Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Pocení rukou a nohou

Prosím poraďte mi. já už nevím jak dál. za nedlouho bude taneční a já se bojím nějakého kluka chytit za ruku protože je mám někdy úplně mokré a už nevím jak dál. Chci se snad zabít už. Driclor doma mám ale mě moc nepomáhá. A já se toho hlavně chci zbavit napořád a ne na určitou dobou(přesně pro tohle je Driclor). Tak bych věřila akorát nějaké operaci jsem slyšela. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Borek
1x

Ahoj lidicky,samozrejme taky mam tenhle problem a již od maleho ditete.Pricina toho je napeti,kde je i pricina hlavne i v urovni fyzicke.Zkratim to, hledat nekde vyreseni v operaci aj.neni zrovna to spravne reseni podle me ikdyz bychom chteli rychlou pomoc at cely zivot jiz "blbe" podani ruky nebylo jeden velky trapas a hnus z nasi strany.Verte mi ze kdyz nekde zamezite poceni operaci apod.neni to pro telo dobre ,tak jak kdyz si nechate vyoperovat napr.mandle,slepe strevo,stitnou zlazu apod.!!Vy ten problem timhle nevyresite!Nevim jestli jste nekdy slyseli pojem cinska medicina ktera se na tenhle problem diva energeticky jelikoz vse je o energiich v nasem pripade poceni ruk a noh a hlavne podpazi je tkzv.akumulace horka vlkha v draze (sleziny(slinivky) a zlucniku a jater.Cinska medicina tohle umi resit upravou stravy,vycisteni a zpruchodneni techto zminovanych drah bylinnymi smesi,ktere resi primo tenhle problem.Samozrejme veliky podil tam ma opet a zase psychika,ale je zharmonizovani celeho tela a verte ze i na tvrzeni jsme co jime je taky pravdive.Upozornuju,ze nedelam tady reklamu nikomu a nicemu a chci Vam trosicku pomoci z naseho spolecneho trapeni,ikyz vsichni vime ze jsou mnohem podstatnejsi problemy!Hlavne pro zeny radim uprava stravy jogurtky,cokoladky,sladke limonady,oplatecky apod.pomalinku upoustet od techto zažíracu stresu jelikoz to se potom jen a jen zhorsuje.Myslite si ze to tyhle laskominky nemuzou ovlivnovat?Ale ano podileji se na svym dilem,jako maly si pamatuji,ze jsem se cely timhle futroval a poceni bylo abnormalni,zkuste se trosicku i pozorovat a uvidite sami!Dale antikoncepce prasky,primo vnasi do tela horko-vlhko tzn. ze to zase zhorsuji.Je to vse na dluhe povidani,prectete si o principu cinske mediciny a pravdepodobne to budete mit moznost eleminovat svuj problem a nebo ho i uplne vyresite!Me je 33let a pokud bych ciskou medicinu neznal a nezajimal se o ni jiz 7let,kde u me to melo hloubky v nechutenstvi u druhych zažíráni,tak bych lital do ted po doktorech a ti by me kompletne odrovnali svymi chemickymi vyrobky,jak se o to snazili v zacatcich!Kazdy jsme individualni typ a kazdy jinak vnimame stres,napeti apod neg.energie a myslite si ze jini jsou relativne v pohode suche ruce a vali jedno cigaro zadruhym,ze ti to takhle vyresi,no nevim......A neco prectete o č.medicine,upravte si stravu,snazte se vice radovat,zijte pozitivne,eliminujte stresove situace,vyvarujte se zlu,zarlivosti apod.Tohle je jeden ze smeru jak si muzete pomoci,je jich mnohem vic,ruzne terapie,čakry,reflexni terapie,muzikoterapie apod.Drzim Vám palce a už mine upocenych papiru a otisklych dlani na stole...no však vy víte.. :-))papa

Romana

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

ali23

Ahoj vsichni take trpim nadmernym pocenim hlavne v podpazi.Vyzkousela jsem Excipial DeoFOrte a vubec mi nepomohl mozna spis naopak.Driclor mi take nijak zvlast nepomaha a chtela jsem se zeptt jestli nekomu nepomohlo piti salvejoveho caje? A mohla bych pouzivat ten elektroantiperspirant kdyz je mi 13 let? Preju vsem hodne stesti a doufam, ze brzy nekdo vymysli nejakou super novinku..

David

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Radim

Dá se někde pronajmout?

Honza

Mně ten Elektroantiperspirant vůbec nepompohl. Prý je to nějaká kopie.... Helena

Jan Pečený

Davide, děkuju za radu Electŕo Antiperspirant mám doma jen díky téhle diskuzi a úplně mi to změnilo život.

vitas
1x

jak těžit na pocení...ionizátor iontoforizátor ionioza iontofikoza to sou reklamy... co jsem tu tak pročetl diskuze tak také začínám dost uvažovat o chirurgickém zákroku. Je mi 28 a ruce a nohy se mi potí celí život už je to dost otravné.Sebevědomí na nule prostě hrůza ani jsem nečekal kolik lidí tím trpí.Z rukou mi kape jak s vodovodu a ponožky mužu ždímat at je léto zima podzim.Ani jsem nevěděl že je to nemioc.Každý doktor že je to normální tady máš mastičku a prd a že jsem těch přípravků už vyzkoušel.

Andrea

No moje doktorka mi doporučila tu iontoforézu a že si to můžu i u ní zkusit. Byl to ten electro antiperspirant, jak tady už někdo zminoval. Jelikož mi to pomohlo, tak jsem si to rovnou i objednala domů. Tak snad by ti taky pomohla.

Roman
1x

Čus, hele neblbni s operací! Mám kámoše na Slovensku co na tom byl a sice se přestal potit na rukách, ale začalo to na řiti, zádech, nohách a teď je z toho zoufalej...bejt tebou checknu ten elektrickej antiperspirant, s tou zárukou za to nic nedáš...

týna

S každým příspěvkem pokyvuju hlavou..mám to úplně stejně! :( Tenhle rok jdu do tanečních a vážně nevím co budu dělat...I teď co písu mám úplně mokré dlaně :(

Romana

Tak jsem si nakonec koupila ten elektricky antiperspirant a opravdu to funguje, takze za me doporucuju.

Sniffles

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Tereza

Sniffles Dobrý večer, prosím mohu se zeptat po jak dloudé době vám přístroj pomohl ? ...já začínám druhý týden a pořád žádné změny :(( bojím se, že budu mezi těmi, kterým to nepomůže :(

Sniffles

No bylo to do 1 tejdne, jak deklarovali. Já myslim, že bát se je zbytečný když tam máš tu záruku vrácení peněz;-)

Ruprt

Idrostar sem mel doma taky , dost draha sranda na to ze to na me nezabralo. Hele pak jsem v nemocnici vyzkousel ten electro antiperspirant abych se zase neprohnul s vyplatou az k zemi a ono to bezi jak ma, uz jsem to objednal domu:-) takze kdo chcete setrit, hodne stesti ale idrostar bych nekoupil ani kdyby stal 500, bylo by to moc drahy.

karel
3x

zdravím mám od mládí problém s nadměrným pocením celé hlavy. stačí trošku menší zátěž a už ze mě teče a to i v chladném počasí, nebo když mrzne. netrpím nadváhou, máte někdo s něčím podobným zkušenost a pomohl by na to ten electro antiperspirant? díky

petr.rys

jj, k tomu electro antiperspriantu prodávají i udělátka na hlavu a jiný na záda, břicho a hrudník.

Sniffles

No vždyť tam máš rozpis na celej měsíc, tak se tim řiď a všecko bude v pohodě:-) Navíc pomáhá to prej úplně každýmu, jen nějakej nýmand tady prodává nějakej dobezenej šmejd, takže ty příspěvky lidí který si stěžujou bych viděl na ten dovoz. Zajímalo by mě, kde tyhle šetřílci budou shánět servis, když to neni český budou za chvíli čumět jak ušetřili:-D jak staré přísloví praví: Nejsem tak bohatej abych mohl nakupovat levný věci.

brum brum

mam ty same problemy jakmile se vykoupu umiju si nohy obleknu se a behem nekolika minut sem mi zacnou potit nuhy u ruce uz to mam tak 2roky a je to neco hnusnyho vzne mne to stve jdu ven vratim se domu a mam uplne mokre nohy :(

Ella

Mám stejný problém, potí se mi dlaně, chodidla a podpaží. Dlaně jsou asi nejhorší. Iontoforéza zabírá jen na chvíli, navíc pokud mám jen záděr, prasklinku, nebo třeba třísku, tak to při provádění iontoforézy dost bolí. JInak je to ale asi nejúčinnější řešení. Pak jsem zkoušela Driclor, excipial deo forte a podobné chemické sr**ky, nezabralo to ani v jediném případě. Pít šajvějový čaj a dělat si koupele ze šalvěje může pocení jen malilinko zmírnit. Ale žádný převratný výsledek. Antidepresiva jsou na nic. Nepomůžou v pocení ani trochu.

Dědek

nestačí napsat potím se: musí se popsat všechny potíže a pak se dá určit, co je příčinou, ale předem vim, že pomůžou bylinné extrakty a to hlavně prtivirové, čistící, uklidňující, jsou na netu př. tužebník, ostropestřec, ořešák am. a další.

Zdenka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Pavol Bartak

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Dr. Uzel
2x

Proč srovnáváte něco co jste nevyzkoušela? Jsem rád že vám iontoforéza pomohla, protože ten pocit být v suchu je k nezaplacení, ale já šel rovnou do electro antiperspirantu a rád vám povím proč. Přispívající zde se ohánějí pořád nějakými srovnáními,ale nikdy obojí nepoužili, tak jak je možné že mají co srovnávat? Záhada??? Dražší nebo levnější, podstatné je co funguje, i kdyby to stálo 100 tisíc a věděl bych že mě to pocení zbaví, šel bych do toho. V novém městě Idrostar nemají, volal jsem tam, jen jednou ho koupili pro pacientku a od té doby ho nikomu prý nedoporučili. Touto větou se tady ohánějí domnělí uživatelé idrostaru, kteří zřejmě všichni chodí k téže doktorce (která neexistuje) a používají přístroj, který nemá, a která je navíc asi odborníkem na oba přístroje když je srovnává. Nejsem pitomej abych tohle neprohlídnul:DDD

Milan
1x

Chci se zeptat,90% z vás tvrdí,že to pomohlo a co třeba, když si vezmu boty, tak máte nohy taky suché

Radek
1x

Takže jsem si ten elektro antiperspirant koupil taky a musím říct, že na těch stránkách opravdu nekecaj. Břicho i záda mám suchý už přes měsíc!

Mirek Koukal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Jan Badal

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Lenik
1x

Ahoj, vybírala jsem teď iontoforézu a objevila jsem teď dokonce nějakou novou českou, za celkem rozumnou cenu. Přijde mi to zatím jako nejefektivnější a zřejmě i nejšetrnější řešení. Našla jsem na trhu 3, tahle se jmenuje ANTIPE a byť je nejlevnější (prý zaváděcí cena), přijde mi i nejzajímavější funkčně. Tak pokud máte někdo zkušenost... Já asi brzo mít budu.

Japonec
2x

Jo a prodává to stejnej týpek jako ten Idroněco ,co to tady spamuje už 2 roky. Tady zase něco smrdí!

Lenik

Dejte do háje pokoj! Já se jen snažím kde se dá sehnat po diskuzích někoho, kdo to zná. Mám ale takový pocit, že důvěryhodnost diskuzí je asi mizivá. Když jsem pročetla příspěvky zpětně, tak mi nějak tak došlo, že nejspíš naprostá většina příspěvků jsou pouze reklamy a hádání konkurentů mezi sebou. Je to fakt k ničemu. Zřejmě to zkrátka zkusím a ani nevím zda se obtěžovat s tím, psát sem výsledek pro ostatní, protože mě ještě někdo nařkne z lhaní a stejně to nebude k ničemu...

Japonec
2x

Lenik (alias Jan Mahdal, alias Petr Ryšávka, alias pharmabiotech) z tohodle se nevylžeš, stačí si jen jedno z těhle jmen dát do googlu a budete zírat co jsou zač;-)

Lenik

Mimochodem co jsem zač - jsem matka dvou dětí na MD, vedu výtvarné kroužky pro děti, maluju, mám vystudovanou odbornou francouzštinu a hlavně jsem slušný člověk a nemám takové jednání zapotřebí. Nazdar

Lenka
3x

Lenik, 100pro můžu potvrdit, že je to ten samej člověk co prodával (a nejspíš prodává) ten přístroj co nefunguje, volala jsem tam, hlavně mu nenaleť.

Japonec

Lidi, tak jsem si to tedy koupil Nedalo mi to. A je to pravda. Funkčně je to úplně stejné jako elektroantiperspirant. Cenu toho antipe mají teď velmi dobrou. Takže zírám a beru svoji kritiku zpět.

Japonec

Koukám že se konečně provalilo, kdo to píše. Komentář od Japonce z 13. srpna 2013, 14:21:17 jsem nepsal já, mám doma jen elektro antiperspirant a od někoho kdo si vylže i nos mezi očima bych nekoupil antype, ani ty vložky:-DDDD

Dědek

jedině bylinky

Lenik

Tady je v tom takový borčus, že už sem opravdu psát nebudu, nemá to smysl. Nejsem schopná se jakkoliv zorientovat. Hodně štěstí jiným odvážlivcům.

Anička D.

Já šla do Electro Antiperspirantu. Zakoupila sem si ho před měsícem. Měla sem problémy s pocením dlaní, nesnesitelné - bála sem se někomu podat ruku. Této koupi nelituji, žiju teď štastný život. Nevím o čem se tady ostatní hádáte. Jestli to někomu pomůže tak moje zkušenosti s EA je skvělá. Můžu za sebe doporučit a vynachválit :)

Martin Hála

Tak přispěji do zmatku. Koupil jsem před 10 dny ANTIPE. Dostal jsem zdarma podpažní aplikátory. Je to super. Pocení předevčírem významě ustoupilo. Dnes byl první horký den, kdy jsem neměl kruhy pod paží. A konečně jsem si nemusel otírat mokré ruce do kalhot. Doporučovat žádný produkt nebudu, ale jediné co vím, tak iontoforéza funguje. Pěkný večer Martin

Miroslav Dušovský

Dobrý den, záleží pro co se rozhodnčeš ty. Koupil jsem Electro Antiperspirant. Uzasný výsledek a rozhodl jsem se tak, protože je na trhu bezmála 3 roky a lidi z podpory se mnou komunikovali a pomohli mi při léčbě dosáhnout nejrychlejšího výsledku. Což když sem komunikoval s jinými prodejci tomu tak nebylo. Ale iontoforéza super. díky za to

martin

Prosím kolik to stojí děkuji

martin

electroantiperspirant prosím kolik to stojí

Hrudní sympatektomie- zkušenosti
2x

Dobrý den, kvůli nadměrnému pocení dlaní , podpaží a plosek nohou, jsem tento týden podstoupila operaci Hrudní sympatektomii. Před operací jsem prohledala spoustu diskuzí abych našla někoho kdo tento zákrok podstoupil a podělil se o své zkušenosti,bohužel jsem nikoho nenašla ale i tak jsem operaci podstoupila. Před operací bych dala cokoliv aby si semnou o tom někdo nestranný kromě doktorů promluvil. A proto, pokud máte k operaci jakékoli otázky, ráda se s vámi o své zkušenosti podělím. Dnes jen lituji, že jsem operaci nepodstoupila dříve :)

Mariuss

Zdravím chtěl jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s operací...právě se rozhoduji jestli na to jít nebo ne...jedná se o endoskopickou transtorakální sympatektomii, takže předpokládám že ste byla na stejném zákroku. Zajímaly by mě Vaše poznatky ohledně této operace a zkušenosti po operaci např. nějaké vedlejší účinky apod. Díky za odpověď

Daniela

Dobrý den, chtěla bych si s vámi o té operaci popovídat, nemohla byste mi dat e-mail nebo mi napsat na můj? [email protected]

Lenik

No nevím jestli se do mě zase někdo neopře, že nemám EA, ale jen tak pro info mám ANTIPE a je výborná. Má spoustu výborných funkcí navíc, které rozhodně nejsou k zahození. Rozhodně stojí za úvahu, já jsem ráda, že jsem se nedala a koupila právě ji.

Francouz

To neee, ja si myslim ze se do tebe opiraji protoze to vypada jako kdyby si tady delala reklamu. Prijdes nam sem zkritizovat electro antiperspirant a navic tu neco propagujes... Nevim...

Lucie

Dobrý den, už nějaký den přemýšlím práve o koupení ANTIPE a hledám nějaké informace jestli doopravdy funguje a podobně. Našal jsem také elektroperspirant a nevím co je lepší. Nevíte nahodou? také kde nejlépe pořídit? Moc děkuji. Jsem už také zoufalá jelikož se mi z měho pocení dělají i puchýřky na prstech a jednou jsem měla i něco jako plíseň mezi prstama.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce