Inzerce

ukončení léčby antidepresivy

ahoj.po 8 měsících jsem vysadila antidepresiva(citalec).již tři dny ho neberu a jsem pořád strašně unavená,mám mírné bolesti hlavy a občas pocit na zvracení.máte s tím někdo nějaké zkušenosti?a za jak dlouho to přejde?

Inzerce
Odpovědi
Radúzka

Ahoj spolutrpitelé :-) Mám také více než desetileté zkušenosti s užíváním antidepresiv (Cipralex, Zoloft) a teď jsem 3. týden bez nich. Zkoušela jsem už asi 2x vysadit před lety, ale nepodařilo se a velmi rychle jsem se k nim musela vrátit. Teď si myslím, že už to zvládnu, ale jak všichni píšete, někdy jsou to děsné stavy (bezdůvodná šílená nervozita, extrémní emocionální reakce až ke stavu, že se snad zhroutím), ale vždycky se to nějak srovná. Důležité je opravdu velmi pozvolné vysazování. Co mi pomáhá teď, když už je neberu: vitamín B3 a bylinkové čaje: Flegmatik (směs, co koupíte porcovanou v obchodě) a třezalka. A je důležité být s lidma, kteří jsou v pohodě, a vyhledávat situace, kdy se můžete smát. To je nejlepší antidepresivum. Když jsem sama, ty pocity a odvykací stavy se zvýrazňují. S lidma, v práci, a s kamarády, s kterými můžu dělat vtipy a blbiny, se pak cítím normálně a na žádné "stavy" nemyslím. Doufám, že to všichni zvládneme a budeme žít zase fajn život!

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. srpna 2017, 06:40:10

Majk

Ahoj,já po roce vysadil Citalec během 4 týdne. Celý rok jsem bral pouze půlku tedy 10mg,během vysazení jsem to snížil na čtvrtku a vše bez problémů a vedlejších příznaků.Ted už jsem 3 měsíce bez a žádné problémy,cítím se fajn,krásně spím bez živých snů,věcí mě baví,žádná únava. Držím palce všem,hlavně vysazovat opravdu pomalu a dlouho a mělo by to jít bez problémů.

31. března 2018, 19:06:15

Nika

Ahoj. Majk vysadil si sám Citalec alebo s pomocou lekárky? A Citalec si bral na PP? Ak ti to nevadí, ak odpíšeš budem rada, ďakujem.

2. dubna 2018, 21:28:42

Donri

Cetl bych www.maguworld.cz

2. listopadu 2018, 21:26:12

Anna

Děkuji Dr.Ogunze Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: (drogunzesolutionhome@gmail.com) nebo (dreboselesolutioncenter@hotmail.com) Jsem šťastný a on může vyléčit následující nemoci {1} HIV a AIDS {2} Diabetes {3} epilepsie {4} Rakovina krve {5} HPV {6} ALS {7} Hepatitida {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět {9} herpes virus {10} striže {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha {12} slabá erekce a mnohem víc

4. listopadu 2018, 08:32:44

Iv

Ahoj, tak jsem všechno dočetla a jsem ráda, ze na tom nejsem takhle sama. Vysadila jsem Citalopram a mám problém vydržet sama se sebku. Jsem zlá, protivná ženská, kterou nic netěší. Snad nám bude lépe.

3. prosince 2018, 08:11:40

Jitka

Jsou dvě různé věci. Vysazování ad při souběžné psychoterapeutické léčby a bez ní. Nečetla jsem úplně vše,ale tahle zásadní informace mi u většiny příspěvků chybí

22. prosince 2018, 23:54:42

Udalrich

...to vsechno je jen hlava, na to se vazne neumira...😉

14. dubna 2019, 18:35:43

Tajka

Ahoj chodi sem ještě někdo z vás? Vysazují citalec.. nevim co ocekavat

13. července 2019, 03:30:21

Ovesova

Já teď se taky o to pokouším

15. července 2019, 05:48:57

1234
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Chodíte naboso?
Zatím hlasovalo 49 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • n.lo14@seznam.cz (Afty – léčba) 20. srpna 2019, 10:15:21

Dobrý den, mohu se zeptat, jak se daný gel s aloe vera na afty jmenuje a kde ho sháníte,… Diskutovat

• Libor (vypadává ní vlasů) 20. srpna 2019, 10:16:45

U mě zabral gel provexin, vtírám si ho do vlasů 2x denně a vlasy mi přestaly padat.  Diskutovat

• Zpětná reakce (vyhřezlá plotýnka) 20. srpna 2019, 12:54:28

Velmi kvalifikovaná odpověď od pana s jménem: Pič,vážím si ji. Opravdu, jste kapacita.… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.