Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

enterococcus

Po dobrání autovakcíny/enterococcus Streptococcus sp., alfa hemolitický/její složení,nenastalo zlepšení a pálení v oblasti levé str. močové trubice od kořene po hráz stále pokračuje. Vklidném stavu mě to pálí pod levým varletem a tlačí vlevo u konečníku.Stále semi zdá,že se mi chce na velkou.Vše mě velice omezuje při pohybu.Už nevím co dělat léčení a bolest trvá více než rok.Díky za odpověd AN.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Honza

Nevím zdá jste ten problém vyřešil. Řešil jsem něco podobného pomocí kustkovnice činské a lékořice a k tomu pití Aloe Berry Nectaru. Po dvou měsících došlo ke značné úlevě. Můžete napsat na [email protected] a pošlu Vám více informací. Zdraví Honza

Tom
2x

Mam trochu podobne problemy taky se Sreptokokem v prostate a po asi jiz 3 antibiotikach se nic moc nelepsi. Pri delsim sezeni a sezonich intervalech se paleni v oblasti hraze az nekdy i varlat zhorsuje. Uz nevim jak se tech potvor 2 roky zbavit. Takze musim rici ze se jedna o dost neprijenou vec. Jinak na potenci a moceni to nema vliv udajne je jen rozbredla prostata napadena streptokokem. Trochu se snizila intenzita (dosah) vystriku pri ejakulaci, coz je mozna subjektivni nazor, ale to paleni nikomu nepreji. Mate nekdo taky podobne zkusenosti :-( ?

Tomas

Taky uz s tim bojuju tretim rokem. Antibiotik jsem uz mel nekolik, ponejvic do me cpali Deoxymykoin. Na chvili to bylo dobry a pak se to vratilo. Ty pocity paleni a nutkani na moceni jsou fakt desny. Ted zkousim Lichorerisnici tablety. No kdyby nekdo poradil i neco jinyho budu rad. [email protected]

irča

ahojky jsem sice holka ale mám podobný problém pomohla ti ta lichořeřichnice? [email protected] moc díky

Risa

Mam stejny problem asi 2 roky. Vystridal jsem 2 lekare, ani jeden ale neprisel s tim, ze by to mohl byt streptokok. Rikali, ze je to asi zanet prostaty a davali mi ruzna antibiotika. Nezabralo ale nic. Pokud vam nekomu neco pomohlo, byl bych rad za vasi radu

klára

čtu vaše příspěvky a chápu zoufalství,já si to prodělávám též,ale je tu naděje v bylinkách 7 druhů,obraťte se o pomoc zkušeného bylinkáře pana Wojnara,mě byliny pomáhají na tyto neduhy.kontakt www.wojnar.c z a osobní pohovor si domluvte.přeju všem úspěch léčby.Klára

tomm

má zkušenost, bolesti pálení časté močení doktoři na mě koukali jak vrány, že si vymýšlím..asi deset jich bylo, vždy si udělaj své testíky i našli někteří asi alfu streptokoka, ale jmenovali to různě a dál to neřešili, bohužel až další řekl jdete pozdě, když se Vám streptokok zahnízdí v prostatě tak je to problém, měl jsem několik kilo antibiotik, z kterých mám astma a reflux a akorát ni zničili zdraví nic až mi dětský doktor z mládí když už jsem nevěděl kudy kam poradil autovakcinu. bohužel je třeba masáž prostaty co ne každej urolog dělá aby měli přímo Vaše breberky, když je najdou .. když nenajdou jinak problém jde dál, to že je nenajdou se stává,nebo nepřežijou transfer do laboratoře musej být živý chce to opakovat..a šup s tím do laboratoře, naštěstí a to nechci říkat jako hloupou reklamu, tato zabrala, měl jsem asi dva roky klid, ale stejně se to vrací zhruba za tři až 4 roky, potřebuji další autovakciny, dokonce jsem měl dělanou autovakcinu jinde, renomovaná nemocnice ale byla tak silná,prý asi 100x neli víckrát že jsem ji musel vysadit jak mi bylo blbě, a tuto mi museli v mé oblíbené laboratoři rozředit a pohodička zabrala taky, jsou to kapky k polykání potíže jsem neměl žádný, jen je to fyzická zátěž, takže jste unavenější a ta laboratoř, je v Praze Bohnicích mohu doporučit, jinak stojí celé zdravotnictví za.... streptokokum skoro nikdo nerozumí, dokonce jsem najednou dostával informace od jednoho doktora, dávejte si na to studený, od druhého dávejte si na to teplý, kdyby to nebyl problém tak fakt sranda, ..

Lenka
2x

Bohužel musím souhlasit s tím, že o streptokocích a enterokocích naše zdravotnictví téměř nic neví. Aby vám někdo udělal stěr, musíte prosit pomalu na kolenou. Když už se pak streptokok, nebo enterokok najde, dvě třetiny doktorů tvrdí, že je to vlastně úplně normální nález. Jenže vám je naprosto na umření.. zimnice, pálení, bolest břicha a svalů, pocity na zvracení. Mohl by to být i chronický zánět apendixu, jak tvrdí další lékař🙈 Břicho si zatím rozřezat nenecháte a vybrečíte si antibiotika na enterokoka podle citlivosti. Po chvíli zjišťujete, že mají právě celostátní výpadek. Dostáváte jiná antibiotika, po nichž druhý den přichází neskutečná úleva. Jenže na jak dlouho, že? Mohlo by to být celé jen psychické, jak tvrdí další třetina lékařů🙉Takže s enterokokem není opravdu žádná legrace.

Karlos

Streptokok je něco strašného. Jeden dokto Vám řekne "chce to čas a ono to vymizí samo" a druhy "předepíše asi tunu antibiotik". Ale jaký čas? Když čtu tyhle komentáře, tak mě jímá hrůza. Toho neřáda jsem chytl před pěti měsíci a zatím žádná léčba nezabrala. Doktor si udělá bodík a jedeme dál. Nikdo mě zatím nebyl schopný vyléčit, jen se zeptají jaké máte potíže a to je vše. Pokud neumíráte tak nic. Navíc spousta těchto šarlatánu z vás tahá jen peníze za doplňky stravy a jiné hlouposti a vy ve svém zoufalství jste ochotni se spojit i s ďáblem jen aby to už skončilo.

Mike

To mi povidejte ? Už mám asi 4 antb a furt nic spis jak kdyby se to zhoršovalo. Jaký jste měl nebo mate potíže ? Doktor říká každý něco jiného.

brekeke
1x

Měl jsem stejný problém, první urolog s tím měl taky problém, snažil se mne léčit rok a půl, než jsem se na něj vykašlal a přes známost se dostal k primáři urologické kliniky, který mne během tří týdnů streptococca zbavil. Hledejte lepšího lékaře. I když se mi problém občas vrací, je minimální a krátkodobý. Když se vám chce čůrat, jděte čůrat, zadržování moči či orgasmu neprospívají.

sjalůfjas

Mám stejný problém už asi rok. Našli mi streptokoka alfa hemolitického. Doktor mě léčil hromadou antibiotik, nejčastěji používal Doxibene 100g nebo 200g ale je to zátěž na žaludek. Antibiotika skoro vůbec nepomohly. Pak jsem od jednoho léčitele dostal typ na Lichořeřišnici a čaj Jehlice Trnitá kořen. čaj se bere 2x denně, užíval jsem to měsíc a přišlo nepatrné zlepšení. Druhý doporučený čaj byl Medvědice, ten se připravuje zastudea a nechává se 8h ve vodě a pak stačí ohřát s spetkou jedlé sody (na traveni). Užívá se také 2x denně. Oba čaje střídám tak po měsíci a ještě k tomu pořád 3x denně Lichořeřišnici. Problém to neřeší, ale alespon to zmírnůje bolesti.

pepe
1x

ahojte, mam tento isty problem uz cez rok. antibiotika nic, teraz som zacal zo zvlastnou cajovou zmesou, co som si kupil v turecku. zatial celkom symptomy ustupuju, cajik nebol drahy, ale da sa urobit aj u nas, prelozil som zlozenie: pomer jednotlivych bylin som bohuzial nezistil ale skuste toto: puškvorec, pýr, bobkový list, žihľava, celer, višňová stonka, praslička, sladké drievko, kukuričné steblo, hrdobárka obyčajná a olivový list. všetko sušené drvené na prach sa zaleje vriacou vodou a luhuje 5 minút iná zmes: žihľavový prach, peľ, vrbovka malokvetá, zeler, kvet hluchavky bielej a mäta lekárska inak práve hrdobárka má mať silný účinok na alfa hem. strep. som zvedavy ako dopadnem ale aspon je to lepsie takto: inak mate niekto z tejto alfy taky viac lepkavy prostaticky sekret? lebo ja asi aj ano, ale po tomto caji trosku je uz redsi (ale stale nie ako byval...) vela zdaru a napiste co nove. inak bohuzial ceska nezvy rastlin neviem, tie turecke som prekladal cely vecer, snad niekomu pomozu:))

Shion

Mam take problem s alfa streptokokem (obcas podle ttesu i enterococus) Antibiotika beru s pauzami cca 8 mesicu. Polde mikrobiologie se problem vzdy odstrani a po nekolika tydnech se problemy opet vraci. Zkousim ted brusinkove preparaty UROVAL manosa, zkousel to uz nekdo z vas, pripadne s jakym vysledkem ?

stále bojuji
1x

Zdravím,tak jak tady koukám,nejsem v tom zdaleka sám,kdo bojuje s těmito potvorami.Mě už trápí od 25 let a dodnes se mnou přežívají a hodují v mé prostatě.Začalo to v 25 roku ,pálení při močení,bolest na hrázi,časté nucení na malou,hned jsem navštívil urologa,po dobrání asi dvou antibiotik mírné zlepšení a bylo mi zděleno,že to má kde kdo a že mě to asi bude občas zlobit.Asi 10 let byl celkem klid,i když bolesti a nutkání na močení zcela nevymizely,v 35 roku se to ale začalo zhoršovat,přidala se i bolest při pohl.styku a ejakulace byla pro mne spíš peklo,než požitek,pálení bolest.Tak jsem opět mazal na urologii,ale tentokrát už jinam,než jsem byl předtím,protože ten minulý urolog mi moc nepřesvědčil.Opět lab.rozbor moči a výtěr z moč trubice,asi 4 atb,žádné zlepšení,až po přibl.5 návštěvě mi zjistili přítomnost streptokoka alfa hom.Nasadili doxibene a stav se zlepšil asi o 50%,ale stále to nestálo za nic.Ve stěrech po přeléčení nic nenašli,tak jsem byl údajně zdráv.Asi za dva roky se to opět začalo rapidně zhoršovat,opět návštěva url,opět stěry a co to nenašli?Že by opět streptokok?To bylo překvapení,opět léčba atb,která tentokrát nezabrala,tak jsem skončil v nemocnici na kapačkách,prali do mne asi týden gentamicin,bolesti úplně neustoupily,ale stav se po tomto rapidně zlepšil,zase jsem si mohl rok oddechnout a plně užívat sexu.Jen že ouha,po roce jsem na tom zdá se húř,než před minulou léčbou,bolesti,pálení,pohl.styk už pomalu zavrhuji,protože se dostavily i problémy s erekcí a když už se povede,tak to stojí za houby a je to spíše trest,než radost,už jsem zkoušel i všechny uváděné účinné čaje,za wobenzym jsem nechal v lékárně nemalé peníze,držel jsem asi rok doporučovanou dietu,dle návodu prostataforum.cz,vše na prd.A tak zase klušu na urologii,opět jinam s nadějí,že mi pomohou,ale po prvním setkání s lékařkou,která mi udělala vyšetření,které jsem prodělal posledních pár let mnohokrát,usoudila,že to asi streptokok způsobovat nebude,poslala mi na kožní na vyšetření chlamidye,ureopl.atd,ostatně na těch jsem už byl hned poprvé,v 25 letech,kdy mé problémy začaly a tenkrát nic nenašli,tak velice pochybuji,že by teď tam něco bylo,Dozvěděl jsem se od ní,že i když se to třeba nevyléčí,nechá se to pozitivně upravit,ale to už mi upravují 17 let a je to čím dál,tím horší.Tak chci bojovat dál,i když mé neděje na uzdravení nějak pomalu mizí,ale chci zkusit vše,abych se těch potvor zbavil,protože takhle žít mě už nebaví.Kdyby se tu náhodou našel nějaký človíček,který se z této šlamastiky dostal,nebo mu někdo pomohl alespoň zlepšit jeho stav na delší dobu,prosím,ať napíše,budu mu do smrti vděčný,když poradí,jak z toho ven.Lékařům už moc nevěřím,chtěj jen poplatky a body,ale pokud nejde o život,tak to moc neřeší.A prosím dealery různých zaručených preparátů,např aloeberra,atd.nepište,už jsem také zkusil a je to k ničemu,nebo alespoň mně to vůbec nepomohlo.A zázračný doktor z Prahy,pan Pažourek asi také nebude tak zázračný,četl jsem o něm reference a zdá se,že tam jde spíš o to,jak dostat z pacientů peníze,než o uzdravení,ocenil bych rady od lidí trpících touto prokletou chorobou.Předem děkuji za rady

Ar

no,to jsem si početl... mám roky stejný problém a páni doktoři jsou na to krátcí koukám všude. dr.Pažourka znám, chodil jsem k němu tři roky, ale nic moc se nestalo, léčí koloidním stříbrem, ke kterému jsem jej mimochodem přivedl já a docela na tom profituje. Reakcím na něj na netu rozumím, páč mě na streptokoka napsal jíst nějakou trávu a vit. E; a penízky má pan doktor rád, přestože jinak je to velmi charismatický člověk,na rozdíl od jiných urologů, leč ... Jinak kolidní stříbro VELMI doporučuji, je to opravdu dobrá věc, dá se sehnat 1/2 lt za 300.- až 400.- a zabije to kdeco v těle. Používám jej několik let a nedám na něj dopustit, mě osobně zvyšuje vitalitu, imunitu, erekci, cítím s po něm dobře... nicméně prostatické problémy se periodicky vrací... to je záhada. jo, a na to věčný chození na močení v noci jsem vyléčil jednou provždy užíváním vinného octa (červeného) - ráno, odpoledne a těsně před ulehnutím lžíce v deci vody a pánové věřte nevěřte ulehnu a vzbudí mě až budík !

Vaclav

Mohu se zeptat, jak užíváte to stříbro? Vyplachujete jen ústa nebo to i polykáte, případně jaké přesně? Díky

Rada
2x

Ahoj clapi..letos mi bude 40 let a pálení, řezání a bolesti v oblasti hráze a při močení i v moč.rouře znám tak od 25 let možná i dříve..většinou se problémy objevily po přechlazení nebo najednou z ničeho nic.. pár dní řezání a pálení nejen při močení odeznělo a zase byl několik měsíců klid..problémy však časem přicházely častěji a s většími a silnějšími projevy, takže nastala fáze různých vyšetření a léčení antibiotiky..krevní testy byly většinou v pořádku a v normě a momentální zánět po antibiotikách přešel avšak jen na nějakou dobu a pak se vrátil znovu..před měsícem mi našly v prostatě streptokoka který asi způsobuje chronický zánět prostaty..prostatu mám lehce zbytnělou ale ůdajně v normě vzhledem k mému věku..onu zbytnělost však může i způsobovat zánět jak jsem zjistil na netu..jelikož si nehodlám dodělat tělo tunami antibiotik rozhodl sem se po pátrání na netu pro léčbu pomocí bylinkového čaje Vrbovka málokvětá (2-3x denně šálek čaje - velmi rychle pocítíte ůlevu což mně fakt překvapilo) a začít dodržovat (nebo alespoň vyzkoušet ;) ) toto doporučení http://prostataforum.ic.cz/..PS: ten čaj z vrbovky málokvěté doporučuju, mně osobně pomáhá.@R

dok. pažourek

|Dobrý den, Ano. To jsem já - dok. Pažourek. To je překvapení, že ?? Mám rád Vaše penízky a když mi je dáte tak Vás vyléčím. Jsem nejlepšíí....Jenom se prosim Vás na mně nezlobte, to nemám rád, nebot Vás ihned nakopu do ...Zdravím Vás

Tom

Zkus MMS a CDS

Mike

Můžete mi prosím někdo poradit je možný ze při strepkokoku mě bolí leve varle už skoro dva měsíce ani antb nepomáhají nemluvím o pálení močové trubice !!! doktoři říkají ze to není příčina těch bolestí. :(( všechny testy z urologie jsou v pořádku.

Jan Novotný

Dobrý den, došlo k nějakému zlepšení?

Monika

Vyzkousejte diagnostiku Oberonem Titanium PC a nasledne lecbu plazmovym generatorem.100 procentni uleva na velmi dlouhou dobu.

Tomáš
6x

Je to klasický případ chronického nebakteriálního zánětu prostaty, který vznikl v důsledku napadení prostaty bakterií Enterococcus. Já měl to samé. Po atb, enterococus byl dlouhou dobu neaktivní...a kultury čisté avšak bolesti, tlaky a různé pánevní vystřelí v přední a bederní části pokračovali téměř 2 roky. Mívám jsem z toho obrovské deprese, až zoufalství, kdy nevíte co s Vámi je. Urolog vám nic víc k tomu neřekne. Následně jsem začal s aktivním průzkumem zahraničních fór a vypsal si následující plán rehabilitace: a) Přísná dieta - žádné cukry, žádná káva, žádné pálivé přísady b) Extrakt z žitného pylu - (v Evropě je to Cernilton) v ČR se to kupue v lékárně nebo na eshopech tento extrakt pod názvem Polenal Forte 100 tbl. Beru to již 4 měsíce a výsledky se dostávají. Bolesti a potíže v této oblasti již téměř necítím.Je to o komplexním přístupu. Doporučuji vyzkoušet.

Jirka

Objednal jsem si ten polenal forte,tak jsem zvedavi....,antibiotik jsem vybral mega,zkusim nejak zlepsit celkove imunitu a ty cukry a kafe,to bude velky problém,ale zkusim kafe nahradit cajem.....

palo

Zdravim , mam dost podobny problem a uvazujem o vyoperovani prostaty ak teda mam lozisko streptokoka v prostate tak si ju dam vybrat mam 44 rokov a dospele deti . Ma s tym niekto skusenost ? Alebo bi som prosil nazor odbornika . Dakujem

Jirka

Mam stejny problém,asi uz se toho nezbavim,bohuzel.Trapi me to uz vice jak 10 let.Nejdriv to mel byt nebakterilni zanet.prostaty,ale mam i nejake divne nadvarlata.Postupem casu byli zjistovany i ruzne bakterie,chlamidie,enterococus a nedavno streptokok a stafilokok.Prodelal jsem i spostu vysetreni,napr.citoskopicke vysetreni kde me rekli ze prostata i mechyr jsou ok,zarudnuti a priznak nejake infekce v mocove trubici.Priznaky jsou ale tipicke jako u prostatitidy plus taky plus ty nadvarlata.Antibiotik jsem uz mel spousty.Ani poradne nevim co je vlastne příčina tech problemu a snad to nevi ani lekari.Uz fakt nevim co vyzkoušet,asi prasky na hlavu,pac me s toho jednou asi jebne.....

Jean
1x

mohla by to být chlamydie, zkusil bych spoustu bylinek, liochořeřišnici,eleuterokok, šišák, tužebník, kapsaicin dlouhodobě, zadej protivirové tinktury

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce