Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

skinoren

mate nekdo pozitivni zkusenost se skinoren krem?ja jsem slysela,ze pry ma byt dobry,ale kdyz jsem ho vyzkousela, efekt byl nulovy....ostatne jako skoro vsechno,co jsem vyzkousela:(

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Nikol
2x

Nevim jak tobě, ale mě teda Skinoren vůbec nepomohl..:-/Začal se mi loupat obličej a byl konec..vydržela jsem to ještě 2 měsíce, ale pak jsem to vzdala, protože se to jen zhoršovalo

Linda
2x

Ahoj mě lékařka napsala taky skinoren na pigmentové skvrny, po třech týdnech je výsledek vynikající. Jsem maximálně spokojená.

:)
2x

mozem sa spýtať.. myslíte že pomôže aj na fľaky po akné tak ako aj na pigmentove škvrny?

lala
2x

Já mám skvělé zkušenosti s Melanilem. Za 3 týdny mi viditelně skvrny na obličeji zmizely.

Lucka
2x

Ahoj, prosim vas, doktorka mi predepsala Skinoren a k tomu akneroxid. Jeden z nich mam nanaset pouze na problematicka mista a druhy na celou plet, ale nejdriv jen na hodinku, na dve a potom cas zvysovat. Jenze si nejsem jista, jestli mam na celou plet nanaset Akneroxid nebo Skinoren. Neporadili byste mi prosim?

martin
1x

určite akneroxid nepoužívať na celú tvár

Leňyčka
1x

mě teda skonoren pomohl úplně skvěle.jako taky se mi sem tam něco udělá ale to se absolutně nedá srovnat s tím jaký to bylo předtím než jsem ho začala používat.nejdřív jsem to mazala každej večer, a ted už asi tak jednou nebo 2x za tejden a je to ok :)

Martinka
2x

No ja pouzivam Skinoren asi 2 mesice a zatim nic moc...Vetsinou me po naneseni kremu oblicej mirne pali a svedi..no a vyrazky se moc nezlepsuji..a porad se delaji...sice ne tak moc,no ale uvidime...

chiptdm

Tak jsem ho dostal na předpise, ale vzhledem k tomu co pisete o paleni a loupani tak predpokladam ze v kombinaci se sehroboickou nebo jak se to pise dermatitidou to asi bude pripravek spise na cestu do pekla, nez ke zlepseni... at ziji dealeri co motivuji pany doktory, aby psali recepty....

Martina
3x

Krém Scinoren používám již asi 10 let a jsem nadmíru spokojená. Dříve mi můj kožní lékař zkoušel předepisovat kde co, ale výsledek byl nulový... Po prvních aplikacích mě šíleně svědila a pálila pokožka obličeje - i zčervenala...ale postupným používáním se to úplně zklidnilo. Jsem s tímto krémem velice spokojená a nevymněnila bych ho za nic na světě. Opravdu mi pomohl... samozřejmě jsem měla nutkání zkusit i něco jiného, ale vždy jsem se vrátila k osvědčenému. Nyní mažu tak 1x za 2-3 dny.. nebo když si vzpomenu a musím říci, že nikdo nepozná, že trpím na akné. Je mi 30 let a pleť mám jako mimino. Vřele doporučuji!! Jen mě docela mrzí, že musím pokaždé pro recept k lékaři.. že stále tento krém nepatří mezi volně prodejné v lékárně. To je jedinná stinná stránka.

Martina
1x

Ahoj, už je volně prodejný, cena cca 250,-Kč

Martynne
1x

Je mi uz 24 a jsem jeden z tech pripadu, na ktere nezabira v podstate nic, a ze uz jsem vyzkousela leccos... pred 1/4rokem mi jedna kozni lekarka napsala Skinoren, prvnich 14dni bez efektu, ale pak zacalo dochazet k znacnemu zlepseni den za dnem, natolik, ze to zaznamelo i me okoli...trpim akne i na pazich a dekoltu, tam byl efekt temer 100%. Je pravda, ze krem pali, ale jedna se o par minut po naneseni, to uz je to nejmensi, pokud funguje...problem ale je, aspon v mem pripade, ze kdyz mi dosel, vse bylo zpet...:( zkuste to, horsi to nebude, max.budete mit aspon na chvili hezkou plet...

natali

Já používám Skinoren asi teprve týden, předepsala mi ho kožní, takže zatím žádné zlepšení nepocit´uji, ale kůže se mi po něm neloupe ani nerudne a to ho používám dvakrát denně... takže s ním zatím žádné problémi nemám :)

marla
4x

Stejné složení jako skinoren, který je jen na předpis, má volně prodejný krém akneskin - oba obsahují kyselinu azaleinovou. Akneskin je navíc levnější - 30mg kolem 120 Kč a funguje opravdu naprosto stejně. Já se trápím s akné přes 5 let a tohle během 3 týdnů zabralo. Nenechte se odradit počátečníma nežádoucíma účinkama - pálení, svědění a olupování kůže (stačí párkrát za týden promastit běžným krémem).

janulinek
2x

Já používám skinoren zhruba dva týdny. Od začátku to pěkně štípalo, ale vydržela jsem.. ovšem se mi objevují červené velké bedary.. těžko říct jestli je to nežádoucí účinek. Zjevné zlepšení se prý má dostavit až po léčbě 4 týdnů. tak nevim zda jít na kožní aby se mi na ten ksichtik jukla nebo počkat ještě jestli se to nezačne zlepšovat

Leela
3x

Ahoj, Skinoren používám déle než měsíc. Mám akné jako alergickou reakci na fluor. Nic jiného mi nepomáhá, jen ten skinoren.... Sem tam mi taky na obličeji vyraší, ale to bude hormonálníma změnama. Hlavně zezačátku mě Skinoren pekelně pálil, skoro se to nedalo vydržet, ale po měsíci je to tedy ok.

adela

Ahoj,moje pí.MuDr mi předepsala Skinoren na pigmentové skvrny na obličeji.No ale v návodu je ,že je to na akné.Tak se asi spletla.Drahá sranda za dvě stovky.

bodika

Aj mne to doktorka predpísala na pigmentové škvrny tak teda neviem či sa pomýlila, alebo to má nejaké účinky aj na škvrny ale asi len minimálne.

VERČA
6x

ahojky .Reaguji na tvuj dotaz .Skinoren krem je i na pigmentove skvrny i na akne.Trpim už 4 roky na akne a jak se skrabu takse mi objevili skrny i s pigmentaci ,predepsalami ho Doc,která je nejlepsi v Jihomoravském kraji primo zamerena na akne.takse ho neboj používat .Skinoren vybeli pigmentove skrny,pomaha na akne a stahuje zaroven pory.

Monika
4x

Já si Skinoren přinesla před chvílí z lékárny. Napsala mi ho lékařka rovněž na pigmentové skvrny ( po nevydařeném chem. peelingu ) .. Tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá.. ;-) ....S výsledkem se podělím :-)

Monika

Já si Skinoren přinesla před chvílí z lékárny. Napsala mi ho lékařka rovněž na pigmentové skvrny ( po nevydařeném chem. peelingu ) .. Tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá.. ;-) ....S výsledkem se podělím :-)

sísa

Používám připravek skinoren cca přes týden, pálení či svědění cítím pár minut po nanesení a pak je to ok. Zatím nevím, jaké bude zlepšení. Vyskákali mi podkožní bouličky na krku a trochu na bradě a zlepšovat se to začalo při návštěvě solária...teď jsem přešla na "doktorksou" lečbu a používám skinoren. Jestli za pár týdnů neuvidím pokroky, vrácím se do solária a na podzim na laser...ten opravdu pomáhá. Mám to vyzkoušený. Jen není dobrý v obodbí slunečního záření.

Gabinka
1x

Ahoj, doktorka mi napsala skinoren..dneska jsem byla u kosmetičky,která mi rozdrbala celý obličej mno a já si to samozřejmě dodrbala doma... Před čtvrt hodinkou jsem si na to napatlala skinoren a fleky jsou pryč, dívala jsem se do zrcadla asi třikrát, jeslti se mi to jenom nezdá :-)

Gabinka

PS: Doktorka mi říkala, že do solárka s tím chodit nemám, že mi nejvíce pomůže sluníčko, pokaždé když vyleze, tak se jdu opalovat a fakt to funguje, poslední měsíc tu pleť mám trochu lepší a navíc se i opálím :-) Jo a ještě říkala, že nejlepší by bylp jet k moři.... PPS: Skinoren mě štípe jak kdy, podle toho, jestli mám tu kůži poškozenou nebo ne :-) Ale je to moje zlatíčko :-)

Barbora

Skinoren môžem iba doporučiť. Ja trpím akné iba cez zimu - trochu na tvári a veľmi moc na chrbte. Pred mesiacom som si začala každý večer natierať Skinoren na tvár (teraz každý druhý deň) a už mám pleť úplne hladkú bez vyrážok. Som zvedavá, či to pomôže aj na čierne bodky. S chrbtom som začala pred pár dňami, lebo balenie je dosť malé, a už vidím známky zlepšenia. Akurát som si objednala z netu Akneskin (dostať asi už iba v SR, v Čr som to nezohnala). Pre záujemcov je tu link http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/1056671-akneskin-krem-proti-akne-30g Malo by to účinkovať tak isto a je to bez predpisu. AJ keď mne predali Skinoren v Brne aj bez predpisu :-) .

Maki
1x

Dobrý den, bylo mi doporučeno, abych tento krém užívala 2-krát denně. Chci se jen zeptat, zda-li musím pleť před nanesením druhé vrstvy Skinorenu na tvář umýt. Děkuji

Eva
1x

Maki, vzhledem k tomu, že 2x denně bych viděla na ráno a večer, tak samozřejmě že musíš obličej před aplikací očistit :)

dominika
1x

Dobrý den, má kožní lékařka mi skinoren předepsala také. Mám ho brát ráno, ale nejsem si jistá, jestli na něj můžu nanést make-up. Nevíte někdo jak se tato kombinace chová? Děkuji předem za odpověď.

Verča

ahoj,mě přímo říkala že ano,makeup se na to klidně může dát :)

Lucka
1x

Ahoj,dostala jsem skinoren od mé starší sestřenice. Říkala že jí to moc pomohlo. Bohužel mi ke krému nedala příbalovou techniku tak že nevím jak se krém používá. Mám to jen nanést slabou vrstvou??

Petra
2x

Ahoj,včera jsem začala užívat skinoren,dřív jsem si nechávala napsat na předpis zinerit a docela se mi pleť zlepšila,jenže se nesmí brát dlouho,tak doufám,že ten skinoren pomůže.

Hana
1x

Ahoj, já používám Skinoren týden a nikdy jsem neměla za posledních 15 let lepší pleť!!! Až neuvěřitelně mi pomáhá, každý den mi dřív vyskočil minimálně jeden nový pupínek a po skinorenu nic, týden žádný!! Snad to vydrží...:)

Verča

Paní doktorka mi skinorem předepsala na pigmentové skvrny.Mužete mi někdo kdo ho používá říct za jak dlouho jde vidět zlepšení?Děkuji

Dominika
1x

Na akné trpím už od puberty a přípravky od kožní lékařky mi nikdy nepomohly. Skinoren se mi dostal do ruky náhodou, doktorka mi ho nabídla, když jsem docházela na kožní kvůli jinému problému. Musím říct, že na začátku se mi pleť spíš zhoršila než naopak, ale vydržela jsem a akné postupně skutečně mizelo. Nemůžete samozřejmě čekat, že budete mít obličej úplně hladký, já osobně používám skinoren, k tomu dražší kosmetiku (čistící vody, krémy) a pravidelně docházím ke kosmetičce na čištění a přesto nemám pleť úplně dokonalou, ale smířila jsem se s tím, že těch pár pupínků, které jsou stejně vidět jenom pod zářivkami nebo proti slunci, už se jednoduše nezbavím a není potřeba se kvůli nim trápit.

Rocky
3x

Koupil jsem si ho nedávno mam 25let a udělal se mi nakěj bordel na xichtě mam z toho opravdu radost palí mě celá huba sem rudý jak kokot ale změna žádná sem zvědavej jestli to pomůže jestli ne tak si hodim mašlu s tímhle na xichtem na tehle planetě chodit nebudu

Janča
1x

jej :-D co máš z toho, já vypadám jako pipina, nic nepomáhá, milion peněz investovaných a nic. Jedem na Mars!

zanda

Ahoj...mam skinoren asi jen tyden a zatim nic jen horsi a horsi,mozna je to tim ze se to cisti,ziju u more a v lete jsem v pohode ,ted nechodim ani na solarko a je to proste hruza tady je i jina voda nevim jestli i to je spatne ale znicili se mi i hodne vlasy tak hadam ze to je i vodou,plet jsem nikdy nemela jako mimino ale v lete v pohode ted vypadam katastrofalne,ze to nejde maskovat ani maje upem...me je skinoren teda dost neprijemny to paleni,svedeni zacala jsem to davat jen na nejvetsi bolaky a zatim hruza pokud chci na to make up nebo podkladovy krem je to tragedie jelikoz se to rozmaze vsude a pali k nevydrzeni tak se musim zas cela odlicit a umyt..pro me je to zatim hruza kusim vydrzet mesic..obcas promastuju kokosovym olejem nebo jinym kremem ale jsem furt sucha take nanasim belakne od doktorky takze ve finale nevim co mi a jak prospiva

Janča
2x

Ahoj Žando, rozhodně to nevzdávej. Já k dnešnímu dni používám skinoren dva a půl měsíce a až teď zaznamenávám velkou změnu k lepšímu. Pleť se mi skoro úplně vyčistila, vůbec se to nedá srovnat s tím, co jsem poslední rok od vysazení antikoncepce zažívala. Doporučila mi ho doktorka na štítnou žlázu a kladla mi na srdce, ať ho vydržím používat 2x denně 3 měsíce - a její slova se evidentně potvrzují. Měla jsem sice chuť s tím seknout, protože pleť jsem měla i po dvou měsících otřesnou, ale vydržela jsem, koupila další balení a teď konečně vidím změnu k lepšímu. Zároveň se také časem upravilo svědění a pálení těsně po aplikaci. Protože mám extrémně mastnou pleť, už nepoužívám žádné další krémy - nevím, jestli je to dobře, ale mé pleti to tak vyhovuje. Ráno na čistý obličej nanesu Skinoren, nechám 15 minut, pak aplikuji make-up - žádný problém. Večer vyčistím pleť čistícím gelem, dočistím pleťovou vodou a když je pleť úplně suchá, opět nanesu Skinoren. Doufám, že momentální bezvadný stav bude trvalejšího rázu, už si pěknou pleť zasloužím!:) Tak buď trpělivá a maž, maž, maž!

zanda
2x

Dekuju,byla jsem tady u doktorky,dalu mi antibiotika,rikala ze ty kremy jsou slabota tak nevim,ono je to hodne i podnebim a vodou,nase dojtorky to neznaj,tady to snad chapou,moje kamaradky tady taky prvni roky trpeli,plet se zrejme cisti,ja ji mam pres zimu suchou nejen diky kremu .ale cele leto hodne mastnou..zkusim i solarko to by melo trochu pomoct.antibiotika mam na dva mesice,tezjo rict co pomuze kremy budu pouzivat dal...jen uz ho mam mesic za chvili a asi nic moc no ani fleky po akne

Kateřina Spíchalová
2x

Mě skinoren pomohl, nicméně je třeba ho užívat pořád, jakmile ho přestanete užívat, vrátí se vám kožní akné.... proto ho užívám neustále 2x denně.

Věra Fojtů

Já jsem s ním byla spokojená.

Anička

Používám ho asi čtvrt roku a akné téměř žádné nemám! Občas se mi sem tam nějaký pupínek objeví, ale v porovnání s tím co tam bylo předtím se to nedá srovnávat. Ty pak mažu Aknemycinem a do tří dnů je po nich! Jinak žádné vedlejší účinky nebyly, takže já jsem s ním spokojená! Dokonce ani nesmrdí! :)

pleť

já používám hodně koloidní střibro :)

Alena

Na akne DOPORUČUJI "ACNE FORMULA", báječný přípravek!!!! Sežene se na netu, balení sice stojí 900 - 1000 Kč, ale je fenomenální. Vyzkoušela jsem opravdu kdeco,ale na tento produkt nedám dopustit. Je mi dnes 56 let a pořád jsem se potýkala s nečistou pletí. Pravda, akne nebylo extrémní, ale pořád NĚCO. Balení vydrží cca 3 měsíce a prý skutečně zabírá i na těžké formy. Fakterm je, že se používáním akne asi nevyléčí, ale po několika měsíčním používání už mi stačí použít jiné pleťové vody (levnější) a po ACNE FORMULA už sáhnu je zřídka. OPRAVDU DOPORUČUJI!

Lenka

Ahoj chci se zeptat zda je opravdu dobrá tu ta mast , mám strašnou pleť, vyzkoušela jsem snad všechno chodím i ke kožní lékařce a ta mi pořád předepisuje jen blbosti který jen pálí a pak se mi dělají takové velké fleky červené který paleji a ani si nemůžu namrzat obličej snímacím krémem, a výsledek vždy nulový

Erika

Ahoj chci se zeptat kožní mi předepsala skinoren zatím žádné potíže mi to neděla ale než mi skinoren pomůže tak se chci zeptat jestli můžu na to používat make-up jestli se to akné nezhorší mate s tím někdo nějaké skušenosti? Prosím pište na email:[email protected]

Kateřina R

Skinoren jsem používala víc jak 3 měsíce 2x denně tak jak mi doporučila doktorka. Žádné zlepšení se u mě bohužel nedostavilo. Popravdě nevím proč jsem ho používala tak dlouho a ještě si koupila další balení, když to vypadalo že mi vůbec nepomáhá.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce