naproti Poliklinice. Máme plněautomatickou kabinku na nástřikové opalování neboli opálení bez UV záření s 20 tryskami-jediná v ČR.Za velmi výhodné ceny!!!Nástřik trvá necelou 1minutu a vydrž íto podle chování i 10dní. Výsledky jsou viditelné po prvním nástřiku ale během 24hodin to dále tmavne. Pokud budete mít nějaké další otázky neváhejte zavolat 790/366959 nebo 775334566 www.kvtrend.cz

Iveta.Z

Ráda bych reagovala na komentář uživatelky MOTLIX. Co si myslíte, že se stane když zničeho nic zmizí slunce? Že by lidstvo vymřelo? Hmmm řekla bych že jo. Slunce je z 90% jediným zdrojem vitamínu D bez kterého člověk nepřežije. Sluneční záření je stejné jako voda. Když je jí málo nebo vůbec je to špatně, jsme dehydrovaní nebo umřem žízní. Když je jí moc hrozí selhání ledvin nebo utopení. Nedá se bez ní žít, ale hodně jí být taky nesmí. Stejné je to se slunečním zářením, nesmí ho být ani moc ani málo. Žít bez něj nejde, ale opět když je ho moc je to špatné. Pokud si člověk bude solárium vybírat tak aby co nejvíc ušetřil musí se smířit s tím, že šetří na svém zdraví. Pokud si někdo vybere solárium s platným certifikátem EU normy s doloženými servisy strojů a výměny trubic což je potom znám ale na ceně, nemusíte se ničeho bát. Solária obsahují pouze UVA a část UVB záření. Slunce obsahuje UVA, UVB, UVC, gama záření atd, které jsou natolik agresivní, že kdyby bylo gama záření v solárku už po minutě budete na škvarek. Udivují mě lidi co se na slunci vystavují záření, které je využíváno k laserům, ale do solárka kde je jen UVA a UVB tak tam řeší že je to nezdravé. Stačí o tom jen něco vědět a nebýt jako stádo ovcí. Je zvláštní, že sami kožní doktoři posílají klienty s lupénkou a ekzémem do solária protože je to to jediné co jim pomáhá. VITAMÍN D

HelenShar

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Petra
1x

Nástřik opalování / nástřik samoopalovací emulzí / SUN FIX / BRONZ EFEEKCT / AIRBRUSH BRONZE/ ARUBA TAN. Sama jsem to hledala všude možně pod různými názvy a v podstatě je to všechno jedno a to samé, v Počernicích je to nejlevnějsí v Praze stojí tam 390Kč celé tělo vydrží to 10 až 14 dní a pokud přijdete do 10 dnů dají Vám výhodnější cenu za 250 Kč, je to opravdu zdravější něž solárium a nevznikají vrásky. Mohu vřele doporučit z vlastní zkušenosti !!!! Mají stránky www.kadernictvi-pocernice.cz tel 281922833. Na stránkách je to v sekci jako SUN FIX. Krásný den všem Petra

Cerna Petra

Nástřik opalování / nástřik samoopalovací emulzí / SUN FIX / BRONZ EFEEKCT / AIRBRUSH BRONZE/ ARUBA TAN. Sama jsem to hledala všude možně pod různými názvy a v podstatě je to všechno jedno a to samé, v Počernicích je to nejlevnějsí v Praze stojí tam 390Kč celé tělo vydrží to 10 až 14 dní a pokud přijdete do 10 dnů dají Vám výhodnější cenu za 250 Kč, je to opravdu zdravější něž solárium a nevznikají vrásky. Mohu vřele doporučit z vlastní zkušenosti !!!! Mají stránky www.kadernictvi-pocernice.cz tel 281922833. Na stránkách je to v sekci jako SUN FIX. Krásný den všem Petra

Dana

Ahoj.Domažlicko,Klatovsko-sal on Tonia,tel.602575204.Celé tělo za 200Kč.do konce prázdnin.

Natasa
2x

Na tomhle nástřiku jsem byla, po 6 hodinách jsem ztmavla tak o 5 odstínů, je to velice pěkné, ale po čištění pleti a odličování, se mi začaly dělat fleky a to hned po dvou dnech. No, ale jinak je to pěkné na ten den. Mějte se hezky, ale kdo nezkusí neuvěří...

Lucie
1x

Pokud máte někdo zájem vyzkoušet metodu "Sun fix" - opalování nástřikem, kontaktujte mou osobu - tel. 603871347 - jde o přírodní nezávadné byrvy několika odstínů - nástřik trvá cca 15 min - cena 490,-Kč - nástřik vydrží 7-14 dní dle typu pokožky a péči o ni (někdy i déle) - po nástřiku - bez zápachu kůže, bez barvení oděvů, pokud se používají kvalitní barvy tak se fleky ani jiné nežádoucí jevy nevyskytnou

marie

Rada bych vyskousela metodu sun fix,poradi mi nekdo kde v Prraze najdu salon ?dekuji marie

eva

Marie, doporucuji Ti misto metody Sun fix nasprejovani v kabine Pro-B, je to mnohem rychlejsi a pohodlnejsi. Nikdo Te nestrika, jen vejdes do kabiny a za chvilku jsi nastrikana. Kontakt www.provocative-beauty.com

Adéla

Na Pro-B je super, že má člověk soukromí a ten výsledek je opravdu přirozený. Ale hlavně Vás nikdo neokukuje a je to ve finále hrozně příjemný relax.

Lenka

Jak dlouho Vám ten nástřik vydržel? Chystám se jít také na nástřik a právě mám strach, že se mi začnou dělat fleky po umytí...

martina

nevite jestli je v Brne samoopalovaci kabina Provocative beuty?diky m.schupplerova@centrum,cz

Lucie

Metoda SUN Fix - samoopalovací nástřík, v případě potřeby informací kontaktujte - 603871347

nitra
1x

zdravím, nevíte o nějakém salónu v oblasti LBC? na netu nemůžu nic najít... díky

Martini

AHoj lidicky, zacla plesova sezona, tak sem si domluvila SunFix domu, slecna, co to jezdi delat do Praze by byla radsi, kdybychom byly alespon 2-3 najednou, ja ale nemam zadnou kamosku, ktera by zrovinka chtela. Bude to ted ve stredu 4.2. v 17:00, tak kdyby mel nekdo zajem, ozvete se na 724278671 a ja dam vic info :) Martina

dani

Hele nemáš prosimte na ní císlo? jsem z Plzně, mela jsem slečnu co jezdí i sem,ale ztratila jsme ho. kdybs ses ozvala na [email protected] budu moc ráda diky

sisi
1x

Měla bych zájem o nástřik opalování v Příbrami,moc prosím,mohl by mi někdo poradit,v kterém kosmetickém studiu toto dělají nejlépe a nejlevněji?Předem mockrát děkuji za odpovědi,které prosím posílejte na můj e-mail sisi.66@seznam.,cz Bud¨te krásné,papa...sisi...

sisi

Opravuji e-mail- [email protected]

sisi

Opravuji e-mail [email protected]

Simca
1x

ja jsem vyzkousela kabinu Provocative Beauty a vypadala jsem jako od more, zadne fleky, super bronz barva, kontakt je www.provocative-beauty.com

Lucie

pokud potřebuje informace o samoopalovacím nástřiku - SUN Fix - kontaktujte 603871347

Danča
1x

Nevíte někdo o sunfixu v okolí Liberce mám s ím velice dobré zkušenosti v Jablonci nad Nisou,ale bohužel slečna,ke které jsem chodila to přestala dělat,že neměla velké odběry,....děkuju moc

Stepulka

Nevíte někdo prosím jestli se nástřik opalení dělá i někde ve východních čechách?????Moc prosím o radu.Budu se vdávat a jsem na začátku těhotenství takže do solária nemůžu.Budu ráda za jakoukoliv odpověď.Můj email je [email protected]

Alena

Tak jsem jedna z těch co hledá a hledá kontaktní místo kde by provedly nástřik.Jelikož jsem z Plzeňského severu,a mám dva malé kluky,nemohu si dovolit jezdit někam do Prahy,Brna,Třebíče apod. Děvčata můžete mi poradit kde bych takové studio našla v Plzni? mail: [email protected] Děkuji

Monika
1x

Dobrý den, mám zájem o nástřik opalování, ale mám dvouměsíční dcerku a kojím, tak by mě zájímalo jestli je tento způsob zdravotně neškodný a vhodný pro kojící matky. Děkuji za odpověď.

gloglo

Chtěl jsem se zeptat,pro toho,kdo tuhel zkušenost už máš,jak je to se stratou opalení?jestli je postupně vyjmevaná nebo tedy jak,ptám se kvůli tomu,že mám obavy z toho,že když se člověk spotí.

monika

Prosím o info, Je v Ostrave salon,kde funguje sun fix,a v akej cenovej relácií sa to pohybuje?5,2, DEM NA PLES MOC MI NA TOM OPÁLENÍ ZÁLEŽÍ.´DAKUJEM.

monika

Prosím o info, Je v Ostrave salon,kde funguje sun fix,a v akej cenovej relácií sa to pohybuje?5,2, DEM NA PLES MOC MI NA TOM OPÁLENÍ ZÁLEŽÍ.´DAKUJEM.

perfect
1x

Nejlepší air-brush opalení je u Filipa Gregora na Vinohradech.. nebo kdekoli kde používej Sienna X Krasný barvy, výber odstínú a dlouho vydrzí.

Silvie Elizabeth Bednářová

ahojte, nevíte někdo o opálování nástřikem v okolí okresu ústí nad orlicí? nemůžu nic najít. Moc díky za info. e-mail: [email protected]

anina

Prosím víte někdo o nástřiku opalování v okolí Olomouce diky email [email protected]

edita

MĚLA BYCH ZÁJEM O NÁSTŘIK OPÁLENÍ V PŘÍBRAMI...ČI NA PŘÍBRAMSKU...ZNÁ NĚKDO PROSÍM KONTAKT...???DĚKUJIII...

edita

MĚLA BYCH ZÁJEM O NÁSTŘIK OPÁLENÍ V PŘÍBRAMI...ČI NA PŘÍBRAMSKU...ZNÁ NĚKDO PROSÍM KONTAKT...???DĚKUJIII...

edita

MĚLA BYCH ZÁJEM O NÁSTŘIK OPÁLENÍ V PŘÍBRAMI...ČI NA PŘÍBRAMSKU...ZNÁ NĚKDO PROSÍM KONTAKT...???DĚKUJIII...

andrea

Zkusili jste už někdo automatickou samoopalovací kabinu Provocative Beauty? Slyšela jsem, že je to super že nabízí nejen opálení, ale i zároveň péči o pokožku. A mají různé odstíny opálení. Dejte prosím vědět. Díky

Ilona

Ja jsem vyzkousela nastrik v automaticke kabine a byla jsem nadsena, super prirozena barva a bez fleku, doporucuju Provocative Beauty

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce