Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Bellasin

Čau holky již více než měsíc užívám Bellasin.Nejenže jsem nezhubla, ale již jsem 40 dní nedostala menstrulaci. Z bellasinu mě začal bolet žaludek a měla jsem návaly horka. Je to jeden z podvodu, které nejenže nepomůžou zhubnout, ale myslím , že škodí zdraví. Holky neberteho

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
lottka

Hanko škoda, že jsem to nevěděla dřív. Taky jsem si koupila Bellasin. Beru ho více jak 14 dní zhubla jsem 2 kg, ale i prot, že nevečeřím. Jenže mences se mi zpozdil o týden. Normálně ho mívám 5 dní, ale teď pořád špiním a už je to 9. den. Dostala jsem strach co je. Asi ho taky vysadím. Trochu jsi mě uklidnila. Chtěla bych vědět jestli ještě někdo má podobné zkušenosti.

Marie
1x

Já Bellasim používám také - je mi 45 let, měla jsemproblémy s mentruací - tu už jsem měla jen 3 dny, nadváha, špatné nálady atd. Beru bellasin od února, menstruace se mi upravila, mám jí daleko silnější - tedy pořádně se jako žena opravdu vyčistím, nálady přestaly a navíc jsem shodila kila ze velikosti 42 na velikost 38, což je pro mně opravdu super. zmizela mi pomerančová kůra na rukou, nohou, zadek mám mrňavej, myslím, že Bellasim je při dlouhodobém užívání to njlepší, co žěna může v tomto věku brát. Ne, nejsem žádný distributitor léku, jen holka, která měla kila navís a Bellasin si koupila ze zoufalství - no, prost ěto vyšlo. Všem holkám přeji totéž a držím palečky. Marie

Věra

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Alena

Ahojky,docela mě překvapují různé názory na bellasim,já ho užívám čtyři měsíce a jsem spokojená.Sice jsem zhubla jen 3 kg ale jelikož jsem v přechodu je mi 50 let tak jsem zaznamenala zlepšení celkového stavu,nejsem tak unavená,lepe se mi spí,zlepšily se návaly,nelámou se mi tolik nehty,tlak mám v pořádku a dokonce se mi upravila i štítná žláza.

lidatr

Děcka, také jsem naletěla na reklamu. Začala jsem brát Belasim- začalo bušení srdce, nervozita, nespavest, špinění, menstruace s klky sražené krve. Protoře když začnu něco dělat, dělám to vytrvale, brala jsem to svinstvo 3 měsíce. Skončila jsem na zákruku na gyndě, protože se mi rozjely tak měsíčky, že by asi nikdy neskončily a asi bych vykrvácela. Fuj hnus nebrat- raději budma tlusté !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Věra

Četla jsem názory na užívání Bellasimu, které jsou již starších dat, takže bych tuto anketu omladila. Já užívám bellasim druhý měsíc. Nejenže se mi daří trochu hubnout (možná je to zapříčiněno sníženou chutí k jídlu), ale cítím se pohodově. Odpadla únava, nervozita a taková různá pobolívání tu a tam, jak to ve 43 letech bývá, taky ustoupilo. Jsem hodně spokojená, mám balení na 3 měsíce a určitě budu i ndadále bellasim užívat. Mohu jen doporučit, i když jsem nikdy nebyla žádným příznivcem takových přípravků.

Jana

Také se mi podařilo"naletět" na reklamu. Radím, bellasin NEBRAT! Ačkoliv se jinak cítím v pohodě, zdravá, čilá, tak musím říci, že po prvních dnech braní tohoto přípravku se začaly projevova velmi, velmi nepříjemné vedlejší účinky. A to bušení srdce, začala se mi motat hlava, pomalu se začala přidávat i nespavost a celkově jsem se doslova cítila mizerně a vše vyvrcholilo tím, že mensen jsem dostala se zpožděním a s velmi nepříjemnými průvodními znaky. Samo, že jsem hledala příčinu těchto nepříjemných změn a kdybych si před zakoupením přečetla názory ostatních žen na tento přípravech, tak bych ho ani nezkusila! Radím, bellasin NEBRAT!!!!!!

Natka

Ahojky,děkuji za Vaše příspěvky neboť jsem vážně uvažovala o zakoupení Bellasimu protože jsem po lécích přibrala neuvěřitelných 20kg a jsem z toho dost nešťastná,ale po přečtení článků si to hodně rychle rozmyslím a mohu Vám jen potvrdit že stejné příznaky zvláštních nevolností a bušení na srdíčku měla i kamarádka která ho vyzkoušela. Nepřidávala jsem k tomu jejímu stavu Bellasim, jelikož jí je špatně i po rohlíku,ale Vaše názory mne přesvědčily!!! Přeji vám všem hodně zdraví a štěstíčka

Hela

Při pravidelné menses - bellasin nebrat!!! Dostavilo se soustavné špinění, pak další menses už po 10ti dnech a bolení břicha. To vše jen po měsíci užívání. Už při prvních obtížích jsem narazila na netu na podobné stížnosti a tak jsem prášky naštěstí rychle vysadila. Teď už jsem, naštěstí zas ve svých kolejích. Dost podstatné info, které v návodu chybí. Naopak se doporučuje začít brát bellasin už před nástupem menopauzy. O to víc mě šokuje, že něco tak drastického se může prodávat volně bez konzultace s gyn. lékařem!

petra.maresova

ahoj holky je mozny ze bycvh i po bellasinu zvracela beru to teda 1 den ale zvracela jsem

Lenka

Ahoj,taky ho beru teprve druhý den a je mi po něm špatně.Motá se mi hlava a celkově se cítím mizerně.Už ho radši brát nebudu.

Jana
1x

Taky jsem chtěla zhubnout a brala jsem bellasin poctivě,jsem fakt trdlo,že jsem vůbec doufala , nezhubla jsem ani kilo a kbybych ty peníze vrazila do ovoce nebo zeleniny udělala bych líp....

Lenka

Ahojky , taky jsem si koupila Bellasin s naději ,že aspon 4 kg zhubnua vůbec nic a vybrala jsem celé balení .Naopak se cítím strašně nafouklá .Jsem velmi nespokojená a naštvaná ,protože jsem tomu fakt věřila .Nejlepší je dělená strava ta vážně zabírá .Přeju všem pěkný den .

Zdravím všechny, namísto Belasinů, Adipexů, Meridií a dalších těchto „chemických zázraků“ spíš potřebujete optimální vyváženou výživu, trošku pohybu a obrátit směr myšlení. Pokud by jste si začali více vážit svého zdravíčka a chtěli hubnout zdravějším způsobem, tak se ozvěte na mailík [email protected], ráda poradím jak na to. Hanka

Stáňa
1x

tak už týden poslouchám reklamu,,tak jsem si řekla,podívám se co to stojí a zkusím to,,,po vašich písmenkách---nezkusím,,raději budu svoje kila dál nosit s noblesou....S.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce