Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Pocení rukou a nohou

Prosím poraďte mi. já už nevím jak dál. za nedlouho bude taneční a já se bojím nějakého kluka chytit za ruku protože je mám někdy úplně mokré a už nevím jak dál. Chci se snad zabít už. Driclor doma mám ale mě moc nepomáhá. A já se toho hlavně chci zbavit napořád a ne na určitou dobou(přesně pro tohle je Driclor). Tak bych věřila akorát nějaké operaci jsem slyšela. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Klarka9

poprosím autorku ať nepropadá panice..Tímto problémem sem trpěla úplně stejně! Bála sem se i mezi lidi!!Na co nedám dopustit je Electro Antiperspirant. Rozhodnutí padlo na základě doporučení lékaře a taky jsem brala to, že jsou nejdéle na trhu! Rozhodlo to o mém přesvědčení a nelituji ani za mák. Právě teď mají už na stránkách EA Sensitive určeny přímo pro tvůj problém, koukám za krásnou cenu. Jsou tam milí lidi, pořád na telefonu se vším ti poradí. Čemuž tak nebylo jinde. Jsem ráda že nejde jen o byznys ale také o to pomoct lidem :)

Tereza

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi EA a EA sensitive? chci si ho objednat, ale nevím jaký. Děkuji:)

Dědek

DD:

Marika

Mně Electro Antiperspirant také velmi pomohl! Sama jsem si neuměla představit jak mi může přístroj pomoci od něčeho jako je pocení, ale účinky se dostavily a já jsem nesmírně vděčná ... Doporučuji každému :)

Miška

za sebe jedině Electro Antiperspirant..měla sem idrotsar a špatná zkušenost je špatná zkušenost..Na servis kolem EA nedám dopustit! za to jsem nejvíc ráda

Martina

Taky si přisadím. Mám antipe a maximální spokojenost. Počítám že s electro antiperspirant by byl výsledek stejný. Takže ointoforézu doporučuji jako výborný způsob. Jediné co je otrava jsou ty udržovací terapie, kdyby někdo vymyslel nějaký definitivní způsob vůbec bych se nezlobila... Ale prozatím se spokojuji s tím co je vymyšleno a z aktuálních možností to považuji asi za nejlepší řešení. U antipe oceňuji, že mi alespoň automaticky přepíná polaritu, hlídá čas, můžu dělat obě ruce zaráz a tak je to o něco pohodlnější. Počítám ale, že to electro antiperspirant brzo doplní, už teď má ty obě ruce, tak přece nezůstane pozadu. Zase má víc recenzí díky delší historii. Já si vybírala z hlediska funkcí, je to na každém čemu dá přednost. Každopádně iontoforézu jako způsob doporučuji.

Klarka

Martina: tohle se mi libilo taky ta automaticka prepinacka, ale tohle jsem zkonzultovala a bohuzel jako nevyhodu. U toho pristroje je nastavitelny cas a to to ja z hlediska toho ze jsme lidi jako lidi kazdy jiny potrebuju vyssi vykon a delší čas terapie. což u atipe nejde. Proto sem sla do Electro Antiperspirantu kde mi sestavují terapie na míru a může se tam upravovat čas. Ono ne každému pomůže nastavení prave jako má ten antipe..ale jiste nerikam , že nepomaha..to zase ne

Martina

A kdo ti to řekl? Na antipe si můžeš libovolně navolit časový interval v rámci 10-ti minut, který ti to hlídá. Když potřebuješ víc (ze začátku jsem potřebovala), tak si tam v druhém ještě přidáš kolik potřebuješ. Nemusíš koukat na hodinky, ale třeba místo toho na televizi, aby to líp uteklo. Výkon si taky zcela normálně nastavíš, jen to má postupný náběh, takže žádné přímé šoky. A v automatickém přepínání polarity jaksi nedokážu najít nevýhodu. Nechci tady vykládat, že jedině antipe a tak podobně, ale to co ti musel někdo mylně sdělit opravdu není pravda. Individuální nastavení tam úplně normálně jde a poradenství mi nabídli taky. I když je fakt, že si zatím vystačím s návodem a experimentováním:) Neřekli ti to třeba na dotaz na electro antiperspirantu? To bych tak nějak asi pochopila.

Honza P.

Já antipe mám a jsem z toho trochu nešťastný. Můžeš mi pomoci? Já tam mám pevně navolený čas 10 minut a vůbec to nejde změnit. V návodu se píše že se to mění v SET UP MENU, ale přístroj nemá žádné menu. Takže abych si udělal terapii, musím furt sledovat přístroj... Nemohu si udělat 8 a 8 minut, neboť po pěti minutách mi otočí polaritu (a to nejde změnit, vždy po pěti). Udělám 5 minut, otočí mi to polaritu a udělám dalších 5. Pak to vypnu a zapnu. Udělám tři minuty, vypnu, změním polaritu a udělám další 3. Jsem z toho nešťastný.

Karda

Jednoznačně nejlepší řešení. Taky jediné které funguje čistě a účinně.

Dědek

jste mimo :-)

Klarka

Honza P. tak Martina Ti jistě poradí , když já mám mylné info..:))

Martina

Honzo, jestli ti to set up menu nejde zapnout, tak to asi řeš, to by byla zřejmě porucha. Spouští se to dlouhým podržením tlačítka, poté otáčením vybíráš co chceš nastavovat, zmáčknutím potvrdíš a dalším otáčením volíš délku atp. Jinak Klárko, to s tím mylným info neber osobně, nebyl to určitě žádný útok.

Romča

Lidi ten elektroantiperspirant je fakt pecka!!! Funguje špičkově a má to strašně jednoduché ovládání. Pocení rukou mě trápilo celý život a teď je pryč. A trvalo to týden terapie! Já se asi štěstím zblázním :D

veronika

Dobrý den muzu poprosit jaký typ konkrétně mate? Také mě trápí nohy i ruce a už jsem úplně zoufalá, Dekuji moc

.

normální zdraví člověk se nepotí a proto se nad sebou zamyslete :-)

Martina

A to ti nedošlo, že se jedná o nemoc a tak to tu řešíme? Když tě nic netrápí, tak co nám chceš radit? A ještě bez jména...

Libor

takže se podělím snad o nejlepší zážitek v mém životě ( mimo narození mého syna ) kdy sem si pořídil electro antiperspirant a pocení se tímto jak bych to nazval "dárečkem" zbavil!!! jsem štastný a jásám asi stejně jako Romča jak koukám :D

Klarka

Martina: ok v pohodě..Každý jsme spokojeni s tím svým a to je nejdůležitější!

pavel

tak za mě se můžou jít všechny přístroje bodnout. u mě je jednička electro antiperspirant a to predevším kvůli spatné zkusenosti s předešlým přístrojem!!!!Nedám si na EA šáhnout pro mě je nejlepší na trhu

Brouček

Já jsem na electro chodila a teď mám doma Antipe. Chválím oba dva. S electro antiperspirantem jsem konečně poznala co to je se nepotit, ale když jsem si pořizovala přístroj, zkusila jsem levnější variantu. Vrátit se to dalo, tak proč ne. A spokojená jsem moc. Funguje naprosto spolehlivě a dokonce se mi i víc líbí. Takže nedám dopustit ani na jeden, co se týče výběru domů, volila bych Antipe.

Dědek

:-)

Danča

já jsem taky vyzkoušela obojí a je pravda že levnější varianta u mě nezafungovala jak měla!!určitě chválím spoustu věcí, ale dle mého se snaží udržet krok a napodobit electro antiperspirant který má 100% účinnost a klinické studie..jako lidi nekupujte jen podle ceny..moje zkušenost

tomáš
1x

při koupi sem zapochyboval ale teď nelituju ničeho díky electro antiperspirantu sem konečně začal žít normální život. A to je za vsechny prachy dámy a pánové

Brouček

Ahoj Dani, nevím co ti nefungovalo, ale samozřejmě se hádat nebudu. Jinak ale neřekla bych, že je to nějaká napodobenina. To zařízení je úplně jiný. Tak nevím jak držet krok, když má naopak jiné funkce a dle mého i trochu jiné zaměření. U elektro antiperspirantu jsou super ty adaptéry, zaměřují se na větší pokrytí. A to teda co jsem se ptala antipe ani dělat nebude, nebo aspoň v nejbližší době. Mě šlo nejvíc hlavně o ruce a podpaží, takže to až tak nevadí. O obličeji jsem uvažovala, ale dost jsem váhala co se týče bezpečnosti a tak se mi to vyřešilo. Ale věřím, že pro někoho je to výrazné mínus. Kdyby kopírovali EA, tak už to mají taky. Mají prostě jiné vychytávky a výhody. Tož tak.

Edo

Tiež mi tieklo z rúk a už ma to privádzalo do šialenstva. Vyskúšal som Driclor, ale na ruky moc nezaberal. Kamarátka našla na internete článok o Electro Antiperspirante, tak mi to preposlala, objednal som a dúfal v zázrak... A prišiel!!!!! Ani nie za dva týždne sa mi prestali ruky potiť, najprv dlane a potom aj končeky prstov... Je to neuveriteľný pocit...

vejsky

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Tibor

Dostal som Electro Antiperspirant pod stromcek a som velmi velmi stastny!!! Terapia zabrala po 4 kurach a moje ruky a nohy sa prestali potit!!!! Ten pocit je nepopisatelny, skvely sposob ako zacat novy rok!!

adam

Ahoj, moze sa mi niekto z vas kto ma skusenosti s Elektrickym Antiperspirantom ozvat na tento email? Dakujem

adam

adamkfcecko(zavinac)gmail,com - tento email som myslel :)

Kamil

Tibor! Ja tiež! Electro Antiperspirant pod stromček, najlepší darček!!!

David

Po týdnu jsem se přestal potit, supr! :)

Lentilka

Taky vdecim elektroantiperspirantu za lepsi zivot. Kdo vi co je to zit se spocenyma rukama kazdickej den urcite chape jak skvele je se toho zbavit...

Lucka

Já mám ANTIPE. A děkuji také za lepší život. Akorát mne to stálo o 3000 Kč méně :-) Lucka

Vašek

Je mi 14 a tohle pocení mám už odmalička :(.Je to opravdu nepříjemné když se vám kvůli tomu smějí a když učiteli/učitelce odevzdáte mokrý papír ačkoli píšete rychle a utíráte si ruce :(.Je hezké a potěší na srdci když si čtete tuto stránku a víte že nejste samy s tímto ,,utrpením,,ale nikomu to nepřeji ..Určo zkusim ten Electro Antiperspirant a doufám že to pomůže :)

Vašek

Já mám na ruce taky Electro Antiperspirant a spokojen jsem maximálně.

Vašek

HEhe koukám, že tu má někdo stejný jméno. Jen mě už 14 bohužel nejni.:-/

Johny

Zdravím Vás, mám dotaz. Ptal jsem se na podpoře EA, zda by bylo možné koupit si EA sensitive a k tomu dokoupit adaptéry. Odpověd zněla, že sensitive s adaptéry nefunguje, což mi nejde do hlavy. Napadá někoho, proč by to nemohlo fungovat? Případně zda by fungovalo koupit si přístroj od konkurence (levnější) a adaptéry od EA.

Honza

Tohle jsem řešil taky, ale ten sensitive prej je spíš pro ženský, na citlivější pokožku a není tak silnej, proto na něj nejdou ty adaptery....

Lucka

No asi ten EA sensitive je jedno velký divadlo. Chápete proč je tak drahý? Protože musí platit ty drahé marketingové kampaně. Konkurence ty kampaně asi neplatí a proto je levnější. Tak si to logicky přeberte. ANTIPE má záruku spokojenosti 60 dní. Elektroantiperspirant ji má podstatně kratší. Lucka

Lucie

Já mám ANTIPE. Jsem maximálně spokojená. Doporučeno kožní lékařkou v Brně. Před tím jsem absolvovala botox. Nyní jsem konečně bez traumatu. Měla jsem strach, ale ta jejich garance možností vrácení přístroje až za 60 dní mne uklidnila. Vřele doporučuji Lucie

Honza

Zajímavé, mě na kožním v Praze doporučili ten Electroantiperspirant, vyzkoušel jsem si ho tam, vrácení peněz taky, tak nevim, o Antioe se ani nezmínili... No uz mám doma Electro Antiperspirant, jsem naprosto nadšen a myslím, ze jsem neudělal chybu, protože co jsem pročet diskuze, tak to antipe moc nefunguje, tak snad Ti vydrží a nebudeš naštvaná třeba za rok, až Ti přestane fungovat.

Zdeněk

Nekalá pomluva. Já si ANTIPE nemůžu vynachválit. Ten elektroantiperspirtant mi u kožní lékařky vůbec nebyl doporučen. Prý je předražený. A jak jsem si zjišťoval, ANTIPE je registrovaný zdravotnický prostředek na Ministerstvu zdravotnictví. Našli jste tam ten předražený elektroantiperspirant? Já ne. Zdeněk

Jindra

Ty seš vážně někdo, kdo dělá v Antipe :-D Proč bys tady jinak takhle lhal??

Matěj

Já můžu za Antipe jen děkovat. Hodně mi pomohla a spokojenost je na všech stranách.

ionstreamer Admin
5x

Při pocení dlaní nebo nohou pomáhá iontoforéza.

Karel

iontoforéza asi nejlepší řešení, tenhle týden jdu na kožní na zkoušku :-)

Jožko

Dobrý den, za ten Electro Antiperspirant se u kožní platí?? Nebo to je na pojišťovnu?? Přemýšlím o koupi, ale nemám vyzkoušeno. A opravdu se přestanu potit?? Tak nějak se mi nechce vyhodit 10 000kč za něco, co nebude fungovat :-(

Janča

Ahoj, já u kožní zadara, pak jsem si ho koupila domu a rozhodně to nebyly vyhozený peníze :-)

Radek

Dobrý den, kde na kožním v Brně se prosím vás dá vyzkoušet ten Electro Antiperspirant ??? Moc děkuju za info.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce