Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Problémy s konečníkem

Ten výrůstek se mi zda ,za se zvetsuje.Delam si koupele z dub kury , pouzivam gel , ale proste se to zvetsuje.Dost mi to zavazi.Chirurg mi tvrdí že se to neodstraňuje.Takže odezní to časem nebo mi to zustane? Jsem z toho opravdu špatny.dekuji za kazdou odpoved a zkusenost.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
anonym
3x

Mám také kožní výrustek na konečníku. Dále jsem se léčila s fisurou, kterou mám odstraněnu chirurgicky (před několika měsíci). Výrustek mi tam ovšem nechali, prý z toho důvodu, že odstranění může způsobit poškození svěrače, což by vedlo k úniku stolice apod. Řekli mi, že je to pouze estetická vada. Také mně to nijak nebojí, při bohybu to necítím. Mám ji snad od mých 10 let (ted je mi 17)..jen mi hrozně vadí z důvodu studu před partnerem.. ale za tu cenu poškezeného svěrače to asi nestojí. Hodně štěstí.. Jo, ještě jedna věc...dubová kůra je skvělá, pokud výrustek nateče.. stává se mi to někdy, ale opravdu ojediněle.

Mám na konečníku takový růžový jakoby výrustek z počátku to bylo bílý teď růžový,oč do prdele čeče de? Jsem v prdeli nebo si to můžu nůžkamy od střihnout?

Petr
2x

Dobrý den, má přítelkyně má problémy s konečníkem, přímo u něj má takový výrůstek, vypadá jako malá fazolka, je citlivý na dotek, má to na levé straně na hoře od řitního otvoru, zkouší všelijaké mastičky, dubovou kůru atd.Jen pokaždé, když jde na velkou tak ji to bolí, nemůže sedět ležet nic, když jí to v noci bolí nemůže spát, když vstane s postele tak jí to přestane, kolikrát se v noci nevyspí, protože nemůže ležet ani sedět, tak se prochází, trápí mě to, chodí do zaměstnání nevyspalá a bojí se jít na velkou vykonat potřebu, protože jí to zase začne bolet po vykonání, můžete mi prosím nějak poradit??Předem děkuji za odpověď.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce