Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Konopný krém

Ja jsem vyzkousela konopny krem pred peti dny,je fakt,ze akne zmizelo opravdu hodne rychle,jenze ted mam z nej hrozne vysusenou a podrazdenou plet a loupe se mi,takze nevim,jestli se tim mam jeste natirat dal a nebo ne. Ma nekdo podobnou zkusenost?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Martina

používej ho dál....a suchá místa si třeba namaž červenou indulonou.....to loupání musíš vydržet,obnovuje se ti kůže na novou,to je přece super ne?

karolina

Konopny krem?skusim to taky a to si mám zajit normalne do lekarny pro neho?nebo nekde predepsat prosim poslete mi na mejl odpoved potrebuji to nutne [email protected]

Květa

Pokud si chcete dát do pořádku pleť, pak se pro to musí udělat mnohem víc.krása přichází ze vnitř!!!vyčistit střeva, dát dohromady metabolismus buněk, zdravě se stravovat, vyčistit krev a pokud se k tomu užívá konopný olej a konopné krémy, pak to nemá chybu. odstraní-li se příčina, důsledek odejde sám.kožař naordinuje různej sajrajt, který jakýkoli problém jenom potlačí, to si zapamatujte! kdy už toto pochopí každý, kdo má nějaký problém kožního charakteru!!!!!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce