Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Antiperspirant VICHY = konec s pocením

Ahoj, také jsem měla problémy s pocením, ve škole jsem nemohla nosit ani tričko, hned bylo propocené a já se bála pohnout s rukou... prostě děs. Zkoušela jsem Excipal DeoForte- nic, Driclor-neustálé štípání i po přesném dodržování návodu = nic. Ale objevila jsem antiperspirant, 7-mi denní kúru od Vichy. Je sice trochu dražší, stál mě 250 Kč, ale pomohlo to!!! Teď nosím ve škole trička a dokonce i mikinu a tričko se mi nespotí, prostě bomba. Určitě to zkuste, doufám, že vám pomůže...Hodně štěstí!!!!!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Naďa K.
1x

Taky jsem se nahodne prohrabovala lekarnou az mi pani lekarnice doporucila pripravek od Vichy. Driclor te uz nechci ani videt. Jestli nekomu zabral, tak vam zavidim a gratuluji. Ani nevim, zda poceni zmizelo diky Dricloru nebo diky tomu, ze palil jak cert a ja nebyla schopna pripazit. Ruce jsem mela stale v uctive vzdalenosti od tela a vsem se mohlo zdat, ze nejdem normalni.. Ale se zdravym rozumem se to zvladnout neda. Ted ctu pripalovy letak k Vichy a nevim, jak ho pouzivat. Na noc jako Driclor? Nebo misto tech antiperpirantu behem dne? Prosim o radu..

Pavla

Taky jsem nevěděla, kdy to používat, ale pak jsem si přečetla anglickou verzi návodu a tam to bylo: používat nejlépe na noc. Stejně je v tom příbalovém letáku dost málo informací.

Monika
1x

Ahoj taky jsem měla problémy s nadměrným pocením, styděla jsem se hlavně v létě když sem nemohla nosit mikiny abych kruhy v podpaží schovala. Před týdnem jsem si koupila taky 7 denní kůru od Vichy, používám ji sice teprve 4 dny ale myslím že to zabírá. Je naprosto šetrná po namazání podpaží nepálí.

bábac
3x

měla jsem též driclor a ikdyž jsem použila tak jak se má byl to des ale jelikož jsem od vichy pak vyzkoušela spoustu věci a byly skvěle tak jsem si koupila i antiperspirant a dávám ho normálně třeba ráno a večer ale vím ze mi neublíží

Katka
4x

Ahojky...já teda zatím používám DRICLOR a nestěžuju si, zabírá, i když teda to pálení...no ale za to, aby se člověk nepotil to vážně stojí... jenže ho používám jednou za dva až tři dny a to se mi zdá moc...bojím se, aby po čase nepřestal fungovat...tak už si pomalu zjišťuju, jestli je něco podobného jako DRICLOR a čtu tady o VICHY 7-DENNÍ KŮŘE. Tak se vás chci zeptat, protože už s tím máte asi zkušenosti.... jestli to opravdu zabírá a když uplyne těch 7 dní tak pak už to nepoužíváte nebo jak????jak dluho to pak vydrží???Díky za odpověď...

Rada

Driclor zabira porad, ale pri castem pouzivani po delsi dobu se pomerne castu zanicuji uzliny a vznika tzv. acne inversalis, mela jsem uz nekolik pacientu, kterym se utvorilo pri pouzivani dricloru. Doporucuju ohlednout obrazky.

Hana
1x

Vichy pouzivam jiz delni dobu a mohu opravdu doporucit. Kvalita se vyplati.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce